Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ima li tko kakvu ideju

Go down 
+7
zvezda
Alpha
Svjetloisjena
babi
zmija
Aleksandar Veliki
gloria_g
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:35 pm

ispričano mi je u povjerenju pa ću malo izmijeniti i preraditi situaciju da se osoba koja mi je ispričala ne prepozna...
al bit ostaje ista...
i doživljeno iskustvo...
i pobija one teorije da se 'umirući mozak u prazni'...
ili da su to 'halucinacije od lijekova'
( priznajem da sam i ja tako mislila prije)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:39 pm

ok - slušam
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:43 pm

Žena je vozila auto priličnom brzinom, u susret joj je jurio kamion,vidjela je da će doći do direktnog sudara i pomislila je 'gotova sam!' ...kroj glavu joj je projurila misao kako će njeno malo dijete rasti bez majke i bilo joj je to nepodnošljivo,neprihvatljivo saznanje...
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:46 pm

...ONDA JE OSJETILA DA JURI KROZ PLAVETNILO....bila je iznenađena što ju ništa ne boli...i čudila se tko je...ako je preživjela...pomislila je da je vanzemaljac...koji je živio u tijelu ali je istog trena ZNALA da nije...
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:50 pm

...shvatila je samo da je tijelo 'iskoristila'...kao čahuru,kao haljinu...shvatila je kako ljudi ne znaju živjeti i pogrešno žive...nije joj ih bilo žao...laknulo joj je što ih je napustila...osjećala se lagano i lijepo...kao zaljubljena i ispunjena ljubavlju...od glave do pete
'ne samo u pleksusu,kako inače doživljavamo,osjećamo ljubav'-
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 12:53 pm

...onda je vidjela da joj ususret dolazi prekrasno svjetlo...osjećaj ljubavi i blaženstva se pojačao...pomislila je kako je svijetlo lijepo i veličanstveno...satkano kao srebrne,prozirne pahuljice,oko metar i pol visine,jajastog oblika...i istodobno,u glavi,dobila odgovor da i ona tako izgleda pa se pogledala
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:00 pm

...kad joj se svjetlo sasvim približilo željela ga je dotaknuti...nije ništa rekla,samo poželjela...i svijetlo je ispružilo " ruku"...rekla je da to nije bila ruka kao naša ruka nego kao kad bi iz jajeta,iznutra ispružio prst...tako je i ona napravila pa su se dotakli...osjećaj ljubavi se pojačao...ZNALA je da je TO već bila,sjetila se da je TO SVE već doživjela i jedva je čekala da krenu dalje....
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:03 pm

i da! za to svjetlo je rekla da je pomislila da je to njezina pok. mama...pa istog trena da nije...da je anđeo...pa da nije...i onda joj je nejasno ostalo da je TO isto što i ona,samo razvijenije,na 'višem stupnju'...
( osoba nije religiozna)
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:08 pm

...sjetila se da će ju sad svjetlo zagrliti i da će ići...nije znala kamo ali se radovala...To drugo svjetlo joj je reklo da razmisli dal to zaista želi jer je pružila otpor kad je ' krenula'...nije znala zašto je pružila otpor,nije se sjećala više ničega sa zemlje,sve joj je bilo nevažno...al je pristala vratiti se,ako nije htjela 'otići' onda je sigurno bilo nešto važno zbog čega se treba vratiti i biti među ljudima...


Zadnja promjena: ; pon sij 28, 2008 1:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:15 pm

...i 'rekla' je da će se vratiti...pomislila je da će se sad svjetlo uvrijediti jer su postigli već toliku 'bliskost' ...i osjetila da svjetlo odobrava njezin izbor ,podržava je u odluci...pa je zaključila da je valjda to ta jedina,prava,bezuvjetna ljubav ...svjetlo se počelo udaljavati...i ona se našla u autu...kamion ju je obilazio sa strane...rekla je da nije u tom trenu ništa osjećala,ništa,ni strah ni paniku...da joj je napetost bila manja nego kad gleda film....tek par minuta poslije je morala stati i razmisliti o doživljaju
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:20 pm

činilo joj se da je sve,'gore' dugo trajalo...oko pol sata
a zaključila je da se je odvijalo istovremeno....
I rekla je da je ona puno toga 'saznala', ali da pamti samo ono čega se je sjetila kad se parkirala da se pribere...da joj nekad pri buđenju 'izroni' sjećanje al čim se razbudi i pobjegne...
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:28 pm

Ja joj sve vjerujem jer je osoba psihički zdrava i normalna,uspješna u svom poslu,ima obitelj...
to njeno iskustvo me potaklo da malo više razmišljam
tko smo uopće mi ?
I zašto smo tu?
Koja je naša PRAVA uloga u svemu?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:40 pm

to je prekrasno.
ali moj doživljaj nije bio ugodan, niti je bilo ikakve svjetlosti - na žalost..... cry
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 1:57 pm

gloria_g je napisao/la:
to je prekrasno.
ali moj doživljaj nije bio ugodan, niti je bilo ikakve svjetlosti - na žalost..... cry
tvoj doživljaj nije iskustvo blizo smrti
tvoj doživljaj je početak astralne projekcije.
Početak.To se meni puno puta dogodilo.I ja sam mislila da ću umrijeti.Da umirem.Nisam se mogla pomaknuti a mozak radi,radi...
mislila sam da će me živu sahraniti,da će mi se tijelo ohladiti a oni neće znati da sam živa...
meni se to događa od 10-11 god.
A drugi,kojima se isto dešava imaju drugačija iskustva.
Ovisi puno od osobe do osobe,o strahu...
Namcor ističe da 'izlazak'-početak nije neugodan nego povratak
Meni je obratno.Zato se ja više bojim 'krenuti' i 'pristati'
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:02 pm

A to što sam opisala gore u postu je i meni predivno.
Više se uopće ne bojim smrti nakon tog njenog iskustva.
Ona to nije mogla svakom pričati a osjećala je da je otkrila najvažniju stvar u svom životu,važniju od slova i pismenosti
Tako i ja to doživljavam
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:05 pm

dali postoji neka tehnika za vježbanje - astralne projekcije. nešto polagano - da me ne uplaši??
da, baš me zanima kako je to utjecalo na doživljaj života tvoje prijateljice?? tj. uopće kako je to utjecalo na daljni njen život?

znam da je to intimna tema, al s obzirom da je ne poznamo, vjerujem da nije bad da nam neke karakteristike otkriješ
[Vrh] Go down
labellina
Riba
labellina


Female
Aquarius Snake
Broj postova : 142
Age : 46
Registration date : 20.01.2008

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 2:15 pm

gloria_g je napisao/la:
dali postoji neka tehnika za vježbanje - astralne projekcije. nešto polagano - da me ne uplaši??
da, baš me zanima kako je to utjecalo na doživljaj života tvoje prijateljice?? tj. uopće kako je to utjecalo na daljni njen život?

znam da je to intimna tema, al s obzirom da je ne poznamo, vjerujem da nije bad da nam neke karakteristike otkriješ
Prvi mjesec dana je bila prilično zdrmana i odsutna
Svaki puta kad smo se sreli razgovor je nekako vodio na tu temu...
Rekla je da nema djeteta da bi jedva čekala smrt,
da bi se čak i ubila...
al pitala se kad bi otišla na takav način
dali bi i onda osjećala ljubav gore?
Možda smo 'gore' ono što ponesemo sa sobom,zadnji osjećaj?
Ona je ponijela brigu i ljubav prema djetetu-nesebičan osjećaj
Možda je zbog toga doživjela 'bezuvjetnu ljubav' ?
Ne znam...ja sam otvorena prema tome ali nemam neku predodžbu
kako to izgleda jer je i ona sama teško nalazila riječi kad je to opisivala a inače je verbalno jaka i bogata
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitimepon sij 28, 2008 11:34 pm

Ponekad je dobro ostati bez riječi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ima li tko kakvu ideju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ima li tko kakvu ideju   ima li tko kakvu ideju - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ima li tko kakvu ideju
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: