Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha

Go down 
+11
Archangel
biga
AVeT_
Armin od Irima
Blizzard
Fantom
bonnieparker
Chakotay
Alpha
Remke
Athena
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 3:11 pm

Moje je mišljenje da u braku, ali i u svim drugim odnosima treba pronači ravnotežu između primanja i davanja. Mi se kroz te odnose ostvarujemo i ako ćemo biti pasivni koja nam je onda korist od toga. Tako bi u braku i muškarac trebao obavljati kućanske poslove i brinuti se o dijeci. Ja baš ne bi volio da se moja uloga kao muža svede na to da radim i da donosim doma novac. Malo mi je to dosadno cerek
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 4:55 pm

biga je napisao/la:
kad se udaju da će sve biti ko u snu... da se nikad posvađati neće, da će se djeca valjda sama čuvat, presvlačit i jesti. al jbg, ima i onih koje kao dobre žene odrade sve što trebaju, skuhaju, nahrane djecu i to je to... to je čitav ženski posao(dobro možda da operu sude još) sve ostalo može i muško...
Aj ne seri :P
Koliko ima muškaraca koji očekuju da će im žene na poslu raditi koliko i oni, prati ih i peglati im čarape, a navečer biti dovoljno odmorne da se seksaju kak spada. Usput bi trebale biti čiste i mirišljave i da se ne znoje (osim u situacijama kada su sexy znojne kava).
Uvijek postoje budale oba spola koje očekuju da će dobiti nove roditelje budući da je njihovima dojadio taj posao. Zapravo, ne da postoje nego ih je puno. I uistinu, postoje takve žene, baš kako si rekao. Ali važno da kad žena očekuje od tebe da ima princa na bijelom konju koji donosi pare u kuću i da sve bude u redu bez ikakvih svađa, e, onda zajeb, nema pravo na to jer "ne znaju one kako je to zarađivati za obitelj".
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 5:53 pm

Legionar je napisao/la:
biga je napisao/la:
kad se udaju da će sve biti ko u snu... da se nikad posvađati neće, da će se djeca valjda sama čuvat, presvlačit i jesti. al jbg, ima i onih koje kao dobre žene odrade sve što trebaju, skuhaju, nahrane djecu i to je to... to je čitav ženski posao(dobro možda da operu sude još) sve ostalo može i muško...
Aj ne seri :P
Koliko ima muškaraca koji očekuju da će im žene na poslu raditi koliko i oni, prati ih i peglati im čarape, a navečer biti dovoljno odmorne da se seksaju kak spada. Usput bi trebale biti čiste i mirišljave i da se ne znoje (osim u situacijama kada su sexy znojne kava).
Uvijek postoje budale oba spola koje očekuju da će dobiti nove roditelje budući da je njihovima dojadio taj posao. Zapravo, ne da postoje nego ih je puno. I uistinu, postoje takve žene, baš kako si rekao. Ali važno da kad žena očekuje od tebe da ima princa na bijelom konju koji donosi pare u kuću i da sve bude u redu bez ikakvih svađa, e, onda zajeb, nema pravo na to jer "ne znaju one kako je to zarađivati za obitelj".

I sad si ti Legi i ostali zenski dusebriznici OK a mi ostali staromodni itd...bla,bla.blaaaaaa... no

E pa druze moj ta tvoja pocetna predispozicija razmisljanja je i dovela do toga da se ovdje na zapadu
gdje sam ja muskarci u principu ne ZENE(velikim slovima) a svaka druga svabica samohrana majka
ali se itekako karaju sa nama jugosima i Turcima jer smo mi kao pravi muskarci a njhovi pedantni muskarci-pickice i papucari... no

Sine moj,da ti cika Fantom kaze nesto kao iskusan muskarac,ako tako nastavis razmisljati,
tesko tebi u buducem bracnom zivotu..
Dok god postoji u nekom drustvu veca radost i postovanje rodjenjem muskog djeteta,to isto
drustvo ima i buducnost a ostala kao na zapadu su osudjena na propast... no

Ovo je cinjenica koju je tesko,bolje reci nemoguce pobiti bilo kojim argumentima... nono

Pa jebo ga ti od uvjek se znalo ko nosi u kuci suknju a ko hlace ali NE,
danas zene poput Ledi Gaga nose i kurac a kamo li hlace... conf1
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 8:32 pm

@ Alpha
Tako i treba hug

@ Fantom
Bi li možda mogao malo pojasniti ovaj dio koji si napisao? Ne znam što zapravo misliš s ovime.

Citat :
Dok god postoji u nekom drustvu veca radost i postovanje rodjenjem muskog djeteta,to isto
drustvo ima i buducnost a ostala kao na zapadu su osudjena na propast... no

Hvala ;)

[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimeuto pro 21, 2010 10:43 pm

Mislim da je htio reći da muškarac "produžuje lozu" pa samim time društvo kao takvo može opstati.
@Fantom "Žene nose kurac", koja izjava rofl2
Da, u jednu ruku si u pravu. Sada i muškarac i žena toliko rade da ne stignu imati djecu, ali mislim da to nije do "pedantnosti" muškarca nego pritiska posla i sistema u kojem živimo.
Ja ne negiram to da u braku ne treba postojati podjela posla. Nema niti smisla da i jedan i drugi supružnik uvijek rade sve. Društvo je dobro funkcionirali sve dok je cijela obitelj radila na polju, i muškarac i žena. Funkcioniralo... da, opstajalo i ništa više. Sada sve više živimo u vremenima kada mislimo da zaslužujemo više od pukog preživljavanja. Pogotovo mi zapadnjaci. I tu dolazi do sranja jer ne možemo svi dobiti više od samog preživljavanja. Ne znam što da ti odgovorim na Turčine. Jebiga, snalaze se ljudi. Imaju sedmero djece, a bave se poslovima koje Njemci ne žele raditi. To nije dovoljno pa se bave mutnim poslovima. Sve dok ne nađete način da ih sankcionirate, provlačit će se kroz rupe u zakonu. To što mi zapadnjaci ne želimo raditi "prljave" poslove pa uvažamo strance, naš problem. To što je u Njemačkoj radna snaga prekvalificirana nije problem Turčina. Dapače. A to što oni imaju djece, a Njemci nemaju nije problem nepatrijahalnog mentaliteta, nego "menadžerskog" mentaliteta. I muškarac i žena hoće brzo bogatstvo. Dijete im stoji na putu do toga.
A ako je problem u muškarcu i ženi nema smisla govoriti o spolovima, onda je problem u čovjeku.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:05 am

Da ovaj brz tempo zivota ubi ove nase jadne ljepse polovine... cerek

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Fotke-slikane-u-pravom-trenutku16
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:48 am

ja čitam ove postove i neki me iznenađuju izjavama doh
ne znam od kad je to postalo teško pomoči.. ja u biti nisma uopče za raspodjelu posla na nju i njega.. nego kad se radi radi se zajedno.. zajdeno kuhamo, zajedno peglamo, zajedno premo veš i točka.. tako svako zna sve raditi kad je jedan odsutan na nekom putu ili nedaj božice ako jedan u tom braku pogine. Zamisli samohranog oca koji ne zna ni jajca speči djeci jer se nije potrudio naučiti zato što mu je sve žena radila? ili još bolje zamisli razmaženku/a koj će umrijeti od gladi dok netko ne dođe s posla i ne posluži ga jelom doh

U današnjem modernom svijetu kuhanje je mrtva djelatnost. nitko ne kuha, jednostavno kad dođeš doma želiš se odmoriti . zato je u razvijenim državama aktualno jedenje u restoranima ili zalogajnicama kao i restoranima tipa menza- raznolika, topla, brza i jeftina hrana.
u Mađarskoj prodaju kobasice i zelje na štandu, ovaj tip menze je u Češkoj svaki 3 restoran.

S druge strane kuhača ne označava ženu, kako što ni odvijač muškarca.

po tome bi svaka žena trebala nogirati muškarca koji više štete napravi nego što popravi u kući kava
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:59 am

U tom slucaju i u ratu bi zene trebale uzeti pusku i krvariti zajedno svaki dan sa muzem
na prvoj crti a ne jednom mjesecno... no

A neeeeeeeee nono ,dragi ti imas muda idi ti pa gini a ja sam zensko znas,moram da vodim kucu i
hranim djecu i podmirujem ove momke koji su u pozadini tj. logistici... 8)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:23 am

Blizzard je napisao/la:

@ Fantom
Bi li možda mogao malo pojasniti ovaj dio koji si napisao? Ne znam što zapravo misliš s ovime.

Citat :
Dok god postoji u nekom drustvu veca radost i postovanje rodjenjem muskog djeteta,to isto
drustvo ima i buducnost a ostala kao na zapadu su osudjena na propast... no

Hvala ;)


Da ja tebi ipak nacrtam,lakse ces me skuziti posto nam je generacijski jaz previse dubok... :)

Da li ti ovo nesto govori...???

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Dmcpp3

Za 50 godina ce Njemacku ekonomiju voditi ovi klempavi biseri sa IQ -om manjim od broja cipela, potomci balkanaca i Turaka... tuzni
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:26 am

pa ja znam par činovnica koje su imale ( i imaju) puške u rukama :)
gle sve je po izboru.. danas se ne mora služiti vojska u hrvatskoj ako se ne želi

tako da opet to mogu zajedno raditi :P

[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:27 am

@Fantom, žene mogu kuhati vojnicima u vojsci i pravda zadovoljena :ironija: :P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 2:39 am

Legionar je napisao/la:
@Fantom, žene mogu kuhati vojnicima u vojsci i pravda zadovoljena :ironija: :P

Da,a mogu i cistiti pistolje.... cerek

A mogu kao i moja baba istaknuti clan narodno oslobodilacke borbe i skojevka da sire triper i sifilis medju neprijateljskom vojskom... zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 4:02 am

Koje ideje tongue
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitimesri pro 22, 2010 11:03 am

Fantom je napisao/la:


Za 50 godina ce Njemacku ekonomiju voditi ovi klempavi biseri sa IQ -om manjim od broja cipela, potomci balkanaca i Turaka... tuzni

ima nade za tebe. bar si shvatio ides
[Vrh] Go down
Sponsored content





Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha   Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Desetina muškaraca će "nogirati" djevojku koja ne kuha
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Idealna visina za djevojku(raspon krila)
» Toliko ju volim da vise nezelim imati djevojku nakon nje...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: