Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Bliski susreti

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Dentex
Prašina

Male
Pisces Rooster
Broj postova : 2
Registration date : 23.01.2013

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri sij 30, 2013 12:38 pm

Vidim da više niko niš ne piše o ovom šta je Hladni vidio,šta je to na kraju bilo?
Nije valjda da su vas zeleni oteli? zubi
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub vel 02, 2013 10:01 pm

Ja sam sa svojim drustvom prizivao duhove,sa pentagramom i svijecama....Bili smo na mracnom napustenom mjestu samo je jedna ulicna lampa sijala.Kada smo zavrsili drugarica je rekla ono uobicajeno:,,Ako si tu,uradi nesto"Momentalno jedna svijeca se ugasila pa upalila(ne mislim ugasila se skroz pa da fitilj dimi nego plamen je splasnuo pa se opet pojavio).Onda smo se zezali na tu foru posto su se svi uprpali.Na ulicnoj lampi bila je sova i piljila u mene shock .Onda je poletjela i kruzila iznad mene(bila je iznad mene samo nekih 60cm razdaljine).Sletjela na obliznju ogradu i posmatrala me(ali nije me skenirala kako to obicno cine ptice nego me je gledala pravo u oci i stojala).Znam da se tako ponasaju kad imaju ptice ali sezona parenja je u kasnom junu a ovo je januar/sijecanj.Bila je dosta upecatljiva i neobicna a mjesec dana prije tog prizivanja umro mi je ujak.Pomislio sam da je to njegova reinkarnacija.Onda kad je sovi moj drug prisao jezivo je zakrestala i brzo odletjela.Svi su me zaprepasceno gledali,kazu da dok je kruzila iznad mene da su oni vidjeli crnu sjenku tik iza mene,dio sjenke je bio na mom ramenu,a nisu me lagali jer su svi bili bilijedii kao krpe.Mislimo da je sova pokusala da me upozori na entitet koji je nestao kad sam se okrenuo,odlucili smo da vise ne prizivamo duhove,ja vise nikad necu 10000000%.Djeluje nestvarno i nevjerovatno i doista je najnevjerovatnije iskustvo koje sam dozivio u zivotu.Posljedice toga su 4 neprospavane noci.Zelim da cujem vase misljenje o ovome i jesam li se ja izlozio opasnosti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet vel 07, 2013 1:28 pm

Takve stvari (prizivanja) uvijek predstavljaju potencijalnu opasnost. Ljudi se olako ulove nečeg o čemu im nedostaje informacije. Ali to je u ljudskoj prirodi. Pogotovo dječjoj :)

Uglavnom, mislim da nisi u nikakvoj opasnosti ali dobra ti je ideja da to više ne radiš ;)

Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet vel 07, 2013 2:33 pm

Kazu da kod prizivanja duhova, kasnije, jedan clan grupe poludi.
Nisam prizivao do sad, a ni nemam namjeru.
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba

Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Registration date : 03.01.2013

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet vel 07, 2013 3:38 pm

Ja sam ostao normalan(valjda lol! ).Jos sam zreliji nego sto samm bio.
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam

Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Registration date : 05.01.2014

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon sij 06, 2014 5:19 am

Evo da ja osvježim malo temu;
Prije par godina kad sam bila na ljetovanju u Srbiji, išla sam sa tzv. komšinicom prošetat malo u 3 ujutro. Pošto je jako sigurna četvrt to smo si mogle priuštiti i tako smo mi sjele na jednu klupicu i gledale u zvijezde jer se tako predivno vide tamo i odjednom mi je upao u oko neki leteći objekt koji se samo stvorio u mom vidokrugu (znači samo je odjednom nastao) išao je brže nego bilo koji avion i tik prije nego je upao u šumu je nestao (nisu ga zaklanjala nikakva stabla). Objekt je bio hm, čini mi se okrugao, zelen i iza sebe je ostavljao zelenu prašinu/dim. To je selo koje nije pretjerano naseljeno, svi svih znaju i kad god netko nešto napravi svi čuju za to - stoga da je netko pucao rakete doznalo bi se odmah slijedeći dan haha a nebo je bilo čisto i svaka zvijezda se vidjela. + nisam to sama vidjela već je i prijateljica koja je sjedila tik do mene i gledala u istu točku kao i ja.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon sij 06, 2014 1:43 pm

Može biti neki bolid, odnosno manji meteor koji koji put ne pogodi zemlju, ali vrlo jako svijetli, često zelenom svjetlošću. Nešto ovako:

Bolid

Međutim, obično bi se zvuk čuo, pogotovo ako vam je bio tako blizu kao što kažeš. Ipak, niti to nije pravilo. To što se iznenada pojavio samo znači da je ušao okomito u atmosferu u kojoj je došlo do brzog izgaranja čestice. Vjerojatno nije bio veći od šake prilikom ulaska u atmosferu.

Višestanični organizam

Female
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon sij 06, 2014 3:48 pm

@MoW
Hvala na odgovoru, bilo je slično tome ali okruglo i prašina koja je bila iza njega je bila zelene boje i nestala je u trenu kada je objekt nestao. Ne isključujem opciju da je mogao biti bolid, štoviše to je do sada jedino takoreći logično riješenje za sad.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon sij 06, 2014 3:59 pm

Bilo bi logično da se prašina raspline približno u istom trenutku kad i bolid, dok ne bi bilo nikako logično da preživi dulje od glavnog tijela tog meteorčića. To što je zelena je zato što dobiva boju prolaskom kroz atmosferu. Pojednostavljeno rečeno. To nije ništa neobično.
Možeš li procijeniti koliko je taj objekt bio daleko i koliko visoko iznad šume je nestao? Jer ako se radilo o više kilometara, a vjetar puhao u suprotnom smjeru, moguće je da se ništa nije moglo čuti.

Višestanični organizam

Female
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    pon sij 06, 2014 4:26 pm

Ta onda je to bio bolid. Nije se ništa čulo, a razdaljinu ne mogu procijeniti, ali nekako mislim da bih čula nekakav zvuk ako bi bio dovoljno glasan. Stabla su bila na brdu koja su se jasno vidjela a leteći objekt je proletio malo iznad mi se čini, doduše sve se dogodilo u 4 sekunde stoga je teško reći. + čini mi se da objekt nije padao već je išao uspravno, doduše ako je bio lagani pad nebih uspjela to vidjeti u samo tih par sekundi na koliko se pojavio.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1128
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri srp 23, 2014 8:42 pm

98 posto laznih videnja,mnogi misle da su sateliti nlo,
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1650
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri srp 23, 2014 10:05 pm

Istina, prvi put kad sam vidio ISS sam mislio ta tanjur hehe
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 3:11 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/Lonnie_Zamora_incident interesantan slučaj :P tongue
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 3:47 pm

Zadnja epizoda Na rubu znanosti je imala zanimljivu temu u vezi ove, uplodat cu kad netko drugi uploda. :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 4:08 pm

ajde ako možeš uplodaj tongue 8) ovo je jedan od top 5 zanimljivijih slučaja imam još četiri..
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 5:27 pm

Netreba uploadati. Upišite u google hrt emisije na zahtjev. Imaju sve hrt emisije sa svim epizodama po datumima emitiranja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 7:58 pm

a novus a ime epizode reci? :D
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sri svi 20, 2015 10:32 pm

Egzopolitička škola

http://www.hrt.hr/enz/na-rubu-znanosti/285216/
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet svi 21, 2015 2:59 pm

Istina, ali zelim direktno video staviti u tu temu.
Evo ga:

Dobra tema, ali po mom misljenju opisana je na razini prosjecnog internetskog teoreticara zavjere.
Osim Roswella, spominje se tko ce komunicirati s izvanzemaljcima kad dolete na nas planet, i sto ce pisati u sporazumu kojeg ET mora potpisati.(Ali nije navedeno na kojem cemo jeziku komunicirati)
Sve u svemu, izvanezamljaski zivot je humanizirano opisan, u jednom trenu ih cak zovu ljudi iz svemira.
Sto ako je ekstraterestrijalni zivot, neko bice koje nalikuje na mahovinu, negdje daleko u svemiru?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet svi 21, 2015 3:52 pm

nisu alieni glupi da imaju posla s zemljanima barbarskim...sigurno je da ako postoje da bi nas osvojili jer smo za njih primitivčine giba
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet svi 21, 2015 4:49 pm

Ja sam već davno prestao proučavati vanzemaljce iz fizičkog svemira. Bitniji su po meni bića koja se nalaze u kolektivnoj podsvijesti (astralu). Ta astralna bića su shapeshifteri koji su se tijekom povijesti i različitih društvenih sredina prikazivali ljudima kao puno različitih vrsta bića. Prikazuju se u oblicima najbližima shvaćanju te osobe i njenoj društvenoj sredini.
To bi značilo otprilike:
- Amerikanac, 21. stoljeće -> Grey tip vanzemaljca ili Gmaz od Icke-a
- Irac, 19. stoljeće -> Žena u bijelom (vila)
- Djeca -> Patuljci, klaunovi
- Šamani -> Teriantropi (polu ljudi - polu životinje)
Itd...

Uglavnom... Bitno je shvatiti da preko astrala ta bića imaju direktan put k nama i da im netrebaju letjelice vrlo vjerojatno. Obavezno preporučujem knjigu Supernatural od autora Grahama Hancocka gdje je opisano stotine iskustava s tim bićima kroz povijest. Sva iskustva imaju mnogo dodirnih točaka i malo se razlikuju, osim u izgledu bića. To znači da pričamo o jednoj te istoj stvari.
Mislim da se treba okrenuti istraživanju unutarnjih svjetova, a ne vanjskih, jer nismo istražili ni svoje "dvorište".
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet svi 21, 2015 4:57 pm

novus to je samo tvoje mišljenje ,ali svemir je ogroman i teško je shvatit da smo sami, a te astrale to je glupost... da ima lažnih svjedočenja ima ali ima i nekih točnih..... pms
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    čet svi 21, 2015 5:39 pm

To nije nikako samo moje mišljenje. Astral postoji i nije glupost. To sam moraš početi istraživati da bi skužio o čemu je riječ, a ne da te ja uvjeravam.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub svi 23, 2015 3:30 pm

novus ali ja ipak mislim da možda nas posjećuju 50 posto 50 posto nisu,,tu sam negdje između,,nema još dokaza čvrstih ali naveo sam neke slučajeve ,goblini iz hopkinsvilla pročitaj tohttp://en.wikipedia.org/wiki/Kelly%E2%80%93Hopkinsville_encounter confused
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    sub svi 23, 2015 3:30 pm

http://en.wikipedia.org/wiki/Kelly%E2%80%93Hopkinsville_encounter
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Bliski susreti    Today at 11:21 pm

[Vrh] Go down

Bliski susreti
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» forumaši na tv/ naši susreti na video.....