Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 O sportu... (chat tema)

Go down 
+12
SkywardSword
Dantalion
Madonna
Korplikan
Alpha
Blizzard
flory
Zona
Archangel
Green
biga
Chakotay
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon srp 16, 2012 12:01 am

A što ovaj post radi na temi o sportu, to je za temu o videoigricama zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon srp 16, 2012 12:13 am

Jer se radi o pravom turniru u malom nogometu i nevjerojatnom spletu okolnosti zubi
Nešto u stilu onog finala između Bayerna i Manchestera.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon srp 16, 2012 9:23 am

Ooo pa vi ste u zadnjih 10 sek preokrenuli sa 0:1, na 2.1, bravo, to je bila košarkaška završnica :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon srp 16, 2012 12:11 pm

Bila je to utakmica "polufinala", dok su u finale otišle 3 momčadi. Na kraju 3. mjesto, ali je ta utakmica presudila da se osvoji pehar, bilo kakav, čim uđeš u top 3.
Ima pravilo da ako momčad napravi 6 akumuliranih prekršaja, tada protivnička momčad puca sa deseterca ili sa mjesta gdje je napravljen prekršaj za taj i svaki naredni prekršaj. 10 sekundi prije kraja oni su napravili 5 faula, zatim je lopta nekoga pogodila u ruku. To je bio 6., deseterac se realizirao. Oni izvedu centar, 2-3 dodavanja i nabačaj pred našeg golmana gdje njihov napadač radi prekršaj na njemu. Prekršaja doduše nije bilo, ali je sudac rekao da je prekršaj. Novi deseterac 2 sekunde prije kraja i gol. :P

Ne znam jel mi se to čini, ali navijači Milana su obično vrlo kratkih živaca. Prvo, puno njh je previše samouvjereno, čak su bili govorili da je Milan jači od Bayerna prošlu ligu prvaka, neki su čak govorili da su i ispred Reala (rofl2). A prelako ih je provocirati, veliš im da je Milan iz jake postao jedna tek jedva iznadprosječna ekipa, odmah su ludi, bolji od Barce zbog prošlosti i bla bla. Sad veliš da Milan neće biti ni u top 3 kad su si rasprodali igrače, odmah se facepalmaju. Pa tako ih je lako izprovocirati da je to strašno, skoro su kao djeca koja navijaju za Barcu i koja polude kada veliš da je Messi prosječan igrač rofl2
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon kol 13, 2012 8:58 pm

Ajde vec kad imamo ovu temu, sto mislite eli moze itko pobijediti bracu Klitschko?
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon kol 13, 2012 9:13 pm

Dosadni su i mrzim ih tako da ću ti reć da može netko ali ne znam tko jer ne pratim baš toliko box
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimeuto kol 14, 2012 8:46 pm

Hehe,istina nema toliko uzbudenja vise u superteskoj kategoriji.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 12:55 pm

I tako, doći će vrijeme da ni na HRT nećemo moći gledati nogomet. Utorkom ništa, srijeda hvala bogu da tu bar bude. Za europa ligu ni ne znam.

Bosanci mogu prenositi sve, pa i više od toga, a naša državna televizija ne može otkupiti prava bar na ligu prvaka, nego treba plaćati nekakve pretplate za drugi kanal i gluposti. Samo čekam da izmisle i na hrt-u nekakvu posebnu pretplatu na sport i pizdarije.

Nije bitno, jer na netu ima SJAJNIH i BESPLATNIH prijenosa koje često gledam. Koštaju samo promet od paketa tj., ali nije bitno. Živio net i strimovi, neće nas neki lopovi pljačkati da pogledamo 4 utakmice mjesečno kava
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 2:26 pm

Gledam nogomet, ali mislim da se ne moze nista vise zanimljivo vidjeti u ovim ligama, samo svjetsko i euro su po mom misljenju na mjestu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 3:10 pm

To ovisi o tome koliko uopće pratiš te stvari. Svjetsko i europsko su razvikanija natjecanja, ona imaju marketing i reklamu, što uopće ne znači da su i bolja samim time. Treba biti malo u svemu tome da bude zanimljivo pratiti, a ove godine ima jakih skupina i u ligi prvaka i europa ligi. Samo što to znači nekome tko ne zna odakle je Twente, niti zna nešto o Sportingu, a niti zna ijednog igrača Dortmunda. Jasno da mu neće biti zanimljivo. Zanimljivost je privilegija onih koji prate malo situaciju po Europi.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub ruj 01, 2012 10:49 pm

Zanimljivost bilo čega je i obično privilegija onih koji se više/dulje s nečim bave, a što neupućenima izgleda totalno nebitno. :)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimened ruj 02, 2012 2:35 pm

Blizzard je napisao/la:
To ovisi o tome koliko uopće pratiš te stvari. Svjetsko i europsko su razvikanija natjecanja, ona imaju marketing i reklamu, što uopće ne znači da su i bolja samim time. Treba biti malo u svemu tome da bude zanimljivo pratiti, a ove godine ima jakih skupina i u ligi prvaka i europa ligi. Samo što to znači nekome tko ne zna odakle je Twente, niti zna nešto o Sportingu, a niti zna ijednog igrača Dortmunda. Jasno da mu neće biti zanimljivo. Zanimljivost je privilegija onih koji prate malo situaciju po Europi.
Znam ja odakle su oni, ne brini se ti, ali ne svida mi se prodavanje utakmica, i novac koji je unistio sport. miga
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepet ruj 14, 2012 11:23 am

To je tako, nigdje ne možeš biti siguran da se sve odvija po propisima, tko prodaje utakmice. Još je najpametnije ne brinuti se uopće o tome jer nema previše smisla, samo ti se sport može zgaditi zubo

Za ovu vrijedi "ignorance is bliss."
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepet ruj 14, 2012 2:29 pm

Ne mislim samo na prodavanje utakmica, danas imamo i "Ja zivim za ovaj klub, i ostavit cu srce na terenu" , a drugi dan "Ja necu trenirati dok me ne prodaju u taj klub za toliko i toliko."
A to nam je zadnjih dana bilo poznato.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepet ruj 14, 2012 6:58 pm

To je ujedno slika svijeta trenutno izražena kroz nogometne terene. Prvo i osnovno pitanje bilo koje radnje jeste koliko je ekonomski isplatljiva. Nogometaši više ne igraju iz zabave i iz nekih osjećaja prema klubu, nego iz zarade i slave (dodatni izvor zarade).
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub ruj 15, 2012 2:22 pm

Slazem se.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimened stu 11, 2012 2:12 am

Kad će više doći netko da pobijedi Klička, ovaj svaki meč dobi s lakoćom. Gdje su pravi izazivači, nitko ne može ni prismrditi ovome.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimened stu 11, 2012 3:32 pm

Gledao sam borbu, nekome bi se mogla ciniti uzbudljiva, ali zapravo nije bila uopce. Klickovi napadi su stalno bili prva,druga, prva,druga, i nista osim toga, ja kad malo pogledam, ne sjecam se nikad da je Wladimir napao sa aperkatom,onaj poznati Tysonov vec pada u zaborav s ovakvom teskom divizijom. Cak Wach nije htio nista vise uzvracati, iako je bio izazivac, koji nije poznat trebao je biti odvazniji.
Zapravo ima puno boljih boraca, nego vecina koje prihvate za protivnike. Npr. Boytsov, Alexandr Povetkin, Deontay Wilder, Robert Helenius i nadam se vidjeti David Haye vs. Vitali.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimened stu 11, 2012 10:19 pm

tko je ono od njih dvojice namlatio Haya?? on realno ne može zapeti Kličkima.
oni trenutno niti nemaju baš neke izazivače..
slažem se da njihov boks nije atraktivan, ali oni boksaju mozgom, malo tko im zbog toga može zapeti. mislim da trenutno ih jedino godine mogu svladati, ništa više...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2012 3:38 pm

Haya nije nitko od njih dvojice, borba Haye-Wladimir je isla 12 rundi, iz pokoji udarac, i vise toga je cak pokazao Haye.
Mozda ako ste gledali tjedan prije te borbe, borbu u srednjoj kategoriji Matt Macklin vs- Felix Sturm, jasnije ce vam biti.
Evo ako niste gledali Haye-Chisora, imate ovdje, mislim da bi on mogao pobijediti Vitalia, kojeg je Chisora tjerao 12 runda.

Ako vam se neda gledati sve prebacite n kraj da vidite nokaut u 5. rundi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2012 4:28 pm

da, Felix me u toj borbi razočarao... navikao sam od njega gledati svjetlosno brze udarce, serije tjelo-glava.. a čini mi se u toj borbi da nije puno toga pokazao.

ali priblem i jeste da moraš biti duplo bolji od prvaka da bi mu uzeo titule... iako nije fer, ali skoro kao da prvaci prije prvog gonga imaju nekoliko bodova u sudaca prednosti... teže je osvojiti titulu, nego je braniti...

sjetite se samo kako je Felix izgubio protiv čini mi se Oscar de la Hoya-e dok još titulu nije imao.. svatko je govorio da je tu borbu ustvari dobio, ali sudci nisu bili tog mišljenja...

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2012 4:31 pm

Ja kad sam vidio odluku sudaca, stvarno sam se iznenadio, ocekivao sam pobijedu Macklina, nisam cak ni na nerijeseno pomislio, a ono pobjeda Sturma.
Zanimljivo kako u toj borbi, i inace kad se klicko bori u njemackoj, u stankama samo prikazuju udarce domaceg borca.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimepet oľu 22, 2013 10:27 pm

Hrvatska sa jednom i pol prilikom na utakmici pobijedi Srbe rofl2
Ako ćemo igrati ovako protiv Belgije, mogli bi dobiti šamarelicu. Treba to puno bolje izgledati.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 3:10 pm

Istina, trebamo biti konkretniji.
Ali dobro je ispalo.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitimesub oľu 23, 2013 5:18 pm

@Blizzard

Siguran sam da ćemo protiv Belgije bolje izgledati, naša momčad je najkvalitetnija u skupuni. NE znam zašto su svi radili toliku pompu oko utakmice, ja sam bio siguran da ćemo pobjediti srbe, kao što je ćiro reko, 4-0, al jbg ispalo je manje...
Protiv belgije se sam trebamo skoncentrirati, a ne usrat, kao što nam se to zna događati...
[Vrh] Go down
Sponsored content





O sportu... (chat tema)  - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O sportu... (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ask primitive101 (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» Interesantna tema o NLO-ima na 24 sata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: