Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Sta je bitnije

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 

Sta je bolje jednu koja vrijedi,ili sto vise.Nije sve u sexu,mozda je bolji kvalitet nego kvantitet
Jedna ali vrijedna,koja mene postuje i ja nju.S kojom imam redovan odnos,i prijatnu vezu,povezanot
86%
 86% [ 12 ]
Ili sto vise to bolje,da okusite sve.
14%
 14% [ 2 ]
Ukupno glasova : 14

Autor/icaPoruka
nino_kvisko
Dinosaur

Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Sta je bitnije   pon sij 03, 2011 2:33 am

:D E
-Zasto svi muskarci zele spavati i imati sto vise zena.Jel vama kad malo razmislite bolje imat,jendu fizicki dobru,pametnu ljepu.I koja nije imala puno partnera,i snjom uzivati.Ili je ljepse imati sto vise iskusiti ih sto vise???
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun

Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Registration date : 19.02.2010

PostajNaslov: Re: Sta je bitnije   sri vel 23, 2011 5:08 am

Zato sto nam se jos nije zivotinjski nagon izbrisao iz mozga...

Nikada u zivotu nisam niti cu jesti jabuku koju je vec neku drugi jeo 8)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Sta je bitnije   sri vel 23, 2011 10:25 am

vjerovatno bi, da mogu, i jabuke birale koja će ih usta jesti.
Bože hvala ti šta nismo jabuke kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Sta je bitnije   sri vel 23, 2011 4:19 pm

Mislim da muškarci u prosjeku žele probati različitosti, dakle od žena sa dosta seksualnog staža do onih sa manje iskustva, kako bi obogatili svoje iskustvo.
Onu prva kategorija, dosta je poželjna, posebno kao neka odskočna daska u danima njihove mladosti. :D
Razlog više je u tome što muškarci nisu skloni nužno povezivati seks i osjećaje, za razliku od mnogih žena. Po njima je seksualno iskustvo poželjno, a brojevi su samo brojevi. :P

Muškarci po mom mišljenju rjeđe postavljaju visoke kriterije pri odabiru žena, za razliku od pripadnica nježnijeg spola.
Čini mi se da u društvu vlada neko nepisano pravilo kako su seksualno iskusniji muškarci i mladići poželjnija "roba" od onih manje iskusnih.
S druge strane, iskusna žena sa većim brojem partnera je poželjna, ali baš i ne na dulje staze. roll
Dakle, dvostruki kriteriji.

Osobno ne bih željela imati partnera koji ima puno seksualnih partnera iza sebe, jer mi to jednostavno ne djeluje privlačno i očito je da bi po seksualnim afinitetima dotična osoba dosta odskakala od mene.
Mislim da svaka osoba pri odabiru partnera ima pravo postavljati neke kriterije.
Netko bi rekao da je nečija prošlost nevažna i da je jedino bitna sadašnjost, međutim za mene je i prošlost ono što nas je odredilo i ona ujedno dosta govori o nama. Dakle, činjenica da je netko u prošlosti promijenio 10, 50, 100 žena/muškaraca govori o njegovim/njenim afinitetima i eventualnoj seksualnoj slobodoumnosti.
Ja ne mogu primjerice ubiti čovjeka i onda mirno reći "ali, to sam napravila u prošlosti pa sada to više i nije tako važno". zubi
To je dio prošlosti, ali to je također dio mene, čin koji govori o meni i koji polučuje određene reakcije okoline u mojoj sadašnjosti. :)

Mišljenja sam da ljudi trebaju pronalaziti slične partnere, dakle one koji su iskustvom više-manje na sličnim razinama, kao i po pitanju dobi, interesa, ali to su već kriteriji izvan seksualne domene i tiču se općenite kompatibilnosti.
Zapravo, ja težim osobama kojima više manje ravnopravno pariram i nemam potrebu stjecati iskustva sa puno osoba, a netko drugi možda želi isprobati vezu sa podosta osoba koje su dosta različite (superiornije ili inferiornije, ovisno kako se gleda) i to je opet o.k. miga

PostajNaslov: Re: Sta je bitnije   Today at 9:16 pm

[Vrh] Go down

Sta je bitnije
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.