Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Sok paklica

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Marlboro
banned

Male
Taurus Dog
Broj postova : 41
Registration date : 10.02.2011

PostajNaslov: Sok paklica   sub vel 19, 2011 11:05 pm

Kao prvo ako mislite da tema vise spada u zdravlje,dvoumio sam se,vi je prebacite.
Gledam preki neki dan vecernji dnevnik o ono sto sam video i cuo me je prosto zapanjilo.
Ne secam se kada ce to stupiti na zakon i uci u promet ali eto uskoro se nece moci prodavati cigarete ako na paklici ne bude slika,prava slika a ne crtez,ljudiju obolelih od raka pluca,grla od duvana.
Slike su zaista grozne.
Prvo su ubacivali hemikalije da pusaci postanu sto ovisniji o duvanu pa pisali kako to prouzrokuje ovo ono te onda pravili cigerete sa okusom jagoda, da privuku opet tinejdzere, i drugih vocki i sada ove sokantne slike..
Za mene licno to je i bukvalno i literalno sadomazohizam jer ljudi koji puse nece ipak i videvsi te grozne slike odustati od pusenja i to ce im sluziti samo da se ograde od tuzbi kao sto je philip morris bio optuzen.
Vecu dvolicnost i da kazem prljavost uma i duse nisam video:prvo ti serviraju otrov za kojeg niko nije znao sem proizvodjaci pa ti napisu da to ubija i na kraju ti stave slike da sutra mogu reci da nisu nista krivi jer su pusaci bili na vreme obavesteni.
Ma jeste kako da nije,a sto godinama u svoja pluca unosili hemikalije za koje nismo znali dok oni znali sve u svakom momentu to nikom nista?
Pa ako su tako dusebrizni nek zabrane kao sto su alkohol u USA za vreme prohibicije zabranili al ne...u pitanju su milijarde evra koji idu u drzavni dzep..
[Vrh] Go down

Sok paklica
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.