Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

niz čudnih događaja

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Th_Ea
Stanica

Female
Scorpio Rooster
Broj postova : 20
Registration date : 16.11.2010

PostajNaslov: niz čudnih događaja   uto stu 16, 2010 9:16 pm

nisan znala u koji topic bi ovo svrstala pa otvaran novi...ugl desilo se to prije tri dana...išla san s dvi prijateljice i braton jedne od njih na Marjan (za one koji nisu upućeni u Split to je park šuma) i idemo mi i padne njima na pamet snimat i slikavat ljude ...i ide tako 4vero ljudi i sad oni idu slikat i slikaju jedan, sva tri puta...i ne moš virovat ljudi na slici nema....NEMA...isparili....okrenen se ja...nemaa ih ni iza nas..nisu mogli isparit ???...ok već smo polako bili šokirani..ali idemo dalje...i šetamo mi kad prijateljmica kaže...vidite li ono stablo tamo i naslonjenog čovika na njemu..ali čovik nije čovik ...ne mogu definirat šta je bilo ..al bilo je potpuno crno...ljudske forme..al opet nije ljudske forme...nema izraženih djelova tjela poput lica ...ne mogu to opisat....i okrenemo se mi za 180 i vraćamo se...cilin puten čujemo pete korake..cilin puten...i izađemo mi kroz marjanska vrata cili sritni jer smo se makli kad sinjan ja "sjenu" od stabla e sad bila je na mistu di nije tribala bit ...odnosno di nije bilo moguće da bude...jer je lampa bila tako postavljena da bi sjene išla u drugon smjeru ....ne znan kako san tu večer došla doma..stvarno ne znan.. affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

PostajNaslov: Re: niz čudnih događaja   čet stu 18, 2010 6:28 pm

Previse ste bile uplasene, ili se desilo nesto paranormalno ne znam.... Ali tako to ide ako ti se ucini samo jednom posle ces se celo vece plasiti i prividjace ti se stvari kojih verovatno nema....
[Vrh] Go down

niz čudnih događaja
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NEOBIČAN DOGAĐAJ
» Smjesni i pomalo ozbiljni dozivljaji
» neobicni(NEprirodni)dogadjaji