Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Misteriozni nestanci

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3230
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   ned pro 16, 2007 4:44 pm

Nazalost, ili na srecu, mislim da moj put nije u tom smeru... *
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   ned pro 16, 2007 4:45 pm

...ne nakon svega sto sam videla... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pon pro 17, 2007 11:23 am

a što to???? misli misli
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pon pro 17, 2007 6:36 pm

Mislis, sta sam videla???...

Previse je toga... nesto mi je i mucno za ponovnu pricu... bilo, proslo, shvaceno, nauceno - ne zelim ponavljati sve, sorry... Sada sam malo promenila pravac, pa nemam snage za to... A ne bi ti ni bilo bitno niti bi ti nesto znacilo - meni je... *
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sri vel 27, 2008 3:44 pm

meni je to sve strašno... daj zamisli hodaš ulicom i odjednom se nadeš na nekom skroz drugacijem mjestu. tisucu godina prije ili tisucu godina kasnije ili sa nekim skroz drugacijim ljudima... ajme. a onaj krik od ovog što je trčao. sigurno je vidio nešto grozno ili ga je možda netko nevidljiv oku drugih uzeo. duh ili nešto... cry
[Vrh] Go down
Syn
Stanica

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Registration date : 15.08.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet kol 15, 2008 6:31 am

Ovo je stvarno prejezivo
Čitam i zgrožavam se...tako nestati...ufff
Teško je reči nešto stručnije bez nekih dokaza... affraid face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet kol 15, 2008 3:03 pm

Dobro došao, Syn :)
[Vrh] Go down
Syn
Stanica

Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Registration date : 15.08.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet kol 15, 2008 4:49 pm

Zahvaljujem na toploj dobrodošlici:)
[Vrh] Go down
stella
Majmun

Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Registration date : 06.02.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sub kol 16, 2008 1:27 am

Kad sam bila u bolnici na održavanju trudnoće, dovezli su u sobu ženu kojoj je trebalo biti 12 tjedana trudnoće. Kaže da do prije par dana nije primjetila ništa nenormalno, imala je normalnu trudnoću. Bila je na UZV i beba je bila živa i normalne veličine. Tada je par dana lagano krvarila pa je otišla na kontrolu. Kad ju je doktor stavio na UZV, b e b e n i j e b i l o ! Ni doktorima nije bilo jasno , kao da je dijete nestalo iz nje!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sub kol 16, 2008 9:02 am

U prvom tromjesečju najčešće dolazi do spontanih pobačaja kojima se tijelo najčešće rješava malformiranog ploda. Žene nekad nisu ni znale da su trudne nego su mislile da im menga malo kasni i da onda malo jače krvare pa su se pobačajima smatrali ili oni s očitim komplikacijama ili oni koji su se dogodili nakon prva dva do tri mjeseca kad se jasno vidjelo da se radi o trudnoći. Danas su ultrazvuk i razne metode dovedeni do točke kad se već u najranijoj trudnoći vidi formiranje gestacijske vrećice i položaj sasvim male posteljice. No bebu je u svemu tome teško vidjeti, osobito teško je vidjeti i tvrditi da je s njom sve u redu. A ako nije, tijelo naprosto zaustavi razvoj ploda i on se prirodnim putem, dakle krvarenjem izbaci iz tijela. Žena o kojoj pričaš je najvjerojatnije predugo čekala da ode na pregled kad je primijetila krvarenje i tako je spontani pobačaj već bio pomalo završio kad je došla do ultrazvuka. Ti se procesi odvijaju brže nego što obično mislimo, a u krvi nije vidjela ono što je možda očekivala jer je u dvanaestom tjednu toga jako malo, a i tijelo se pobrine da se dio odumrlog tkiva resorbira prema unutra - dakle u krvotok i urin kojim se izlučuje iz tijela. Priča je žalosna ali mislim da nije misteriozna, nadam se da je žena imala više sreće kasnije - upoznala sam i ja neke žalosne slučajeve ove vrste :(
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   uto ruj 02, 2008 1:34 pm

al u tom slučaju, doktorima bi bilo apsolutno jasno kaj se dogodilo ili??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   uto ruj 02, 2008 2:16 pm

To je relativno koliko doktor(ica) zapravo zna...ja, recimo, znam za tako sokantne stvari koje zna svaka baba na placu, a da netko tko je lijecnik ne zna...recimo zena dosla svojoj dr. i kaze da je ona krvna grupa A, muz B, a dijete A...dr. je na to 'diskretno' pita da tko je otac djeteta jer je to nemoguce i da ona to u zivotu nije vidjela...omg!

Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   uto ruj 02, 2008 3:32 pm

hm, da.
ja nemam negativnih iskustava s doktorima, tako da nisam mjerodavna u ovom slučaju da bilo kaj kažem.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   uto ruj 02, 2008 4:02 pm

gloria_g je napisao/la:
hm, da.
ja nemam negativnih iskustava s doktorima, tako da nisam mjerodavna u ovom slučaju da bilo kaj kažem.

To je samo primjer...hocu reci da ima svega...a eto slucajno znam i dosta primjera o doktorima...

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   uto ruj 02, 2008 6:30 pm

gloria_g je napisao/la:
al u tom slučaju, doktorima bi bilo apsolutno jasno kaj se dogodilo ili??

Ne mora biti, tijelo ima mehanizme oporavka, a nije lako naknadno dokazivati što se dogodilo. Nije mi jasno kako trudnica koja krvari ne odjuri istoga časa na hitan pregled u najbližu bolnicu. Onda se vidi što je. Nekoliko dana nakon spontanog vidi se puno manje. Ne znam samo zašto liječnici ženi nisu malo bolje pojasnili što se vjerojatno dogodilo.
[Vrh] Go down
mare
Riba

Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Registration date : 26.07.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sri stu 26, 2008 5:08 pm

moja sestra je imala blizance a rodila je samo jedno dijete.isto su joj rekli-blizanci i nakon par tjedana dode da provjere jeli sve sa djecom u redu i zacude se kad su vidjeli samo jedno dijete.drugo je nestalo.
a ni njoj nije bas sve bilo jasno jer nije imala komplikacija.
sad taj dogadaj drze za pogresku.mozda je mozda nije ali sis kaze da ona po sebi osjeca da je zasigurno imala blizance,a mozda je jednog slucajno pobacila ali se ne sjeca kad i kako.
majcinska intuicija
lovely
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sri stu 26, 2008 8:47 pm

Citat :
Meni sve to zvuci kao da je neko nasao dobar nacin da sakrije svoje aktivnosti time sto ih je, uz malo investiranja u filmusku industriju, bacio svetu u lice upakovanu kao SF... I onda, kada neko i dodje do nekih podataka, svi ce mu reci - Ma, daj, to je bilo U SF FILMU!!!

Nisam paranoicna, ali mislim da mnogo toga na znamo... *

A tko kaže da ti gradovi ne postoje, ali ne u obliku kako mi smatramo, podzemni - pod Zemljom nego njihovi gradovi, u 4 denzitetu :)

banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet pro 19, 2008 5:42 pm

LJUDI IZ CAMCA
Zbog neriješenih problema u Vijetnamu, tisuce ljudi je krenulo preko nemirnih mora u
potrazi za boljim. Koristili su camce i improvizirane splavove, a gutalo ih je nevrijeme,
nevješto upravljanje i pirati. Njima ništa nije išlo na ruku; od zla su plovili prema gorem.
"Ljude iz camca" su presretali pirati koji su oduzimali sve što su imali. Samo izuzetno
rijetko bi za sobom ostavljali svjedoke. Tisuce žena silovano je i muceno prije nego što
su bacene u more. Ukoliko su imale "srece", bile su, a na žalost i djeca, prodavane u
svjetske kupleraje. Najgore od svega je cinjenica da su cesto na moru "ljude iz camaca"
Misterije, Neobjašnjivi Fenomeni – Knjiga II
__________________________________________________________ 59 _
sretali mnogi brodovi. Kapetani raznih nacija nisu se ni osvrtali na plac tih ljudi; svijesno
su ih ostavljali morskim razbojnicima. Godine 1986. grupa humanista iz Francuske i
Zapadne Njemacke odlucila je nešto pokušati uciniti. Zakupili su brod "Cap Anamoor 2",
koji je samo u Februaru i Martu te godine iz Kineskog mora spasio nekoliko stotina
izbjeglica prije nego što su do njih došli morski razbojnici.
Jednog jutra, krajem Marta, 1986. godine, osmatrac sa broda "Cap Anamoor 2" primjetio
je veliki ali nespretno napravljen splav. Alarmirao je kormilara i brod je promijenio
pravac. Prišli su malom brzinom splavu, spremni prihvatiti jadnike. Na palubi su se vec
sakupili spasioci, dva lijecnika i gotovo kompletna posada na celu sa kapetanom
Linegeom. Clan posade Vijetnamac Li Traon, dovikivao je maloj grupi da se, jedan po
jedan, ukrcavaju u spuštenu košaru. Ulrih Dregher, novinar, snimao je cijeli dogadaj
kamerom. Doktor Herger je uzbudeno komentirao izgled ljudi na splavu. Na splavi su bili
jedan starac sa dugom bijelom bradom, nalik na kineskog mandarina, dva mlada
covjeka, jedna mlada žena i troje djece. Svi su bili ocajno mršavi i gotovo bez kapi krvi u
obrazima. Starac je izgleda prešutno odobrio raspored i jedan od mladih ljudi je podigao
ženu i stavio je u mornarsku košaru. Ona je pružila ruke kao da želi uzeti jedno od djece
ili da se pozdravi, ali su mornari snažno podigli košaru u vis. Jedan od njih je i kriknuo
kada je shvatio da na splavi više nema nikoga.
Doktor Herger je uzbudeno trljao oci a kormilar sa užasom shvatio da je toliko pio da mu
se svašta privida. Li Traon je kasnije izjavio da ga je žena molila, na koji metar od
pramca broda, da je spasi. A, zatim, nestala je minut kasnije od ostalih na splavi, sa
izrazom na licu kao da ju je netko prevario. Kapetan nije želio tu pojavu
"dematerijalizacije" zapisati u dnevnik ali je kasnije priznao da se to stvarno dogodilo.
Uostalom, kamera Ulriha Dregera je sve lijepo zabilježila, ukljucujuci tu i trenutak kada su ljudi sa camca nestali.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet pro 19, 2008 6:23 pm

Grozno strah

Josipe, pitam se kako nastaje ova crta koja kod tebe prekida tekst u ovakvim postovima. Koristiš li onaj program za pretvaranje skeniranog teksta u word?
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet pro 19, 2008 9:19 pm

nastaje zato sto tekst nije na istoj stranici.....
to sam negdje na torentima nasao tu knjigu Misterije neobjasnjivi fenomeni i stoji mi u kompu i naravno kad kopiram ona crta oznacava prelaz na drugu stranicu....

http://rapidshare.com/files/174933215/Misterije__Neobjasnjivi_Fenomeni_-_Knjiga_I.pdf.html

http://rapidshare.com/files/174933216/Misterije__Neobjasnjivi_Fenomeni_-_Knjiga_II.pdf.html

http://rapidshare.com/files/174933217/Misterije__Neobjasnjivi_Fenomeni_-_Knjiga_III.pdf.html
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   pet pro 19, 2008 11:02 pm

A, hvala na objašnjenju i linkovima, iako knjigu imam negdje u papirnom izdanju :)
[Vrh] Go down
mare
Riba

Female
Virgo Snake

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   ned pro 21, 2008 9:55 pm

hm.blago vama.ja je nemam nikako a nemogu na te linkove,neche mi downloadati.
steta....
zanimljiva knjga zasigurno....jelda? tuzni
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   ned pro 21, 2008 10:55 pm

@mare kako to da nece...evo ja sad pokusao i ide bez problema
[Vrh] Go down
mare
Riba

Female
Virgo Snake

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   ned sij 04, 2009 6:44 pm

cry neznam ja.....a valjda se ne kuzim.ma nea veze.....ovo mi je i vise nego dovoljno da znam da mogu sammo tako nestati.
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam

Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Registration date : 06.12.2008

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   sri sij 14, 2009 5:52 pm

nisam sve to citao ali vjerujem da se to desavalo i gledao sam emisiju na rubu znanosti kako govore o tome. a i meni se cesto desavale slicne stvarni oko prolaska pored jednog mjesta i to.
poslije cu otvoriti temu o tome.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Misteriozni nestanci   Today at 5:00 am

[Vrh] Go down

Misteriozni nestanci
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SOS Brojevi telefona