Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krugovi u žitu

Go down 
+64
waldox
megawar888
srki2000
MisteryManiac
Matrix
Zona
Dada289
Johnny-Red&Black
guitar_master
Athena
Cinderella
TiaMa'at
hromi
biga
mEN_iN_WHite
Maria Elena
Dragony
Chakotay
brle
tomi
Skulptura
gothic45
Daja
Narayana
ThE_IMMORTAL
Legionar
Gea
Berny_Sinara
MoW
kety6
Mefistofeles
Jopach
vjestica
TockaRH
userNejm
Saroman
mare
floridana
indigocakra
YoUnG LiOn
Yado
snark
bata
arhont
fazan u hladnjaku
Annon Imus
vladimir
kayser
TAy
Tutankhamon
Promatrač
(CroM)Flash
Galileo Galilei
Blizzard
malena
kravica
silver
Neobicni forumas
bir
zvezda
Alpha
urbanaaa
Rain
Svjetloisjena
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:41 pm

Imamo već temu o krugovima u žitu, nema potrebe otvarati novu pa sam ih spojila.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:49 pm

Aha, bas sad gledam znam da nije bilo ovoliko postova, sad ono otvaram da udem u temi i gledam da se nisam zeznuo.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:03 am

E sad da vam kazem nesto sto je meni stari rekao, ali ja s nepovjerenjem gledam na to, a on nije covjek koji laze, on je meni pricao da je tu na jednom brdu gdje su se oni igrali kao djeca sletjeli svemirci, odnosno oni su isli kuci jer je bilo vec kasno i ugledali su brod, tako da znate bilo ih je vise, ali nitko im nije vjerovao kad su to pricali ljudima, uglavnom oni su cim su ga ugledali da ide prema njima smugnuli u najblize grmlje i vidjeli su da je iz broda izaslo samo nesto ko mehanicka ruka, uzela komad zemlje i otisli su dalje. Stari mi je rekao da je vidio obrise na prozorima broda i da su bila dva, kako je on to meni opisao iz broda kao da je izlazio osjecaj da se ne trebaju bojati, da nisu tu da ih ozljede i slicno. Nitko im nije vjerovao, ali se sutra dan pojavila vojska juge i ogradila to podrucje jer su rekli kao da se nesto prevrnulo i da bi moglo doci do nekog zagadenja (bas nisu sumnjivi). Kako je meni stari jos rekao oni su vidjeli taj brod zato sto su ovi njima dopustili da ih ovi vide, a prije par godina mi je rekao da ih je opet vidio, mislim na brod. Ne volim ga bas ispitivati o tome, ne znam zasto, ali on mi izgleda kao da zna puno vise nego sto je meni i bratu rekao, a sad kad bolje razmislim u djetinjstvu mome je bilo nekih stvari vrlo sumnjivih za koje sam ja mislio da sanjam upravo o tim brodovima, a bogami sad vise ne znam sta da mislim, sta vi mislite da li je moj stari mozda cak bio otet.
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:07 am

to vjerovatno samo on zna :) kako cemo mi nagadjati :)
daj ga ispitaj malo vise
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:08 am

Da, ptaj ga svakako :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:19 am

Ne znam kako da vam to opisem, kad ja njega pitam kaze mi to sto sam gore napisao, a onda na mene kao da padne neki osjecaj koji je neugodan tako da ne mogu da pitam vise, nije strah, nego nesto neopisivo, uglavnom tako da prestanem ispitivati, ali vrlo moguce da je to meni u glavi jer mi je to u pocetku bilo vrlo nezamislivo, sad ono moj stari vidio nlo, ma daj. Sutra cu ga sve ispitati, jer sad spava, pa vam javim.


Zadnja promjena: arhont; pet lip 20, 2008 12:20 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:20 am

ma probudi ga odmah, dok je u polu snu ga ispitaj sve ce ti rec :p
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 12:22 am

Ma jesi ti normalan, ne znas ti mog starog, taj kad legne spavat ne moze ga nista zivo ni mrtvo probudit, tako da cete morati cekati do sutra.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimepet lip 20, 2008 10:21 am

Chuck Norris je napisao/la:

Krugovi u žitu - Page 6 Krugovi_zito_britanija_dailytelegraph540

Krugovi u žitu - Page 6 60131037
Citat :
Uzmite uzorak i povucite linije od centra kruga do kraja svake kružnice,' objašnjava Reed. 'Uzmite najmanji kut sektora i nazovite ga brojem 1, a zatim usporedite s ostalih 10 sektora s najmanjim te izaberite najmanju moguću brojku kao pokazatelj. Dolazi se do brojke 3.141592654.'

I kao što zna svatko malo bolje upućen u matematiku, to su prvih deset znamenki broja pi, iracionalnog ali iznimno važnog broja koji se definira kao omjer opsega kružnice i njezinog promjera.

Entuzijasti tvrde da je to samo još jedan dokaz da su krugove napravili izvanzemaljci koji očito imaju posebnu sklonost prema južnoj Engleskoj.
Matematika - univerzalni jezik i dokaz inteligencije.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimesub lip 21, 2008 7:14 pm

ovo što TAy govori je dosta zanimljivo. ja sam nešto načuo o GMO sjemenu da je sterilno i da oni koji ga propagiraju žele zavladati svjetskim tržištem hrane. pojednostavnjeno, ako zasiješ takvo sjeme ništa ti ne izraste. i navodno su neke zemlje kao npr rusija i ne sjećam se još koja napravile ogromne banke sjemenja biljaka koje nisu GMO i koje se mogu zasijati. to su navodno kao neki rudnici sa reguliranom temperaturom i osvjetljenjem (ovo je sve jako neprovjereno). ako netko nešto zna o tome, bilo bi dobro pokrenuti posebnu temu.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimesub lip 21, 2008 9:07 pm

Jel ti mislis na one banke sjemenja, sto je nesto nedavno to na sjevernom polu napravljeno, gdje su sacuvane sve vrste biljaka ako slucajno dode do neke katasrofe pa da ne bi nestale.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened lip 22, 2008 8:30 am

arhont je napisao/la:
Jel ti mislis na one banke sjemenja, sto je nesto nedavno to na sjevernom polu napravljeno, gdje su sacuvane sve vrste biljaka ako slucajno dode do neke katasrofe pa da ne bi nestale.

O tome imamo temu OVDJE
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimečet lip 26, 2008 1:18 am

ne mislim na to, nego baš vezano uz GMO itd što sam već napisao. ali svakako ću potražiti temu, moguće je da se radi o istoj stvari.
[Vrh] Go down
Yado
Riba
Yado


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 144
Age : 63
Registration date : 30.09.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 3:13 am

najnoviji krugovi...prvi navodno pokauje konstelaciju planeta našeg sustava 2012.

Krugovi u žitu - Page 6 I112403_5090965copy

drugi je dodan jučer

Krugovi u žitu - Page 6 I112404_AveburyHenge2LSteveAlexb


materijal za omegu??

više ovdje i ovdje
[Vrh] Go down
YoUnG LiOn
Višestanični organizam
YoUnG LiOn


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Registration date : 11.06.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 2:44 pm

zanimljivo suspect suspect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 4:33 pm

što bi značio krug ispod?
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 5:30 pm

indigocakra je napisao/la:
što bi značio krug ispod?
paralelni svemir?
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 5:31 pm

indigocakra je napisao/la:
što bi značio krug ispod?
paralelni svemir?ili vanzemaljski sustav
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 7:34 pm

ili friteza...daj malo nabaci neku poluargumentiranu teoriju.
doduše paralelni svemir dobro zvuči no nekako mi je to bezveze jer ima nula dokaza....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimened srp 27, 2008 10:27 pm

Kakve bi ti dokaze? Slika je slika, nema tu dokaza.

Drugi krug je 'prazan' i veličine je kao i taj 'Sunčev sustav'.
Ono što je oko njega, to je prava zagonetka jer će nam baš to odati na što je netko mislio kada je napravio ovo.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 12:55 pm

znam da je zagonetka,no možda nekom ima kakvu ideju što bi moglo biti,naravno da nema dokaza za išta na toj slici...

paralelni svemir dobro zvuči,a i dobro zvuči da je onaj mali krug sa očima izmedju njih crna rupa!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 1:50 pm

to znači da nas promatraju iz crne rupe kava
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 2:22 pm

Osim što je ovaj drugi krug dodan, obrati pozornost na 'Sunce' prvog kruga na drugoj slici. Sunce se 'povećalo', to jest tko god to napravio, povećao je Sunce tijekom dodavanja drugog kruga.
Na prvoj slici 'Sunce' je današnje, normalno se vide svi 'planeti' u sustavu...
No na drugoj slici, to isto Sunce povećano je dovoljno da
'proguta' Merkur, a za Veneru nisam siguran. Uglavnom takvo Sunce se očekuje u budućnosti kao posljedica pomanjkanja vodika oko jezgre...
Pretpostavlja se da će Sunce u budućnosti kroz 4-5 mlrd godina progutati Merkur. Čini se da netko misli na budućnost s ovim prikazom...

Ovaj drugi krug me buni baš zato jer je prazan... Moguće da je baš taj veliki krug crna rupa jer, kao što se zna, ono što je unutar Schwarzschildovog radijusa (radijusa crne rupe), to vanjskom promatraču nije vidljivo.
Ono što je zanimljivo jest da je Sagittarius A supermasivna crna rupa u središtu naše galaksije, velika poput Sunčeva sustava...
Moguće da je taj drugi krug u biti prikaz te crne rupe...

Ona točka između ta 2 kruga može biti srednje masivna crna rupa koja se rotira oko te supermasivne.

Ono desno... Ne znam, trebam još malo razmisliti budući da se u blizini Sag A nalazi otvoreni skup zvijezda zubi

A opet, ono desno, što podsjeća na Sunce kakvog ga djeca crtaju, to bi mogla biti papučica, maleni eukariot... Ima jednu stanicu što bi bila ta crna točka. Nije povezano s ostalim, ali eto... zubi

Drugu teoriju moram još razraditi, a povezana je sa paralelnim svemirom ili može mikrosvemirom.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 2:37 pm

Ono lijevo iznad te 'prazne' kružnice, gdje su spojene 2 točke, to bi mogao biti prikaz galaksije Centaurus A

Evo slike radio-zračenja te galaksije:

Krugovi u žitu - Page 6 280px-Centaurus_A_Galaxy.VLA_and_Optical

Pretpostavlja se da i ta galaksija ima crnu rupu u sebi...

Ono desno što izgleda ko papučica, može biti otvoreni zvjezdani skup blizu središta naše galakasije, a to što su povezane te zvijezde može se protumačiti gravitacijskom povezanošću. Urušavanjem skupova zvijezda teoretski može nastati crna rupa...

Sada trebam naći neko značenje za one lijeve male kružiće
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 4:18 pm

:cry:opet mi se sve zbrisalo:ovako ispocetka:posto je na 1.slici suncev sustav cijeli a na drugoj su progutana 4.planeta i nadodani oblici-moguce je da ona papucica nije uopce nikakva crna rupa nego da je to jos jedan sustav koji nam se priblizava sa novim zivotima.i kao sto se vidi onaj veeeeliki krug ima samo jedan planet,a u blizini ruba tog planeta su neke kao zivotinjice-zmijice i to....mozda je to takoder jos jedan sustav koji nije nastanjen a oni za njega znaju,i znaju da ce se nastaniti od necega pa nam to daju do znanja.i mozda crna rupa uopce nije crna rupa nego kad se dva ta sustava priblize(kao i kod oblaka kad nastaje grmljavina kad se spoje)moguce da dode do nekog naboja energije i prede sve jedno u drugo i pod tim prelaskom se misli na crnu rupu,a i vidimo da nam se i priblizava neka ko ameba,za koju predpostavljate da je crna rupa....mozda nas oni samo obavjestavaju o tome sto vide i sto bi nam se moglo dogoditi i zele nam pomoci sa mislju da ne panicarimo.vecina tih krugova ima nit koja kao da ih povezuje,pa mozda nam pokazuju vezu izmedu nas i drugih svjetova,jer mi neznamo sto je nakon onog crnila oko nas a znamo da nesto je,i oni nam to pokusavaju predociti.joj ma katastrofa,zbunila sam se.....kad sve dvaput moram pisat i onda jos dodem do zakljucka kojeg nadodam.....kad bi bar znali pisat pa da nam napisu-glete tak i tak stoje stvari i desit ce se tako i tako to i to i tocka....a opet nebi onda bilo zanimljivo...ajoj
pale znojko kush zzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krugovi u žitu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krugovi u žitu
[Vrh] 
Stranica 6 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Divovski ledeni krugovi na Bajkalu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: