Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Bliski susreti

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pet stu 11, 2011 4:41 pm

Koliko je bila velika ta kugla i je li se vidio ikakav rep iza nje? :)

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    ned stu 13, 2011 11:22 pm

Mislim da bi znala da je meteor :P

Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    ned stu 13, 2011 11:27 pm

Možda, ali može biti neka raketa koja sporo leti i koja je ispucana s nekog povišenog položaja pa se čini kao da ide skoro horizontalno...

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon stu 14, 2011 12:19 am

Moze biti ali zar ne bi to onda vise izgledalo kao letece svjetlo nego kao kugla?

Majmun

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri sij 11, 2012 7:37 pm

Citala sam u jednoj enciklopediji o kuglastim munjama! to stvarno postoji
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam

Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Registration date : 19.12.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub sij 21, 2012 3:23 pm

I was been whit the ghost
taj duh se zove i nosi ime jednog od svetskih cuda..
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba

Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Registration date : 14.10.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet tra 12, 2012 4:25 pm

bas je bila kugla..bez ikakvih tragova iza sebe
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pet tra 13, 2012 4:47 pm

I dalje mislim da je kuglasta munja najvjerojatnije rjesenje...

Riba

Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Registration date : 30.04.2012

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    uto svi 08, 2012 4:40 pm

vjestica je napisao/la:
helikopter nije milion posto,na prvoj slici objekat je kod antena na drugoj je vec na sredini neba,golim okom se nije vidio na nebu,a za samo 2 sekunde je presao toliko (od antena do sredine neba)
I mene podsjeća na helihopter i na nekog kukca muha
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 2970
Registration date : 15.08.2009

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 09, 2012 11:44 am

Juče u pola bijela dana sjedim na groblju i odmaram se, i najednom pogledam prema nebu i primijetim neki izduženi sitni objekat kako, bez zvuka, putuje nebom u prividno pravolinijskoj putanji iz smjera JI ka SZ. Moj prvi dojam je bio da, obzirom da nisam čuo zvuk, da je to neki satelit. Je li njih uopšte moguće vidjeti po danu? Znam da oni većinom imaju one solarne panele koji reflektiraju sunčevu svjetlost, pa reko moguće je da djeluju kao ogledalo...?

Dinosaur

Male
Broj postova : 391
Registration date : 13.04.2010

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub svi 12, 2012 10:43 pm

http://www.youtube.com/watch?v=I9CXA6zfcEw&feature=related, postao sam ovaj video i na svoj face profil, jako dobro objašnjava ET fenomen u cca 50-oj min, prije toga je tema religije.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri lip 20, 2012 2:23 am

Evo ljudi ne znam kako da objasnim sinoćnji događaj.
Dvojica mojih prijatelja i ja smo kao i obično išli malo u vožnju biciklima. Krenuli smo prema jednom obližnjem gradu.Tamo ima jedna šuma i pravoslavna crkva ispod koje je izvor. Bila je noć ali prolazili smo kroz tu šumu bez problema. Došli smo do te pravoslavne crkve koja je u dubini šume. Kolega je viknuo da ima nešto na nebu. Pogledao sam i tamo je bilo nekakvo okruglo svjetlo koje je nepravilno vijugalo po zraku. To je zamaklo iza drveća i nestalo. Onda su iz šume počeli dopinjati neki čudni zvukovi i svjetlo. Iz pravca mosta je dolazilo jako blješteće svjetlo koje je blicalo. Iz drugog smjera su dolazila 2 manja svjetla između drveća. Bila su jako slaba i udaljena jedno od drugog nekih 10-ak metara. Mi smo krenuli prema svjetlu
da vidimo što je to. Kako smo prilazili mostu svjetlo je bilo sve jače. Kad smo došli do mosta svjetlo je jako blicnulo i nestalo. Pogledao sam prema šumi i ona 2 manja svjetla su nestala. Kad je blicnulo prestao je i zvuk i sve. Mi smo ostali zbunjeni na mostu. Pregledali smo sve oko mosta i po šumi odakle su dolazila svjetla i nije bilo ničega i nikoga. Taj je događaj trajao nekih 5-10 minuta. Danas smo išli ponovno tamo (po danu) da vidimo što je to zapravo bilo. I opet nismo ništa našli. Nema nikakvih znakova da je takvo nešto uopće bilo tamo. To se sve odigralo negdje oko ponoći +- nekih 15 minuta. I da spomenem tamo nema nikakvog svjetla pošto tamo još nema ni el. struje. Meni ovo ništa nije jasno ako je netko imao slično iskustvo neka se javi.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet lip 21, 2012 12:29 pm

@Hladni, koliko ste otprilike kilometara bili udaljeni od grada? Kakvo je bilo vrijeme? Možeš li opisati zvukove koje ste čuli? Jeste li već prolazili tom trasom u to doba?

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet lip 21, 2012 1:23 pm

1. koliko daleko je bio most od vas dok ste tamo primjetili svjetlo?
2. koliko daleko su bila ova 2 svjetla od vas?
3. koliko daleko ste bili od mosta kada je svjetlo odjednom nestalo?
4. o kakvom zvuku se radi?
5. je li svjetlo bilo upereno drito prema vama ili ne?
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub lip 23, 2012 4:30 am

Blizzard je napisao/la:
1. koliko daleko je bio most od vas dok ste tamo primjetili svjetlo?
2. koliko daleko su bila ova 2 svjetla od vas?
3. koliko daleko ste bili od mosta kada je svjetlo odjednom nestalo?
4. o kakvom zvuku se radi?
5. je li svjetlo bilo upereno drito prema vama ili ne?

1.Most je bio udaljen nekih 50-ak metara
2. 30-ak metara
3. manje od 10 metara
4.Neznam kako da objasnim nisam ga nikad prije čuo
5. ova 2 manja svjetla su bila uperena prema nama, a ovo iz pravca mosta je vijugalo.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub lip 23, 2012 4:32 am

Archangel je napisao/la:
@Hladni, koliko ste otprilike kilometara bili udaljeni od grada? Kakvo je bilo vrijeme? Možeš li opisati zvukove koje ste čuli? Jeste li već prolazili tom trasom u to doba?

Možda smo bili udaljeni nekih 5 km
Vrijeme je bilo bistro vidjele su se zvijezde
Tom trasom smo prolazili često ali ne u to doba.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub lip 23, 2012 6:29 am

Hladni napiši mi točno ime lokacije i ime pravoslavne crkve, postoji ovdje u HR grupa ljudi koja bilježi vidjena tih vrsta i snima svjedočenja i arhivira (pogotovo kada je više ljudi vidjelo istu stvar i opisuje isti dogadjaj), pa ih potom arhiviraju i usporedjuju sa drugim pričama i traže paternu i logiku u pojavljivanjima...
Njihovi snimci i neka svjedočenja bili su u jednoj epizodi "na rubu znanosti" pokazali su jedan u kojem je 15 ljudi vidjelo potpuno istu stvar koji se nisu medjusobno znali negdje u dalmatinskoj Zagori, ne znam dali si gledao .. imam negdje link od svih epizoda inače..
Po mom mišljenju mislim da ste vidjeli i čak malo zasmetali nekim ljudima.
Morate se paziti, ne bih ti preporučio da usred noći ideš prema takvoj vrsti svijetla ako ih opet vidiš, ali se možemo okladiti da kada bi pitao bilo koga iz općine, sela ili mjesta tko je odgovoran za taj posjed i ima ključeve od te Crkve da ti otvori da snimiš freske i slike za neke novine ili za istraživački rad za fakultet, da bi naišao ne negiranje i na zatvorena vrata.
....moram priznati da sam prilično znatiželjan o kojem mjestu se radi i gdje točno, kada bi mi rekao provjerio bih vrlo brzo dali su do danas zabilježena ikakva slična vidjenja.
Ako želiš "čačkat mečku" i pretvoriti svaki svoj razgovor na mobitel ili fixni telefon u "snimljen dokazni materijal" idi jedan dan tamo oko crkve sa bilo kakvom kamerom i počni snimat ulaz u crkvu, most, malo ispod mosta i tako.. brzo ćeš vidjet kako će te odjednom nešto omesti u tome i to ili će te netko zvati da je nešto hitno ili će ti se početi jako ić na WC ili nešto slično.
Ako želiš još "bolji" efekt od tog, napravi to isto i u jednom trenutku počni kopat u krugu crkve sa lopatom ili krampom u zadnjem dijelu dvorišta crkve (iskreno ti ne preporučujem ovo naravno) ali vidio bi vrlo brzo kako je mjesto puno "življe" nego što ste mislili da je, vrlo brzo vidio bi ljude (vjerovatno policiju ili vojsku) koja je baš "slučajno" prolazila tuda u ophodnju i koja bi imali RAZNA pitanja za tebe.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub lip 23, 2012 2:34 pm

@Hladni, ja sam imao donekle slično iskustvo, pa pitam da provjerim ima li korelacija između mojeg i tvojeg iskustva. Prema tvojim odgovorima, moglo bi biti, mada nije za zanemariti ni Kahalijeva admonicija o tome da je u pitanju neka banda, mafija ili varijacija na tu temu i da bi nekog tamo zatekao ko ne želi da se to zna (moguće bi to objasnilo zvukove koje si čuo)...

Obzirom da si bio blizu grada, trebao bi se malo raspitati ima li u gradu kakvih reflektora ili drugih usmjerenih izvora svjetlosti koji bi noću "šarali" nebom. Dovoljno je samo tanak, providan sloj oblaka da bi reflektirao svjetlo nekog reflektora i da se čovjek može pri tom lako zbuniti i učiniti mu se da je vidio nešto "što se kreće nebom"..

Odsustvo fizičkih tragova bi najprije upućivalo na optičku iluziju, a sad kako je ona nastala, možda reflektori iz grada, možda su neki lovci s baterijama tražile pse koje su izgubili u lovu, mafijaši koji su nekoga upravo kokali... mogućnosti je mnogo...

Mislim da ako kojiput ponovite to putovanje, isto vrijeme, isto mjesto, moći ćemo bar isključiti neke opcije...

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub lip 23, 2012 2:59 pm

Ne znam baš da bi se radilo o ljudima ovdje. Da se netko našetava po šumi 30 metara od tebe, pa čuo bi ga kako hoda i prije nego vidiš lampe. 30 metara je ništa.
Isto tako ako su bili 10 metara od mosta kada je svjetlo naglo nestalo, pa da je netko bio na mostu s lampom, pa onda bi ga i vidli i čuli da je otišao, ta nije mogao samo nestati. 10 metara je jako jako blizu za tako nešto, praktički pred tobom.

S obzirom na dane udaljenosti, nemam odgovor što bi bilo u pitanju. Prva asocijacija su mi bili ljudi s lampama (a što drugo?), ostalih asocijacija nemam.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    ned lip 24, 2012 5:02 am

@Kahali ako hoćeš poslat ću ti na pm tu lokaciju ali pod uvjetom da mene nitko ne traži u RL(tipa tih istraživačkih grupa)

Zadnja promjena: Hladni; ned lip 24, 2012 5:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    ned lip 24, 2012 5:06 am

Čim mi noga prođe ja idem tamo natrag ali sa kamerom ponoviti sve kako je i bilo pa da vidite kakvo je tamo okruženje.
Sumnjam da su to bili ljudi jer nijedan se čovjek ne može tako kretati po slavonskoj šumi to je puno granja i mladog bagrema da su ljudi čuli bi se.

Zadnja promjena: Hladni; sri srp 04, 2012 7:02 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri lip 27, 2012 6:08 am

Ne bih ti preporučio da ideš tamo sa nikakvom kamerom.
Arch nisam insinuirao ni na kakve bande ili mafiju sa mojim postom.
Postoje odredjene lokacije koje su vrtlozi ili centri elektromanetizma u nekom njeogovom obliku, na takvim lokacijama često nalazimo crkvice ili razna slična religijska zdanja i to radi toga što su 'Stari' znali tj. vijdeli ta mjesta prilično i zato tamo gradili. Danas su nekim drugim instancama te lokacije bitne recimo na isti način na kojem su nama bitne benziske pumpe kada idemo sa autom na put.
Ne mogu u ovo ulaziti dublje ovdje ... prilično čudno je što se to desilo tamo gdje si mi rekao, ekipa ide tamo ovih dana, jedan je iz susjedstva pa zna točno gdje je to, tebe neće nitko tražiti iako su me pitali dali bi im htio dati izjavu (ne u kameru).
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam

Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Registration date : 13.01.2012

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet lip 28, 2012 4:24 pm

Ovo zvuči jako zanimljivo ako misliš opet ići tamo ovo su ti moji skromni savjeti opremi se uređajima koji bilježe elektomagnetske smetnje bilo bi idealno kad bi imao i fini geigerov brojač,a ne ove koji se mogu nabaviti preko neta,a da prorade mora pasti atomska bomba,na žalost sve je to jako skupo premda su neki od uređaja relativno jednostavni,ali evo ti jedan trik nabavi mali džepni radio može se kupiti za 50-ak kn i nariktaj ga na frekvenciju od 16 000herca kad dođe u područje određenih mikrovalova,elektomag smetnji on će početi raditi tako da ćeš čuti jednoličan zvuk,a ne šum i to će ti biti znak najbolje ti ga je testirati tako da ga približiš mobitelu,mikrovalnoj,tv-u itd.
na taj način bi mogao vidjeti da li ima kakvih smetnji na tom mjestu pa ako ima zapitati se zašto i od kuda???
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur

Male
Broj postova : 391
Registration date : 13.04.2010

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon lis 22, 2012 8:18 pm

http://www.alienresistance.org/ce4.htm

CE4 research grupa se bavi opčenitim UFO fenomenom i oni su došli do nekih zaključaka.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    uto lis 23, 2012 7:52 pm

Zanimljivo
@Hladni, koliko su visoko od tla bila ta dva svjetla, i mozes li malo opisati zvukove koje ste culi?
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    Today at 11:22 pm

[Vrh] Go down

Bliski susreti
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» forumaši na tv/ naši susreti na video.....