Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Šeks

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Šeks   pet vel 25, 2011 11:28 am

mislim da nismo posebno pričali o njemu, a jasno je tko poteže konce tamo iz pozadine.

'Šeks je JNA otkrio akciju u kojoj su poginuli branitelji'

Ivan Zovak, predsjednik SO Županja, kazneno je prijavio Vladimira Šeksa zbog ratnog zločina u Mirkovcima, kada je u akciji ZNG-a u tome selu poginulo 12 hrvatskih branitelja. Šeks je tada bio predsjednik Kriznog štaba Slavonije i Baranje, a Zovak ga optužuje za vođenje akcije s ljudskim gubicima te da je neprijateljskoj strani dojavio plan akcije, što, tvrdi, dokazuju dokumenti JNA.

"Da sam ga našao toga dana, ubio bih ga! No, imao je sreće nakon što je ta akcija koju je vodio iz podruma propala, a u crno zavijeno 12 obitelji, od toga 10 iz županjskog kraja. Pobjegao je glavom bez obzira prema Osijeku. Sve to kao da mu, međutim, nije bilo dovoljno, pa je nedugo potom na razmjenu s JNA, koja se obvezala vratiti dvojicu naših branitelja zarobljenih u Mirkovcima, umjesto dogovorene trojice poslao dvojicu srpskih rezervista", ispričao je za Večernji list Ivan Zovak, koji je u četvrtak policiji predao kaznenu prijavu protiv Šeksa.

Prijavi je priložio izjave zapovjednika akcije u Mirkovcima, dopis kojim je o Šeksovoj odgovornosti obavijestio tadašnjeg predsjednika Franju Tuđmana, te dokumente koji dokazuju da je JNA bila unaprijed obaviještena o toj akciji.

Policija je potvrdila kako je sa Zovakom obavila informativni razgovor.

izvor
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 10:41 am

Uopće ovaj topic nisam vidio pa ću ga komentirati s odmakom od nekih mjesec dana.

Dakle bura se stišala, Šeksu se ništa nije dogodilo iako je bilo puno optužbi protiv njega, ali ništa od toga. Čak je u jednom trenutku postojala mogućnost da će biti smjenjen, ali ljudi ko ljudi brzo zaboravljaju.

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 11:25 am

Nisam ni ja skuzila temu. Eto odgovora Sedeznicaru i svima koji se mozda jos pitaju i traze neku istinu i pravdu kad je politika (citaj moc i novac) u pitanju. Sve je dogovoreno. I rat. I mir.

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 11:58 am

Na žalost izgleda da je tako. Na žalost po nevine ljude koji su stradali, ostali invalidi ili pak u najboljem slučaju izgubili svoje kuće i imovinu.

Kažem izgleda da je tako, jer mi to nikada ne možemo sa sigurnošću znati, to čak niti sud ili istražitelji bilo koje vrste teško mogu u potpunosti utvrditi jer nitko od njih to neće reći i potvrditi. Kao što vidimo rađe će pristati na zatvorske kazne nego reći što se doista dogodilo.

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 12:32 pm

Kadija te tuzi, kadija ti sudi...sto ocekivati?

I mislim da mozemo sa sigurnoscu znati...jer vidimo svojim ocima...sad je samo pitanje tko se povodi za onom "jel ti vjerujes meni ili svojim ocima".

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat
Broj postova : 559
Registration date : 08.10.2009

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 7:26 pm

Alpha je napisao/la:
Nisam ni ja skuzila temu. Eto odgovora Sedeznicaru i svima koji se mozda jos pitaju i traze neku istinu i pravdu kad je politika (citaj moc i novac) u pitanju. Sve je dogovoreno. I rat. I mir.

Šeks vjerojatno stoji iza ovoga, to nije dokazano no i da je ne mogu se složiti s ovim da je 'sve dogovoreno'. Bilo je itekako i špijuna (ne samo domaćih nego i MEĐUNARODNIH koji su u različito vrijeme na različiti način radili na nepredviljiv način) i izdajica i diletanata s obje strane i to (nažalost) na više razina. To nitko ne može poreći, a Tuđman nije bio Bog da pomakne prst pa da to riješi, dapače on je znao koji su sve ljudi u njegovim redovima (da velik dio tih ljudi ni ne drži do 'Hrvatske') i morao je s njima ići u različite kompromise te ih konstantno držati na oku (ne branim ga jer je on bio lud (dapače prilično je izvjesno da je izdao Vukovar) no to ne znači nužno da se (stalno) dogovarao s Miloševićem). Neka njihova imena i prezimena znam navesti a neka su i jako poznata, dapače. Da napišem nešto o slučaju 27. rujna 1991? Iza tog slučaja znam da ne stoji Tuđman.

A što se dogovora tiče, za vrijeme rata su itekako postojali (različiti) dogovori a i propali dogovori, tako da je primjerice onaj napad JNA na Sloveniju, bio simuliran. No to ne znači da je i operacija Oluja bila dogovorena, ili da su se Tuđman i Milošević dogovorili da Gotovina u nekoliko navrata spasi BiH od njegovog sigurnog pada (pred Miloševićem).

A što se mira tiče, evo što se (sada) događa u miru... http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/120408/Srbija-ce-dijeliti-medalje-i-za-rat-u-Hrvatskoj.html (prije je vrijedio dogovor Tuđman-Milošević a danas Tadić-Josipović ides zubi face lol )
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   sri tra 06, 2011 9:26 pm

Ma naravno da to nije bio dogovor kao dva prijatelja, već više ono ok ti želiš ovaj dio Bosne, a ja ovaj, nije nužno da ratujemo jedan protiv drugog kad nam se interesi ne preklapaju. Samo što je Milošević želio i veliki dio Hrvatske, a Tužman je skužio da može dobiti Bosnu i ako sklopi dogovor sa Izedbegovićem i to mirnim putem bez puno žrtava, a i to će ljepše izgledati. Dok je Milošević bio pohlepan pa je želio sve. Sve to pokazuje da su bili jako kratkovidni i uopće se nisu obazirali na vlastiti narod. To se još bolje pokazalo kasnije u miru kad su krenuli gospodarski iskorištavati svaki svoju državu. Posljedice se dobro znaju i Hrvatska i Srbija su gospodarski uništene, a za to nitko ne može kriviti onu drugu stranu. U ratu se još može krivnja prebaciti na nekoga drugog jer smo mi doista bili napadnuti, ali nakon rata smo opustošeni.

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 10:15 am

@Sedeznicar...slazem se. Ali to sto se necije ime nije javilo na SVIM slucajevima i sto telefonski pozivi s drugom stranom nisu bili bas oko svega uopce ne opravdava situaciju niti umanjuje ono sto to sve zbilja jeste. A sto je to? Pa izdaja. Zasto je izdaja? Zato jer je narod obmanut da se bori za visi cilj, a zapravo nije bilo tako. Istina je da to slucaj kod 99% ratova. A masa je stado ovaca koje se lako nahuska. Zato je vazno da je vrhovna osoba stalozena, izbalansirana, zrela i svasta nesto sto ljudi na vlasti obicno nisu.

@Chak...kao sto rekoh...to nista ne opravdava. I dalje je izdaja. Svih njih skupa. Izdali su jadne glupe ovce koje su im vjerovale. Slali su te ovce i njihovu janjad da ginu, a oni su zgrtali i zamisljali sto ce o njima pisati u povijesnim knjigama. Ima li uopce vece izdaje od te?

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 11:12 am

Ajmo to gledati ovako (ja (i dalje) ne mislim da se on s Miloševićem (praktički uopće) dogovarao (mislim na Tuđmana)), ali... ajmo malo pokušati stvari gledati ovako... Jedna takva država (Jugoslavija), evo tik prije ratnih sukoba 1989. godine, u kakvom je ona (političkom) stanju bila? Što se onda događalo? Je li se i na koji način rat mogao izbjeći, te ako se mogao, s kojim posljedicama?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 11:27 am

A sto ti mislis jel se moglo? Ja mislim da jeste. Prije svega nije se trebalo huskat narod. Jednom nahuskan narod stvara enormno jaku energiju i rat postaje neizbjezan. Naime...da vidimo sto smo mi zapravo htjeli dobiti odvajanjem. Sto je bio cilj i da li smo ga postigli. Zasto smo se htjeli odvojit...to je glavno pitanje. A odgovor je jednostavan. Neki su bili "gore" (na vlasti) neki "dolje". Oni od dolje hoce doci gore. Prosto ko pasulj. I dosli su. Dobili smo drzavu. Dobili smo slobodu govora pa sada ekipa danima lunja po Zagrebu i slobodno govore i slobodno protestiraju samo sto svih boli k*** za to. Mozemo slobono ici u crkvu i slaviti vjerske blagdane. Pa, vjerujem da su vjerski fanatici sretni. Meni to ionako nije trebalo. Sto smo jos dobili. Ah, da. Dobili smo ogromni dug. Rasprodali sve sto smo mogli. Ljudi nemaju posla. Socijalna sluzba je skroz zakazala. I tako...to je uistinu nesto za sto se trebalo boriti.
I onda je jasno da se nismo borili za to nego smo se borili da bi oni od dolje dosli gore i da bi se nakrali. Jer nisu bili zadovoljni sto oni koji su gore imaju, a oni nemaju i htjeli su biti na njihovom mjestu. I sad jesu.

Juga bi se raspala sama od sebe. Doduse mozda 5 godina kasnije ali bi se raspala. Ako nikako drugacije onda ulaskom u EU. Ali bas toj istoj EU nije bio cilj da Juga kao Juga opstane. Trebalo je oslabiti teren tako da nas sad mogu naguzit kao sto jesu.

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 4:16 pm

Ja se u potpunosti slažem s onim dijelom gdje kažeš da bi se juga raspala, dapače, u to sam siguran. No kako bi politički izgledao teritorij nakon raspada (uzevši u obzir memorandum SANU koji je donešen 1986. i uzevši u obzir dogovor Srba i Slovenaca 1985. (i preustroje vojarni JNA 85-87))? To je sasvim drugo pitanje. Moje je skromno mišljenje da bi se rat (vjerojatno teoretski) mogao izbjeći ali u tom slučaju to ne bi bila Jugoslavija nego (Slovenija i) Velika Srbija. I hrvatski nacionalizam tu nije (uopće) doprinio, između ostalog (pored svih dogovora, memoranduma i uvježbavanje JNA desetljeće prije rata) jer bošnjačkog na početku 1992. nije bilo. Nije bilo, Izetbegović je bio naivac koji nije bio dizao nikakav bošnjački nacionalizam prije nego što ga je JNA napala, mislio je da će ga štititi JNA, a JNA ga je htjela zauzeti. U biti, rata bi bilo ali bi vrlo kratko trajao (14 dana). Nekoga zanimaju detalji? Pogledajte 25 minuta ovaj video - , OD 10. DO 35. minute. Samo toliko (25 minuta, a ne 100 minuta). Ja se sa SVIM slažem (barem u tom pasusu). video: http://www.youtube.com/watch?v=NdW9nbspWPQ&feature=player_embedded (10:00-35:00)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 4:37 pm

A je li uopce bitno kakav bi bio teritorij? Ionako cemo svi uci u EU. I da li bi ti kao ti radije da zivis u republici Mitoniji, a da su ti roditelji, djeca, prijatelji zivi i da imaju posao i da imaju od cega zivjeti ili bi radije bio u republici Hrvatskoj gdje imas golo dupe.

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 5:30 pm

Ja? Mene pitaš gdje bi bio radije? Lako za mene. Kada bi svima bilo svejedno onda o čemu onda govorimo? Politika i ratovi ne postoje... živjela duhovnost. Još samo treba u to uvjeriti Britance, kraljicu i sve koje stoje iza prošlih i sadašnjih ratova i raj na zemlji. ONI odlučuju i montiraju ratove, ja, ti, on (Tuđman, pa čak ni ultimativno Milošević) ne. kava
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 5:57 pm

Nemoj im baš pridavati toliko važnosti, nije ni kraljica niti neki Britanac svijao ruku Tuđmanu, Miloševiću i ostalima kad su radili to što su radili, a jednako tako nitko nije tajkunima rekao da moraju kupiti tvornicu za jednu kunu pa ju onda opkrasti. Možda su Britanci vukli poteze iz sjene, ali svatko od ovih gore je morao reći, hvala vam na ponudi ali ja to ne želim raditi.

Alpha je dobro zaključila, treba biti oprezan sa ljudima koji kritiziraju bilo koju vlast, pa i današnjim vođama demonstracija, jer njima u pravilu uopće nije do toga da se sustav promjeni, već samo da oni dođu na vlast i da oni imaju moć, ugled, novac... što znači da je nama svima ostalima tak sve jedno da li nas pljačka Beograd, Milošević ili pak HDZ. Ja ne vidim neku veliku razliku, jednako tako ne vidim neku veliku razliku u današnjem životu u odnosu na život u Jugoslaviji. Mislim razlika postoji, ali opet daleko je to od one propagirane demokracije, ljudskih prava, slobode pojedinca itd.

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   čet tra 07, 2011 6:08 pm

A o kome mi sada točno pričamo? Čije ODLUKE mi ocjenjujemo? Od koje individue (ili grupe individua)? Šeksove? Za Šeksa se slažem da je i bio diverzant i da je krao, i da je uništio ovu državu tu nema nesporazuma.

EDIT: Čekajte malo, vi meni kažete da je svejedno da li netko tko je Hrvat živi u Hrvatskoj, Zagrebu, Beogradu, itd. Itekako postoje ideološki orijentirane političke prepreke i postojale su u bivšoj jugi. Ako si bio Hrvat su na tebe drugačije gledali, nego što su gledali na Srbe u to sam siguran.

Citat :
svatko od ovih gore je morao reći, hvala vam na ponudi ali ja to ne želim raditi.

Naravno da se slažem s ovim. No Milošević je državnim udarom došao na vlast ne slučajno (da je bio netko drugi taj drugi bi sigurno rekao ne hvala no izgleda da se taj drugi nije imao ni prilike naći na mjestu (rezerviranom) za Miloševića), a Tuđman je mrtav već 11 i pol godina i njegovi ljudi su uklonjeni iz HDZ-a (detuđmanizacijom), tako da je danas prisutna sasvim druga garnitura (u HDZ-u), a od 2000 do 2004 je bio SDP...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 12:31 am

Što se HDZ-a tiče možda su neki ljudi i uklonjeni, ali mentalitet, razmišljanje, ponašanje i sve ostalo je potpuno isto

Što se SDP tiče također je njihovo razmišljanje i mentalitet isti i ono što oni govore i rade je ono o čemu je Alpha govorila, a to je dajte nama vlast da se i mi malo nakrademo, tako da ne vjerujem da će nam i nakon izbora i sada već skoro pa sigurne smjene vlasti biti nešto bitno drugačije. Iskreno se nadam da se varam

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 10:20 am

Ja ne znam da su Tudjmanu i njegovoj obitelji uzeli sve sto su nakrali kava

Stvar je u tome da se mogu izvuci razni papiri koji tvrde ovo ili ono ali...politka nije sah. Odnosno mozda cak i jeste ali to je partija koju igraju neki koji su nama u tolikoj sjeni da uopce nema smisla pokusati dokuciti sto ce im sutra puhnuti. Prvo je stoga jer mi (recimo konkretno ja) nemam toliko nakaradan um koji razmislja na taj nacin na koji oni razmisljaju. Drugo je zato jer mi vidimo samo poteze ali ne vidimo citavu sahovsku plocu tako da mozemo samo nagadjat. Trece je zato jer...eto nedavno je Milinovic (misim da je bio on) dao neku izjavu (ima od toga mislim i vise od pola godine i vise se ne sjecam oko cega je bilo rijeci, a nije ni vazno sad). Dva dana kasnije je rekao posve drugo. Onda su mu novinari kazali da je prije dva dana tvrdio suprotno na sto je on kazao da nije. Onda su mu pustili snimku na kojoj se vidi i cuje sve sto je bilo ali je on opet reko da nije. Dakle. Nebo je plavo. Nije. Je. Nije. Je. Nije. Kako se boriti protiv toga?

Na koncu...kao je Jaca dosla na vlast? Postavio ju Sanader. Kako je Sanader doso? Sigurno nije tako da je bio protiv Tudjmana. Dakle...ne igra u ovoj igri prica da je netko nesto reko ili postoji neki dokument pa je onda to zato tako.

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 10:58 am

Da, prije nego dođu na vlast i u prvim danima veličaju svog prethodnika, a kasnije drvlje i kamenje po njemu, što samo pokazuje da u politici nema ni malo morala, poštovanja, odanosti...

A što se Milinovića tiče, morat ćeš konkretizirati na što misliš jer taj svaki dan kaže nešto što sutra negira ;) Uostalom kao i svi ministri samo je pitanje koji je u trendu, pa je jedno vrijeme to bio Kalmeta, pa Šuker, pa Dropulička, Šeks prije mjesecm, dva kad je i otvorena ova tema, a sada je je Milinović sa svojom aferom Medikol zajedno sa Hebrangom koji je nekim čudo u svemu tome ispao pozitivac, a jenako je u svemu tome kao i Milinović

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 11:14 am

A eto. Divno je kada ti netko pusti video zapis gdje ti kazes "Nebo je plavo" i onda na to tvrdis "Ne, ja to nisam rekao". I nikom nista.

I onda...znajuci to...mi bi se trebali pozivat na dokumente i price koje nam opet oni plasiraju...da ne spominjem kako plasiraju samo ono sto zele, protiv onog kojeg zele u trenutku koji odaberu. Tako je Glavas bio heroj dok im se nije zamjerio. Onda su najednom iznikli pusti dokumenti da je ratni zlocinac (sto i jeste). A kako to nisu prije objavili? Nisu znali, jel?

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 11:49 am

Da, ali čak i nemoraš ići tako daleko pa da im puštaš video zapise od prošlog dana. Oni su u stanju u jedno te istoj rečenici reći nekoliko bedastoča, kao što je svojedobno Šuker dok je bio ministar znao reči ovo novo zaduženje nije novi dug Hrvatske ili kao što sada naša premijerka kaže Pregovore možemo završiti u roku koji sami sebi nismo zadali

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 12:30 pm

@alpha i chak :)

Ovo je doba informacijskog rata. To nemojte zaboraviti. :)

(Dapače, čak bih se usudio reći medijsko-pravnog rata (što je još jedna dimenzija iznad))

Cilj informacijskog rata je uvjeriti (gomilu) u nešto medijskim ponavljanjem laži i poluistina (opetovano i na DULJE staze), pri čemu su poluistine mnogo mnogo gore od laži (ne možeš ih direktno opovrgnut a mijenjaju sadržaj i kontekst djela/događaja za 180 stupnjeva). Ako je tu još pravosuđe umiješano koje može biti sklono politički-ideološko montirati predmete (ovo je još eksponencijalno zamršeniji dio nego same (obične, pa i opetovane) medijske laži) onda je (nažalost) sve moguće. Imam jedan citat jednog suca (iz Haaga) iz jednog predmeta, kojeg ću nešto poslije staviti (taj u biti indirektno u potpunosti raskrinkava cijeli sud).

poz.

Zadnja promjena: Sedežničar; pet tra 08, 2011 12:42 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 12:34 pm

@Chak... rofl2

@Sedeznicar... problem s tim informacijama do kojih dolaze "mali ljudi" jeste sto su frizirane, podmetnute i td. Zato sam i kazala da to nije nasa partija saha i da citirajuci puste navode neces naci istinu i skuziti o cem se radi. Samo ako se maknes, udaljis od toga vidjet ces.

PraGlodavac

Male
Aquarius Rat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 1:07 pm

Da, ali nisu sve informacije jednako dostupne. Najdostupnije su novine, ali primjerice neki davni 'medijski zaboravljeni' govori i dokumenti otprije 20 godina to baš nije na dohvat ruke. Zašto primjerice mediji lansiraju u javnost opetovano o nekom događaju prije 20 godina nešto što je kontradikciji s prijašnjim referencama koje baš i nisu nadohvat ruke? Ja onda baš više vjerujem onome što je bilo prije nego onome što je bilo danas, a pogotovo ako je to što je danas došlo iz vecernjeg, jutarnjeg, a ono što je bilo prije NISU ni vecernji ni jutarnji nego (teže dostupna) knjiga o jednom svjedoku tog istog događanja. I još ako postoji više (od jednog) izvora koji su teže dostupni i koji u isto vrijeme kažu isto (podudaraju se), onda je za mene 99 % istina to što se na tim (teže dostupnim izvorima koji se podudaraju) nalazi, a 99 % laž ono što nalazim na ovim lako dostupnim izvorima (a u kontradikciji je s ovim teže dostupnim izvorima koji se podudaraju).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 1:18 pm

Predpostavljam da znas da su i jutarnji i vecernji i slobodna i sve ostale novine u privatnom vlasnistvu i da se tamo objavljuje samo ono sto dobije zeleno svjetlo od vladajucih. Dakle, medije mozemo odmah eliminirat. Za ove teze dostupne izvore se slazem. I slazem se da sigurno ima informacija koje su posve tocne. Ali...i one krive i one nepotpune i one tocne informacije se na koncu ogledaju u finalnoj slici koju imamo sada. Za ovo sada ne treba meni nikakva informacija neke "vise instance" da mi kaze sto je sada i sto je bilo. Vidim i sama. A sve te informacije koje dobijamo, pa cak i ona 100% tocne opet su samo dio price, dio slike. Svi znamo da se slika ne gleda tako da joj pridjes na 2 cm i onda gledas djelic po djelic. Pa kazes "aha, u donjem kutu je zelena boja, a tu malo iznad je zuta". Ne. Slika se gleda tako da se odmaknes od nje i onda promatras cjelinu. Tek tada vidis. I stoga opet mogu pitati i opet mogu dati odgovor...sto vidimo?

Guardian

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Šeks   pet tra 08, 2011 1:28 pm

Mislim da tu vrijedi ona stara uzrečica iz Biblije ...prema njihovim djelima ćete ih prepoznati. E sad koja su to njihova djela, što su to Tuđman, Sanader, Kosor i ostali napravili da bi mogli reći, e ovo je staro super napravljeno. Glavna stvar koju će oni reći je da su stvorili državu, ali to bi tako i onako bilo ostvareno raspadom Jugoslavije. Na kraju krajeva i Crna gora, pa čak i Kosovo su postale samostalne države, tako da sam taj čin nije baš nešto. Glavnije je pitanje, kakva je ta naša samostalna Hrvatska i kako ljudi u njoj žive?

Zadnja promjena: Chakotay; pet tra 08, 2011 4:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Šeks   Today at 4:56 am

[Vrh] Go down

Šeks
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next