Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Promjene

Go down 
+2
Chakotay
Alpha
6 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 1:55 pm

Da li ste uocili da se odredjene promjene dogode tocno u trenutku kada se iz nekog razloga bili odsutni, gledali na drugu stranu ili tako nesto? Da pojasnim. Recimo da imate neku rutinu, naviku i da ta rutina podrazumijeva i neke stvari koje ne ovise o vama (recimo oslanjanje da ce se na puni sat emitirati vijesti na radiu). Prakticirate to mjesecima, pa cak i godinama mozda. Oslanjate se da se, ili da kazem predpostavljate, ocekujete, da ce i sutradan biti kako je bilo i danas. I onda jedno jutro ne ponovite postupak da bi sutradan ustanovili da se nesto promijenilo. Bas taj jedan dan dok niste gledali.
Evo dva primjera. Ja sam gotovo svaki dan na netu i imam obicaj proletjeti preko par portala. Jedan dan me nema online i bas taj dan oni promijene izgled portala u potpunosti.
Ili ovo...svaki dan u autu slusam Radio Rivu. Dam auto na servis i bude tamo dva dana. Kako su nesto radili oko ploce tako su mi pogubili sve stanice. I sad, krenem ja trazit stanice nazad i memorirat kako je bilo kad ono nigdje nema Radio Rive. Tamo gdje bi trebala biti vise se na displayu ne prikazuje Riva, nego TotalniFM. Odem pogledat na net, a kad ono bas u ta dva dana Riva podpala pod taj TotalniFM. OK, mislim, meni svejedno kak se zove ali...bas tada, bas kad su mi pogubili stanice...trazila sam ih dva dana di su se pogubili :P

Zanimljivo mi je kako se te neke promjene na stvarima na koje smo navikli i koje ocekujemo da su kao neka konstanta se dogode bas kad ne gledamo.

Imam jos hrpu takvih primjera ali ova dva su se bas zadnjih dana dogodili.

Ova tema, u jednu ruku, ima veze sa sinkronicitetom ali s druge strane mozda i nema pa...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 6:35 pm

Ja moram priznati da nisam primjetio tako nešto, ali ni sinkronicitet nisam primječivao dok nisam čuo za to. Baš ću obratiti pažnju da vidim da li će se nešto tako dogoditi misli
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 7:07 pm

omg, i meni se to cesto dogadja, kad vec spominjes to mijenjanje stranica. isto kao i kod tebe se dogadjalo i meni. cak i prije u skoli, kad bih bio bolestan i ne bih otisao, uvijek rade nesto drukcije nego inace, znaci neke grupne radove ili podijele referate ili najave kontrolne i sl. uvijek kad mene nema. haha
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 7:10 pm

.


Zadnja promjena: Zona; ned sij 12, 2014 2:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 8:09 pm

Oooo da tako nešto se i meni dešava, možda nam je to poruka da ne smijemo biti prezadovoljni ili presamouvjereni u sebi.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 8:38 pm

Primjetio jesam, iako tome dajem eventualno neko "peh" značenje ili ne dajem nikakvo konkretno značenje. Pokraj tonu stvari koje mi se dogode i promjena kojih vidim, one koje se dogode baš dok ne gledam... takve promjene se posebno ističu baš zato jer se dogodila promjena van naše kontrole, promjena kojoj nismo prisustvovali, samo smo naglo naletjeli na promijenjeno stanje. Sve ove druge promjene koje vidimo, one nam nisu tako special kada smo ih ipak vidli i bili spremni, nismo se u tu promjenu zaletjeli ko bik u vrata kao u slučaju kada promjenu ne vidimo za vrijeme dok se događa. Tako ja to vidim.


Zadnja promjena: Blizzard; pon stu 22, 2010 8:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 8:39 pm

@Zona...da, i to spada u to...

Meni se desava(la) jos jedna stvar. Smrt ljudi, zivotinja i biljaka se desavala gotovo iskljucivo onda kada sam bila u drugom gradu. Jedino mi je pas uginuo na rukama, a u zadnjih 13 godina svi koji su umrli, umrli su dok sam bila na putu.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitimepon stu 22, 2010 11:08 pm

Ovo o čemu je Zona pričala mi je poznato u varijanti "Ćuti, da ne urekneš" i prastaro je... ;-)
Promene o kojima je Alpha pisala nisam primetila do sada...
Sinhronitete jesam.
Nikada nisam videla nikoga kako umire, iako su mi umrli i tata, deda, obe bake.... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjene Empty
PostajNaslov: Re: Promjene   Promjene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Promjene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Promjene
» Promjene od 21.12.2012.
» Demokratske promjene
» Promjene nakon prekida
» Promjene - prave i one druge

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: