Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tko bi mogao biti treći Antikrist?

Go down 
+27
Prometheus
Alma_Ashley
primitive101
Hladni
Blizzard
Kahali
KidagakashNedakh
Novus ordo seclorum
Star
Einar
Korplikan
MoW
zvezda
Melkior
eldin_p
whitelady
DrChaos
matko22
Legionar
Chakotay
Alpha
Armin od Irima
PurpLady
Svjetloisjena
hromi
Archangel
MisteryManiac
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri svi 30, 2012 3:16 pm

Pridružit ću ti se u voajerišanju. Ali kao primjer antimuškarčine, neću gledati akciju, nego tebe kako voajerišeš akciju. Ko pravi psihić. 8)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri svi 30, 2012 7:26 pm

Vidiš da... mogao bi biti i žensko. U svakom slučaju mislim da bi ga mogli vidjeti kako nastupa na scenu za par godina.

P.S.

@Kahali postao si lagano uvredljiv, čini se da si ti pravi produhovljeni tip.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesub lip 02, 2012 2:39 am

@Star,mislim da je uvjek unutrasnji stav koji u nama nastaje kada nam Istina krene prziti vezanost za iluzorno i lazno,zapravo uvrjeda,i grcenje srca i drhtanje tjela je sljedeca nuspojava....

Postoji istina u vezi bilo cega i milion lazi u vezi toga...

Npr 1-1=0 je istina,a 1-1=1 je laz..Ako se neko veze za ovu drugu premisu,dakle stvori formu/oblik u svome astralnom tjelu i onda ga Stvarnost lupi po glavi i pokaze mu da je ta energetska konstrukcija zapravo lazna,srce te osobe ce se zgrciti i prepasti,zapravo ta astralna struktura se je pod udarom istine prepala za svoj zivot,jer Istina i laz ne mogu postojati na istome mjestu i tamo gdje Istina dodje laz umire.

Zbog toga ce takvoj osobi,iskaz da je 1-1=1 zapravo laz izgledati kao uvrjeda,jer je time povrjedjen jedan od impulsa Uma definisan u astralu,bice povrjedjeno njegovo Ja u astralu i ta osoba ce se osjetiti pomalo povrjedjenom,srce ce se poceti grciti,nastace strah,nelagoda,mozda cak i mrznja..

tako naime funkcionise anahata cakra,srce.Njoj istina smeta,i sve ce napraviti da ne preda svoje lazi toj Istina da ih zapali,jer anahati je draze da joj je ugodno,nego da prodje kroz neugodnosti i utemelji se u Bolnoj Istini...

To nema veze sa vjerom ili nevjerom,nego tako radi srce i anahata,ko sto zub ili jezik rade na neki nacin...

U srcu je Istina ono sto godi nasim vezanostima na toj razini,i u toj razini NE POSTOJI DOBRO I ISTINA KAO APSOLUT,nego je dobro i istina ono sto nam miluje srce,te na taj nacin milijarde ljudi moze imati temelje svoje Ja licnosti u nekoj astralnoj strukturi srca i svi zajedno da idu u propast,iako njima sve izgleda ljepo i divno,a zapravo su u velikoj iluziji....

Anahata je cakra dualnosti,vezemo se za nesto i dok to imamo nam je ljepo,a kad to nemamo nam nije ljepo,dakle imamo oscilacije izmedju ljubavi i mrznje/straha...To je jabuka dobra i zla...

Iznad anahate,se dobija uvid u temelj Uma,temelj Volje,koja onda postaje uskladjena sa Voljom utkanom u svemir.

Kada se nasa individualna Volja i Zivot usklade sa Voljom i Zivotom Svemira,zapravo nam se spoje i usklade Individualna Kundalini Shakti i Kosmicka Kundalini Shakti(tj Duh Sveti),te zapravo nasu Volju vodi Kreator te shodno tome mi ne snosimo posljedice nasih djela(karme) te smo slobodni i blazeni.

Individualna Kundalini lezi uspavana u dnu kicme i tezi da se spoji sa kosmickom,preko tjemena,jer svako drugo stanje je stanje patnje,stanje kada mi vrsimo neku nasu Volju a nismo prepusteni volji utkanoj u svemir,Volji Sklada,Tao-a,dharme,pravde.Svako drugo stanje nam samo nagomilava patnju i vezanosti,jer nasa djela (karmu) nismo posvetili drugima,nego "nama",a to nama je zapravo karmicki agregat oko izvorno praznog Uma.taj karmicki agregat se ponovo radja,jer ti impulsi moraju nedje i nekako da se isprazne (moguce da ih Isus na neku foru moze ugasiti,ali to je vec wishfull thinking crkve po meni).

Temelj uma,koji je nekreiran i koji je temelj Volje,je zapravo nirvana."Mjesto" utrnuca svih vezanosti koji postoje izmedju praznog Uma i objekata uma(formi,oblika,projekcija,fizickog tjela,osjecaja...)Temelj uma se spoznaje TEK probijanjem srca,tj UBIJANJEM SVAKE SVOJE VEZANOSTI NA NIVOU ANAHATA CAKRE !!!!

tada se neko mice od vlasti Sotone,kralja ovoga svjeta...Tada globalno astralno polje vise nema uticaja na tu osobu,a meni(i ne samo meni) se cini da je kreator i odrzavaoc tog polja Kralj,Sotona,koji zapravo NE ZELI da se iko inicira iznad srca,da postane Bozja Volja,nego da vrsi Volju svoga astralnog(to zelim-to mi daje osjecaj ljubavi kad ga imam,a osjecaj mrznje i straha kad ga gubim) tjela...A zapravo,astralno tjelo ljudi,vecinom,nije njihova kreacija,nego su se samo "otvorili" ka tome pozadinskome polju,i pokupili Sotonine fore i fazone i vezali svoj Um za njih,te tako naivno vrse Volju Sotone...

Zasto i zbog cega Kralj to radi je drugi par rukava...

kako to radi mi je maltene skroz jasno...Samo bi par knjiga o tome mogao napisati...

kralj je lud,a opet je genijalan,jer fore koje je on ugradio u astral su genijalne,jer maltene onemogucavaju dusu da se spoji sa Voljom Kreatora...

To ljude brka,i strasno mi je pun kufer sto ljudi misle da shvataju sta je Kreator,sta je Svjest-Dusa koja je ista i u meni,i u vama i u tome Kreatoru(dakle Svjest je Apsolut,i jedna je),i sta je Volja Bozja a sta Volja nekog od karmickih agregata vezanih za Um/Volju,koji se putem cistih fizickih i mehanickih zakona prazne,tj pretvaraju iz potencijalne u kineticku energiju...

da bi neko SHVATIO sta je temelj Kreacije,mora iskusiti samadhi,tj stanje spojenosti sa dusom/jastvom/atmanom/brahmanom/svesti, kako god..U samadhiju Jedino Ja Jesam...

Svjest-postojanje-blazenstvo je opis samadija...

Ali,neko moze da ide u samadi kad god hoce a da nije maknuo vezanosti izmedju Uma i karmickih agregata,i takva osoba zapravo nije oslobodjena,vec njenu Volju vrsi karma,a ne kreator koji nema karmu.Dakle cak i kad neko spozna da Jedino Ja Jesam,ne znaci da ce vrsiti Volju Kreatora(koji je zapravo Apsolut u Relativnome,dakle Kreator NIJE SVJEST,nego jednostavno Prvi Um iza kreacije,prva Volja,ciji je impuls Kreiranja zapravo Duh Sveti,i ko se uskladi sa tim impulsom koji je zaista stvaran pocinje lagano da vrsi Bozju Volju,i da samim tim svoju karmu predaju Kreatoru,i da se na taj nacin njegov Um oslobadja vezanosti i patnje i osjecaj zanos,mir,srecu,ekstazu i blazenstvo),nego znaci da ce vrsiti Volju npr nekih svojih strahova ili zelja,dakle astralna larva ce mu se isprazniti i u nekoj polu psihozi ce taj impuls da preuzme kontrolu nad njegovom Voljom i to je zapravo pravo "opsjednuce" te osobe...

A zapravo to je praznjenje karme,to je spontana kundalini kriya.

Uvid u Bozju Volju se dobija tek kad se maknemo iz srca.Kad sve ono "ljudsko,tj astralno" poimanje ljubavi,zivota,smrti,boga,demona,roditelja,istine i lazi zapalimo u unutrasnjem Oku Istine i predjemo abis izmedju anahate i visudhe,srca i grla.Grlo je tek pocetak spajanja sa dubokim uzrokom i skladom u svemiru,sa Voljom Oca.

TEK TO JE STANJE BEZ EGA,stanja koje Isus kaze da je USLOV ulaska u raj,da postanemo kao bebe...Zapravo,onaj osjecaj kad gledamo malu djecu,male bebe i kad se u nama aktivira neka sreca,mir i sklad,kada osjetimo da postoji sklad u tim bebama iako izgledaju nelogicne i lude nama odraslima je zapravo aktiviranje grla,kauzalnog tjela,i to nije anahaticna ljubav,posesivna ljubav srca,nego totalna otvorenost srca i pustanja te djece da jednostavno postoje,da budu to sto jesu,nema nasih astralnih filoma sta bi trebalo ili ne bi trebalo da rade(anahata,dualnost)....

Ego u losem smislu je zapravo anahata cakra,cvor na sushumni..

A ko je APSOLUTNI KRALJ anahate na planeti Zemlji ?????

Ko kreira sve negativne strukture u globalnom kolektivnom nesvjesnom,u globalnom astralu,koje se prenosi od jedinke do jedinke kad god neko nekoga "zavoli" i otvori mu srce kada krenu da im se spajaju i mixaju astralne supstance,strukture koje IMAJU ZA CILJ SAMO I JEDINO da se niko ne makne iz srca,iz svoji vezanosti za oblike i forme,naivno misleci da je Bog ili temelj Uma dat u nekoj formi ???

Sotona,Mara,Sanat Kumara,neam pojma,ime je nebitno,ali to polje postoji...

Tom polju je bitno da izgradi covjecanstvo a ne covjeka,masu,a ne pojedinca koji je prosvetljen i DIREKTNO vrsi Bozju Volju (koja je daleko od toga da je moze shvatiti neko iz astrala).To polje ubija dusu,ubija kreativnost,predanost,sluzenje,pomaganje,otvaranje sebe drugima,svojih manjkavosti samome sebi,ubija kajanje,ubija suocavanje sa samim sobom,vezivanje za iluzorno i nezbiljsko,ubija individue,a stvara copore ljudi koji se tripuju na neki trip,na neku brijicu,koja moze biti razna,mogu to biti ova sekta ili ona,ova duhovnost ili ona,ova praksa ili ona,moze biti navijanje za neki klub,gledanje Big Brothera,shoova,filmova i serija,muzike,ma nebitno samo da se EMOTIVNO VEZU ZA NEKU FORMU ILI OBLIK :)

I kad se vezu,here it comes,mr lightbearier,gosn Luconosa,gosn Lucifer,Kralj Zemlje tako sto ima totalnu vlast nad anahata cakrom,u kojoj se memorisu forme i oblici i nase vezanosti za njih,here he comes with his ENORMOUS SKILLS IN ASTRAL MANIPULATION :)

Njega nije briga u sta neko vjeruje,samo da se ne makne iz srca...Njemu je svejedn0,samo da se neko ne inicira u vajru,u temelj uma,u dijamant/grom na kojeg to polje onda nema uticaja.On zeli da ljudi budu u coporima i da im onda on ispunjava astralne zelja,a zapravo pravo ispunjenje dolazi tek ubijanjem cjelog astralno tjela i micanja u grlo (iako je to tek pocetak prave prakse)...

U Dijamantnoj Sutri,ucenik je pitao Budhu moze li se Budha(temelj Uma,Tao,dharma,sklad,nirvana,Tathaghata,mjesto gdje se 4 elementa gase i NE OSTAVLJAJU TRAGA PONOVNOM RODJENJU) vidjeti uz pomoc formi/oblika(dakle preko srca,astrala),na sta je Shakyamuni rekao : Ne ! Ne moze se tako vidjeti ! Tek kada se sve forme i oblici vide kao iluzija,vidjece se temelj Volje (Budha,Um).......

Dakle,jedan od ciljeva budizma je micanje od kontrole Kralja ovoga svjeta i po tome je to slican nauk Isusu,ukoliko se je i Isus borio protiv Sotone i upozoravao ljude na njega...Cilj budizma je inicijacija u temelj uma,u vajru,probijanje srca i nepovratni prelazak abisa izmedju srca i grla....I onda meni neko krene da sere "kako su sve istocne "religije" od demona " :)

yeahhh right :)

Dakle,kad Star napadne Kahalija zbog toga sto ovaj prica neugodne istine zapravo vidimo ovaj mehanizam koji sam opisao,kako radi anahata cakra,jer to cjelo Sotonino polje je osjetljivo na Oko Istine,na Dusu/svjest/jastvo(na stranu sad Shakyamunijev nauk o transcendenciji cak i Svjesti,o paznji,tj "prajni",te o pravome ne-Ja)....

Postoji stvarno i iluzorno.Vezanost za iluzorno ce nas kad tad zaboliti kad u nas udje Istina o toj energetskoj strukturi...A ukoliko je ta struktura u obliku forme/oblika/koncepta,to znaci da rezonira sa anahatom,a Sotona je Kralj svega toga,pa zbrojte dva i dva....

prvo sto mora ici dole su svi edipovski,antropomorfni,mama daj mi sisu modeli stvarnosti,smrti,zivota,Svjesti,kreatora itd...

Sve ono ugodno mora ici dole kao i suocavanje sa neugodnim...priznati sebi sve i svasta...napraviti distancu izmedju naseg projekcije naseg uma o stvarnosti i same stvarnosti...

Jer Kralj je izgleda milione godina investirao svoju volju i eneergiju da napravi polje iz kojeg se niko nikada vise ne bi mogao izvuci,i gdje bi svi vrsili njegovu Volju,a izgleda da taj nema neku specificnu volju,osim Volje da niko od Ljudi ne dodje do stanja da svoj Um,svoju volju spoji sa Volji utkanom u svemir,sa dharmom,Tao-om,skladom,Bozjom Voljom...Lik je lud,ali JE IZNIMNO MOCAN :)

Ukoliko su na muci bili i Isus i Budha,smjesno je ocekivati da je vecina vjernika spasena od njega,nego je prije da su takvi izmislili ugodne pricice da smire svoju prepadnutu anahaticu od istine...Ima takvih zastranjenja u svim naucima,ne samo u hriscanstvu...

Dosta novih koncepata u budizmu je zapravo fora od Kralja,podmetacina,koju ako neko popusi nece moci da se makne iz srca...

Ima tu svega i svacega,bukvalno za svaku jebenu zivotnu situaciju je taj lik napravo niz osjecaja,emocija,misli i koncepata koje samo "ulije" u ljudske Voljne reakcije a da ovi i ne primjete...

Uzas...A kad se sucite sa djelom sebe koji je zapravo Kralj,e tek to je osjecaj da se smrznes :)
kada bukvalno postanes svjestan da su ogromni djelovi tebe i tvojih veza sa drugim ljudima,objektima,iskustvima,stvarima zapravo Kralj i njegovo polje,e to je da se useres u gace...

Ledeni uzas....

I tad ti instant bude jasno o cemu su pricali i Isus i Buda i instant ti bude jasno da su vecina praktikanata obje "vjere" zapravo miljama daleko od te faze spoznaje,jer je ona iznimno bolna,treba se odbaciti 99posto djelova sebe i ne samo to,shvatiti da su nam ti djelovi podmetnui,pocevsi od krivih projekcija o "bogu " i stvarnosti...

Ko bi bio antihrist ako mene neko pita ???

Pa sta znam,neka fizicka osoba koja ce pomoci tome da se svi ljudi "ujedine" u srcu,u nekoj zajednickoj brijici,tako da masa izgubi dusu.Ja ne bi sa njime popio kavu nego bih sve uradio da takvu osobu sprjecim u naumu(ukoliko bi to zapravo bila bozja volja)...

Ali sve ove fore u svjetu sto se desavaju idu ka tome...Spajanje drzava u super drzave,jedna svjetska vlada vojska,policija,politika,novac,ekonomija...Sve je to anahata...Ljudi koji su totalno zaludjeni postali,nemaju temelj u stvarnosti nego u nekim konceptima,formama i oblicima koji cas dodju a cas prodju.Mene od toga hvata uzas,jer sve te stvari ubijaju prosijavanje Svjesti u Kreaciju,genijalnosti,nezavisnosti,ubijaju predanost i dusu.

dakle,pobogu,istina je uvrjedljiva jedino ako smo smo definisani ne-istinom,i kad god to osjetimo trebamo ici ili u meditaciju uvida ili molitvu da se pokaze istina o tome.

RACIONALIZACIJA je najgora stvar,i ona sprjecava odlazak u grlo...

Kajanje i govorenje istine (govorenje istine aktivira resurse grla,visuddha cakre),bilo na glas ili samome sebi,u tisini,cisti astralno tjelo.

koliko ja vidim,Istina o desavanjima na Zemlji je totalno jebeno uvrnuta,gdje svi nesto provaljuju,svako zna sta je Bog,Kreator,Svjest,Zivot i Smrt,a na kraju dobijemo Volju Kralja i copore bez svoga mozga i duse...

Pozdrav :)


Zadnja promjena: primitive101; sub lip 02, 2012 2:47 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesub lip 02, 2012 2:46 am

@kahali....

1.Jel to znaci da svjest Crest'na moze biti i Jahvina i od nekih drugih igraca,bogova da tako kazem ? Tj da vise njih moze napraviti svoga avatara sa takvim stanjem Svjesti,gdje npr Krisna nije avatar Jahve,nego nekog drugo(mozda mocnijeg Boga),ali je Svjest i dalje na nivou crestn'e ?

2.Koja je razlika ako je uopste ima izmedju Jahve i kralja ovoga Svjeta,Sotone,kako ga ja vidim ? tj da li moze biti da je Isus bio zapravo avatar Kralja,Sotone,ali onog njegovo pravog aspekta,koji sve kao voli i svima kao oprasta grjehe itd itd,pogotovo uzimajuci u obzir hriscansku sljedbu,koju ukoliko bi je gledali iz ovoga moga ugla inicijacije u grlo te micanja iz anahate,zapravo sljedba koja sprjecava taj proces u svim tackama zahvaljujuci svoji dogmamma i nestvarnim projekcijama ?

3.Kako se moze povezati ta prica o tom tetra bla bla buc buc kljucu Jahwe sa inicijacijom u vajru,tj potpunim prociscenjem "donja 4 elementa" i njihovo utrnuce u vajri,temelju uma,nirvani, 5-ome stanju,5 elementu,eteru ili akashi ,sto je zapravo definicija oslobodjenja od karme ?

Pozdrav :)
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesub lip 02, 2012 9:42 am

Ja sam zapravo samo htio predstaviti kahalijev ego. ugl skrenuli smo s teme :)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesub lip 02, 2012 12:56 pm

Pa,dobro,dosta toga sam i rekao vezano za temu hug

Sto se tice tog famoznog ega,ja sam uvjek imao zelju da mi dodje neko bice koje SVE zna,koje ima ego napuhan do plus beskonacnosti od kolicine znanja,mudrosti,uvida i istine i da me takvo bice udara svaki dan stapom po glavi i ledjima dok ne ukapiram to SVE i promjenim svoje mane i slabosti :)

Ko kaze da takvo bice mora biti milostivo,ukoliko ce to podrazumjevati da mi ostanemo isti i vezani za odredjene neistine ? :)

Za mene je najveci drug onaj koji mi direktno pokaze na moje mane koje sam sakrio negdje,a ne onaj koji ce mi lazno govoriti da je sve super i da sve valja,jer takav zapravo govori LAZ :)
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri lip 27, 2012 9:05 am



Citat :
1.Jel to znaci da svjest Crest'na moze biti i Jahvina i od nekih drugih igraca,bogova da tako kazem ? Tj da vise njih moze napraviti svoga avatara sa takvim stanjem Svjesti,gdje npr Krisna nije avatar Jahve,nego nekog drugo(mozda mocnijeg Boga),ali je Svjest i dalje na nivou crestn'e ?


dada može, iako je u ovom zadnjem slučaju oba puta bio od istog, ja sam isto pitanje pitao 'jednog koji zna' i nisam dobio nikakve dodatne informacije a nisam imao volje kopati.
U slučaju Jahwe (što je JHWH) on je 'spustio' takav oblik svijesti i nema neki poseban karakter da tako kažem već je jednostavno ovladao sa sva četiri elementa.. prosvijetljeni čarobnjak... (ima ih jačih da, ali ovo je već užasno moćno stvorenje)

Citat :
2.Koja je razlika ako je uopste ima izmedju Jahve i kralja ovoga Svjeta,Sotone,kako ga ja vidim ? tj da li moze biti da je Isus bio zapravo avatar Kralja,Sotone,ali onog njegovo pravog aspekta,koji sve kao voli i svima kao oprasta grjehe itd itd,pogotovo uzimajuci u obzir hriscansku sljedbu,koju ukoliko bi je gledali iz ovoga moga ugla inicijacije u grlo te micanja iz anahate,zapravo sljedba koja sprjecava taj proces u svim tackama zahvaljujuci svoji dogmamma i nestvarnim projekcijama ?

Kada kažeš 'Sotona' pripisuju mu (nesvjesno valjda) mnogi razne karakteristike, tako da ću na prvi dio tvog pitanja uzeti kao da si napisao Lucifer i reći di da nema neke pretjerane razlike osim što je Lucifer onaj spekt Jahwe koji ima Namjeru dijeliti Znanje (ili Vatru zbog koje su okovali Prometeja ili Iskru unutarnjeg plamena Lucidnosti zbog koje postasmo "inteligentni" ili...you get the point) dok je sam Jahwe tj. Tetragramatonski ključ sama granica tj. rub Iluzije i ako znaš gdje je 'Brava' sa tim ključem možeš izaći u ogoljeni centar Univerzuuma/Svijesti u kojem nema vremena niti prostora, samo tihi promatrač bez kojeg nema ovog onlika postojanja niti Iluzije.. (ali ovdje ima i dalje samo neću to ovdje)
Nakon toga pitaš dali je Isus Avatar tog Istog Lucifera, ne on nije Avatar samog Lucifera, on je spustio svijest Crest'na koji sam po sebi već ima većinu Luciferovovih Znanja i vlada njima i iskreno čudim se kako nije radio puno više Mirakula nego što piše (danas ih objašnjavaju na razne načine i metaforično ali nije, taj tip, kako god da se zvao Pravi Isus, radio je razna čudesa vjerovatno, svi takvi su ih radili).
Takodjer taj Isa bio je upoznat sa zakonima Dharme, Karme i Satye ali nije koristio jedan aspekt od tih što je imao do kraja a to je Ispravna Laž radi Dharme (što je kasnije uzrokovalo...).
On osobno nije odgovoran za kočenje prelaska duše u olovo (to je naša terminologija za ovo što ti zoveš "inicijacija u grlo-Vajru" i prelazak u temelj Uma kasnije), ali je religija koja je nikla na temeljima njegovog učenja direktno odgovorna za usporavanje procesa i ne samo za to već i za druge još gore stvari (puno gore od smrti koju mi zapravo i ne smatramo lošom).
Već od samih početaka te religije (Kršćanstva dakako dakle) imamo priliku prepoznati ustaljeni rukopis pravog Luciferskog rada sa pravom Sotonskom kvalitetom jer odmah u samim početcima u nju se involviraše tumačenja, textovi i izvjesne individue koji neumoljivo liče na uvijek iste likove koji se involviraju u početak nečega što uvijek kasnije postaje veliko i moćno i naravno jako daleko od one Istnite Istine koja sija onim bezizvornim svijetlom o kojem pričamo u našoj zadnjoj konzekvenci postojanja)


Citat :
3.Kako se moze povezati ta prica o tom tetra bla bla buc buc kljucu Jahwe sa inicijacijom u vajru,tj potpunim prociscenjem "donja 4 elementa" i njihovo utrnuce u vajri,temelju uma,nirvani, 5-ome stanju,5 elementu,eteru ili akashi ,sto je zapravo definicija oslobodjenja od karme ?

Tetragramaton je sve što je sastavljeno ili rastavljeno od 4 elementa i sva bića koja se odlučiše iskusiti ovaj denzitet postojanja (inače nas smatraju prilično hrabrima što se uopće upustismo u to i svjesno smo dolučili zaboraviti sve što smo znali prije no što smo došli).
Ti i ja pričamo o potpuno istim stvarima, prilično drugačijom terminologijom i drugačijim načinom promatranja ali shvaćanje suštine nam je vrlo blisko. Rijetko srećem pojedince koji imaju i iskustvo i ujedno sačuvaše dovoljno racia nakon tih iskustava da uopće mogu razgovarati ili verbalizirati otprilike. Uskoro nećeš moći ni to ako nastaviš dalje ovim tempom (što ne smatram ničim lošim, samo ti govorim što te čeka).
Ti ili netko sličan tebi čak i ukoliko bi uspio dovoljno pokidati sve veze nebi odljepio do kraja i tu nastaje problem tj. jedna zavrzlama za koju ne znaš.
Tu sada dolazi do izražaja znanje o Erama i o teretu koji vuče takve kao ti prema nazad i to se dešava jer nisi dovoljno uvježbao/iskusio 'čuvanje tajni' i Atanora u kojoj moraš skuhati i pripraviti svoje Alkemijske recepte upravo za takve situacije, postoje Bića kojih nisi svjestan, ja jesam jer sam nažalost/nasreću proveo pola života baveći se Okultizmom (Astralom dakle). Ja ti neću pametovati ali sam promotri šta si zaboravio tamo oko pupka i šta te još jebe a što neda da letiš i kada to nadješ vidjet' ćeš da nije samo sitna riba u ribnjaku nego prilično velika ribetina koja još jako živahno pliva.
Tebi mogu dati savjet koji bi svatko drugi smatrao potpuno suludom idiotarijom opasnom i neželjenom, ali sjeti se šta trebaš naraviti Budhi kada ga sretneš. Ovo govorim jer znam detalje tvog iskustva kojeg si pomalo prehrabro iznio na vidjelo svima i u kojem spominješ da si svom Ocu te noći rekao da ispred njega sjedi Bog . Zašto to reći i zašto baš njemu ? moraš prestat' voljeti da bi mogao stvarno voljeti (znaš ovo i sam, a to tu tvom riječniku znači da moraš još malo umirati za ovaj svijet, ali ovaj put će "Objekt vezanosti" biti subjekt kojeg ti zoveš svojom majkom ili svojim ocem, iako ja mislim da imaš i prije njih drugih riba i ribica, a nakon njih jedno Anorgansko Biće veliko kao hotel Slavija u Baogradu) .



[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri lip 27, 2012 9:20 am

ALi ako bi se malo pomakli od ovoga što Primitive priča i što ja pričam i postavili stvari ovako:
Ajmo reći da je to Zovemo Bogom Sunce a da je ono što zovemo Vragom Mjesec. Čovjek po noći ne vidi ni jedno svijetlo osom Mjeseca i naravno da će krenuti prema jedinom Izvoru svijetla.
Kada do tog izvora dodje shvatit će kako to nije izvor svijetla već samo odbljesak i kako je pravi izvor Sunce. Taj čovjek nije za baciti niti je "promašio karijeru", on sada zna puno više stvari nego čovjek koji nije nigdje krenuo, zna gdje je Izvor, zna da će biti jebeno do njega doći i zna sigurno šta nije izvor. Taman da ti mali Kršćani hodali cijeli život prema Mjesecu i na samom kraju shvatili da su se zajebali, znat' će barem nešto.
Zaključak je da je čak i put Znanja tj Lucifera takodjer Put. Kada shvate da ih ne vodi do kraja znat' će gdje dalje, mislim da je slijediti bilo što, pa taman i svetu Džezvu ili tronogog Unicorna bolje nego ne slijediti ništa...
Agnostik je kurcoboljni programirani ljenjivac koji sam govoreći za sebe da je Agnostik priznaje da ne zna ništa o ničemu ali niti ga pretjerano zanima jer se pomirio da je razlog njegovog postojanja sa 300 miliona neuronskih promjena u sekundi i 13.7 milijardi neorotransmitera da bi se razmnožavao i radio od 7-3.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri lip 27, 2012 10:05 pm

Kahali je napisao/la:


Kada kažeš 'Sotona' pripisuju mu (nesvjesno valjda) mnogi razne karakteristike, tako da ću na prvi dio tvog pitanja uzeti kao da si napisao Lucifer i reći di da nema neke pretjerane razlike osim što je Lucifer onaj spekt Jahwe koji ima Namjeru dijeliti Znanje (ili Vatru zbog koje su okovali Prometeja ili Iskru unutarnjeg plamena Lucidnosti zbog koje postasmo "inteligentni" ili...you get the point) dok je sam Jahwe tj. Tetragramatonski ključ sama granica tj. rub Iluzije i ako znaš gdje je 'Brava' sa tim ključem možeš izaći u ogoljeni centar Univerzuuma/Svijesti u kojem nema vremena niti prostora, samo tihi promatrač bez kojeg nema ovog onlika postojanja niti Iluzije.. (ali ovdje ima i dalje samo neću to ovdje)


pa zapravo opis toga sta ti govoris je upravo problem probijanja srcanog cvora na sushumni,tj ubijanja definicija licnosti u astralu/mentalu,dakle probjanje anahate,nakon kojeg se dobija Uvid u Tao,temelj uma,tjelo dharme,Budhu.

Prelazak abisa (te provalije) izmedju astrala i kauzala,srca i grla.Mada,citao sam pricu jednog amera koje je zapravo prosao taj proces takodje i koji je cistom logikom zapravo pokazao da abisa nema,nego je to stvar pogresne percepcije(stavicu to jednom prilikom),gdje se onda taj energetski skok sa kojim se odvajamo od svoje(astralne, volje licnosti u astralu) i prepustamo Volji utkanoj u svemir tumaci kao prelazak nekakvog abisa/provalije/ruba,ali zapravo ruba nema...Uglavnom,dosta zanimljivo tumacenje.

Ali to je jedan od najkljucnijih trenutaka u praksi !!!! Odlazak u samadi nam ne pokazuje "mjesto" gdje se karmicki agregat gasi i ne ostavlja traga,jer samadi nam pokaze dusu/svest/atman/brahman,ali ko jebe atman kad je on svejedno transcendentalan karmi,znali mi za njega ili ne...Tj ta spoznaja je karmicki nistavan dogadjaj...Samadi nije temelj uma...Sokantno je to pomalo :)

E sad,ja ne znam za tebe i za tvoje kolege,ali ja "vidim" totalnu mrcinu od globalnog astralnog polja koje je instalirano u 99posto ljudi i koje ima ISKLJUCIVO jedan jedini cilj i zadatak,a to je da niko ne predje taj abis,ne preda svoju Volju Volji koja je utkana u Svemir,ne vidi temelj Volje/Uma i ne makne se skroz od uticaja toga polja.Kako je nastalo to polje je posebna prica,nju ne znam,ali kroz legende se svasta da zakljuciti...

Ali efekti toga polja su mi jasni ko dan...To polje je full svjesno,i ko god stoji iza toga je TOTALNI strucnjak za astralnu magiku,ludi advokat koji zna sve rupe u astralnim zakonitostima i kauzalnim petljama,koji melje sve duse na zemlji,sustavno ih ubija i moras biti totalno lud,predan,vjeran i uporan da bi se maknuo iz toga...postoje valjda milioni likova sa probudjenom kundalini,koji su svjesni jastva,u nedualnom su stanju(iako se konacna nedualnost postize utrnucem karme u temelju uma).mogu se saltati u samadi kad ih volja,ali koji se nisu makli iz uticaja toga polja,nisu vidjeli temelj Uma,nisu presli taj abis niti predali svoju Volju...nekih od takvih likova su imali milione sljedbenika ili "ucenika"/...

Koliko sam ja skapirao pricu,Shakyamuni je iskusio svakakva stanja samadhija(on ih je podjelio u 4 sa formom,4 bez forme i jos jedan deveti samadhi) ali NISTA OD TOGA mu nije dalo uvid u temelj Uma,u Tao,u Dharmu,u kojem se gasi karmicki agregat i koje je zapravo pravo Ja,pravo jastvo,centar nase(Bozje) Volje.Atman=Brahman je istina,dakle postoji jedna jedina Svjest u svima nama,zapravo je tacnije reci da je sve kreirano dato u svjesti.Ali atman nije temelj uma,temelj nase/Bozje Volje.Temelj uma je nesto totalno vanzemaljsko :)



Kahali je napisao/la:

On osobno nije odgovoran za kočenje prelaska duše u olovo (to je naša terminologija za ovo što ti zoveš "inicijacija u grlo-Vajru" i prelazak u temelj Uma kasnije), ali je religija koja je nikla na temeljima njegovog učenja direktno odgovorna za usporavanje procesa i ne samo za to već i za druge još gore stvari (puno gore od smrti koju mi zapravo i ne smatramo lošom).
Već od samih početaka te religije (Kršćanstva dakako dakle) imamo priliku prepoznati ustaljeni rukopis pravog Luciferskog rada sa pravom Sotonskom kvalitetom jer odmah u samim početcima u nju se involviraše tumačenja, textovi i izvjesne individue koji neumoljivo liče na uvijek iste likove koji se involviraju u početak nečega što uvijek kasnije postaje veliko i moćno i naravno jako daleko od one Istnite Istine koja sija onim bezizvornim svijetlom o kojem pričamo u našoj zadnjoj konzekvenci postojanja)


Kad kazes "on osobno nije odgovoran za kocenje prelaska duse u olovo" jel mislis na Isusa ili na Jahvu ?

Hoces reci da su ljudi sami napravili tu poganu stvar kolektivnog nesvjesnog astralnog polja u kojem postoje tako gadni mehanizmi za ubijanje predanosti unutrasnjoj istini da je to strasno...meni to nema smisla,prije bih rekao da je to napravo neko jako mocan ko se htio praviti pametan...Ma za religiju se slazem,ali i masu sekti,ucenja i dogmi koje su nastale u drugim tradicijama takodje ONEMOGUCUJU prolazak kroz taj proces ako ih neko slusa,tako da je vrag odradio posao svuda gdje je mogao,skoro svaki izvorni nauk je pretvorio u sustu suprotnos,svuda koci taj proces,jer njemu je jedino bitno koliko ja vidim da svi vrse volju svoje licnosti definisane u astralu(a vrag je zapravo kralj astrala na zemlji,anahata je njegova totalno,tu on jede duse za dorucak,anahata je forma,a temelj uma je bez forme,dakle kad mi neko pocne govoriti da je vidio Isusa u srcu,to je garant vrag koji prodaje foru prikazujuci svjest ili pak temelj uma preko astralne forme i tako obmanjuje) i da niko ne preda svoju Volju Volji koja je utkana u svemir...

Fora je da kad prelazis taj abis bukvalno "postajes" Kralj jedan period,tj osvjestish djelove sebe koji su zapravo Kralj i njegove energije...

Citajuci Pomalo Kabalu onaj lik kojeg oni zovu Choronzon je zapravo onda Kralj Zemlje,ili barem kralj anahate...Mislim kako god,ali def postoji svjesno astralno polje koje sise duse i onemogucuje im taj proces.To polje ce dopustiti spoznaju jastva,ali nece dopustiti odlazak u grlo,nizi kauzal...jer totalno drugacije rezoniraju...Ali ko se makne u grlo,maknuo se od tog polja...Ima nakon toga svega jos tu,gdje sam ja to klasificirao kao prolazak i osvjescivanje nizeg kauzala(plava vajra,grlo),srednjeg (indigo,chelo),visheg(ljubicasta,kruna),te atmicke razine(shiva i shakti kao odvojeni,dakle cista muska i zenska energija praktikanta u totalnoj predanosti) i nirvanicka razina npr kao cista svjest sa objedinjenim polaritetima...onda ide zid koji odvaja prakrti od purushe...

Ja sam krajem avgusta probio to grlo,a potom sam se 6-7 mjeseci klao sa svim tim kauzalima,i onda prosao jedan totalno nevjerovatan proces krajem februara,i bukvalno u tim istim trenucima naisao na clanak od Buddhe Nan-a(koji je jos ziv valjda,on je priznati Budha od taoistickih,ezotericnih i ortodoksnih budistickih skola),jedan od ucenika mu je poznati pisac o spiritualnosti William Bodri(jer Nan ne prica engleski,samo kineski) koji objasnjava taj trenutak,kada se pranicke blokade izbacuju kroz POTILJAK a ne kroz KRUNU !!!!

Cak i William govori kako mu je Nan uvjek govorio da Bodhisatve UVJEK napustaju tjelo preko potiljka a ne preko krune...Sto ovaj nije shvatao(mislio je da Nan govori nesto o astralu)...To je KRITICAN trenutak podizanja Kundalini na trecu bazu po kahalijevom modelu koji je iznio,a praznina,blazenstvo i ekstaza je milionima puta veca nego probijanjem srca i dobijanjem uvida u Tao...

Budizam klasifikuje praktikanta koji probije srca kao arhata ili lohana,ali tek ovim procesom kroz potiljak neko ide u rang bodisatvi,i onda ide sljedeca faza do Budastva,gdje vise nema sta da se uchi...u nekoj sutri se spominje 500 Arhata koji su napustili Shakyamunija jer nisu htjeli da mu vjeruju da je njihov stepen praznine zapravo pocetni i da ima toga jos...Arhati pokusavaju zavrsiti proces ciscenja pranickih tjela(koji zapravo samo nastaju i nastaju) preko krune,ali to je NEMOGUCE,taj proces vjecno traje...Jedino kroz potiljak se to gasi totalno...I ja sam bio u totalnom soku kad sam to prolazio...Tada se davaju i bodisatvine zakletve,zapravo necija licnost se pretvara u tu odredjenu zakletvu(naravno da su zakletve dobronamjerne hahah :) )...Itd...

Zapravo to mi i ima smisla,jer centar za disanje i rad srca je u potiljku,dakle produzena mozdina,i slicno,i logicno je da se nesto jako bitno vezano za pranu mora tu desavati...

Zapravo zelim od tebe Kahali da malo bolje objasnih ko ili sta koci taj proces,ko blokira taj proces inicijacije u grlo i gubljenje dusa u globalnom astralnom polju ? ko stoji iza toga polja,ko ga pokrece i modulira ?

Jeli to polje nastalo sa bash tom namjerom ili je u toku vremena nesto poslo u kurac ?jer polje je u kurcu definitivno :) i svi koji rezoniraju sa njim :( ja mislim da kad bi to polje nestalo nocas,da bi ujutro 99posto ljudi bilo ili ludo ili mrtvo,jer nemaju svoje nezavisne elemente licnosti nego su u simbiozi sa tim poljem....

Ali ako je to polje stvorilo neko pametno i svjesno bice ono je valjda moralo znati posljedice toga polja tako da mi ima smisla da je to bice NAMJERNO napravilo to polje da bi prkosilo drugim Bogovima,a tu onda dolazimo do legendi koje zapravo to opisuju kao otpadnistvo od Kreatora(cija je Volja utkana u svemir).....

Uglavnom,iznimno komplikovana problematika....


Citat :


Tetragramaton je sve što je sastavljeno ili rastavljeno od 4 elementa i sva bića koja se odlučiše iskusiti ovaj denzitet postojanja (inače nas smatraju prilično hrabrima što se uopće upustismo u to i svjesno smo dolučili zaboraviti sve što smo znali prije no što smo došli).
Ti i ja pričamo o potpuno istim stvarima, prilično drugačijom terminologijom i drugačijim načinom promatranja ali shvaćanje suštine nam je vrlo blisko. Rijetko srećem pojedince koji imaju i iskustvo i ujedno sačuvaše dovoljno racia nakon tih iskustava da uopće mogu razgovarati ili verbalizirati otprilike.

Ma ja sam samo budala koja pokusava prenjeti nadmentalna iskustva na mentalni plan fizickim mozgom sastavljenim od majmunovine tako da mi jos i dobro ide :)

Citat :
Uskoro nećeš moći ni to ako nastaviš dalje ovim tempom (što ne smatram ničim lošim, samo ti govorim što te čeka).

No fucking shit :P :) Ako sam imao problema sa objasnjavanjem toga temelja uma,tek ovo sa trecom bazom je vanzemaljski...Ali tacno ima faza kad je Milarepa u pecini dosao do te faze i poceo da leti,kad su ga onaj farmer i sin vidjeli i kad ga je farmer prozivao na foru da on znaci to uci svojim "vjesticarenjem" haha :) Inace,prije toga se je napisao piva i prvi puta najeo nakon masu vremena....


Citat :
Ti ili netko sličan tebi čak i ukoliko bi uspio dovoljno pokidati sve veze nebi odljepio do kraja i tu nastaje problem tj. jedna zavrzlama za koju ne znaš.

ma nisam ja nista znao,informacijski,ali sam bio totalno predan i zelio da u meni ne ostane nista osim temelja stvarnosti,tako da sam ja svakakva sranja bio popusio,neka sam i namjerno radio cisto da vidim efekte i posljedice,nisam imao fizickog ucitelja,imao sam TOTALNO sjebana ledja i tokove prane,dakle uzas totalni,ali sam na kraju uvjek birao Istinu i nista me drugo nije zanimalo,ukljucujuci i "mene"....Tako da ako i tu sljedecu zavrzlamu rjesim :)

Citat :
Tu sada dolazi do izražaja znanje o Erama i o teretu koji vuče takve kao ti prema nazad i to se dešava jer nisi dovoljno uvježbao/iskusio 'čuvanje tajni' i Atanora u kojoj moraš skuhati i pripraviti svoje Alkemijske recepte upravo za takve situacije, postoje Bića kojih nisi svjestan, ja jesam jer sam nažalost/nasreću proveo pola života baveći se Okultizmom (Astralom dakle). Ja ti neću pametovati ali sam promotri šta si zaboravio tamo oko pupka i šta te još jebe a što neda da letiš i kada to nadješ vidjet' ćeš da nije samo sitna riba u ribnjaku nego prilično velika ribetina koja još jako živahno pliva.

A jebe me masu toga,npr moram dati jedan ispit na faks za 5 dana,zaradit pare za stanarinu i slicno hahaha Mene jebe zapravo kicma,i moguce da je jedno od problematicnih mjesta nadi ili cakra u podrucju pupka,ali radim na tome(istezem se,i nasao sam nekog fizioterapeuta sa nekom japanskom metodom,masu mi se svidja,bazirana je na akupunkturnim tackama i kanalima)...Ali to je agonija brate,kada ti psihicki prodjes neki proces,ali prana ti stoji zaglavljena u fizickom tjelu...Pa najradje bi napustio ovo smrdljivo tjelo...

Zapravo taj dio pupka i nize se preslikava na djelove uma u podrucju glave tako da me to jebe,to znam i osjecam...Al hvala svejedno hug


Citat :
Tebi mogu dati savjet koji bi svatko drugi smatrao potpuno suludom idiotarijom opasnom i neželjenom, ali sjeti se šta trebaš naraviti Budhi kada ga sretneš. Ovo govorim jer znam detalje tvog iskustva kojeg si pomalo prehrabro iznio na vidjelo svima i u kojem spominješ da si svom Ocu te noći rekao da ispred njega sjedi Bog . Zašto to reći i zašto baš njemu ? moraš prestat' voljeti da bi mogao stvarno voljeti (znaš ovo i sam, a to tu tvom riječniku znači da moraš još malo umirati za ovaj svijet, ali ovaj put će "Objekt vezanosti" biti subjekt kojeg ti zoveš svojom majkom ili svojim ocem, iako ja mislim da imaš i prije njih drugih riba i ribica, a nakon njih jedno Anorgansko Biće veliko kao hotel Slavija u Baogradu) .

kao i svim bicima sa kojima sam dosada dolazio u susret.ukoliko mi ne moze pomoci da ugasim karmu i da predano sluzim svim bicima koja pate i koja zele da predano sluze,ubicu ga mlati

Ajd ti pomozi sirotu i baci neki "hint" o tome anorganskom bicu velikom kao hotel...

PS : Sta znas o blizanackim plamenovima,tj o polaritetima kojeg svakog od nas ima,koji su razdojeni na pocetku vremena i mogu se opet spojiti ? dakle srodnih dusa neko moze imati milione,ali blizanacki plamen je zapravo Ja samo u drugome tjelu suprotnog pola...Npr moja zenska strana,sa potpuno istom vibracijom,ali u zenskome tjelu.Oko toga nema greske,kad se takvo dvoje nadju uzivo(a pogotovo kad jedan ima Svjest) desavaju se bukvalno eksplozije svake celije samo kad se pogledaju ocima u oci...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimečet lis 04, 2012 1:51 am

Kahali je napisao/la:


Ti ili netko sličan tebi čak i ukoliko bi uspio dovoljno pokidati sve veze nebi odljepio do kraja i tu nastaje problem tj. jedna zavrzlama za koju ne znaš.

na sta mislis pod ovim "odljepiti" ?


Kahali je napisao/la:
Tu sada dolazi do izražaja znanje o Erama i o teretu koji vuče takve kao ti prema nazad i to se dešava jer nisi dovoljno uvježbao/iskusio 'čuvanje tajni' i Atanora u kojoj moraš skuhati i pripraviti svoje Alkemijske recepte upravo za takve situacije, postoje Bića kojih nisi svjestan, ja jesam jer sam nažalost/nasreću proveo pola života baveći se Okultizmom (Astralom dakle). Ja ti neću pametovati ali sam promotri šta si zaboravio tamo oko pupka i šta te još jebe a što neda da letiš i kada to nadješ vidjet' ćeš da nije samo sitna riba u ribnjaku nego prilično velika ribetina koja još jako živahno pliva.


Pa pomozi covece ;) na kakva bica u astralu mislis ? koja je njihova veza sa mnom ?

I na sta mislis u vezi pupka ?

Seksualnu pozudu ili tako nesto ?



Kahali je napisao/la:
Tebi mogu dati savjet koji bi svatko drugi smatrao potpuno suludom idiotarijom opasnom i neželjenom, ali sjeti se šta trebaš naraviti Budhi kada ga sretneš. Ovo govorim jer znam detalje tvog iskustva kojeg si pomalo prehrabro iznio na vidjelo svima i u kojem spominješ da si svom Ocu te noći rekao da ispred njega sjedi Bog . Zašto to reći i zašto baš njemu ?

Ja koliko sam skapiro Budhu ne mozes vidjet jer Budha je temelj Uma bez forme(vizuelne) tako da i tu ne znam na sta mislis.Zasto to reci ? Pa samo sam konstantovo cinjenicu,al na jedan specifican nacin i u specificnom trenutku kad mi je valjda zivot visio skroz o koncu sa jedne strane a sa druge je to valjda bio trenutak kad sam odlucio da prestanem da glumim i maskiram sve ono sto ja jesam.

Zasto ocu ? pa okle znam,ispostavilo se da je on jedini tu bio najvise uz mene pa se poklopilo da bash njemu to kazem(prvome)...zasto mislis da je tu sad neka bitna simbolika ?

Kahali je napisao/la:
moraš prestat' voljeti da bi mogao stvarno voljeti (znaš ovo i sam, a to tu tvom riječniku znači da moraš još malo umirati za ovaj svijet, ali ovaj put će "Objekt vezanosti" biti subjekt kojeg ti zoveš svojom majkom ili svojim ocem, iako ja mislim da imaš i prije njih drugih riba i ribica, a nakon njih jedno Anorgansko Biće veliko kao hotel Slavija u Baogradu) .


ovo prvo zapravo prevodim sa "prepusti svoju Volju dharmi koliko god mislio da znas bolje od dharme" :)

Jel na oca/majku mislis na mog duhovnog oca cije sam utjelovljenje,koji sam Ja zapravo na svim tim razinama ? Kako mogu ubiti vezanost za To jbt ??? :)

a ako mislis na vezanost za fizickog oca i majku onda kapiram,ok...To nije problem,to je rjeseno ;)

I daj malo hinta za to Anorgansko bice veliko ko hotel ;)

zivio... hug

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimepet lis 05, 2012 12:16 am

Kahali je napisao/la:


Takodjer taj Isa bio je upoznat sa zakonima Dharme, Karme i Satye ali nije koristio jedan aspekt od tih što je imao do kraja a to je Ispravna Laž radi Dharme (što je kasnije uzrokovalo...).
On osobno nije odgovoran za kočenje prelaska duše u olovo (to je naša terminologija za ovo što ti zoveš "inicijacija u grlo-Vajru" i prelazak u temelj Uma kasnije), ali je religija koja je nikla na temeljima njegovog učenja direktno odgovorna za usporavanje procesa i ne samo za to već i za druge još gore stvari (puno gore od smrti koju mi zapravo i ne smatramo lošom).
Već od samih početaka te religije (Kršćanstva dakako dakle) imamo priliku prepoznati ustaljeni rukopis pravog Luciferskog rada sa pravom Sotonskom kvalitetom jer odmah u samim početcima u nju se involviraše tumačenja, textovi i izvjesne individue koji neumoljivo liče na uvijek iste likove koji se involviraju u početak nečega što uvijek kasnije postaje veliko i moćno i naravno jako daleko od one Istnite Istine koja sija onim bezizvornim svijetlom o kojem pričamo u našoj zadnjoj konzekvenci postojanja)

1.Pa dobro,fala Bogu da je Ispravna laz u sluzbi dharme zapravo Ispravna vrsta djelovanja,ali na koji dio Isusovog djelovanja onda mislis da nije bilo Ispravno ?

2.I zasto taj aspekt laganja radi Ispravnosti nije koristio ?

3.I do chega je to dovelo kasnije...

4.ovo zadnje sto ti pricas i ja Vidim,samo sto nekako vidim i zakljucujem da to usporenje i kocenje procesa postajanja -Jedno sa Ispravnim djelovanjem- nema uzrok u ljudima primarno,nego u nekom Svjesnom djelovanju ili bicu koje manipulira globalnim astralom planete Zemlje a koje koci taj proces.Ko to radi ? i zasto ?

[Vrh] Go down
Alma_Ashley
Stanica
Alma_Ashley


Female
Leo Dragon
Broj postova : 25
Age : 35
Registration date : 07.12.2012

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesub pro 08, 2012 10:06 pm

Čula sam da mnogi ljudi pobijaju Nostradamusova proročanstva i nazivaju ih lažnima i nemogućima... sad, neam pojma..

Bilo je jako puno zlih ljudi u povijesti svijeta... i ne znam što da mislim na sve to..iskreno...danas sam čitala Otkrivenje.. ii, mislim da se pojam antikrist čak ne mora nužno odnositi na samo jednu osobu..već na skupinu ljudi, neku sektu ili nešto... Ako gledamo s kršćanskog gledišta, naravno, svaka ima predvodnika pa bi to značilo da bi se taj vođa onda isticao kao "zavodnik" naroda..

Isto tako..ne bih u antikrista stavila Napoelona...jer on nije vodio bitke zbog rasizna ili diskriminacije..samo je bio megaloman i htio osvojiti svijet. Hitler bi ovdje već mogao spadati jer je (opet ako gledamo s teološke strane) bio rasist i počinio genocid nad židovima.
Ali opet mi to ne drži vodu u potpunosti jer se nije prozivao bogom niti je propagirao vjeru i navodio ljude da se odvrate od Boga. Možda jedino ako to gledamo tako da navede ljude da proklinju Boga zbog toga što dozvoljava da se događaju takve stvari.

Ja mislim da je današnji antikrist tehnologija. I njen napredak. Ako Sotona može kroz nešto doprijeti do ljudi i do njihovih umova, onda je to internet.
Tako da smatram da on ne mora čak nužno biti niti materijalan, jel. ^^
[Vrh] Go down
Prometheus
Stanica
Prometheus


Male
Sagittarius Buffalo
Broj postova : 26
Age : 26
Location : Men in Black HQ
Registration date : 07.02.2013

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimepet vel 08, 2013 4:50 pm

Cito sam jednu "teoriju zavjere" , koja tvrdi da je OBAMA treci antikrist.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 19, 2014 1:04 pm

Ja ne vjerujem u te propagande o antikristu, no da stvarno postoji, ja sam taj  hehe 
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 12:37 am

Krist je gnosticki terminoloski slozenac i sam Krist je Vrsta Svijesti ... potice od Crest/Na i "spusten" je u vise navrata na Zemlju u nekoj od svojih manifestacija i oblika... Krishna je isti nivo tj. vrsta Svijesti .. Anti/Krist bi po tome mogao biti jedino neko utjelovljenje polumorona ..
Citava prica o Antikristu je toliko plitka da mi je neugodno kada slusam ljude koji se tom idejom ozbiljno bave kao nekim realitetom ..
Ovo dakako ne podrazumjeva cinjenicu o potojanju drugih vrlo tananih i zanimljivih instanci to jest entiteta koji nisu ni naivni ni plitki na ovom nivou postojanja i razumijevanja..
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 10:24 am

Antikrist ne postoji. To je nemoguće. Jer ne postoji sotona.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 12:15 pm

A jeli moguce da si ti u svome temelju Jedno sa temeljem svega,sa temeljom Štvarnosti? Jeli moguce da u Stvarnosti i Slobodi ne postojis ti kao subjekat i ljudi oko tebe kao objekti? Jeli moguce da 90posto tvoje licnosti,ideja,stavova,osjecaja,žakljucaka nije uopste tvoje nego je pokupljeno od nekakvog globalnog svjesnog polja a ti zbog osjecaja sigurnosti stojis uspavan u tome polju i bojis se odbaciti vezananosti za to polje i prestati vrsiti njegovu Volju?
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 12:40 pm

Sve je to igra, puna iluzija i zamki, bitno je realizirat ovo o čemu primitive govori (bok primitive baš te lijepo opet čitat  :D ); povratak svom temeljnom stanju. Dug i težak put.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 3:38 pm

Procjenjivanjem tko je novi antikrist, imam osjecaj da se zanemaruje svakodnevno zlo, i ceka se onaj "true call". Kao da od stabla ne vidimo sumu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 6:30 pm

Zar ih je bilo vec dva...???   misli
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitimesri vel 26, 2014 8:34 pm

Ne. No neki praznoglaci govre da. Antikrist ne postoji. Čak je i to ocrnjiivanje poganstva. Sveti broj tri=Tri antikrista.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tko bi mogao biti treći Antikrist?   Tko bi mogao biti treći Antikrist? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tko bi mogao biti treći Antikrist?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Biti prvi, biti alfa
» vicevi..
» Kako si mogao?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: