Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izdat Isusa

Go down 
+4
Sang Real
biga
primitive101
Ephez
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimened vel 13, 2011 3:47 pm

ispravljam se, 6 ne 10 -,-
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimened vel 13, 2011 3:54 pm

Treba ovako sebi rec:Boli me uvo i da se svi najsvetiji ljudi pojave ispred mene,ja sam ja,i moja ljubav ce biti ista.Ne interesuje me sta mi oni govore i sta god da mi oni kazu nece utjecati na moju ljubav! Ljubav je iznad SVEGA,ljubav je stvorila SVE! Pa i isusa i budu i hitlera,ljubav je iznad SVIH i neka bude i iznad boga! Ko god da je stvorio ili siri ljubav neka bude bog....
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimened vel 13, 2011 10:25 pm

primitive101 je napisao/la:
Treba ovako sebi rec:Boli me uvo i da se svi najsvetiji ljudi pojave ispred mene,ja sam ja,i moja ljubav ce biti ista.Ne interesuje me sta mi oni govore i sta god da mi oni kazu nece utjecati na moju ljubav! Ljubav je iznad SVEGA,ljubav je stvorila SVE! Pa i isusa i budu i hitlera,ljubav je iznad SVIH i neka bude i iznad boga! Ko god da je stvorio ili siri ljubav neka bude bog....



amen
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimened vel 13, 2011 11:50 pm

Da, no otkud potječe ta ljubav? miga
Lako je reći: ljubav je iznad svega, ja znam da ako radim onako kako ja želim i širim ljubav na način kako ja širim, da mi onda nitko drugi ne treba. Dapače, da nitko drugi ne zna bolje. No, što ako zapravo neispravno postupam? Izjednačavati Hitlera s Isusom ili Buddhom je u najmanju ruku glupost, vjerojatnije ludost, a uistinu bogohuljenje i ljubohuljenje.
Pa on je želio da se njegova majka uguši u krvi, a njegova majka je bila Njemačka. Tako ga je Fromm opisao. Razmislite malo šta pišete, razmislite što je uistinu ljubav, a što iluzija ljubavi...


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimepon vel 14, 2011 6:48 pm

MoW je napisao/la:
No, što ako zapravo neispravno postupam? Izjednačavati Hitlera s Isusom ili Buddhom je u najmanju ruku glupost, vjerojatnije ludost, a uistinu bogohuljenje i ljubohuljenje.


Ja sam razmislio,a ti nisi procitao sta sam ja napisao.Ja sam napisao da je iz iste ljubavi nastao hitler i isus...Samo sto je jedan zastranio,i potpuno se odvojio od prvobitnog izvora bezuslovne ljubavi,te na taj nacin ostao duboko pod egoisticnim djavolom,a drugi se prosvjetlio i spojio samog sebe u okean pra izvora bezuslovne ljubavi....


Dakle,ja ih nisam izjednacio,vec rekao da je izvor svjesti ili ti duse isti kod svih.Samo sto ce neko prosiriti tu svjest a neko ce je zarobiti tj ukalupiti...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimepon vel 14, 2011 11:11 pm

primitive101 je napisao/la:
Ja sam razmislio,a ti nisi procitao sta sam ja napisao.Ja sam napisao da je iz iste ljubavi nastao hitler i isus...Samo sto je jedan zastranio,i potpuno se odvojio od prvobitnog izvora bezuslovne ljubavi,te na taj nacin ostao duboko pod egoisticnim djavolom,a drugi se prosvjetlio i spojio samog sebe u okean pra izvora bezuslovne ljubavi....


Dakle,ja ih nisam izjednacio,vec rekao da je izvor svjesti ili ti duse isti kod svih.Samo sto ce neko prosiriti tu svjest a neko ce je zarobiti tj ukalupiti...

Pročitao jesam, ali nisam tako shvatio. Ispričavam se. Sad si sve lijepo objasnio i posve se slažem. Nama je dan izbor i svatko može s tom izvornom ljubavi učiniti kako želi. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 1:49 am

MoW je napisao/la:
Nama je dan izbor i svatko može s tom izvornom ljubavi učiniti kako želi. :)


good
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:08 am

Ni meni nije baš na prvu sjelo to poistovjećivanje Isusa i Hitlera, ali opet kad se malo razmisli i Hitler je bio ljudsko biće. Bilo bi svima puno bolje da se nastavio baviti slikanjem, obzirom da se jedno vrijeme bavio time, ali je nakon toga tko zna zašto skrenuo na drugi put. Ponekad se čini da bi bilo svima bolje da ne postoji sloboda izbora zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:21 am

Hitler bi bio sitni sadist da nije oko sebe okupio narod. Tek ga je masa ucinila onim sto jeste tj. istaknula to do neslucenih razmjera. Isto tako se moglo desit da je naletio na neku situaciju i neke ljude radi kojih bi htio eliminirat taj sadizam i egoizam.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 1:15 pm

Da je naletio na takve ljude koji su mu mogli pomoći, recimo psihologe ili psihijatre, svima bi nam bilo bolje. Međutim, nije. I sad, upravo kao što kažeš, zbog mase je postao razvikan. Imao je onu luđačku karizmu i dar govorništva koji je iskoristio na najgori mogući način.
Što je zanimljivo, sva briljantnost nekih njegovih bliskih suradnika je pala u vodu kad je taj luđak izdavao naredbe.
Ovo što Chak kaže dobro zvuči, možda bi nam zaista svima bilo bolje da ne moramo donositi vlastite odluke. No razmislimo kakvo bi onda bili robotsko društvo. Japan nije daleko od toga. Zar želimo zaista tako živjeti?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 2:05 pm

ha eto on je odabrao svoj put,steta sto se tolika masa ljudi povukla za njime...mozda i to dodatno pokazuje koliko nam ustvari jos treba da ucimo,razvijamo se...

ali eto volim misliti da je dns barem malo drugacije...da smo barem mali pomak napravili...bolje ista nego nista...ima vremena za sve samo se trebamo pokrenuti
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 2:28 pm

Ja ne bi sve te ljude opravdavao na način da su bili zavedeni od Hitlera. Svako od njih je mogao malo razmisliti svojom glavom i reći, hvala, ali ja to ne želim raditi. Oni su se ipak slagali s njime i smatrali su sebe nešto posebnim. Dobro možda se manjina bojala nešto reći, ali većini je to bilo vau, super, mi ćemo biti vladari svijeta.

@MoW naravno šalio sam se kad sam rekao da bi nam bilo bolje da smo roboti ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 4:12 pm

Naravno, znam da to nisi ozbiljno mislio. zubi

Nego, problem je u Njemačkoj bilo to da ako nisi bio za Hitlera, bio si protiv, a samim time i proganjan i ubijan. Nije bilo puno "neutralnih" u to doba...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 4:23 pm

Ali nije se on jedan dan probudio i "bio Hitler". Morao je doci do toga nekako. A taj put nije gradio sam.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimeuto vel 15, 2011 8:12 pm

Tako je, i da drugi nisu imali slične sklonosti, ne bi se ni probio. To je jasno. Problem je bio taj što je Njemačka bila u teškom gospodarstvom stanju još od Prvog rata, tako da je Hitler zgrabio priliku i pokrenuo industriju. Mnogi su ga Nijemci vidjeli kao spasitelja Njemačke, a oni kojima je bio jasan su ili otišli iz Njemačke ili se sakrili ili su bili ubijeni.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimesub vel 19, 2011 4:15 pm

MoW je napisao/la:
Da je naletio na takve ljude koji su mu mogli pomoći, recimo psihologe ili psihijatre, svima bi nam bilo bolje. Međutim, nije.

Mislim da je Hitler oko sebe imao sve moguce najbolje doktore,psihijatre,duhovne ljude,okultne ljude itd ali niko mu nije smio reci nista suprotno od onog sto je njegov bolesni ego zacrtao.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimepon vel 21, 2011 11:21 pm

istina...ego iznad svega -,-
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimesub oľu 26, 2011 8:13 am

je nije samo hitler imao takvih problema, mada mi se cini medju staljinom i titom i jos jednim japanskim ludjakom(neznam kak se zove) najvise patio od stresa :D mow dragi citaj malo, njemacka je bila financiranja od strane amerikanosa, amerikanosi su htjeli da svabe pobiju japance posto su im bili velika prijetnja, al pametni su oni, daju im pare da uniste njihovog neprijatelja a da se nezna da su to amerikanci napravili, al opet, to je prekomplicirana prica tim vise sto su tu takve tajne da ih malo ljudi zna a istinu nitko...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitimesub oľu 26, 2011 1:52 pm

Ne mora se vjerovati svemu što se pročita, a budi bez brige da sam i ja svašta pročitao i čuo. miga
Činjenica je da Amerikanci i Britanci nisu željeli, a i dalje ne žele da se Njemačka i Rusija udruže, budući da bi time dobili svjetsku velesilu. To je realni problem za Amere i Brite, a taj su problem dosad uspješno savladavali, no čini se da i tu stvari ne idu baš u najboljem pravcu za njih.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izdat Isusa  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Izdat Isusa    Izdat Isusa  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izdat Isusa
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Drugi dolazak Isusa?
» Crkva Isusa Krista svetaca posljednjih dana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: