Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Liječenje cannabisom

Go down 
+21
Hladni
Muzički Tobogan
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
tinityrannical
waldox
Skulptura
lera
Magic
Korplikan
Einar
Q
MoW
BacKmon
Neo
Chakotay
Alpha
Melkior
AVeT_
wanderer
floridana
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri oľu 26, 2014 10:34 pm

a u ovoj zemlji nikaj nije jednostavno, i koliko znam kod nas je proizvodnja takvog ulja još uvijek protuzakonita. al ubijat ljude kemoterapijom je ozakonjeno. no znam da ljudi ipak pronalaze neke zakulisne puteve da ga nabave. sva sreća pa ne idem po doktorima ,jer ovo kaj vidim u našem zdravstvu je zastrašujuće. ja bih uvjek radije izabrala prirodne lijekove nego maskr motornom pilom u bolnici.
no dakle, i dalje stoji molba da mi se javi dobavljač. naravno ne ovak javno, ne želim da čovjek ima problema. a opet, voljela bih pomoć toj ženi, premlada je da skapava po bolnicama.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri oľu 26, 2014 11:24 pm

Zapravo je u većini zemalja to ulje zabranjeno, uglavnom svugdje gdje je zabranjena konzumacija kanabisa. No, zato je i tako teško doći do njega, puno teže nego do kanabisa, ali tko zna, možda znaš nekoga ko zna nekoga... i eto ti ulja. Možda ne bi bilo loše posjetiti lokalni grow shop ili smart shop, makar su šanse male da će prodavač o tome pričati sa nekim koga ne poznaje, iako sam imao iskustvo u smart shopu da mi je prodavač, ničim izazvan nudio neke preparate. U nekim trgovinama zdrave hrane se može pronaći to neko "hemp oil", ali to nije ulje koje trebaš, ovo u trgovini se proizvodi od sjemenki i više je od nutricionističke važnosti, tebi treba ulje proizvedeno od cvijetova ženske biljke iz porodice Sativa jer sadrži više THC-a."

Alternativa je internet, pokušaj jednostavno na e-bayu, tamo može biti i takvih stvari. Samo nitko ti ne može garantirati da zbog ilegalnog sadržaja pošiljka neće biti zapljenjena na carini i da će ulje od nekog sumnjivog dobavljača uopće biti ulje kanabisa a ne neko drugo, ili nešto drugo... tipa kamen. Uostalom, kad govorimo o tim stvarima rizik za ovo ili ono uvijek postoji.

Ako ništa ne uspiješ onda je moj savjet i dalje da se ulje napravi kod kuće. Postoji spravica sa kojom se vrlo brzo i jednostavno može proizvesti ulje iz gotovo svega od čega se može proizvesti, inače služi za kućnu proizvodnju meda ali radi i za ulje. Pretpostavljam da se može nabaviti u nekoj specijaliziranoj trgovini, ali ne mogu ti reći ništa više o tome jer je to sve što znam. Naravno, ulje se može napraviti i bez dodatnih sprava i na internetu postoje uputstva.
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimečet oľu 27, 2014 12:10 am

Malo sam proguglala i naišla na postupak dobivanja ulja kako ga radi Rick Simpson. Evo linka: http://konopljatv.info/lijek-od-konoplje-i-njegova-izrada/

Dakle i on preporuča kao najbolju opciju izradu vlastitog ulja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2014 7:58 pm

tko je narkoman on će se i liječiti kanabis kao i sve ostalo je otrov  cry ,medicina je još unazad 100 godina
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 3:38 pm

kanabis liječi? to je samo da ti misliš da liječi to je lažni lijek,,misliš da liječi a nije... truje mozak,,, pale
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 4:27 pm

sad hocu dokaze, nije da stitim tu tezu, znam da je tema kontroverzna, ali odlucih se malo vise "vjesit" na forumu kad imam priliku i malo davat svoj input iako mi je hrv koma.
Uglavno ciitam i citam tvoje postove i sad zelim da podrzavas svoju tezu sa nekim dokazima malo boljim nego svojim banalnim izjavima. Ovo nije trosjed.hr waldox, nego forum u kojim svi mi zelimo malo ucit, malo uciti druge itd. To sto ti pises sve spada pod spam, i nema ni malo temelja.

Posve razumijem tvoje misljenje i naravno imas pravo za to, ali mene zanima PO CEMU ti tako mislis, odkud ti dokazi da kanabis ne lijeci? Sigurna sam da u hrvatskome u skoli to vec vjezbate, argumentaciju pisati itd.
Sad te pitam lijepo da mi pruzis dokaze, iz knjiga, interneta, dokumentacija za tvoj misljenje. Zasto je po tvom misljenju kanabis lazni lijek i zasto truje mozak?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 4:35 pm

ti si stvarno izgubljena osoba koja svaki upis odgovara,pa kad već hoćeš u jednoj emisiji na cnnu su rkli da ako ti uzimaš kanabis u mozgu se osjećaš super ali ne liječi ništa,obični slatki dim od trava,e sada neki znanstvenici su otkrili da kanabis razara mozak u roku 1 godine,,halucinacije itd kao i svaka droga ,,,,to je samo fatamorgana. tini evo ti još nešto roll http://magazin.net.hr/ljepota/marihuana-otrov-za-pluca
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:00 pm

Imas pravo mozda, sto odgovoram na spam i ne znam zasto se obazirem na tebe, mozda zato sto samo zelim poboljsat tvoj nacin postova, jer sigurno nisam jedina sto tako misli, i to i tebi mozda nesto moze donjeti.

Vec izvor ti je smijesan, uzeti izvor magazin.hr-a sve govori.

Citat :
uzrokuju jednake štete unutar dišnih puteva

Zasto ne stoji zbog cega? Od duhan? Koji sadrzi i cigarete? JEDNAKE STETE = ?????? gdje je tu informacija

Citat :
jer danas marihuana sadrži povećanu količinu kemijskih supstanci.

Kakve kemijske supstance?? Cijankali???? Kokain????

Imam jos hrpu takvih pitanja, jer taj tekst zadrzi 0 informacija, ali bas 0!

Tekst je po ovakvoj kauzali:

"plivati u moru je jako opasno za zdravlje jer ima par zivotinja koje imaju zube i to te moze ubiti ako plivas u dubljoj dubini."

Zvuci utopicno jel da? E po takvom stilu ti je taj tekst. I uzeti taj maleni, banalni tekst kao izvor je suludno, ali to ces kroz godine ucit. Ti primas to kao istinu, a nisi se ni potrudio procitati vise tekstova od drugih izvora, stranica, mozda isto i kontra-stranu procitat. Moras se isto uvijek pitat iz koje namjere je taj tekst napisan, tko ga je napisao, sto se zeli sa tim tekstom. Ljudi koji npr. podrzavaju crkvu ce naravno teze postaviti da je "istospolni odnos jako stetan" - to ne znaci da je ta teza istinita. Ovaj tekst tu ima namjeru nenaucene ljude protiv nesto stavit, o kojem ocito nemaju ni truncic pojma, ne zeli informirati kao sto ti mozda krivo mislis, nego zeli ti solit pamet, umjesto da ti sam razmiljas.


Gle, nista ti ne govorim za tvoje misljenje, ali daj se potrudi malo po internetu potraziti izvore, a ne prvo uzet kao istinu. Velim ti jos jedan put da je tak nesto jako opasno, jer si ti onda laki plijen za brainwash-media.

Jel vidis, ti meni sad das takav izvor, ja tebi sad mogu doc sa ovim:

http://www.srednja.hr/Novosti/Svijet/Studija-tvrdi-da-je-marihuana-dobra-za-mentalno-zdravlje

I tko sad ima pravo? Tekstovi su isti - losi i bez ikakvih informacija. I tko ces sad tu dobiti pravo? Slat dalje linkove, i onaj ce imati pravo tko vise linkova za svoju stranu kupi?

No hard feelings, waldoxe, samo ti to zelim reci, posto si jos mlad.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:01 pm

@Waldox
To nije nikakav novitet da je dim trave štetan za pluća. Pa da pušiš božansku ambroziju s olimpa, štetio bi ti dim za pluća.
Riječ je o ljekovitosti THC-a i drugih spojeva. Doduše, ima sigurno boljih načina uzimanja trave nego pušenja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:05 pm

novus prijatelju ma znam nego kanabis je lakši oblik morfija.misliš da te liječi a nije..da kanabis liječi rak onda bi davno bio u medicinskoj uporabi za liječenje.. pale
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:05 pm

mlad? kao prvo ne znam koja je svrha tvog odgovora meni ,osobno me briga za tvoje glupo mišljenje,ali kad si me već pitala odgovorio sam ti,e sad onaj link što sam poslao je točan jer kanabis je štetan,ako ti misliš da ne tvoj problem.gadi mi se odgovarati nekome tko ništa ne razumi.briga me šta ti misliš opvo nije kviz dokaži mi bla bla..............................................ti vjeruj u što hoćeš ja ću u što ja hoću,uzmi kanabisa napuši se do mile volje i reci mi kako si se osjećala?ok? :x
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:09 pm

waldox je napisao/la:
gadi mi se odgovarati nekome tko ništa ne razumi


sve si rekao, imas pravo mase
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:12 pm

pa tini prva si počela pusti waldoxa kava ja ne odgovaram nikome niti ulazim u rasprave,ali zaboli me za ičije mišljenje ovdje. znam što pišem i dobro znam da onaj tko počne s kanabisom završi na heroinu .droga je ovisnost i bolest.pametnom dosta..
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 5:24 pm

A zasto onda pises kad te boli uho za ikakvo misljenje? Action - Reaction.
Ako se jos nisi probudio, hello, ovo je forum, nije tvoja ego-platforma.


i to je to, bye mase
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 7:30 pm

Koliko sam ja citao o tome, najcesce se govori o lijekovitosti ulja konoplje, ne dima.
Mozemo opet na rub znanosti:

A zasto medicinska industrija to skriva, lako je zakljuciti. Ne zele nam oni stvanro pomoci, uspjeh medicine se mjeri u broju oboljelih koje oni "lijece", ne u broju zdravih.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesub svi 23, 2015 8:14 pm

nije moja ego platforna ali meni se čini da ti ne razumiješ tuđa mišljenja nego samo svoja ,bye bye :x
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimened svi 24, 2015 3:01 pm

waldox je napisao/la:
pa tini  prva si počela  pusti waldoxa   kava  ja ne odgovaram nikome niti ulazim u rasprave,ali zaboli me za ičije mišljenje ovdje. znam što pišem  i dobro znam da onaj tko počne s kanabisom završi na heroinu .droga je ovisnost i bolest.pametnom dosta..

waldox je napisao/la:
nije moja ego platforna ali meni se čini da ti ne razumiješ tuđa mišljenja nego samo svoja ,bye bye :x

Forum je mjesto gdje se odvijaju rasprave, a da bi do rasprave doslo moras uzeti u obzir tuda misljenja, ili barem vidjeti kako drugi razmisljaju. Tako ti nesto naucis od njih, i oni od tebe.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimened svi 24, 2015 3:08 pm

jedi znam ali svaki moj upis se krivo tumači i tjera se da mislim kao netko drugi,ne mora nitko misliti kao ja samo sam napisao da kanabis nije zdrav nikako,drugi tumače drukčije..mislim ne valja izlaziti iz teme ali neka misli svatko što hoće drunken sleep scratch ne ulazim u rasprave puno
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 2:44 am

waldox je napisao/la:
novus prijatelju  ma znam nego kanabis je lakši oblik morfija.misliš da te liječi a nije..da kanabis liječi rak onda bi davno bio u medicinskoj uporabi za liječenje.. pale

Evo prošlo je lito, nije više toliko vruće, ljudi su manje nervozni, nema gužvi, pa da prodrmam temu.
Kanabis lakši oblik morfija?? To ti je kao da kažeš da je avion kino, samo šta još ima i krila. Iznad si napisao da cijenjeni i ozbiljni Magazin.Hr kaže da ćeš prolupati za godinu dana ako pušiš travu. E pa, kad i ako, upišeš fakultet upiši ga u Splitu. Onda nađi kafić gdje se skuplja Torcida (ne mora baš Torcida, ali igramo na zicer). I kad ti bude promocija pogledaj koliko je od tih momaka prolupalo, postalo ovisnicima što li već ne. Ja znam odgovor.

Da imam nekog bliskog i dragog tko ima nešto GADNO što kanabisovo ulje liječi, osobno bih izvadio sredinu vinograda i posadio biljke. Sigurno da ne bi dozvolio da ga moderna farmakokemija truje. Ulje ne bih radio, imam prijatelje koji bi to izveli bolje. (ono gadno sam naglasio jer ne bih dirao u lozu radi nečijeg glaukoma ili PMSa)!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 11:37 am

toboganu prestani pušiti travu .škodi ti
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 2:11 pm

Waldox, opet ti sa svojim neozbiljnim polu trollerskim stavovima, sad si počeo i nove članove napadati nono
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 3:20 pm

to si možda ti s drugim nickom,nisu to trollovi nego moje mišljenje s kojim se ti pušioničaru ne slažeš.i ako ja ne mislim kao ti odmah sam troll hihi yupi.pušaču ti meni dokaži da kanabis liječi i sve ok,dok god ga službena medicina ne prizna ništa od toga.ni lijekovi ne liječe kamoli biljka. pale
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 4:28 pm

Ne lupetaj, zašto bi ja radio novi profil kad sam aktivan sa ovim...

Slažem se s tobom da neki lijekovi uopće ne liječe, mnogo metoda je također beskorisno i vode u preranu smrt, ali kanabis nema veze s time.
Kanabis je biljka štovana tisućama godina od raznih kultura diljem svijeta, a to nešto znači.

Mislim da sam ti već rekao zašto se medicina bori protiv kanabisa. To je zato jer velike farmaceutske korporacije u potpunosti kontroliraju službeno mišljenje liječnika preko lobista i raznih udruga.
U nečemu toliko jednostavnome, a zdravom poput kanabisa vide ogromnu prijetnju.
Da se medicina u potpunosti baci na biljne preparate (ne samo kanabis, nego i mnoge druge), farmaceuti bi propali! Zar ti misliš da će oni dopustiti propadanja bilijuna dolara?
To su ljudi bez trunke morala koji u patnji vide zaradu, a naravno i pospješuju patnju.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 7:11 pm

pušioničaru naravno jedini lijek je kad se liječiš prirodno.a da ću vjerovat u kanabis ne .možda tek kad vidim učinkovitost kao aspirin ili pencilin i kad izlječi tisuće i tisuć ljudi.a to stoji svj zdrav org ubija i truje ljude raznim boleščinama. bag
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2015 4:45 pm

Aspirin? Penicilin? Penicilin je prirodni lijek. Upotrebljavao se na ovim područjima odavno, neću ti elaborirat, guglaj. Aspirin je unutrašnja kora breze, prvi put sam je kupio u kineskoj ljekarni u Berlinu prije dvadeset i šest godina. Treba nekoliko šalica u tijeku dana, možda i sutra, ali bar ti wc školjka ne smrdi kao da Pliva u nju sipa otpadne vode.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Liječenje cannabisom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Liječenje cannabisom   Liječenje cannabisom - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Liječenje cannabisom
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: