Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Empty
PostajNaslov: "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?   "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Icon_minitimečet vel 24, 2011 1:23 am

Nije mi jasno zasto se sve vise mladih ljudi u dobi od 14 do 17 "voli" i "ponasa" kao da su u braku!
Nekako ove mladje generacije sve vise spustaju granice izmedju djetinjstva i zivota odraslih... no
A ja sam doskora( zubo ) bio njihovih godina, ali kad vidim koliko se to sada promijenilo, kao da sam i ja bio klinac prije 100 godina...
Ne kontaju oni koliko su srecni sto jos mogu bezbrizno da uzivaju...

Izgleda da je u trendu biti odrastao... scratch

Gdje li su ona sretna mlada lica zaokupljena mastom i igrom???????!!!!!!! confused
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Empty
PostajNaslov: Re: "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?   "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Icon_minitimečet vel 24, 2011 12:50 pm

Hm, koliko se sjecam (bilo je to nesto manje od prije 100 godina :P ) i tada su djeca oponasala odrasle. Medjutim nije bilo toliko udjecaja medija oko toga kako je pozeljno (dapace, jedino prihvatljivo) izgledati, oblaciti se, cesljati i td. :P Medjutim uvijek je bilo tih "naprednijih" kojima se zurilo i onih "nazadnijih" (ko ja :P ) koji su su svim silama htjeli produziti razdoblje igre.

E, da...lica zaokupljena kojom mastom? :P Klinci se danas uopce ne znaju igrati sami od sebe. Naravski, kad je za sve izmisljena neka igrica sa nekim pravilima sto onda kupis u ducanu sto je jos super u odnosu na kompjuterske igrice pa se igras s monitorom :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Empty
PostajNaslov: Re: "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?   "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Icon_minitimečet vel 24, 2011 1:49 pm

Sve je to dobro dok su to djeca istih godina. Meni su neshvatljive one djevojcice koje se nabiju na stikle,nasminkaju da izgledaju 10 godina starije i pod ruku uhvate nekog tipa koji je od njih stariji 10-15 godina i misle da su odrasle...Strasno! no

Meni se cini da se odvija jedan ruzan proces u kojem se svi trude da se ponasaju kao da im je, ne znam, 25 godina.
Tinejdzeri upropastavaju godine koje mogu mnogo ljepse da provedu a i suprotna strana mi je odvratna jer matori konji i krave izigravaju omladinu gubeci u tome svako dostojanstvo. kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Empty
PostajNaslov: Re: "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?   "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:10 pm

A moze bit jos nesto...danas jedemo tu hranu punu hormona. Mozda to utjece da se djeca prije razvijaju. Barem tjelesno. Kad im jos k tome roditelji dozvole da se sa 10 godina sminkaju i farbaju kosu naravno da se to koristi. Stvar je u tome da curica sa 2-3 godine pokusava imitirati majku pa se hoce "nasminkat" kao sto djecacic imitira oca. Nista se ne promijeni ni 10 godina kasnije samo sto tada djeca vec i nalikuju na odrasle i to i koriste.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Empty
PostajNaslov: Re: "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?   "Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Tinejdzerska ljuba" ili je to oponasanje odraslih?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: