Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prevara zvana Barak Obama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimepet stu 12, 2010 7:17 am

Samo jos jedan izvanredan dokumentarac napravljen od ljudi koji aktivno zadnjih 10 godina infiltriraju i pokusavaju razotkriti planove Novog svjetskog poretka,koji se reziraju na sastancima oko 125 clanova Bilderberg grupe,medju kojima su Rockefeller,Rotchlid,Krupp,J.P.Morgan,Bush,hillary Clinton,Obama,neki danasnji ministri finansija,drz bezbjednosti SAD-a itd.

Autori ovog dokumentarca su isti ljudi koji su po prvi puta snimili tajne rituale Bohemian Grove-a,koji upadaju na sastanke Bilderberg grupe,Trilateralne komisije itd.....

Ima 10 nastavaka po 10 min.Izvanredno je uradjen,zanimljiv,poucan,jasan,pomalo sarkastican,ali u sustini previse realan da ne smije da se prikaze na TV-u.

Posebno su mi se svidjeli djelovi o raznim Americkim zakonima koji se mjenjaju i cak ugrozavaju amandmane i ustav a sve u cilju stvaranja klasicne fasisticke SAD drzave(privatne i civilne policije,smanjenje slobode itd...)....

Takodje par primjera ociglednih nebuloza tih zakona(primjer djeteta od 5 godina sto ga pretresaju i drze izolovanog na aerodromu jer ima isto ime kao i osoba na listi terorista,boze sacuvaj)....


Plus mi je drago pojavljivanje repera KRS One-a(koji je klasicni primjer ljudske odanosti pravim vrjednostima,u njegovom slucaju muzika i potpuno odvajanje od komercijalne-mainstream-manipulacijske tvorevine kao sto je MTV itd) i Public Enemija.Znaci dva crnca pljuju po Obami...Extra....


Eto moram priznati da mi je ovaj dokumentarac jedan od najdrazis sto sam pogledao.....Recite vi sta mislite,,pozdrav lol! kava :P
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimepet stu 12, 2010 7:18 am

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimesub stu 13, 2010 9:53 pm

Ništa novo, ima dosta takvih filmića. Pitanje je da li je to točno što je navedeno tamo. Da li doista našim svijetom vlada neka tajna vlada koja kontrolira američke predsjednike i vođe drugih država pa onda oni moraju raditi kako im se kaže ili se pak radi o totalnoj neorganizaciji.

Ne znam za amerikance i njihovu vladu, ali ako pogledamo našu, ona je potpuno nesposobna, nema tu nikakve urote, tajnog plana, tajne grupe koja njima vlada, oni su jednostavno nesposobni. Ako su naši takvi, zašto to ne bi moglo biti tako i u drugim državama, pa i u Americi, ali tko zna možda doista netko vuče konce od pozadi.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimesub stu 13, 2010 11:33 pm

A znam,ali mi je previse nelogicno tj malo vjerovatno da cjela ekipa u ministarstvu,skupstini i vladu u Bosni,Hrvatskoj,Crnoj-Gori,Srbiji itd ne nesposobna,nego totalno nesposobna i to zadnjih 15 godina.....Nemoguce da su sve te ekipe toliko nesposobne bile,ili da su svi toliko pdljegli zlu,iskoristavanju i korupciji...Ne znam,nekako mi nije logicno
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimesub stu 13, 2010 11:39 pm

Meni nije, nesposobnost, lijenost, korupcija... to su stvari koje su normalne za ljude na ovom stupnju razvoja, a što netko ima više moći to će se više priklanjati tim "porocima".

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
addicted
Prašina



Male
Libra Horse
Broj postova : 4
Age : 33
Registration date : 19.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 3:07 am

ma istina, ljudi se bave glupostima,opetovano,iz dana u dan, i to još smatraju bitnim.ganjaju "uspjeh", svaka generacija ,jedna za drugom vjeruje političarima iznova i iznova. sve se vrti u tupavom krugu,glupi ljudi ništa ne shvaćaju, a nedaj bože da im probaš reć neke stvari, onda će te napast u obrani svog malog emocijalnog svijeta u kojem postoje i koji je uzdrman vašim reality check-om. L(j)udi žive za emocije, sva će govna jesti samo da budu uvjereni da je sve super, sve ok - vrtić,cijeplenje,školica,faksić, karijerica,u međuvremenu ženica muž, i dijete. gdje se uči ta rutina? hmm.. ko je tu lud. očito ja hehe, braćo mila.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 12:26 pm

Slazem se i sa Primitivom i sa Chakom. Mislim da u obje teorije ima istine.

Cinjenica je da ovaj svijet vode odabrani. Da li su to tamo neke "reptilske obitelji", masoni i ko zna sto...ne znam... Ali sve se danas zasniva na novcu i oni koji kontorliraju novac kontroliraju svijet. Sjetimo se samo pocetaka ove nase male drzavice. Sto se desilo...200 odabranih obitelji dobilo je kapital. 200 odabranih. I oni kroje zivote velike vecine ljudi u RH. Sada to primjenimo na svijet. Ekonomija je igra u kojoj se pravila dogovaraju. Istovremeno se ljudima servira slika "lijevih i desnih" da glupani misle kako imaju izbor. A zapravo je sve dogovoreno. Ti "lijevi i desni" su najbolji prijatelji iza zatvorenih vrata.

I onda nama na celu drzave stoje neki tamo nesposobni. Nije cudo da su nesposobni. Nije takve tesko naci (kako kaze Chak). Meni je cudno nesto drugo. Ljudi. Masa. Narod. Zar nije taj narod relativno nedavno isao u rat protiv oruzano nadmocnijeg neprijatelja? Nisu li se gubili zivoti? Nije li citava zemlja bila na nogama? Pa dobro sto sad sjede? Svi se poklopili usima i sakrili ispod stola. Sto se sad ne dignemo i doslovno sorimo vladu? Pa nek dojde druga. Da vidimo kako ce ici. Ak ne ide ponovit ce se postupak. Mislim svaka domacica zna da ako u kuci dobije X svotu novca, a troskovi su joj svota Y onda Y mora biti manji ili jednak X da ne bi isla u minus. Ne moras biti neki genijalac da vidis da ti u vladi ne znaju zbrajat...ili mozda znaju? I onda u tom grmu lezi zec. Znaju. A ako znaju onda su ovo napravili namjerno. Za koga? Za nekog ili za sebe? I to je lako izracunat iako Sanader misli da nije. Kako to da se ne moze uzeti Sanaderova imovinska od prije 20 godina i oduzeti to od ovog sto ima danas (on i iza obitelj). Lako se izracuna iznos placa koje je dobio u tom periodu i doda se u racunicu. Sve sto je preko ocito je ukradeno. Ali netko ga stiti. Ne netko u ovom cirkusu koji zovemo vlada...netko izvana. Svih njh stiti netko izvana. I srusit ce ih kad im to bude odgovaralo. A mi cemo i dalje biti glupa inertna stoka koja ce sutke ici na klanje.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 7:38 pm

@ Alpha,da slazemo se oko toga svega,pogotovo se slazem sa tobom,kao zavrsio je rat i sad je sve super,daleko od toga....A to je ustvari po meni zato jer ljudi zatvaraju oci,skrecu glavu i odbijaju pricati,diskutovati itd o manipulatorima u vladi koji ih otvoreno varaju....A njihova je drzava,i oni su birali tu vladu da im pomogne a ne obrnuto...I ljudi imaju svako pravo da prozivaju i skinu politicare.....Jer oni su niko i nista bili prije nego sto ih je narod izabrao.I svi misle da im ne mogu nista,a ustvari itekako mogu.....PAdali su svi pa moze i danasnja vlada...Potreban je drugaciji mentalitet,ali opet danas je toliko teska situacija da ljudi i ne znaju sta da rade....

Ali opet,po meni,ljudi bi trebalo otvorenije da pricaju o svemu tome,da se informisu i da shvate da su oni DRZAVA,a ne jedan ili dva lika koji su puni para...JEr ljudi davaju vrjednost tim parama.... confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 8:22 pm

Ali nije mi jasno kako su to ljudi tako "uspavani", zasto drze oci zatvorene? Da nije zato jer ne zele priznati da su zarsali svojim izborom pa ih jos k tome biraju ponovno i ponovno...koji je to ego...strasno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 9:07 pm

A sta ja znam,znam jedino da je danas najgore jer su ljudi prividno slobodni i ispran im je mozak sa televizijom koju kontrolisu isti ti iz pozadine,i malo ko ustvari zna dosta tih detalja o pravoj istini.Srecom,internet je dar sa neba koji omogucava da ljudi za sekund otkriju mnostvo podataka za koje bi morali provesti godine ispred tvea i opet im tv to ne bi prikazao....

Prije je drugacije bilo,ljudi su bili povezaniji i pricalo se vise o stvarnoj politici,industriji,ekonomiji,kulturi jer nije bilo tvea.A danas ce ljudi prije pogledati ono sto im tve nudi (manipulira i zataskuje) a nece otici na kavu ili pivo sa ljudima koji znaju dosta toga.

A da su uspavani uspavani su.Danas bi realno 90 posto drzava na zapadu mogla komotno da pokrene gradjanski rat i digne revoluciju,ali ljudi vise ni ne znaju to da urade,a to je recimo isto tuzno danas.MAda kada skroz zagusti znace ljudi itekako da se pobune.

Svi su ljudi lavovi,samo sto treba vremena da se probude.A i ne zele da rizikuju,misle bolje je ovako nego da se bunim.

Po meni je najgore da ljudi kad dodju kuci poslje posla ili skole,barem velika vecina njih upali TV-e i pere sebi mozak u smislu da se udubi u jednu od ogromnog broja nebitnih/zatupljujucih/materijalno-orijentisanih/manipulirajucih-itd emisija i filmova.Zadovoljni oni,a pogotovo oni koji im to sa ciljem plasiraju.

Uzmite primjer pogotovo ovih reality show-ova.Ja zaista ne znam koja je poenta toga.Mislim stvarno.Itd....

Ispada da su informacije(a ustvari i jeste tako) najjace oruzje.Onaj ko ih plasira i filtrira bukvalno utice i mjenja onoga ko ih upija i to jeste tako.Danas je tolika paranoja od svega da ljudi ne znaju kome da vjeruju.Prije si imao barem dva,tri politicko/ekonomsko/religijska bloka,a danas je svako drustvo blok za sebe,svaki covjek i zena.

Itd,mogli bi pisati u nedogled,a stvarno je cudno da je danasnji covjek postao veci idiot od onoga iz spilje.Zato mi je uvjek film "I bogovi su pali na tjeme" genijalan...Dosta toga je receno....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 9:37 pm

Definitivno da. Ono sto je plasirano putem medija ljudi smatraju apsolutnom istinom. To je oduvijek bio i jedan od razloga zasto ne volim povijest, naime nju pisu pobjednici :P

A mediji su itekako kontorlirani, o tim zatupljujucim emisijama da ne pricam. U biti su skoro sve zatupljujuce danas. Prije je bilo puno vise dokumentarnih emisija, a danas...katastrofa...sve blesavije od blesavijeg. Cak kada pogledam nesto sto je vise manje ok ali nije edukativno (tipa humoristicne serije) opet mislim da sam gubila vrijeme jer sam mogla citati ili tako nesto.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitimeuto stu 16, 2010 9:54 pm

Pa to je poenta,ti koji prave taj program i emisije(izuzetak su neke drzavne televizije sa balkana) odlicno znaju ljudsku psihu i sve njene mane,te znaju da pogode centre u mozgu i bukvalno naprave tv program koji te odvraca od tvog sopstvenog razmisljanja i preispitivanja....

Jer cinjenica je da rjeci imaju ogroman uticaj na psihu i zarezu se u pamcenje a na tom principu rade i svi politicki i drugi govori(a sta je danas neka zatupljujuca emisija nego isti princip)....

A opet korisnije je pogledati mucke i crnog guju nego 50 posto drugih emisija.... :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prevara zvana Barak Obama  Empty
PostajNaslov: Re: Prevara zvana Barak Obama    Prevara zvana Barak Obama  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prevara zvana Barak Obama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» The Obama Deception
» Polarna zima dokaz je da je globalno zatopljenje prevara?
» Barack Obama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: