Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Don Juan i kurva.

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Marlboro
banned
Marlboro


Male
Taurus Dog
Broj postova : 41
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 10.02.2011

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimesub vel 19, 2011 10:44 pm

Mislim da svi vec znate o cemu se radi no:
Kroz celu istoriju je uvek tako bilo:muskarac koji spava sa vise zena je Don Juan sto je itekako pocasan epitet dok kada zena cini to onda je kurva.
Cak i rec Zigolo,koja je povezana seksom sa kurvarlukom i muskom prostitucijom izgleda i zvuci nekako lepo,mislim nije toliko ponizljivo kao kad se za zenu kaze da je kurva il prostitutka.
Ko je pisao taj i takav recnik te dao takve epitete koji su za muskarca nekako ponosni a za zene ponizni?
Muskarac ili zena?
Zacudo rec "kurva" je zenskog roda te i dolazi od zena..
Ta rec deluje daleko grublje kad je zena izrazi.
A mozda je to samo deo muskog sovinizma kao recimo:
kuca,ta kuca;;;zamak taj zamak;;
kola,ta kola;;;kamion;taj kamion;;
reka,ta reka;;okean,taj okean
sve sto je stvar veca uvek je u muskom rodu....
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimesub vel 19, 2011 11:28 pm

Postoje i izuzeci od pravila, npr. vjetar - oluja, elektron -elektronika, kotac - kolica... :) Pa, ima neke logike, buduci da su u prosjeku muskarci veci i snazniji od zena, pa se i stvari asociraju na slican nacin... misli

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Icarus
Višestanični organizam
Icarus


Male
Cancer Monkey
Broj postova : 59
Age : 43
Location : Ni na nebu ni na zemlji...
Registration date : 12.02.2011

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimesri vel 23, 2011 4:27 am

Osobno ne smatram da su žene sa više kilometara ispod suknje "kurve" niti "prostituke".

Za ta dva se pojma točno zna što znače.
Kurva ne mora proći 50 frajera da bi bila kurva, dovoljan je i jedan ako je za to dobila pare. ;)

Moje šovinističko mišljenje o djevojkama sa stažem je da su drolje.
U najboljem smislu te riječi. Volim drolje, obožavam ih čak... ako itko zna propisno zadovoljiti muškarca to su žene koje se ne boje svoje seksualnosti, koje su eksperimentirale i imaju iskustva u svakom smislu te riječi...

Ako se neka od djevojaka koje ovaj forum čitaju osjeća povrijeđeno ili loše zbog toga jer su sebe prepoznale u mom opisu riječi "drolja", mogu samo reći... nemojte se tako osjećati.

DROLJA JE SAVRŠENA ŽENA I U MOJOJ GLAVI - NAJLJEPŠI KOMPLIMENT KOJI ŽENA OD MENE MOŽE DOBITI.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:23 pm

Nevjerojatno mi je kada netko krene brojiti s koliko je muskaraca spavala neka zena i onda tome davati naziv.

OK, prostitutka je jedno. To je zna koja zaradjuje novac dajuci neku protuuslugu. Kurva je zapravo zena koju frajer zeli povalit al mu ona ne da kava A sto bi bila drolja. Nemam pojma. Neko stvorenje sa samopouzdanjem nula pa seta od tipa do tipa pokusavajuci si tako dokazad da nesto vrijedi. No, u svakom slucaju zalosno.

Osobno mi je ok ako je cura (ili decko) bila sa vise partnera (partnerica) pa cak i ako su to bile povrsne veze ili tako sta. Medjutim ako je nekome navada hodat od osobe do osobe to vec govori nesto drugo o toj osobi, a to drugo nema veze sa samim cinom sexa i brojem koji iza toga stoji. Isto vrijedi i za ljude koji bi (ili jesu) platili za sex. Naravno, to se samo odnosi na kasniju mogucnost veze sa mnom. Nista vise.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:29 pm

Istina je jedna,da bivse kurve ili kurvari kada se smire da su najbolji bracni drugovi... confused

Zasto je to tako...??? scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:45 pm

Nemam pojma. Mozda zato jer su napokon nasli sta su trazili dok su se neki drugi zadovoljili prvim sto im je uletilo :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Don Juan i kurva. Empty
PostajNaslov: Re: Don Juan i kurva.   Don Juan i kurva. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Don Juan i kurva.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kurva
» Carlos Castaneda i Juan Matus

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: