Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Egzorcizam

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pet svi 27, 2011 10:23 am

Potpisujem

Prašina

Male
Taurus Pig
Broj postova : 3
Registration date : 26.05.2011

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pet svi 27, 2011 2:28 pm

Istina može se i na drugi način doći do otkrivanje naših mociju(pod moći sam cijelo vrijeme i mislio na upravo to sto i vi tako da se ispricavam na lošem izrazavanju) sto se tiče mene i sotonizma nisam bas ni uvjeren jako u to tako da samo trenutno istraživam njihove načine ako rec tog nekog prosvjetljenja i za sada imam samo pozitivne rezultate, iako mi se čini da svi samo trebamo ići kroz prošle živote (a to je moguće kroz stanje transa ali dubokog) samo sto imam školu na putu pa nemam nekog slobodnog vremena za upustanje u sve to.
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 16
Registration date : 27.12.2011

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto pro 27, 2011 6:11 pm

svi opsjednuti psihicki bolesnici haha kakva tvoja moc kad dođes u blagoslovljenu kucu
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica

Male
Aquarius Cat

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto pro 27, 2011 6:33 pm

takvi ko ti manipuliraju ljudima psihicki bolesnici sotona i zeli da covjek misli da je propuco da pocini zlo
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica

Male
Aquarius Cat

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto pro 27, 2011 6:40 pm

INFERNUS je napisao/la:
po meni je exorcizam manipulirane ljudskom psihom.svi ti "opsjednuti" ljudi su psihicki bolesnici.ili od rodenja ili su obolili tokom zivota od utjecaja droge ili alkohola.
exorcist nece pogledat zdrastveni karto opsjednutog,necxe ga pitat sta je konzumira cili zivot nego ce odma okrivit sotonu.Ja sam sotonista i sad ce te me vjerojatno do kraja zivota banat ali nema veze,reci cu svoje.Prvo zaboravite da u sotonizmu postoje orgije,zrtvovanja djece ili stvari kakve crkva govori.Mozda ima nekih papaka sta pod utjecajem brdovite kolicine kokaina to i rade ali to bude grupica od 2,3 covika.
postoje energetski ili spiritualni svjetovi koji se ispreplicu sa materijalnim.covjek je davno prije bija sposoban osjetit taj svjet,vidit ga.to je jacalo mozak,tijelo i energiju.dolaskom crkve i religija na svijet,covjek je izgubija taj dar i oslabija je.izgubija je svoju pravu bit.demoni s kojima covik pokusava komunicirat su vrlo energetski jaki,i sama njihova pojava kraj covika sj... ga.tko je kriv?demon sigurno ne.kriva je crkvakoja je optuzila magiju da je zlo jer sa magijom covjek postaje psihicki jaci.naravno to se crkvi ne svida jer su oni "najpametniji" i niko ne smi bit bolji od njih.S pojavom crkve i religije covjeku je srezana mogucnost napredovanja i postao je kako pise u bibliji ovca.jedini ljudi koji su po meni na najvecoj psihickoj razini danas su shaolini.oni sta mogu ne moze niti jedan katolicki pop.naravno shaolini su mozda isto pod utjecajem necastivog.mozda im triba poslat exorcistu rofl2
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica

Male
Aquarius Cat

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto pro 27, 2011 6:40 pm

ah
[Vrh] Go down
tomovujevic
Stanica

Male
Aquarius Cat

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto pro 27, 2011 6:48 pm

manipulator
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   čet pro 29, 2011 4:28 pm

Alpha je napisao/la:
Hoces reci da je opsjednutost Bozji test? misli

E, jel tko gledo onaj novi film Obred? Jel valja? Jel istina da je baza uzeta iz istinitog dogadjaja?
da...gledao ga i mogu reci da je zbilja vrlo dobar iako mi se ipak vise svida "egzorcizam emily rose "tako pa bih ti i njega preporucio...no u svakom slucaju najbolje je pogledati oba i to po mogucnosti vise puta...@ giba i da ,oba su temeljena na istinitim dogadajima...a sto se pak tice samog egzorcizma, vec sam postavio link na slicnoj temi, ali ne bi bilo zgoreg da ga i ovdje postavim, pa evo...@ www.molitve.info/index.php/izvjesaa-rimskog-egzorcista.html
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba

Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Registration date : 02.01.2010

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   ned sij 22, 2012 10:11 am

Madonna je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Hoces reci da je opsjednutost Bozji test? misli

E, jel tko gledo onaj novi film Obred? Jel valja? Jel istina da je baza uzeta iz istinitog dogadjaja?
da...gledao ga i mogu reci da je zbilja vrlo dobar iako mi se ipak vise svida "egzorcizam emily rose "tako pa bih ti i njega preporucio...no u svakom slucaju najbolje je pogledati oba i to po mogucnosti vise puta...@ giba i da ,oba su temeljena na istinitim dogadajima...a sto se pak tice samog egzorcizma, vec sam postavio link na slicnoj temi, ali ne bi bilo zgoreg da ga i ovdje postavim, pa evo...@ www.molitve.info/index.php/izvjesaa-rimskog-egzorcista.html

Obred je jako dobar film,moram priznati,intrigantan je :) Egzorcizam Emily Rose je film koji je više okrenut prema drami,dok je Obred neka vrsta akcijskog(ili horrora,makar me odavno nije ništa cimalo od takvih filmova :D)
@Madonna-svaka čast na članku :)
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto sij 24, 2012 3:57 pm

nema na cemu...@ :)
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Registration date : 24.05.2012

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   ned lip 10, 2012 2:55 pm

Da li neko od vas zna Anta Poljaka iz Zagreba? :) Čovjek se godinama bavi egzorcizmom i iscjeljivanjem, malo sam i sama sa njim razgovarala (preko FB lol! ) i čitala sam baš mnogo o njemu.Vjerujem da nije lažnjak,mnogo ljudi mu se zahvaljuje,svi ga vole,a i sam zrači nekom jako čudnom i divnom energijom,kao Zvončica je zubi :) Evo link za jedan od njegovih interview-a http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/egzorcist-rjesava-probleme-koje-drugi-nisu-uspjeli.html

P.S. Pročitala sam postove druga Infernusa. Mislim da lupeta k'o prozor na promaji -.- Ako sebe naziva sotonistom,a nije upoznat sa likom i djelom Antona La Veya i njemu sličnih,onda nije sotonjara u pravom smislu te riječi, već umišljenik. -.-
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:08 am

Pa čim se naziva sotonistom možeš zaključiti da je slabija ličnost. Iskreno mišljenja sam da bi sve te sotoniste trebalo pozatvarati u psihijatrijske ustanove i to na zatvorene odjele. To je vjerojatno neki umišljeni klinjo koji se pravi faca jer je čuo par pjesama od cradle of filth i ufuro se.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 3:05 am

@Hladni,slažem se sa tobom,u potpunosti!! :DD Najjače od svega je što pravi sotonisti niti imaju potrebu niti žele da pričaju o tome,hahaha,i još gore od svega - ne traže ništa materijalno za uzvrat...ma čak ni pažnju. Ćute i djeluju kako osjećaju da je za njih najbolje, pocrkali svi!Nisu ništa drugo do iskompleksirani mrzitelji svega svijetlog i lijepog što je Zemlji svojstveno!A ovaj došao da ponosno istakne kako je on teška sotonjara,te da nas ''duhovno uzdigne''....ajaojjjjjjjjjjj
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 12:57 pm

Eh, kako sotonizam može ikoga igdje uzdignuti. Po samoj definiciji to je nešto što nas degradira, udaljava od Stvoritelja, tamo gdje padamo i ne vraćamo se više. Žao mi je takvih individua koji su u to ogrizli.

Riba

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:03 pm

Amin.
:)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba

Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Registration date : 06.05.2012

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:08 pm

@Mow, netreba ti nikada nikoga biti žao, najmanje takvih, nema puta koji ne vodi ka Bogu/Božici, samo ima jako kratkih puteva, srednjih i jako dugih i nijanse između toga. ONO je sve stvorilo, i sve i jest i u svemu jeste. kava
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:13 pm

I dobro, zašto me ne bi bilo žao ako će se netko morati inkarnirati još 100 puta, a mogao je cijelu tu patnju propustiti?
Mislim da bi bilo sebično od mene da me nije briga kad netko skrene s pravednog i poštenog puta.

Dinosaur

Male
Broj postova : 391
Registration date : 13.04.2010

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:13 pm

Ne vode svi putevi na isto mjesto
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 1:17 pm

Drugim riječima, razni putevi vode na razna mjesta. Sumnjam da će itko tko služi Mračnome u konačnici završiti sretno. Nijedna duhovna učenja ne sugeriraju da će to biti dobro za tu dušu.

Žaba

Female
Cancer Horse

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 7:24 pm

Duša izabire što želi proživjeti. naše više sebstvo. proživjet će sve što želi, ona prikuplja iskustva kako bi se samoostvarila. to je cilj svake duše, prema tome svi putevi vode ka jednom. ne treba ti biti žao zato što ta osoba to želi, to je njen put, pravo i sloboda, koja joj je dana da ju koristi. ONO je proces, put, svaki put, ONO je stvorilo sve i u svemu je. prema tome nemožeš otići na krivi put, samo onaj koji dulje traje, i to je ok, sve je savršeno jer ONO zna stvarati samo savršeno, u kraljevstvu relativnog ako ni u kraljevstvu apsoluta nema ne savršenosti. sve je savršeno jer je sve ONO. Makar mene 1000 puta zaboljelo to što neka životinja skviči od boli kad ju se kolje, s druge sam strane pomirena da je ta duša to izabrala, ne znam zašto, ali ona zna što je za nju najbolje i stoga se uvijek nekako smirim. to je bio primjer...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   pon lip 11, 2012 9:04 pm

Mislim LJUBAV da se ti samo na taj način tješiš. Ja ne mislim da je ovaj svijet napravljen savršeno, dapače, mislim da savršenstvo nije od ovoga svijeta već da u ovome svijetu možemo tome samo težiti, nikad dostići. To je bit prosvijetljenosti, shvatiti tu nesavršenost bivanja i razumjeti da trebamo uvijek izabirati ono pozitivno u životu. To je razumjevanje toga da i druga strana postoji, da iako je sve stvoreno od Boga, pa tako i zlo, da ono više nije na strani Boga tu gdje mi živimo i da mi moramo slijediti put dobra ako želimo ispravno naučiti. Zato nije svako učenje dobro, ako se zaista zapitaš čemu su ti neke stvari trebale učiniti u životu i je li moglo biti drugačije, možda uz manje patnje da si odabrala neki drugi put, shvatit ćeš da je moglo ali da smo krivo izabrali. Pametni će onda znati za ubuduće i na neki način to će ih podučiti, ali ne znači da nije moglo bez toga.

Žaba

Female
Cancer Horse

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto lip 12, 2012 3:48 pm

pa to je ok misliti da se ja tješim, ljudi svašta misle i na to imaju pravo, ali ja se ne tješim. ja to znam... pogledaj npr. prirodu, toliko je savršena unatoč nesavršenostima, pogledaj bilo koje biće kako je savršeno unatoč i svojim nesavršenostima, sve je stoga u prekrasnom balansu tj savršenstvu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   uto lip 12, 2012 8:37 pm

Naravno, može se to i tako gledati. :)

Žaba

Female
Cancer Horse

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   sub lip 16, 2012 1:07 pm

hahaha sad sam pročitala početak ove teme, ne znaš ko žešći, neki su mi posebno dragi rofl2 lolcina ... a dobro bar sam se nasmijala...
[Vrh] Go down
LEXY
Prašina

Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 2
Registration date : 11.04.2013

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   čet tra 11, 2013 5:53 pm

cao ekipa :)
jedno pitanje...zasto mislite da u bibliji bog predstavlja boga?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Egzorcizam   Today at 5:15 pm

[Vrh] Go down

Egzorcizam
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next