Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobicno za mene

Go down 
+4
Chakotay
hromi
mEN_iN_WHite
DarkMan
8 posters
Autor/icaPoruka
DarkMan
Prašina
DarkMan


Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 10.11.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimesri stu 10, 2010 6:12 pm

Hvala unaprijed svima,mozda nije pravi topic ali moro sam negdje pocet. Isto tako se unaprijed ispricavam za pravopis!

Ovako neki dan prijateljica/djevojak je ostala kod mene prespavat,soba mi je skoro 2x2 malo veca od necijeg spajza sa podosta velikim prozorom koji je bio na kipu otvoren.Lezao sam na ledjima a njena glava je bila na mojem rameni ispod ruke i njena ruka je bila prebacena preko mojih prsa. pored nas je stol sa kompom koji je radio,lampa stolna mala koja je bila dosta prigusena,nebitno oko 2 sata zacuo sam uistinu neobican zvuk posto nisam spavao uopce, zuk je bio puput čićka na jakni kad se odljepi na taj zuk mi je kroz tjelo pocelo teci osjecaj jeze,ona je spavala ali je odreagirala na to "mene je strah ja hocu kuci" pokusavao sam joj reci da se probudi da me prodrma jer me pere nesto neobicno,no nisam mogao nista proovorit nego nesto poput stenjanja jedva jedva,osjecaj je bio kao da kroz mene nesto struji:hladnoca,jeza, energija tesko je opisat. Oci su mi bile otovrene vidio sam nju na mene ali nisam mogao nista ni govorit ni pomjerit se,nakon nekoliko trenutaka zacuo se oped isti zvuk poput odljepljivanja čićka i sve je bilo gotovo.Nakon toga tek nisam mogao zaspati,nisam ju htio budit da ju ne uplasim ali ujutro nako sto se ustala pitao sam ju dali je nesto sanjala i dali se icega sjeca na sto je odgovorila da nije ili se nesjeca. Poremecaj sna nije bio jer nisam bio niti pospan niti pred san,cirkulacija nije jer nije bila teska i jeza me prala kroz cijelo tjelo,nije bila hladnoca jer su mi se noge znojile od topline i mojeg tjela i njenog a i bili smo pokriveni jako toplom dekom/pokrivacem. Ako je netko ista slicno dozivio ili ako mi moze netko objasnit sto je to bilo otvorenog sam uma za sve.
Moram priznat da me nije bio strah sam da je bilo jako neobicno.
Ovo nebih nikome spominjao niti ista pisao da nije tog zvuka bilo i da ona nije reagirala na moje tjelo;vibrazije ili sto vec.
Ugl. ako znate ista molim vas da pisete,jos jednom se ispricavam za duzinu posta i pravopis. HVALA!
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimesri stu 10, 2010 10:56 pm

Ti si sigurno zaspao i to sanjao. Ne znam kako se to zove ali ima tema na forumu kad zaspis a i dalje vidis ono sto si zadnje video. To objasnjava ovo sto nisi mogao da je zoves jer se tako glas gubi samo u snu.... A kad si se probudio nisi ni zao da si spavao. Bar ja tako mislim
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimesri stu 10, 2010 11:33 pm

Samim tim sto se nisi mogao pomeriti a oci su ti bile otvorene , odnosno bio si svestan ukazuje na tipican primer kad se san i java poklope....Jbg nikako da naucim kako se to zove .
To je puno komplikovanije nego sto pisu na forumu , jer ti deo mozga koji kontrolise svest pocinje da radi dok ti deo gde sanjas jos uvek radi. Tako da vidis san dok si budan a ne mozes se pomerati/govoriti jer ti jos nisu "upaljene" sve funkcije .

To je samo mnogo komplikovano ali nazalost nije paranormalno :)
[Vrh] Go down
DarkMan
Prašina
DarkMan


Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 10.11.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimesri stu 10, 2010 11:44 pm

Da u neku ruku se slaze ali ja nisam spavao,evo zasto ja i prijateljica se nevidjamo tako cesto tako da se moze reci da sam htio uzivati u svakom trenutku provedenom s njom,ne zivimo u istome gradu i spavanje je u ovome trenutku bilo po meni gubljenje vremena!!!
Ako me razumijete.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet stu 11, 2010 1:25 am

DarkMan dobrodošao na forum, i ne moraš se ispričavati radi dužine posta, jer ustvari nije uopće dug ;)

Ovo što si opisao me malo podsjeća na astralnu projekciju, u nju se lako spontano upadne ako ležiš na leđima i ne želiš zaspati, a i emocionalna uzbuđenost može dovesti do toga također ;)

Vibracije koje spominješ me upućuju da bi to moglo biti to, no ne mora te biti strah, sve je to normalno, samo nam se jako rijetko događa ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
DarkMan
Prašina
DarkMan


Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 10.11.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet stu 11, 2010 2:34 am

Chakotay je napisao/la:
DarkMan dobrodošao na forum, i ne moraš se ispričavati radi dužine posta, jer ustvari nije uopće dug ;)

Ovo što si opisao me malo podsjeća na astralnu projekciju, u nju se lako spontano upadne ako ležiš na leđima i ne želiš zaspati, a i emocionalna uzbuđenost može dovesti do toga također ;)

Vibracije koje spominješ me upućuju da bi to moglo biti to, no ne mora te biti strah, sve je to normalno, samo nam se jako rijetko događa ;)


hvala! a gdje mogu vise o tome saznat? O astralnoj projekciji
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet stu 11, 2010 11:46 am

Imaš jako puno stranica, malo si proguglaj, možda nađeš i neki forum vezan za to.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet stu 11, 2010 5:56 pm

Ko nema u glavi ima u google :D
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet stu 11, 2010 10:58 pm

kak je hromi rekao. to se meni često dešava. i sinoć, ležao sam na krevetu, opušten, budan a sanjam, čuo sam kako netko pokušava nasilno otvoriti garažna vrata. nisam obračao pažnju, i opet netko pokušava otvorit vrata, a pošto su velika drvena imaju specifičan zvuk, i to me je trznulo. da mi stvarno netko ne pokušava ukrast auto. slušam ja, mislim si dal da odem vidjet. ali nisam. inaće tako to mi se zna često dešavati, a često znam u tom stanju ćuti mamu, seku i tatu kako pričaju, al to zvuči ko da su pored mene, jasnii čujem svaku rijeć
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimepet stu 12, 2010 12:01 am

Zvuci ko neko prosireno stanje svijesti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimepet stu 12, 2010 1:37 am

Najjveci je problem sto se to ne moze istraziti . Svi mi ovde samo nagadjamo , ne daj boze da odes kod psihologa ili nekog naucnika , prvi bi te strpao u ludnicu , drugi bi te ismejao :S
[Vrh] Go down
ludilo4
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 34
Age : 33
Location : Hrvatska
Registration date : 27.09.2010

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet pro 02, 2010 8:06 pm

To su takozbani mikro snovi,to se obicno desava kad je mozak previse opterecen pa ide na"hibernaciju",doslovno "zaspis" za 2-3 sekunde a onda se probudis....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitimečet pro 02, 2010 9:14 pm

Dantalion je napisao/la:
kak je hromi rekao. to se meni često dešava. i sinoć, ležao sam na krevetu, opušten, budan a sanjam, čuo sam kako netko pokušava nasilno otvoriti garažna vrata. nisam obračao pažnju, i opet netko pokušava otvorit vrata, a pošto su velika drvena imaju specifičan zvuk, i to me je trznulo. da mi stvarno netko ne pokušava ukrast auto. slušam ja, mislim si dal da odem vidjet. ali nisam. inaće tako to mi se zna često dešavati, a često znam u tom stanju ćuti mamu, seku i tatu kako pričaju, al to zvuči ko da su pored mene, jasnii čujem svaku rijeć
da, tako sam ja jednom po mrkloj noći sa lovačkom puškom hodao oko kuće... bio sam 100% uvjeren da netko otvara garažu...
a što je najbolje, to se događalo osim meni i majki mi, ćaći i bratu. normalno ne sve u istoj noći...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobicno za mene Empty
PostajNaslov: Re: Neobicno za mene   Neobicno za mene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobicno za mene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: