Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Formula 1

Go down 
+8
Jedi Mind Tricks
2pac
Madonna
Korplikan
Floridain
Fear
biga
Chakotay
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lip 13, 2011 11:22 am

Kanada ove godine po meni katastrofa!! potpuno ubijena utrka. bolje bi im bilo da iduće godine izbace DRS i dopuste ljudima da se utrkuju a ne samo pretiču.

jbt i ja bi prestigo čovjeka ako imam 20km/h brži bolid...
to je sranje i ova utrka me totalno razočarala... po svim zakonima fizike ne može čovjek koji ima 30+ sekundi zaostanka samo kroz boksove, koji je izbacio dva vozača iz utrke, i jedno vrijeme bio na zadnjem mjestu pobjediti...

najprije gume koje su katastrofa!! jbt gume su gotove za 15 krugova!!! kako???? to ni Miselin ni Bridgestone nisu moli dostići taj pad kao pirelli. i onda dobijemo da imamo na utrci 500 preticanja od kojih su možda 2 za pogledati, 450 ulazaka u boks gdje si čas zadnji a za 2 kruga na postolju..
gdje su dobre stare utrke gdje se oznojiš i gdje pameću pretičeš???
gdje su utrke kad se vozi po kiši bez onog dječjeg auta, ups SC-a???
gdje su utrke kad možeš izabirati između 2 ili 3 ulaska u boks, a ne 5 ili 6???

ova utrka je samo pokazala koliko je to ustvari daleko od utrkivanja...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lip 13, 2011 12:51 pm

Eto vidiš, a meni je bila super zanimljiva utrka. Dobro bila je kišna i možda i previše događanja na stazi. Na ovoj stazi ima previše tih ne trkačih događanja nešto slično kao i u Australiji. No što se tiče DRS meni je on super, ako je netko brži otići će naprijed, to je u stvari fer, a ne da netko tko je za dvije ili tri sekunde sporije štopa onoga iza i time taj iza gubi vrijeme za vodećima. Nije to problematično ako se utrkuju prvi i drugi, ali što ako netko tko je brz zapne iza petog ili šestog i ne može ga prestići, tada će on gubiti jako puno vremena. A danas su svi nešto nabrijani na vozače koji žele prestizati, pa svi kritiziraju Hamiltona, a čovijek se jednsotavno ganja i prestiže što je izgleda zabranjeno u modernoj F1 ;)

Što se tiče same utrke, odlične vožnje Schumachera i Masse, šteta što nisu bili na postolju, super je odvozio i Kobayashi. Vettel zahvaljujući Andrainu Newviju naravno na postolju, ali zahvaljujući svojoj pogreški samo na drugom mjestu iako da nije pogriješio bi bio prvi. I konačno Button je super odvozio nakon drugog starta i po meni zasluženo pobijedio.

Alonso i Hamilton izlitili. Hm da li je Button kriv za ta dva sudara. Ja mislim da su to bili trkači incidenti i jedan i drugi. Prvi sa Hamiltonom, Button se branio, možda je i mogao ostaviti Lewisu malo više prostora, a opet trebao je i on biti oprezniji, u drugom Alonso je vio Buttona u jednom trenu su bili poravnati, no ni jedan ni drugi nisu htjeli popustiti i eto jedan izletio, Button oštećen se dovukao do boksova i sretno se izvukao iako se činilo da mu je ovijes oštećen. No button je imao sreće jer ni u jednom sudaru nije bio znatnije oštećen. I na kraju je i pobijedio.

Michael Schumacher me ugodno izenadio, vozio je kao onaj stari Schumi i super se branio od Webbera i Buttona, no ipak je imao osjetno sporiji bolid i nije mogao bolje od četvrtog mjesta.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lip 13, 2011 7:17 pm

problem je sljedeći.
vettel je pogriješio. ne bih to nazvao neiskustvom niti pucanjem pod pritiskom, nego jednostano shit happens...

-Button je Hamiltona doslovno gurno u zid. e sad druga je stvar jel on to vidio il nije...
-Alonso je već bio ispred Buttona u onoj krivini, al Button nije popušćao i udario ga je prednjim u zadnji točak. čini mi se da je nekad bilo pravilo ono ako 2/3 bolida te pretekne da bi ga trebao propustiti. ne znam šta je ove sezone s time. ako još to pravilo postoji Button je definitivno kriv za slučaj Alonso.

sjetimo se Schumija kad je nešto slično uradio Baricellu čini mi se. bio je kažnjen.

iako ne volim nešto Hamiltona, al slažem se s njegovom vožnjom. pa nije F1 procesija, treba malo 'grubljih' preticanja i akcije.

DRS je omogućio samo više preticanja. ništa više.znači, vozim ja, iza mene ti. ti možeš imati uključen DRS i time voziš 20km/h brže od mene. kakve onda to šanse meni ostavlja da se ja odbranim?? nikakve... u tome se ne slažem. previše bolidi razlike rade, tako da je iskustvo vozača i njegove mogućnosti se svele na minimum minimuma.
i da se vettel nije izvrtio Button bi ga prestigao na ciljnoj ravnini upravo zbog DRS-a. isto što je Massa uradio čini mi se Kobayashiju...

jučer smo vidili da Schumi može i zna potegnut kao u starim danima, al jednostavno ima krš od bolida koji mu ne dozvoljava da pokaže sav svoj talent. i tako dolazimo do toga da ga Kobayashi plete u nekim utrkama. moja ideja bi bila. daj svima podjednaku formulu, pa onda će biti utrka dobra. mrzim kad se drugi na pola utrke pomiri sa drugim mjestom. al jbg sve je otišlo u komercijalu pa i to...

fia totalno zafrkala utrku. kiša ne pada, staza gotovo suha!!! a oni voze iza SC-a i to na full wet gumama!! gluposti rade... pa onda nekakve glupe kazne... Buttona kažnjavaju što je vozio brzo iza SC-a a neće nikakvu kaznu dobiti zbog incidenata u utrki koje je stvorio...

i na kraju kao što je netko rekao McLareni su postali opasni za grid. hebene kamikaze, izbacili su 5 auta u 2 utrke iz igre.. to je vjerojatno nekakav rekord..
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lip 13, 2011 11:33 pm

Citat :
Button je Hamiltona doslovno gurno u zid. e sad druga je stvar jel on to vidio il nije...
Poznavajući Buttona, nije ga vidio, jer on ne zatvara na taj način, to da je bio Webber onda da, ali Button nije taj tip.

Citat :
Alonso je već bio ispred Buttona u onoj krivini, al Button nije popušćao i udario ga je prednjim u zadnji točak. čini mi se da je nekad bilo pravilo ono ako 2/3 bolida te pretekne da bi ga trebao propustiti. ne znam šta je ove sezone s time. ako još to pravilo postoji Button je definitivno kriv za slučaj Alonso.
Pazi, Button je prestizao Alonsa i u jednom trenu su bili čak i poravnati, ali je Alpnso bio na trkačoj putanji i mogao je kasnije kočiti što mu je u samom zavoju dalo tih pola bolida prednosti. E sad Button je doista trebao propustiti Alonsa, ali je i Alonso trebao ostaviti dovoljno prostora Buttonu jer je znao da je odmah iza njega, nije ga trebao tako zatvarati. Zato je to po meni trkači incident koji se dešavaju u utrkama. Shumi se prošle godine u Mađarskoj branio od Barichela i to jako oštro, nije to bilo baš isto, ovdje je Button bio taj koji je napadao, a Alonso se branio ;)

Citat :
iako ne volim nešto Hamiltona, al slažem se s njegovom vožnjom. pa nije F1 procesija, treba malo 'grubljih' preticanja i akcije.
Slažemo se, da je bar više vozača koji voze kao Hamilton i Kobayashi bilo bi puno zanimljivije :)


Citat :
DRS je omogućio samo više preticanja. ništa više.znači, vozim ja, iza mene ti. ti možeš imati uključen DRS i time voziš 20km/h brže od mene. kakve onda to šanse meni ostavlja da se ja odbranim?? nikakve... u tome se ne slažem. previše bolidi razlike rade, tako da je iskustvo vozača i njegove mogućnosti se svele na minimum minimuma.
Nije baš tako, prvo ovaj iza mora biti u sekundi da bi mogao aktivirati DSR, a drugo, može se ovaj ispred braniti, ali mu je jako teško. Schumi je to odlično pokazao kako se branio par krugova od Webbera, iako je imao jedno 3 sekunde sporiji auto, ali ga je držao iza sebe par krugova.

Citat :
i da se vettel nije izvrtio Button bi ga prestigao na ciljnoj ravnini upravo zbog DRS-a. isto što je Massa uradio čini mi se Kobayashiju...
Ne mora biti, u krugu prije Button je koristio DSR i nije uspio prestići Vettela, ipak RB nije Mercedes već je podjednako brz kao i McLaren tako da ja mislim da ga ne bi prošao, kao što i nije krug ranije. A Vettel je pogriješio jer je htio stvoriti prednost od jedne sekunde da uopće onemogući Buttona da koristi DSR, no sva ta taktika je pala u vodu. I zaboravljaš da je Vettel bio vodeći dakle njemu bi se toleriralo par promjena pravaca, ipak je to zadnji krug :)

Što se tiče McLarena nisu baš kamikaze, ja bi rekao da ima i dosta krivnje i kod onih koje se pretiće. Pogledaj dvoboj Hamilton Schumacher i Hamilton Maldonaldo u Monacu. Ista situacija, Schumi ostavlja jedan centimetar prostora koje Hamilton koristi, dok Maldonaldo skroz mijenja putanja i ulazi Hamiltonu u putanju. Sa Massom je doista Hamilton malo pretjerao, ali opet Massa je razbio svoje prednje krilce udarom u Webbera i zato je izgubio kontrolu u tunelu. Tu je Massa pretjerao jer je tako i onako morao u box, trebao je pustiti Hamiltona i lagano doći do boxa. Po mom mišljenju se Hamiltona previše kažnjava. Na kraju i sam Schumi je rekao da Hamilton i nije baš nešto preoštro vozio, a on je dva okršaja sa Hamiltonom na toj utrci, prvo je on njega prestiga pa je odna Hamilton vratio poziciju i oba su bila skroz čista skorz fer.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lip 13, 2011 11:54 pm

gle, Schumi je majstor, o tome nema govora. nije lud da se razbija, lijepo je propustio Hamiltona kad je vidio da je ovaj brži. al sad je postala neka praksa da se razbija pri preticanju. ne znam ove godine, al jako puno je tih sitnih sudara, dodira itd. nema više da se vozači grčevito bore nekoliko krivina jedan uz drugog bez dodira. uvijek prvi malo prije pusti gas ili trzne volanom tako da se ovaj zabije u njega. sve to izgleda namjerno jbt i po meni ubija draž utrkivanja.

a i ovi sudci, nekoga kažnjavaju, nekoga puštaju bez kazne. glupost.
al ja mislim i dalje da je Button trebao pustiti Alonsa kao Šumi kad je pustio Hamiltona. pa Alonso ga je već bio prestigao i jest da je forsirao sa potpunim zatvaranjem krivine, al po meni je tu krivac Button.

čitao sam da neće biti sankcija za ta dva incidenta za njega. eto, dobio je jednu utrku gdje se nije znalo tko koga kada i gdje...

Vettel je malo naivno vozio zadnji stint. mislio je da ga nitko stići neće. nekako mi je i sad u glavi da je mogao izvuć još koju sekundu prednosti prije nego je Button krenuo u jurnjavu, al se jednostavno prerano prestao utrkivati..
pratim live timing i stvarno je jako sporo vozio. massa je vozio bolja vremena od njega, webber isto. bio je nekad čak po 3 sekunde sporiji od konkurencije. tek valjda kad su mu javili da ga Button plete je počeo voziti da valja vremena, al kombinacija hladnih guma, uninavanja u utrku i Buttonova samouvjerenost su mu presudili...

al mlad je on još. treba još mnogo učiti... ;)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimečet srp 28, 2011 11:22 am

Jeste gledali utrka na Nunrburgringu. Super je bila, cijelo vrijeme su se utrkivali Hamilton, Alonso i Webber s time da je Webber malo posustao, ne može on pratiti Hamiltona i Alonsa, ipak je malo sporiji, bez obzira što vozi brži auto. Meni je utrka bila super.

Evo malo slikica sa Hungaroringa koje nemamo prilike tako često vidjeti :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=235409866493830&set=a.235409803160503.65002.202739556427528&type=1&pid=754534&id=202739556427528
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon kol 29, 2011 10:50 pm

nešto šupam po netu da vidim kako je Kubica i naletim na ovo... stvarno ću se ubiti jer nisam ovu utrku gledao... bem ti odakle se stvorio taj čovjek iz ove krivine???

[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimeuto kol 30, 2011 3:04 pm

Oooo da, da Kubica je u stvari stalno bio uz bok Buttonu, samo što se to ne vidi sa on board kamere, kad bi imao snimak sa kamera uz stazu onda bi se to lijepo vidjelo. Vjerujem da takav snimak i postoji negdje na youtubu, ali ga ja sad ne mogu pronaći ;)

Jesi gledao utrku u Belgiji, bila je super, žao mi je što je Hamilton izgletio, ali utrka je bila odlična.

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri kol 31, 2011 12:00 am

super utrka. toliko se stvari događalo da se nije moglo više skužiti tko prestiže a tko biva prestignut.
žao mi je Hamiltona, al meni se čini da si je sam kriv. red bull usprkos najavama McLarena opet dvostruka pobjeda i čini se da je prvenstvo što se tiče pojedinačnog i ekipnog pobjednika rješeno. normalno osim ako se nešto nepredviđeno ne dogodi sa Vettelom...

a meni je super na snimci ono taman pomisliš rješio ga se, a on se pojavi pokraj.
Kubica je imao zadnju operaciju lakta kako bi što više povratili pokretnost ruke i za mjesec dana će se točno znati kad se očekuje povratak u F1.
nadam se da će biti brz kao što je i prije bio i da će imati makar donekle dobar bolid.

"if we gave him a car that's even half capable of getting a championship, he'll get one."
"he's one of those very very top guys where you know if the car is not running at the front it's because of the car, not him" James Allison

čovjek je po meni rekao istinu o Kubici. šteta pa ga ove sezone nisam mogao gledati kako vozi. uz šumija, on mi je nekako uzor. samo čovjek nema baš sreće, al jbg takav je život.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri kol 31, 2011 12:15 am

Prije jedno tjedan, dva sam pričao sa jednim Poljakom i naravno o čemu ćemo nego o Kubici zubi Uglavnom on kaže da Kubica ima u stvari jako puno sreće, teško je stradao 2007. u Kanadi i izvukao se skoro pa bez ikakve ozljede, sada je jako teško stradao i praktički je pravo čudo da je uopće živ, ne zbog ozljeda, nego zbog one šipke koja je prepolovila auto. Da može se to i tako gledati, možda ima jako puno sreće, a možda i nema ;)

No nema veze, ono što je važno je da je on dobro i moguće je da će se već i ove sezone vratiti u bolid F1, samo da bude onaj stari, brzi Kubica :)

Je Hamilton je kriv za sudar, jednostavno nije vidio Kobayashija, mislio je da ga je prestigao, što u stvari i je učinio, ali se Koby vratio, a Hamilton to nije vidio i praktički se zabio u njegov kotač, šteta... bio je jako dobar do tada, a Button je pokazao da je McLaren bio sve brži i brži kako je utrka odmicala.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri kol 31, 2011 12:29 am

ma KObajaši je kamikaza... sviđa mi se njegov način vožnje. njega boli briga jel ga prestigao Hamilton, Šumi ili neko jako ime, on grize dok zube ne polomi...
nije ni Hamilton mnogo drugačiji, i on je agresivan.

a poslje krša Kubice u Kanadi, izjavio je da ga je spasio papa Ivan Pavao 2. ono, čovjek je religiozan, a taj papa poljak, i uvjek ima njegovu sliku na kacigi. čitao sam da je ono vjeće za proglašavanje blaženika htjelo tu Kubičinu nesreću okarakterizirati kao čudo za koje je Woytila zaslužan, jer Kubica je totalno razbio bolid, izvrtio se, čak su mu i noge virile iz bolida koliko ga je uništio i mogao se poslje i utrkivati, al je ipak propustio iduću utrku zbog pravila ako valjda paneš u nesvjest da ne smiješ voziti iduću trku(tako nekako), al Kubica nije htio da se to radi.

al na idućoj utrci ga je zamjenio Vettel. kad sam je gledao, rekao sam ćaći: ovaj mali će biti jednom prvak.(zovem ga mali jer je 4 mjeseca mlađi od mene...)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri kol 31, 2011 12:36 pm

Da, meni su i Kobayashi i Hamilton super vozači, upravo radi tog stila vožnje, uvijek napadaju, nema predaje dok ne završi utrka ili pak dok ne izlete što nije tako rijetko tuzni

Meni se Kubica sviđa ne samo zato što dobro vozi nego i zato što je pošten dečko, sve što je postigao je postigao na fair način i na stazi i izvan nje, pravi uzor.

Da sjećam se toga Wettel je nastupao u VN SAD-a i mislim da je bio 5 ili tako nešto, relativno je dobar bio.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri ruj 28, 2011 9:16 pm

decki moji, 2012 ce bolidi nalikovati onima u kakvima je Senna palio i zario stazama, tko zna mozda ce to Lewisa posebno motivirati :D
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesri ruj 28, 2011 11:24 pm

Neka... Mozda F1 opet postane zanimljiva
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimened lis 02, 2011 9:08 pm

Sljedeća utrka se vozi na legendarnoj Suzuki u Japanu, ta staza i Spa su meni najbolje staze i uvijek ima puno preticanja. Jedva čekam :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimened lis 09, 2011 11:34 am

evo šta radi miks najboljeg bolida i vozača koji sezonu odradi sa veoma malo grešaka...
http://www.index.hr/sport/clanak/obranio-naslov-vettel-svjetski-prvak-u-formuli/576232.aspx

šta reći nego malom svaka čast!! Vettel iz prošle i iz ove sezone su 2 različita vozača... u vozačkom smislu je sazrio u godinu dana nevjerojatno... sjetite se samo prošle sezone koliko je bodova prosuo greškama u vožnji...
ove godine, svaka čast... najslabije mjesto u kvalama 2(?), najslabije u utrci 4. šta drugo reći...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimened lis 09, 2011 8:32 pm

Odlična utrka, svaka čast Buttonu, odlično je pobijedio iako je na startu baš grubo bio izguran od Vettela, ali nije se dao smesti, odlično je odvozio i pobijedio.

Alonso se dosta dobro snašao i završio na kraju drugi i ispred oba Red Bulla. Hamilton opet dosta nervozan i još jedna prosječna utrka za njega.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimečet lis 27, 2011 12:41 am

Velika nagrada Indije...prva u povijesti. Sto ocekujete momci?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimečet lis 27, 2011 12:07 pm

pobjedu Vettela... hehe, ono po vjerojatnosti...
iako mislim da ova staza neće baš odgovarati Red Bull-u jer nema baš brzih zavoja. svega 2 brza na čitavoj stazi. ali tu su 2 pravca na kojima će biti omogućen DRS, tako da se opet nadam od Šumija i Rosberga da bi mogli čuda praviti.

objektivno, mogli bi ovdje McLareni pobjediti. ali svaka utrka za koju se govorilo da nije baš za Red Bull, Vettel je dokazao da su ti koji su to tvrdili bili u krivu.
Ferreri je već odustao od sezone. znači Alonso u prvih 5, a Massa do 10. mjesta. Renault je u problemima, možda ćope koji bod, al realno, nemaju oni vozača. Senna neiskusan, Petrov isto tako...
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepet lis 28, 2011 1:40 pm

Naravno, suci su opet kaznili Hamiltona kaznom koja prije nikad nije bila dodjeljena nikome zbog prekrsaja na prvom slobodnom treningu. Naime kazu da je ignorirao zutu zastavu iako je na nekim snimkama bilo uocljivo da je bljeskalo zeleno svijetlo.

Johnny Herbert mu je dao kaznu od tri mjesta nize na startnom gridu. Formula pocinje unistavati samu sebe to je sigurno.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 12:43 pm

kaznili su njega i čini mi se Di Restu.
glupo im je. valjda su skužili da nije bila greška na vozačima, pa su samo dali 3 mjesta manje. inače se daje 5 mjesta.
jest Hamilton mnogo griješio, al stvarno ovdje čovjek recimo ne snosi svu krivicu.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 3:00 pm

Nisam gledao kvale, ali vidim Lewisa među prva tri, tj. drugi je, znači starta peti ili što?

Njega je najlakše kazniti, nitko za to neće ništa reći, no očito je da je on kažnjavan za stvari za koje se drugi vozači ne kažnjavaju. Kad se ista stvar njemu napravi onda je utrka, a kad on to napravi onda je za kaznu, recimo Schumacher ga je izgurao sa staze u Monzu nekoliko puta i nitko ništa, da je situacija bila obrnuta, tj. da se on tako branio, sigurno bi dobio kaznu prolaska kroz bokseve. Meni je super trkač i volim ga gledati kako napada i prestiže. Da ima samo malo više smirenosti bio bi svjetski prvak već nekoliko puta, možda bi bio i prošle godine ukupni pobjednik
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 10:50 am

da, to je jedini njegov problem. a nažalost to je i najgori problem. jer možeš naučit voziti ako ne znaš. al kad si prgav, to je teško izbaciti iz glave...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 10:12 pm

Zanimljiva staza sa dosta potencijala, mislim da danas nismo vidjeli sve što možemo vidjeti na toj stazi. Nije bilo puno dvoboja, ali bit će ih sigurno tokom godina. Vettel jednostavno dominira i to je to. Button i Alonso odličnim vožnjama mogu do postolja, a Webber da nije u Red Bull bio bio prosječan i jedva tu i tamo u bodovima.

Što reći za Hamilltona, mislim da se ne može baš tako lako naučiti voziti kao što on vozi, on je strahovito brz i ima strašnu želju za utrkivanjem što smo i danas vidjeli. No jednostavno nema strpljenja. Šteta jer bi on Massu danas prestigao već u sljedećem krugu. Iako su suci danas kaznili Massu to je bila obostrana krivnja i Lewis je pretjerano napao, a Massa se dosta oštro branio. Oba su pogriješila.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitimepon lis 31, 2011 1:44 am

ma suci će uništiti formulu... bezveze svaki kontakt kažnjavaju tako da će vozači biti primorani prestizat na sigurno ili čekati pogrešku čovjeka ispred samo da ih ne bi kaznili. il su trebali kazniti oba il nikoga. a više nikoga jer je ono bio običan trkaći incident.

a Vettel, šta reći o tom čovjeku. rastura. sad se lijepo vidilo da i Webberov bolid je brz kao i Vettelov, samo što Webber nije brz. pred kraj utrke kad je Webber hvatao Alonsa radio je slična vremena kao Vettel. to znači da bolid može, al ne može vozač. Vettel je odličan vozač koji je u stanju odvesti utrku skoro kao robot, naravno zahvaljujući bolidu, al to ne umanjuje njegove vozačke sposobnosti.

po meni treba maknuti Webbera iz Red Bulla i Massu iz Ferarria. ali pitanje je koga dovesti umjesto njih.

-McLaren je u jako dobrom stanju sa vozačima, samo kad bi se Hamilton malo ohladio. -Mercedes isto. imaju dobrog Rosberga i legendu Šumija.
-e sad Renault je jako loš. Petrov je jako prosječan vozač, Senna isto tako. ne znam u kakvom je stanju Kubica. rečeno je da će bit objavljeno do 11. mjeseca hoće li voziti iduću sezonu, još ništa nema. a pošto sam njegov fan, normalno da sam nestrpljiv.
-nešto se šuška da bi se Raikonen mogao vratiti iduće sezone u Wiliams. vjerojatno umjesto djedice Baricela. i to bi mu vjerojatno bio uvod za ulazak u Red Bull 2013. pošto Webberu ugovor ističe 2012. a onda bi eventualno Webber mogao ući na mjesto Masse. al to je već čisto naklapanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Formula 1  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Formula 1    Formula 1  - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Formula 1
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: