Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör

Go down 
+19
Lukini
Fantom
Michael Wittmann
Jaykof
Goran
Sentinel
malenaivi
floridana
Svjetloisjena
Galileo Galilei
zmija
belongs to lovers
vladimir
Nefertiti
urbanaaa
malena
Thor
sanja
Aleksandar Veliki
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

Najbolje pivo
1. Bavaria
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap23%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 23% [ 6 ]
2. Budwiser
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap4%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
3. Carlsberg
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap4%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
4. Paulaner
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap0%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Tuborg
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap4%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 4% [ 1 ]
6. Guinness
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap8%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 8% [ 2 ]
7. Leffe
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap0%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
8. Neko domaće, iz naših pivovara i pivara, te pivo iz privatnih pivnica
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap35%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 35% [ 9 ]
9. Stella Artois
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_lcap22%Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_vote_rcap
 22% [ 6 ]
Ukupno glasova : 26
 

Autor/icaPoruka
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimečet vel 28, 2008 4:25 pm

Ožujsko definitivno, kad se ima dinara onda se popije Stella, a kad je besparica onda se pije ono točeno, pola litre 6 kn
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 7:51 pm

pola litre točenog 6kuna??? lovely kod mene je 12 kuna... i to najeftinije..inače 15kuna.. kad sam bila u srednjoj onda je bilo 10 kuna...e to su bila vremena...
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimesub oľu 01, 2008 10:17 pm

urbanaaa je napisao/la:
pola litre točenog 6kuna???

Istina, i to u kafiću. Doduše jest to ono pivo koje stoji ispod šanka u bačvi, kojemu nitko ne zna marku ni kvalitetu, koje ima okus više po vodi nego po pivu... ali košta 6 kn, i nazivaju ga pivom, pa kad nema para dobro je i to :vopi:
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimepet sij 30, 2009 11:18 pm

Meni je Stella zakon! :vopi:
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 StellaArtoisPitcher
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 12:57 pm

Ajde da se vratimo na temu ... barem malo :D

Na koliko ste načina otvorili pivu, a time ne računajte ono sa otvaračem :D

Zasad sam uspio sa čekićem, al tek počinjem.
Želim biti poput ovih ljudi (zapravo nije teško otvorit pivu s nečim desnim, samo se treba napravit poluga misli)

[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimečet srp 30, 2009 1:17 pm

vladimir je napisao/la:
javol mein herr komandant zubi
nazzi zubi
btw pivo ne pijem jer mi prvo bude muka pa me posle boli stomak od njega : /
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened kol 09, 2009 1:33 am

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 34B_DaTiBudemOtvoren
O otvaranju piva pogledajte i ovo:
http://www.metacafe.com/watch/907464/newspaper_bottle_opener/ (Otvaranje piva novinama, video)
http://en.wikipedia.org/wiki/Bottle_opener (Tekst o otvaraču za boce na wikipediji)
http://www.bottleopener.com/ (Web stranica o otvaračima)
http://bizarrearea.com/content/view/54/1/ (35 cool pivskih otvarača)
http://www.funbottleopeners.com/ (Zabavni otvarači)
http://www.opensesameusa.com/ (Otvarač za boce i limenke)
http://www.talkingbottleopener.net/ (Otvarač koji govori)
http://www.red5.co.uk/Star-Trek-Enterprise-Bottle-Opener-pr-534.html (Otvarač Enterprise)
http://www.toxel.com/tech/2008/09/05/collection-of-cool-bottle-openers/ (Još otkačenih otvarača)
https://www.youtube.com/watch?v=_bmRQD07HV0 (Tisuću načina da otvorite pivo bez otvarača, video)
http://stuff.twoday.net/ (Doslovce tisuću načina da otvorite pivo)
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened kol 09, 2009 11:47 am

Kada sam dolje,definitivno mi je najbolje "Niksicko" pivo a
ovdje u Salzburgu,pa naravno Salzbursko,nadaleko poznato
"Stiegl" pivo.

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Stiegl-5657

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Cheers
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened kol 09, 2009 5:49 pm

Nikad čuo za Stiegl. zubi
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened kol 09, 2009 9:42 pm

Steta,Stiegl je zastitni brend Salzburga.

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 6723_5_ruperti-anstich

Lijevo ti je gradonacelnik Salzburga a desno direktor pivare
a ovaj u sredini nisam ja nego neko meni nepoznat.
[Vrh] Go down
Lukini
Riba
Lukini


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 184
Age : 36
Location : Split, Hrvatska
Registration date : 26.07.2009

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened kol 09, 2009 10:07 pm

nisam neki "pivopija", više volim vodku-redbull, jack, koktele i tako to... ali kad se nema para onda laganica Corona :)

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Coronap

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Emmawatsondrinkingcoron

odličan okus ima, osvježavajuće sad kad je vruće ljeti... i nije skupa - 20 kn np zubi
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimepon kol 10, 2009 10:44 pm

Fantom je napisao/la:
Steta,Stiegl je zastitni brend Salzburga.

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 6723_5_ruperti-anstich

Lijevo ti je gradonacelnik Salzburga a desno direktor pivare
a ovaj u sredini nisam ja nego neko meni nepoznat.
Ja taman mislio da si ti! miga
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 11:28 pm

Ne volim pivo, ali Radler mi se sviđa. Naravno, u umjerenim količinama. miga

Dobro mi je Radler Union i Ožujsko, dok mi Karlovačko baš ne paše.
Ima mi previše okus po pivu.:D
Eto, danas sam se baš osvježila sa Radlerom okusa limun-grejp. Čini mi se da je ovo ljeto jako dobro išla prodaja Radlera.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 11:53 pm

SVE volim. Osim dvolitri

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:17 am

nema velebitskog...šmrc...velebitsko je najbolje

a dobro je pivo koje smo ukuhali mi dalmaši dolje u Kotarima. bilo nas je 5, a, nasreću, samo jedan je teže pzlijeđen. jedna od 4 bačve je grunula u nas. Pogodila jednog ventilom ravno u ćelendaru.
Svi su preživjeli, al piva je UBOJICA. odnijeli smo uzorak na analizu, bilo je 22% alkohola.
Velim ja da smo mi dobili pola viski pola pivu...hehehe...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:31 am

lol! lol! lol!
Pa sta ste vi stavili tamo? Jecam, hmelj, kvasac, vodu i etanol s benzinske? lol!

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:37 am

Hoegaarden, Erdinger..
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:42 am

@korpiklaan
ne želiš znat. I ne, ako staviš etanol prije otiće ti sve u facu, zajedno s komadima bačve.

posle smo to destilirali i ubili se od te "rakije".


jednom smo išli radit alkohole od banana, mandarina i naranči.

kad smo digli poklopac, ko da se netko usro u bačvu, majke mi...
ali smo svejedno natočili boce i dobili gusti, ljepljivi tamnosmeđi liker s 0.08% metanola. To je ono od čega se osljepljuje, tako da nam je taj pokus propao.

jednom smo radili alkohole od čistog šećera (i to glukoze), kvasca i vode.
I to je propalo uslijed 96% etanola u tome.

bilo je još pokusa (i to ne sa pivom) koje smo radili a koji su protuzakoniti (nisu droge!)
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:53 am

Absinth?

Ovo s 96% etanola, pa nije to nuzno otrov. Vidio sam pica od 80% alkohola (ne smiju to prodavat ali ipak prodaju) pa nitko nije umro od tog. Znaci da nece ni od 96% :D
A ipak te molim da mi kazes kako ste pravili pivo, jednom sam u Dobro jutro hrvatska vidio recept za "pivo iz kade" ali nisam zapamtio. A zanima me kakvo je

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 12:30 pm

nismo radili klasično pivo iz kade. Imali smo pro opremu za izradu svih alkoholnih pića, ali manjak onih metalnih bačava, tako da smo popili sve dok je bilo mlado i ubijali se u tome.

absinth se radi od metvice. nakon destilacije metvice, slada i drugih sranja dobili smo samo 2 deci apsinta iz 10 l početne mješavine. to nismo ni probali nosit na analizu.

to sa 96% etanola nije nipošto ubojito u određenim mjerama, al to mi sad doma i tako služi samo za definfekciju.

što se pive tiče, nemoj to radit u kadi jer ćeš dobit plutajuća govna na 10 l užasno loše pive. nabavi opremu koja je dost skupa (mi smo koristili one starine koje služe za peći viski).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör   Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pivo - Birra - Bier - Beer - Sör
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ... al pivo je super
» Hladno pivo
» Pivo pretvara muskarce u zene!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: