Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dešifriranje broja 666

Go down 
+18
MisteryManiac
Zona
Gea
Johnny-Red&Black
kirin the wannabe
Lithium
schmizzl
Legionar
Athena
zvezda
Tutankhamon
silver
Merkurica
Alpha
Greta Kaotik
None
F4ll3nJ0k3rXIII
Neobicni forumas
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 11:43 pm

Koja je uoće fora s tim 666 ..
više se pojavljuju, 11, 12, 23, i dopunski 13 , pa 7, a osnova je 3
i tak je posvuda.
taj 666 ne kužim.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 10:57 am

1.5.1776. su osnovani iluminati... možda je zbog toga u 1.5. bitan u sotonizmu.

broj 666 apsolutno ima neko đavolje značenje, evo, npr. pogledajte logo CERN-a...a za Cern mnogi kažu da ovim LHC eksperimentom izazivaju ( ili glume) Boga.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimečet lis 07, 2010 11:18 am

ja sam nesto slicno ovomu cito prije godinu dana tako da sam vec nesto znao ali ovdje je puno bolje objasnjeno i ima citata.................svaka cast

i po meni je logicno da je 999 vrazji broj a 666 broj nesavrsenog covjeka i da bi se mi trebali oznacavat sa tim brojem ali posto nisu svi pametni ko mi mozda to i ne bi bas bilo pametno jer bi mogli vrlo lose zavrsit bic mlati
[Vrh] Go down
Lollo666
Prašina



Female
Gemini Rat
Broj postova : 2
Age : 27
Registration date : 19.05.2011

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimesub svi 21, 2011 6:08 pm

Nasla sam ovu temu,i bas zato sam se registrirala.
Rodjena samna datum u kojem se nalaze tri sestice.Do sada nisam obracala paznju na to,bilo mi je normalno. Sve do skoro. Jedna prijateljica,pocela me zvati njenim vragom (nista ozbiljno,onako) i stalno mi govori kako imam neke vrazije oci,i da bi mogla u njih gledati satima... pomislila sam wtf?? sta to treba znaciti? :/
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 12:30 am

Iskreno meni naj gori broj!
Ono uvijek nesreca..

Evo mala prica o meni i sa tim brojem:
Kada sam dobio licnu na br licne karte sam imao 666 ii nju sam gubio i pronalazio vise puta. Kada sam krenuo da upisem prvi fax na koji me nisu primili, punio sam mami kredit i opet 666.
I takoo niz situacija, na jednoj ON-LINE igri imao sam 666 dolara, i kada sam zavrsio sa njom otisao na str sadasnjeg faksa i ono nisam polozio test....

A za licnu tona primjera isto kao da mi se sama vracala!

Et tako to mi je ono, sto bi se reklo u narodu PEH!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 10:22 am

Da je 666 tebi uistinu peh onda ne bi nasao osobnu uopce, a ti si ju nalazio. Ispit nisi polozio jer nisi dobro napisao. Tesko da je bio napisan za odlican, a ti pao. Dapace, mozda bas nisi dovoljno ucio jer si previse igrao tu igricu. Cini se da se tebi taj broj cesto ponavlja, da ga uocavas. To bi mogla biti poruka. Recimo, ovo s isipitom i igricom bi mogla biti poruka da nece biti dobro s faksom ako ces se puno igrati. Dakle, ti brojevi ti nisu losi nego ti nose upozorenje koje ne skuzis nego samo vidis da se kasnije nesto desilo i povezes to kako si povezao.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 11:58 am

Lollo666 je napisao/la:
Nasla sam ovu temu,i bas zato sam se registrirala.
Rodjena samna datum u kojem se nalaze tri sestice.Do sada nisam obracala paznju na to,bilo mi je normalno. Sve do skoro. Jedna prijateljica,pocela me zvati njenim vragom (nista ozbiljno,onako) i stalno mi govori kako imam neke vrazije oci,i da bi mogla u njih gledati satima... pomislila sam wtf?? sta to treba znaciti? :/
Alpha je odgovorila Astralnom vuku, a ja ću Lollo666. Postoji jedna meni jako draga Isusova izreka..."po njihovim djelima će te ih prepoznati..." Dakle potpuno je nevažno kad smo rođeni, kakve oći imamo ili nešto treće što mi ne možem promjeniti. Važno je da činimo dobro, jer ako činimo dobro, čisto sumnjam da će netko uopće primjetii te šestice u datumu rođenja.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 2:24 pm

Ja sam, seljanka, procitala samo zadni post :P

Evo nadovezala bih se malo na Chakov odgovor Lollo...mozda se svidjas prijateljici na malo drugaciji nacin nego bi to ocekivala zubi
Ok, sad malo ozbiljnije. Nema smisla da te zove vragom radi datuma rodjenja. Potpuno se slazem s Chak-om. Mene su zvali vjestica jer sam bila dobra u proricanju i pokazivala jacu intuiciju ali pojam kojim nas netko opisuje je onoliko negativan ili pozitivan koliko mi dozivljavamo. Tko zna sto tvojoj frendici uopce znaci to sto te zove vragom. Mozda samo da osjeca neku jaku energiju u tebi ili tako nesto. A to uopce ne znaci da je energija negativna. Dapace.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 3:02 pm

Alpha slazem se sa tobom. I nisam ono rekao da je to zbog tog broja, sve je do mene. Ako sjednem i naucim procicu... Ali iako naucim ima par prof koje to ne cijene. :D

Ali u gl sto se tice teme, mislio sam do sada da je to djavolji broj, ali et nije..... I drago mi je. Predpostavljam da sam nekako vezan za njega, mislim on za mene. Gdje god da se okrenem on se tu nalazi i upucuje na nesto lose! (Ono ponekada imam i cudne snove, ako nadjem temu za snove napistat cu jedan pa da mi pomognete!)

Ali u svakom slucaju hvala na ponudjenim pretpostavkama Alpha!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 4:32 pm

Dobro on ima tu jednu negativnu simboliku (mislim na broj 666) no to je do nas ljudi, a ne do samog broja. Jednako tako kao što slovo "U" ako se nalazi na kapi može imati negativnu simboliku, ali opet ako ga upotrijebimo uobičajeno, onda se to gubi, zar ne?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Astral WOlf
Stanica
Astral WOlf


Male
Pisces Goat
Broj postova : 11
Age : 33
Location : Bih - Sarajevo
Registration date : 22.05.2011

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimepon svi 23, 2011 6:07 pm

E sada mi je lakse :D

Hvalla svima
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimesub lip 04, 2011 5:46 pm

Imaš Sanjaricu, pa tu možeš pisati svoje snove... :-) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitimened oľu 19, 2017 12:39 pm

tako je samo broj 666 prikzan kao sotonski ne tup vjerujem u to
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dešifriranje broja 666 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dešifriranje broja 666   Dešifriranje broja 666 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dešifriranje broja 666
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dan broja pi
» Misterija broja 11
» Tajna broja 6174

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: