Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 6:21 pm

Pres-konferencija koja će se održati u četvrtak u 14 sati u prostorijama NASA-e u Washingtonu već je podigla veliku prašinu. U pozivu objavljenom u utorak najavljeno je kako će biti iznesena 'astrobiološka otkrića koja će utjecati na potragu za dokazima o izvanzemaljskom životu'.

U pozivu novinarima stoji da je NASA zakazala konferenciju u "vezi sa astrobiološkim otkrićem". Astrobiologija se bavi proučavanjem porijekla, evolucije, distribucije i budućnosti života u svemiru, objašnjeno je u pozivu.

Već su se pojavila brojna nagađanja kako će NASA objaviti dokaze o tome da nismo sami u svemiru. Konferencija će se prenositi uživo na internetskoj stranici NASA-e, piše Allvoices.com.
izvor

Sto mislite, hoce li objaviti face

Pračovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Registration date : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 6:31 pm

Objavit će sigurno, samo ne znamo što.
Eh tko će sad dočekati četvrtak pa da saznamo. Sve nešto mislim da nije ništa epohalno, ali nikad se ne zna.
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 6:32 pm

Ja mislim da je ljudima vec toliko opran mozak sa lazima da i da objave da postoje inteligentna bica,snimak sa njima,pricu i zvukove to ih ne bi nimalo promjenilo,tj i dalje bi bili netolerantne,zastrasene i zatupljene ovce...Cak i da dokazu boga isto bi bilo....

Svi bi nastavili vjerovati politicarima i koka koli...

Licno bi jako volio da vise objave ta znanja koja su po meni bila poznata mnogim civilizacijama u proslosti....I cisto da vidimo dje smo mi u ovome univerzumu...

I volio bi da to budu najstrasnija stvorenja sa nevjerovatnim parapsiholoskim mocima i da nas osvoje i porobe...I da onda vidimo nas potencijal i kakve smo ovce ispali jer smo razvijali materijalizam a ne nase urodjenje duhovne parapsiholoske sposobnosti........

[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 7:12 pm

Zona je napisao/la:
lolcina lolcina
Stvarno, tko će dočekat četvrtak conf1

Majmun

Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 1267
Registration date : 26.09.2010

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 7:50 pm

@primitive101 slazem se sa tobom da su ljudi velike ovce.dijelom sto ne zele da znaju,a dijelom sto su po prirodi glupi.
bilo bi jako zanimljivo gledati kako u panici zemljane porobljavaju.
ne mislim nista zlonamjerno sa ovim komentarnom.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 8:57 pm

Citat :
Ja mislim da je ljudima vec toliko opran mozak sa lazima da i da objave da postoje inteligentna bica,snimak sa njima,pricu i zvukove to ih ne bi nimalo promjenilo,tj i dalje bi bili netolerantne,zastrasene i zatupljene ovce...Cak i da dokazu boga isto bi bilo....
Nitko tebi ne može isprati mozak ako ti to ne želiš, a dokaz da Bog postoji nam nako i onako ne treba, sve što trebaš je pogledati u sebe ;)

Zona je napisao/la:
Eh tko će sad dočekati četvrtak pa da saznamo. Sve nešto mislim da nije ništa epohalno, ali nikad se ne zna.
rofl2 Neuništiva si Zona ;)

Meni se čini da će objaviti nešto tipa da u Svemiru postoji jako puno planeta na kojima je moguć život i da ćemo jednog dana to moći reći sa sigurnošću ili tako nešto neodređeno i ono što je svima poznato, no možda me i iznenade pa kažu da smo već stupili u kontakt sa vanzičima ;)

Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 9:00 pm

A možda jednostavno kažu da su potvrdili otkriće fosila na Marsu :P

Majmun

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 9:01 pm

to ce sigurno potvrditi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 9:15 pm

Legionar je napisao/la:
A možda jednostavno kažu da su potvrdili otkriće fosila na Marsu :P
Pa to bi bila dosta snažna vijest, još ako kažu da smo mi njihovi potomci face

Majmun

Female
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   uto stu 30, 2010 9:37 pm

to bi bilo jako interesantno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 12:24 am

Kada bi kazali ovo sto kaze Primitive to bi bilo super za Ameriku i ostale vojne velesile jer bi im proizvodnja oruzja krenula sa milion posto povecenja, a popovi bi blagoslovili puske kava rigo

Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 4:59 am

Pa zato ce i objavit da su neki opasni da stancaju oruzje....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 11:50 am

cool, nek štancaju oružje, nema problema... samo nek omoguće ljudima da normalno žive i imaju posao...

ma neće oni ništa reći... to je navlakuša da svi sjednemo i gledamo tamo nekog znanstvenika koji nije čitav život izašao iz NASE, koji više ni ne zna kako mu se žena zove. najveći mu je uspjeh kad vidi meteor i kad mu mora ime dati....

i on će lijepo izjaviti da ima života u svemiru a da ga još nisu otkrili, jer postoji mnogo planeta na kojima oni smatraju da je moguć život...

al nešto mi nikako nije jasno... oni traže kisik, atmosferu i vodu kao na našem planetu, a zar nije moguće da se nešto razvije na recimo sumporu, da udiše sumpor, da jede šta ja znam zemlju, ili da energiju jedostavno crpi iz topline, a voda mu i nije potrebna??
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 1:40 pm

Biga, naravno da ostavljaju mogućnost, ali problem je u tome što ne znamo kako tražiti takav život. Takav život može biti bilokakav i ne znamo po čemu bismo ga prepoznali. Tražimo život sličan sebi da bi s njim mogli komunicirati i jednom, eventualno, naseliti te planete. :)

Dinosaur

Male
Capricorn Broj postova : 360
Registration date : 24.01.2010

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 2:00 pm

Dajem levo jaje da nasa nece nista konkretno objaviti . Zamislite haos kad bi otvoreno rekli "Pronasli smo dokaze da nismo sami u svemiru".
Sta bi npr. Crkva rekla na to :D ?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 2:27 pm

Cim sam jucer cuo vijest na Novoj, otisao sam na njihov portal i naisao na zanimljiv komentar koji kaze da je vrlo moguce da je to sve magla kojom hoce Amerika da skrene paznju sa WikiLeaksa... hehe Tajming je sam po sebi vrlo zgodan. suspect No, kako bilo, i ja cu zadrzati svoju skepsu jos neko vrijeme, a najmanje do sutra. Mislim da ce objaviti nesto da su otkrili zracenje sa neke planete (najvjerovatnije Saturnov i Jupiterov sistem) koji ukazuje na postojanje takvih i takvih ugljovodonika koji upucuju na mogucnost postojanja zivota. Ne mogu iskljuciti ni mogucnost da je ta vijest, ma kakva bila, poznata vec godinama - a razlog zasto s njom izlaze u javnost bas sad u jeku trenutne afere nije tesko naslutiti.

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 2:36 pm

Ma pronasli su Vanzemljake a ne Vanzemaljce... zubi

Mili Boze, velikoga cuda
il' sam corav il' mi glava luda
nekad su u selo svracali vampiri
a sada nam slecu leteci tanjiri
Nit' sam corav nit' mi luda glava
nit' se sa mnom neko zajebava
iz tanjira izvijaju zraci
stigli su nam nasi vanzemljaci
A meni je srce vece i od Kine
jer moj zemo vozi letece tanjire
Hej, kad ga vidis, jos vecega cuda
nije ova moja glava luda
iz tanjira izlaze zemljaci
vec dugo su, kazu, na Marsu na sljaci
Odavno su otisli za hljebom
nismo znali pod kojim su nebom
sad se kuci vracaju bogati
na Marsu se pos'o debelo isplati
Cim se sabrah, upita covjeka
ima l' tamo neka diskoteka
ako ima, tezgu da ubodem
na turneju po Marsu da odem
On mi rece da nema problema
ljetos mi je gostovala Brena
a mene ce, kaze, da povede, zemu
da pjevam po cijelom suncevom sistemu.. cuga
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 2:44 pm

Alpha je napisao/la:
Pres-konferencija koja će se održati u četvrtak u 14 sati u prostorijama NASA-e u Washingtonu već je podigla veliku prašinu. U pozivu objavljenom u utorak najavljeno je kako će biti iznesena 'astrobiološka otkrića koja će utjecati na potragu za dokazima o izvanzemaljskom životu'.

Mene ovo neodoljivo podsjeća na "Veliku obmanu" od Dana Browna study
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 3:09 pm

Jos samo da nadjes vremena da tu istu knjigu procitas Zono i bice ti sve jasno... cerek
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 3:21 pm

fo
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 3:22 pm

rofl2 rofl2
Sada dosta spama! :D

Pračovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 3:24 pm

Ok, kako god ti kažeš Legi hiding
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 11:10 pm

Ne mislim da će se bilo šta spektakularno objaviti. Bio bih vrlo iznenađen ako bi se objavilo išta više od onoga što je naveo Archangel.

Majmun

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   sri pro 01, 2010 11:17 pm

Ma normalno da nece objaviti ista bitno.......To dosad nikad nije ni bilo praktikovano,da jeste sad bi znali dje je isus pisao zadnji put.... confused
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   čet pro 02, 2010 12:27 pm

Evo, jutros cujem da se zapravo radi o bakteriji KOJA ZIVI NA ZEMLJI... roll roll :x Hmmm... bi mi nesto sumnjivo i ja odoh do kalendara - i ustanovih da nije 1. april... a opet, toliki narod isp'o budala... Znam otprilike i o kojoj bakteriji se radi - sigurno neki rodjak bacilis infernusa koji zivi u ekstremnim uslovima, u sumporu, pri 150 Celzijusa itd...

Zadnja promjena: Archangel; čet pro 02, 2010 12:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?   Today at 7:00 pm

[Vrh] Go down

NASA će objaviti da nismo sami u svemiru?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Roswell - FBI priznao postojanje vanzemaljaca?
» Saami narod(Pleme)
» KANARI - NAVIGATOR
» MOJ EDC LEUKU
» NASA program obuke preživljavanja!!!