Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jesam li normalan... ?

Go down 
+39
mind_challenge
Chakotay
josip21
bros
AVeT
frankenstein
Dragony
dr.chaos0
skin
Grinder
schmizzl
biga
PEPE-Top Secret
tomi
Skulptura
Fantom
Athena
Flamezar
Gea
klapa
Berny_Sinara
Michael Wittmann
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
Jaykof
None
Blizzard
malenaivi
satori-san
Neobicni forumas
bir
Milab
Svjetloisjena
Alpha
silver
gloria_g
zvezda
(CroM)Flash
43 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 03, 2007 9:23 pm

Pazi ovo...setam obalom i gledam more i tocno imam deja vu...te setnje i pogleda u more...mislim zbilja nebitno. To se konkretno dogodilo prije sigurno 15-ak godina...nije bas da sam kasnije to negdje primjenila... I sve tako...neke situacije...
A ovo sto kazes da ti se sad cini da je tvoj zivot vodjen nekuda bez da si ti to osobno planirala... OK, kod tebe je to tako...ali kako je kod drugih? Hocu reci pitanje je koliko to funkcionira. Meni se recimo cini da nema sanse da u ovom zivotu postignem razvoj kojem tezim. Isto tako masu stvari se izodvijalo mimo mojih zelja ali ja ne znam da li je to tako bolje obziom se ovo drugo nije ni dogodilo. Ali tu smo gdje smo pa pokusamo napraviti najvise sto mozemo...

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 1:13 pm

Iskreno, ne znam za druge...
Ja nikada, bar na ovom nivou svesti i postojanja, nisam ni imala jasan plan za ovaj zivot, i mozda je to dobro, jer sam drzala sebi sve mogucnosti otvorene i odgovarala na prilike kako su se pojavljivale... Mora da sam tamo gore bila mnogo dobar planer... ;)
A i ovo je moja inkarnacija za odmor, sretanje nekih ljudi i duhovni razvoj... Ne zalim se... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 1:18 pm

Eh, super ti je ta inkarnacija za odmor :)

Pitam se da li smo samo mi planeri ili imamo odredjeno sto se od nas ocekuje pa to moramo ukomponirat kako najbolje znamo...i da li se nakon rodjenja netko ipak prati sto se zbiva s nama...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:13 pm

Namcor je napisao/la:
Eh, super ti je ta inkarnacija za odmor :)

Pitam se da li smo samo mi planeri ili imamo odredjeno sto se od nas ocekuje pa to moramo ukomponirat kako najbolje znamo...i da li se nakon rodjenja netko ipak prati sto se zbiva s nama...

meni se čini da isključivo mi sami biramo i planiramo događaje. nekako imam taj feeling.
a što se tiče nekog tko "nadzire" nekako se u zadnje vrijeme puno u mislima bavim duhovnim savjetnikom iliti vodičem. što mislite o tome???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:29 pm

@Gloria_g...A ne znam...malo mi se cini komplicirano da svako sebi kroji sudbinu, a te sudbine se ipak ispreplicu...potreban je neki master mind za to sve poslozit...al mozda kad smo tamo smo svi jedna jednina pa se to sve nekako moze i poslozit...hmmm...

Ovo za duhovne vodice...imas temu na Duhovnost...zove se Duhovni vodici i andjeli cuvari...pa se vidimo tamo :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 04, 2007 2:35 pm

[quote="Namcor"]@Gloria_g...A ne znam...malo mi se cini komplicirano da svako sebi kroji sudbinu, a te sudbine se ipak ispreplicu...potreban je neki master mind za to sve poslozit...al mozda kad smo tamo smo svi jedna jednina pa se to sve nekako moze i poslozit...hmmm...

pa to sam si i ja mislila - bit će da smo tamo lumeni :D :) :) :)
tek kad dođemo u materijalni svijet, onda nastaju ta tzv ljudska ograničenja, neznanja i slabosti...nekak mi to čak i logično zvuči
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimečet pro 06, 2007 7:36 pm

Nije bas da planiramo individualno... Postoje teorije o tome da na 5. denzitetu imamo svoje grupe srodnih dusa sa kojima se najcesce inkarniramo (bliski prijatelji, eventualno partneri ili braca i sestre u zivtima u 3. d.), pa sa planovi obicno prave grupno, i uz nadzor vodica, entiteta koji su vise duhovno razvijeni pa nemaju vise potrebu za reinkarniranjem, iako to po potrebi i dalje mogu - oni imaju duse koje su im dodeljene i kojima pomazu u planiranju novih lekcija i rezimiranju starih... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimened pro 09, 2007 10:55 pm

I ja sam sretala takve teorije...to sa denzitetima ima zgodnih objasnjenja, a opet ostavlja prostora...ali meni zvuci moguce...

Ovo da se cesto reinkarniramo u vec srodim grupama od prije...hehe...to je mozda nekad i funkcioniralo kad nije bilo moderne tehnologije...sad kad je svjet jedno veliko selo gdje se stvaraju prijateljstva u kojima se ljudi nikad nisu ni sreli i jedan je u Japanu, a drugi u Brazilu... ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 11:51 am

zvezda je napisao/la:
Nije bas da planiramo individualno... Postoje teorije o tome da na 5. denzitetu imamo svoje grupe srodnih dusa sa kojima se najcesce inkarniramo (bliski prijatelji, eventualno partneri ili braca i sestre u zivtima u 3. d.), pa sa planovi obicno prave grupno, i uz nadzor vodica, entiteta koji su vise duhovno razvijeni pa nemaju vise potrebu za reinkarniranjem, iako to po potrebi i dalje mogu - oni imaju duse koje su im dodeljene i kojima pomazu u planiranju novih lekcija i rezimiranju starih... *

ma da, to sam mislila - usklađujemo nas nekoliko (ovisno tko je s kim vezan) priče i doživljaje...dogovaramo se tko će kome što dati...kakve poruke, učenja....
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 11:53 am

Namcor je napisao/la:
I ja sam sretala takve teorije...to sa denzitetima ima zgodnih objasnjenja, a opet ostavlja prostora...ali meni zvuci moguce...

Ovo da se cesto reinkarniramo u vec srodim grupama od prije...hehe...to je mozda nekad i funkcioniralo kad nije bilo moderne tehnologije...sad kad je svjet jedno veliko selo gdje se stvaraju prijateljstva u kojima se ljudi nikad nisu ni sreli i jedan je u Japanu, a drugi u Brazilu... ;)

pa namcor, nije li razvoj tehnologije također odraz i razvoja čovjeka kao duhovno biće...??? :D :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 1:51 pm

Da, ali znas na sta sam mislila - neki ce stupiti u kontakt, ne moraju se obavezno sresti... zivis ceo zivot blizu nekoga, pa da ne sretnes - znaci nije ni trebalo... ili neko je stotinama, hiljadama milja od tebe, pa se opet nadjete... ;) *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 3:44 pm

zvezda je napisao/la:
Da, ali znas na sta sam mislila - neki ce stupiti u kontakt, ne moraju se obavezno sresti... zivis ceo zivot blizu nekoga, pa da ne sretnes - znaci nije ni trebalo... ili neko je stotinama, hiljadama milja od tebe, pa se opet nadjete... ;) *

da, u stvari to nema ama baš nikakve veze sa prostornom udaljenosti, tj. blizine
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 8:50 pm

E to sto gore pisete sam mislila s modernom tehnologijom...a toga prije nije bilo...
Srecom danas ima :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2007 11:44 pm

Tehnologija... Dajem joj i prednosti i mane... Prednosti bi bile uvidi, siroki uvidi i brzi, mogucnosti komunikacija takodje, itd. ... A mane omogucavanje manipulacija sirokih razmera... Ali tu smo opet na verovatno arhetipskoj simbolici dualnih sistema - jin i jang, dobro i zlo, itd... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 3:20 am

He, sve ima prednosti i mane...a i one su relativne...zavisi ko gleda i iz kojeg kuta...
Pa ajmo mi izvuc ono najbolje iz svega...sta god to bilo ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 9:16 am

Namcor je napisao/la:
He, sve ima prednosti i mane...a i one su relativne...zavisi ko gleda i iz kojeg kuta...
Pa ajmo mi izvuc ono najbolje iz svega...sta god to bilo ;)

Tako je! lol!

Dolje manipulacija! neides

Živjelo svekoliko povezivanje i razmjena znanja! whee
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 6:09 pm

Dole subliminalne poruke!!!
Inace, od kada obracam paznju, uvidjam da je toga mnooogo!

Ziveli forumi!!!
Ovaj nas posebno! :)
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 8:30 pm

mormalno??? Što znaci??? za mene tvde da nisam normalan i salju me kod psiijatra,znate zasto? k
zbg togato 8 sati preko viknda ne manem pgled s kompa jel igram cod2 i 4. Kazu dasam opsjednut... lol Jel ko od vas kad bio kod sihijatra i jel mu pomogo???
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 8:46 pm

Nema to veze sa psihijatrom, to što voliš igrat komp. Pa nisi jedini, tisuće ljudi radi isto što i ti. I ja sam znao prije visiti na igricama satima. Bude zanimljivo zainteresira te i vrijeme proleti dok si rekao keks. Znam ja kako je to. Ali vidi, ja sam imao period tamo u osnovnoj školi i početkom srednje kasnije me prošao gušt za igranjem i više nisam toliko blejio u komp i konzolu. Dobro je ako se nakon nekog vremena ostaviš tih igrica, ali ako nastaviš tako kroz godine cjele dane igrati komp neće biti dobro.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 10:55 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Nema to veze sa psihijatrom, to što voliš igrat komp. Pa nisi jedini, tisuće ljudi radi isto što i ti. I ja sam znao prije visiti na igricama satima. Bude zanimljivo zainteresira te i vrijeme proleti dok si rekao keks. Znam ja kako je to. Ali vidi, ja sam imao period tamo u osnovnoj školi i početkom srednje kasnije me prošao gušt za igranjem i više nisam toliko blejio u komp i konzolu. Dobro je ako se nakon nekog vremena ostaviš tih igrica, ali ako nastaviš tako kroz godine cjele dane igrati komp neće biti dobro.

*znalacki kima glavom*
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:00 am

Slazem se sa ovima gore...
Imala sam tu fazu i, Bogu hvala, prosla me je odavno...
Sada, iz ove perspektive, malo je jezivo...
Isla sam ne kod psihijatra, ali kod psihologa i ne zato jer me je iko poslalo i nisam imala nikakav problem - bilo mi je zabavno! Imali smo na faksu psihologa, i to solidnog, sa 30-ak godina iskustva, a on je imao sjajne testove licnosti... Dao nam je svima Ravenove progresivne matrice, a kada sam uradila sve, pitao me je da li bih zelela da radim jos neke testove, jer sam "zanimljiva"... Pa, i bilo je zanimljivo - muciti ga... :) *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 2:44 pm

Jos da je umjesto 30-ak godina radnog staza imao 30-ak godina fizicke starosti ;) Pa da ga izmucis jos malo ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 4:38 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Nema to veze sa psihijatrom, to što voliš igrat komp. Pa nisi jedini, tisuće ljudi radi isto što i ti. I ja sam znao prije visiti na igricama satima. Bude zanimljivo zainteresira te i vrijeme proleti dok si rekao keks. Znam ja kako je to. Ali vidi, ja sam imao period tamo u osnovnoj školi i početkom srednje kasnije me prošao gušt za igranjem i više nisam toliko blejio u komp i konzolu. Dobro je ako se nakon nekog vremena ostaviš tih igrica, ali ako nastaviš tako kroz godine cjele dane igrati komp neće biti dobro.

Ali ne svacas me dobro,ja nemogu prsat ni da ocu
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 4:46 pm

bir je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Nema to veze sa psihijatrom, to što voliš igrat komp. Pa nisi jedini, tisuće ljudi radi isto što i ti. I ja sam znao prije visiti na igricama satima. Bude zanimljivo zainteresira te i vrijeme proleti dok si rekao keks. Znam ja kako je to. Ali vidi, ja sam imao period tamo u osnovnoj školi i početkom srednje kasnije me prošao gušt za igranjem i više nisam toliko blejio u komp i konzolu. Dobro je ako se nakon nekog vremena ostaviš tih igrica, ali ako nastaviš tako kroz godine cjele dane igrati komp neće biti dobro.

Ali ne svacas me dobro,ja nemogu prsat ni da ocu

onda fakat imaš problem - mislim da je u ovom slučaju najbolje da potražiš stručnu pomoć.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2007 3:44 pm

@Namcor
eh... da je... zezam se, nije bio moj tip...

@bir
Slazam se sa Glorijom... MORAS provesti bar dan bez igrica... Ako ne mozes, imas problem, veruj mi...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jesam li normalan... ? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jesam li normalan... ?   Jesam li normalan... ? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jesam li normalan... ?
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Koliko ste vidoviti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: