Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kućni ogrtači

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:49 am

Kućni ogrtači 33302169normal

Nosite li kucne ogrtace? Kakve preferirate, tanke pamucne, frotirske ili poliesterske? Sa kapuljacom ili bez?

Ja obozavam one mekane poliesterske koji su totalno paperjasti i jako topli. Imam bijeli i tamno ljubicasti. To je kao ovaj na slici gore, a ima i kapuljacu (na slici se ne vidi jel ima il nema). Uglavnom, ja te ogrtace zovem bijeli i ljubicasti Fluffy cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:55 am

Tamni, frotirski sa kapuljačom :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 12:57 am

Meni moj frotirski sluzi samo za omatanje nakon tusiranja :) , a inace koristim Fluffije cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:00 am

I ja svoj koristim nakon tus prije spavanja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:11 am

Aha Kućni ogrtači 657146

Ako izuzmem ogrtac za nakon tusiranja prije sam imala neke frotirske za po kuci kao i neke tanke od nekakve mjesavine pamuka i sintetike. Enivej, to je bilo prije postojanja ovih carobnih Fluffy-ja Kućni ogrtači 973175

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:18 am

Jednom sam kao mali vidio na TV-u to i silno sam htio dobiti jedan, ali u obitelji mi nikako nisu htjeli kupiti. Prije nekih 3, 4 godine vidio sam jedan baš onako mucasti, mekani cerek i odbio izaći iz trgovine sve dok mi ga ne kupe. Uskoro su ga svi počeli nositi i na kraju je bio sve samo moj. Iskreno, nisam ga niti htio više nositi jer su ga nosili baš svi i bilo mi je glupo. Više nije bio moj. Onda sam bio malo stariji pa sam si sam kupio novi, ali opet je bila ista priča conf1 Sada sam ih tako ionako oba prerastao.
Uskoro ću kupiti svoj i neću nikome dati da ga nosi vidiga
Obožavam ih lovely

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 1:27 am

ja to ne volim .. kako mala sam bila primorena ih imati i žestoko sam se borila protiv njih
sada imam negdje nekakav.. mislim rozi s bijelim rubovima... jako debeli za poslije tuširanja na moru gdje u kupaonici ako se želim tuširati moram prvo protjerati par pingvina koji tamo stanuju
zubi

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitimesri pro 01, 2010 2:08 am

Nosim često ogrtače, ali isključivo iz kade do sobe i nekad malo sjedim i čitam u njima.
Uglavnom, hrpu tih ogrtača sam naslijedila ili dobila, a imam mahom frotiraste.
Primjerice, maloprije sam imala blijedo-roza frotirasti ogrtač sa guskicom. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kućni ogrtači Empty
PostajNaslov: Re: Kućni ogrtači   Kućni ogrtači Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kućni ogrtači
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: