Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Nova Balkanska unija

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   čet vel 10, 2011 12:43 pm

@Petarbosni hvala na komplimentima :)

Citat :
U interesu većine je i zdrav i vedar život više od stotinu godina, ali još nemamo znanja o metodi kojom ga je moguće ostvariti.
Da upravo je to u interesu svih nas. Mislim da mi ne vjerujemo da je to moguće, kad bi vjeroavali da je to moguće tada bi pronašli i znanja kako to i ostvariti.

Što se tiče gravifugalne sile, ne znam puno o tome pa ne ulazim u te rasprave iako sam pročitao tamo zanimljivih postova. Mislim da je glavni problem da li se gravitacijska sila može na neki način poništiti, ali o tome možemo na drugoj temi jer je ovo PDF namjenjen Politici i Ekonomiji :)

Žaba

Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   sub tra 23, 2011 11:32 pm

Ma kakva balkanska unija.

Srbi , Hrvati i Muslimani u Bosni ne mogu ni u kojim kombinacijama bit u nekoj uniji.

Prije rat pa tko koga.

Pumpanje nekave Jugoslavije broj dva i tako tih gluposti na ovim prostorima je završena priča za sve vjeke vjekova.

Ne znam kad će rat al znam da će sigurno.

Ovo nakon Gotovine znači da su Srbi imali legitimno pravo da pucaju po nama a mi nismo imali pravo da se branimo.

I tu priča s balkanskom unijom sada završava.

Kad će rat ne znam al biti će.

[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 12:21 am

Vodit će se uglavnom u Bosni.

Dodik očito radi na cijepanju Bosne. Amerikanci su jednom već Srbiju izgranatirali a kamo li neće njega maloga jadnoga bahatoga kretena ono ako im se suprostavi.

Uostalom amerikanci su bili ti koji su hrvatske snage zaustavilie da uđu u Banja Luku.

Šta amerikanci kažu tako će i biti.

Ne znam gdje Dodik vodi Srbe u Bosni s ovom politikom koju on vodi a u osnovi je nitko i ništa on vojno i ekonomski gledano al sve mi se čini k nećemu ovakvome :

HRVATSKA SRBIJA PAD KRAJINE 1

http://www.youtube.com/watch?v=ujiRVdNKXQA
[Vrh] Go down
Neo
Majmun

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 12:30 am

Matrix je napisao/la:

Ovo nakon Gotovine znači da su Srbi imali legitimno pravo da pucaju po nama a mi nismo imali pravo da se branimo.

I ne samo to.
Izjednačavaju se žrtve(mi) s agresorom(srbija),
pa se čak i njih stavlja u položaj djelomične žrtve.
sumnjam da je bilo "udruženog zločinačkog podhvata,
ali to je offtopic.
Ima tema za to.
Ali nijedna unija nemoze hrvate ponovo natjerati zajedno sa srbima.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 12:41 am

Đabe je više pričati.

Nadao sam se ono bit će ok aj ono stavit ćemo to pod tapet ( tepih ) al izgleda da sam bio naivan.

Sad je kasno pričati o svemu. Rat.

Đabe je više pričati o nekakvoj balkanskoj uniji iako mnogi ljudi ovdje žele mir. Kasno je. Kad će rat biti ne znam al biti će. Tko će i šta ratovat ne znam al uglavnom bit će u Bosni. Uglavnom tamo.

S obzirom na sve i kako se Dodik ponaša i nastavili ovako i ovo ono ta rs u Bosni to će doživit sudbinu krajine. Mora. Kad tad ako nastavi s ovim šta sad propagira.

Ne mora to bit sutra a ni do godine il dvije , pa ni pet al nastavie li oni tamo s ovom politikom i upru li u tom smjeru desit će im se nešto ne baš lijepo.

Odcijepljenje ne dolazi u obzir a ono nemma pojma. Malo gledajte ovaj prilog o padu krajine kojeg je napravila srpska tv a ne hrvatska , bosanska il američka.

Vidim da su Srbi i sami shvatili gdje je bio problem a sad izgleda bit će opet repriza.

Dodik vam je Babić.

Nažalost.

Tuđoj nesreći ne treba se radovati.

Naivno sam se nadao da će ovo ići k pomirenju al neće.

Neće.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 1:27 am

Nemojte se radovati tuđoj nesreći. Josipović i Tadić su neka šema Tuđman i Milošević al kao demokratski al u osnovi Srbima u Bosni će se desiti ono šta se desilo i Srbima u krajini.

Dodika očito nitko ne skida i ponaša se bahato. On nije svijestan koliko je njegova pozicija i pozicija Srba u Bosni na labavim nogama.

On će nastaviti s tom politkom nošem nekom idejom da je on tko zna šta a onda će samo u jednom jedinom danu il u dva tri dana on i njegova kraljevina dožviti ono šta je doživo i Babić.

Nije više pitanje dali će se to desiti nego kada će se desiti.

Bit će repriza.

Ameri nisu glupi.

Dodik će nastaviti s ovom politikom a onda će mu se desit nešto i onda : neće im biti jasno šta ih je snašlo.

I Srbi u Hrvatskoj su mislili da će ovo bit Srbija pa nije. Tako će se nešto desiti i Srbima u Bosni.

[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 1:52 am

Stvarno ne znam u kojem vremenu žive Srbi u Bosni.

Amerika je Srbiju izgrantirala a kamo li ne neće nekog Dodika ako kaže KRENI.

Američke bespilotne letjelice krenule u akciju! Što će biti ako strojevi počine ratne zločine?

http://www.jutarnji.hr/rat-u-libiji--bespilotne-letjelice-prvi-puta-u-akciji/940908/

Taj rat , ono to će biti brzo.

Hrvatska je inaće ćlan NATOa.

Shvaćate ?

Ne znam gdje Srbi u Bosni misle da ih Dodik vodi. Jedan tj jedno pucketanje prstima nekog tamo u sjeni dovoljno je da on i sve to padne. Jedan jedini pucket prstima.

Gotovina je bio vojni zapovijednik Splita. Dakle jug. I sad ono šta vi mislite kako dole ljudi razmišlju nakon ovoga.

Samo treba netko reči kreni.

A to će se i desiti.

Ma kakva balkanska unija.

ZABORAVI.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   ned tra 24, 2011 12:35 pm

Slažem se.
Ako se nešto dogodi,Split i okolica će prvi eskalirati.
Nemozes vise Srbina i Hrvata poslije ove presude natjerati u
istu državu da si Isus amen
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   uto tra 26, 2011 5:43 pm

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zena-koja-je-jajima-gadjala-hdzovce-skinula-zastavu-eu-s-banovine-i-dobila-prekrsajnu-prijavu/548901.aspx

Bravo curo
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   čet tra 28, 2011 9:04 pm

"BOSNI zbog Milorada Dodika prijeti najveća kriza od završetka rata", upozorio je Valentin Inzko u intervjuu za britanski Guardian. Austrijski diplomat Inzko, koji je delegiran za visokog međunarodnog predstavnika u BiH, kaže da će Dodikova politika koja teži odcijepljenju Republike Srpske paralizirati BiH.

Inzko je obećao da će učiniti sve što je u njegovoj moći kako bi spriječio Dodikov referendum o odbacivanju suda za ratne zločine i ureda specijalnog tužitelja, koji je međunarodnom odredbom utemeljen 2005. godine. Dodik je ranije ovog tjedna prkosno poručio da neće odustati od referenduma. Inzko ga, međutim, upozorava da Republici Srpskoj u tom slučaju prijete ozbiljne sankcije iz Europske unije.

"Dodik bi mogao izazvati novi rat"

"Ovo je svakako najveća kriza od Daytona. Cilj Dodikovog referenduma je poništiti sva postignuća. To je direktni napad na mene i na Daytonski sporazum. Neću to dopustiti", kazao je Inzko, koji odbacuje Dodikovu retoriku da je sud za ratne zločine pristran, odnosno nepravedan prema osobama srpske nacionalnosti.

Svoje čitatelje koji nisu upućeni u političke prilike na Balkanu, novinar Guardiana Ian Traynor uputio je u Dodikov modus operandi. Šerifa Republike Srpske opisao je kao destabilizirajući element, koji već godinama otvoreno provocira međunarodne predstavnike, ne priznaje legitimitet Bosne i Hercegovine kao države i zagovara njen raspad. "Ovaj referendum je Dodikov najopasniji korak prema destabilizaciji Bosne. To bi moglo dovesti do raspada BiH, što bi mogao biti okidač za novi rat", piše Guardian.

Šef američkih tajnih službi: Bosna je najveći problem Europe

Uvriježeno je to mišljenje u međunarodnoj zajednici, koja se angažirala protiv Dodikovog referenduma. U Banju Luku idućeg tjedna dolazi Miroslav Lajčak, europski povjerenik za Balkan, koji će Dodiku otvoreno narediti da otkaže referendum. "Nadam se da će ga međunarodna zajednica urazumjeti, inače ću morati djelovati i poništiti zakonsku odredbu o referendumu", kaže Inzko.

Ukoliko Dodik bude ustrajao u referendumu, međunarodna zajednica zaprijetit će mu ozbiljnim sankcijama koje uključuju zabranu napuštanja države i zamrzavanje sve imovine i bankovnih računa. "Obračun s Dodikom sprema se već godinama", piše Guardian koji se poziva na izjavu Jamesa Clappera, šefa američkih tajnih službi: "Bosna je glavni izazov europskoj stabilnosti. Ta zemlja je u rasulu".

Dodik podržava Hrvate kako bi ubrzao raspad zemlje

Dodik i njegovo raspaljivanje nacionalističkih strasti najveći su problem Bosne i Hercegovine. No, to ne znači da je Federacija puno stabilnija od Republike Srpske, upozorava Guardian, te ističe kako predstavnici Hrvata bojkotiraju federalnu vladu nakon koalicijskih trzavica. Hrvati, ističe Guardian, zahtijevaju osnivanje trećeg entiteta, a u tome imaju i podršku Dodika, koji ne propušta niti jednu šansu da dodatno destabilizira BiH.

"Ukoliko Dodik uspije i Bosna se po etničkim linijama podijeli na tri dijela, bit će to uspjeh politike Slobodana Miloševića i Radovana Karadžića", tvrde Guardianovi diplomatski izvori u Sarajevu, uz dodatak da međunarodna zajednica to nikako ne smije prihvatiti: "To bi, primjerice, značilo da bi Srebrenica za bosanske muslimane bila u inozemstvu. To nije prihvatljivo".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/guardian-dodikova-zelja-za-raspadom-bih-mogla-bi-dovesti-do-novog-rata/549311.aspx

Hmmm , očito netko želi ostat bez Banja Luke. Ajde neka.

Ne mogu da verujem da su Srbi ovoliko zatucani pa d nisu naućiili lekciju od prije petnajst godina al ono ne kaže se bez veze : ponavljanje je majka mudrosti.

[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   pet tra 29, 2011 4:08 pm

Ovo im je bilo malo za razmišljanje.

POTRES jačine 4,3 stupnja po Richteru registriran je noćas na području Čelinca kod Banje Luke. Potres je oštetio krovove i dimnjake na kućama na području Opsječkog, dok su se na zgradi općine pojavile pukotine i otpala je žbuka sa stropa i zidova, Nezavisne novine prenose dopisnika Srne.

U nekoliko naselja i u dijelu grada nestalo je električne energije, a ljudi su u panici istrčavali iz svojih domova.

Potres s epicentrom deset kilometara istočno od Banje Luke registriran je noćas u 1.30 sati.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-potresu-kod-banje-luke-osteceni-objekti-ljudi-u-strahu-bjezali-iz-domova/549396.aspx

Malo da se zamisle kako je život krh i da sve može nestat preko noći u pepelu ko da nikada nije ni bilo.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba

Male
Taurus Monkey

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   pet tra 29, 2011 4:18 pm

A u Splitu ćemo sad nabit takvu križinu na vrh Marjana da će to bost oći na sto kilometara kad se ovamo dolazi a na rivi stavit spomenik prvom presjedniku Hrvatske pa kome se ne sviđa može ići ća.

KOMISIJA za imenovanje trgova i ulica Grada Splita odlučila je da se pred crkvom Svetog Frane na splitskoj rivi postavi spomenik prvom hrvatskom predsjedniku dr. Franji Tuđmanu. Usto, odlučeno je i da se na Marjanu postavi - križ. Prijedlozi će uskoro pred splitske gradske vijećnike.

O Tuđmanovom spomeniku i križu na Marjanu novinare je danas izvijestio član Komisije, HČSP-ov gradski vijećnik Luka Podrug. Ni njemu nije najjasnije kako se ta odluka Komisije nije već probila u medije.

Spomenik Tuđmanu jedan od 20 novih spomenika u Splitu

Spomenik Tuđmanu jedan je od novih 20 spomenika koje je u Splitu odlučila podići još prošla vlast.

Aktualni gradonačelnik Željko Kerum kao veliki sljedbenik prvog hrvatskog predsjednika pobrinuo se da njegov spomenik ipak ima prioritet. Tuđmana je spominjao i u svom govoru podrške generalima osuđenima u Haagu kad se sukobio sa "urbanim Jugoslavenima". Kerum je, inače, bio jedan od prvih članova HDZ-a na Brdima, a danas mu je teško kad vidi "kako su urbani tipovi srozali stranku".

Nema sumnje da će se oko prijedloga Komisije u Gradskom vijeću otvoriti zanimljiva debata.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/split-dobiva-spomenik-franji-tudjmanu-na-rivi-i-kriz-na-marjanu/549429.aspx
[Vrh] Go down
Peka Dapčević
Stanica

Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 27
Registration date : 31.08.2011

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   sri kol 31, 2011 2:03 pm

imam i ja neke ideje o tzv. neo jugoslaviji, uskoro ću objaviti manifest o tome pa ćete moći proučiti neke moje ideje.
[Vrh] Go down
petarbosni4
Riba

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 157
Registration date : 01.12.2010

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   sri pro 07, 2011 12:44 am

Polako, polako.

Gotovo svi, a možda i svi žnačajni svjetski politički faktori podržavaju mogućnost stvaranja nove balkanske unije, ali misle da nikoga ne bi u tu uniju trebalo tjerati, nego pozvati.

Ne znam zašto se ljudi ovdje toliko opiru dobrom životu? Možda su siti života i svega im je dosta?
[Vrh] Go down
petarbosni4
Riba

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 157
Registration date : 01.12.2010

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   sri pro 07, 2011 12:46 am

Peka Dapčević je napisao/la:
imam i ja neke ideje o tzv. neo jugoslaviji, uskoro ću objaviti manifest o tome pa ćete moći proučiti neke moje ideje.

Nemoj nas plašiti. Vidiš da je i ovo previše.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Nova Balkanska unija   Today at 11:05 am

[Vrh] Go down

Nova Balkanska unija
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moja nova sekira
» Nova godina
» barbudo balkanska horda vol.2