Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!

Go down 
+5
Matrix
Melkior
Archangel
Fantom
floridana
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:09 pm

Na ovom forumu je nevažno što je tko po nacionalnosti, važno je pristojno razgovarati i razmijeniti mišljenja i nekakva iskustva.

Na ovom forumu ima najviše Hrvata i jako malo srba, ali kao što rekoh to uopće nije važno
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:14 pm

Chakotay je napisao/la:
Na ovom forumu je nevažno što je tko po nacionalnosti, važno je pristojno razgovarati i razmijeniti mišljenja i nekakva iskustva.

Na ovom forumu ima najviše Hrvata i jako malo srba, ali kao što rekoh to uopće nije važno

A zašto ovo jako malo Srba.

Ne bi da su oni gubavi ?

Pa ima i Srba na ovom forumu. Ovaj tvoj post bi mogli shvatiti kao da s oni kao gubavi ono.

Ja ne mislim da je neko gubav ako je Srbin.

Može bit al može biit i Kinez ovako. Al od mene nećeš nikad vidjeti ovakav post kakav si ti sad izbacio.

Šta ima veze koliko Srba ima na ovom forumu ima. Ja bi baš volio da ih je šta više tako da im šta više spasim život.



[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:18 pm

Bračo Srbi Dodik je bezobrazan i arogantan lik.

Uvest će vas u nešto iz čega vas ni ja neću moći spasiti.

Uvest će vas u vrat.

Pokušavam spasiti Srbe u Bosni a ne ih uništiti.

Odvest će vas Dodik u propast samo kako bi se doćepoa još jednog mandata.

Nije njega brige za obićne ljude.

Milan Babić broj dva.

Moja funkcija ij e da im kažem ovo.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:21 pm

Citat :
A zašto ovo jako malo Srba.

Ne bi da su oni gubavi ?

Pa ima i Srba na ovom forumu. Ovaj tvoj post bi mogli shvatiti kao da s oni kao gubavi ono.

Ja ne mislim da je neko gubav ako je Srbin.

Može bit al može biit i Kinez ovako. Al od mene nećeš nikad vidjeti ovakav post kakav si ti sad izbacio.

Šta ima veze koliko Srba ima na ovom forumu ima. Ja bi baš volio da ih je šta više tako da im šta više spasim život.

Zato što je to činjenica, na forumu ih ima malo, kao što kineza uopće nema. A što se tiče mojih i tvojih postova, to će procijeniti oni koji ovo čitaju ;)


Citat :
Bračo Srbi Dodik je bezobrazan i arogantan lik.

Uvust će vas u nešto iz čega vas ni ja neću moći spasiti.

Uvist će vas u vrat.

Pokušavam spaisti Srbe u Bosni a ne ih uništiti.
Daj ti meni reci kakve veze ima ovo sve skupa sa nezaposlenošću u hrvatskoj misli
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:22 pm

Najebat če.

Šta ja tu mogu.

Smo ih upozoravm na opasnost.

Ko da se meni ubija Fantoma snajperom ito.

Gluposti.

Gluposti.

[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:25 pm

Pa ima veze s nezaposlenošču u Hrvatskoj jer nam trina jaka ekonomksa Bosna.

Trebju nam auto ceste , trgovine da ide to brzo , Bosna je bogata. Normalno da nam treba jaka BIH.

Boli me k za jaku Finsku. Oću jaku bih a ne ovu neku jadni ono s Dodikom i tim glupostim.

Evo Dalmaciji triba jaka autocesta za Vukovar ono pa da su za četrei sata gora a ne da moraju kružit.

Banja Luci triba auto cesta za more kad je lito kad im Mađari dolete i idu na more.

Normalno da nam triba jak bih i njima inama.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:29 pm

Kao Dalmatinac nema ništa protivsprske Banja lUKE. Nek smao probiju auto put Mađarima da svi oni mogu na more dole i jebe me se. Bnaja lUka je sjever Splitu u osnovi. Ako nam ne probiju plut koće nas ekonomski.

Banja Luka nam već petnajst godina koči dolazak Mašara , slovak i tih od tam os sjevere vamo dole. Nek probiju jebenu autocestu.

Oću jebenu auto cestu Splir Bnja lUKA Budimpešta ostalo. To oću. BOli me k tko je glavni u Banja Luci,. Ma puca mi k.

Ma boli me k jel se glavni žandar na željezničkoj stanic u Bnja luci zove Stevo , Stipe SevHUDIN.

Ma hebe me se.

Koće nam ekonomiju.

Ima tak oveć petnjast godina.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:39 pm

MOrali smo napravit auto cestu Zagreb Split kroz Liku radi ovoga.

Ko da se meni vozi ovim kad oću ič na sjever gore negdje.

A ma štaš poć govorit ono u p.m.

Jest baš je jeftina benzima pa mi dvista kilometara kruženja okolo nije ništa.

Ma.

Ovako mi je sjever dalji dvista kilometara.


Odakle vam uopće ideka da Dalmacija želi bit izolirana ?

Pa ne želi.

Baš suprotno.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:43 pm

Nitko više od Dalmatinaca ne želi proboj cesta kroz Bosnu u svim pravcima.

Šta više cesta nama više turista i raste nam cijena nekretnina.

Pa normalno da je svima u Dalmaciji da ta Bosna bude stabilna i puna autocesta.

Baš nama dole je to primarni interes broj jedan,

Imamo prekrasnu obalu i normalno da nam je u intersu napravit neku autovestu za Čehe , Slovake , Mađare i ostale za dole preko Bosne.

Puca mi k jel se željeznićar zove Stevo Stipe Stjepan Sebahudin.

Samo nek im je blizu. Veliko je to tržište. Preko Bosne u Dalmaciji us odma. Tunel vamo tamo. TO je to.


[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 8:52 pm

Treba prepoznati potencijal. Evo recimo iz SPLita kad ideš za Vukovar skraćuješ put dvista kilometara kad ideš preko Bosne a gorivo košta. Šta ne bi sad napravili neki auto put sjever jug. Vidi Mađara. I ovih gore. Isplati se ta auto cesta. Mi njima more, vi njima prolaz. Svi u plusu.

Vidi Mađara jebo te. Om oh proko dvadsetr miljuna. Preko Slavonije Bnaja lUKA brda dole opet Hrvatska more u pet sati su na moru. P nek im RS I UZME PET EURA BOLI H K.

Zmnaš koji je tpo buđet a dao si im praktiči pet sat od mora. Samo im tribaš uzet lovu a njima je to jeftinie nego kružiit. Para ki blata.

Igre u Bosni su glupe. Recimo da Bnaj Luka niej ni srpska ni jrvatska ni muslmanska nego da su šta ja znam protestanti i da ih ne dira ovo s nacionalizmom pa taj grad s obzirom na položaj to bi ljuid mlatili pare tamo samo jer imaju tu poziciju.

I onda im se dešava taj glupi Dodik koji u osnovi ono akp se stvarno zapuca a ne znam šta da vam kažem.

Znate kkao se u nas ratovi vode. Ko osvoji nejgov je.


I tu sad imate rat u Bosni gdje Dlamatinci , Hercegovci , Bihač i ta regija definitivno odlućuju da je bilo dosta i ino tratkorijada i nakon toga oni probijaju cestu jadransko more Mađarska preko zapadne Bosne bez četnika i njihovih filozofija.

I to vam je to. Dosta smo vas trpili i vašu mitomaniju a sad bi bilo dosta sad lijepo na traktore i pravac Srbija.

Imlai ste vrimena da uključite mozak niste i šta vam ja tu sad više mogu.

Pa pa.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 9:14 pm

Palite traktore jer upadamo u Bnja Luku.

To vam je već odlućeno.

By by Dodik i republika srpksa i velika Srbija.

https://www.youtube.com/watch?v=6PJGCdQkMcU&feature=related

I to vam je to.

S njima srbujte o velkoj Srbiji i kkao su ovi ljudi ovde potomci SRBA i bla bla bla bla bla bla bla vaše srpke mitomanske priče na koje vam se ja i ovi ovdje poseremo na ćelo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 9:19 pm

@Matrix...moderatori, supermoderatori, bas kao i admini su oni koji paze na ovaj forum i kao takvi duzni su upozoravati ostale forumase na neprikladna ponasanja, a doticni su ih, pak, duzni postovati.
Citala sam tvoje postove na Misterijama i prilicno sam se razocarala tvojim postovima na ovoj temi. Obzirom vidim i da ti je ovaj forum, citiram, 'usran' tada ti nece smetati da ga ne posjecujes kroz iducih sedam dana.

Lijep pozdrav
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 12:27 pm

lolcina lolcina lol rofl

koji lik
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitimeuto sij 17, 2012 4:32 pm

I Srbija vam je tu negde.... -.-
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!   Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvatska po nezaposlenosti druga u svijetu!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Glad u Svijetu
» Najteza zagonetka na svijetu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: