Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ona treba nekog da ju voli

Go down 
+4
Abarksas
Chakotay
Floridain
Alpha
8 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 3:11 pm

Zamjetila sam da kada je zena uvjerena da ju netko voli spremna je na nevjerojatne stvari. Mnoge ce prijeci cak i preko udarca ili prevare (s druge strane muskarac ca uciniti sve za lijepu zenu koja ga uopce ne mora voljeti i jos moze biti zla do bola :P ).

Kako je s vama? Da li vam pomisao na to da vas netko voli daje snagu za koju niste ni znale da ju imate?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 10:36 pm

CITAT:muskarac ca uciniti sve za lijepu zenu koja ga uopce ne mora voljeti i jos moze biti zla do bola


Tako će uraditi samo oni muškarci koji su ajmo tako reći glupi.Svako ko vidi da nema šanse kod djevojke neka odmah odustane jer je lakše na početku nego kada se pravo zaljubiš.A za mene nije samo ljepota važna, važno je kakva je i iznutra.Nikada ne bih bio sa lijepom djevojkom u vezi a da ona ima glavu samo da joj kiša ne ulazi unutra.Vrlo su bitni osjećaji i pamet.


Abbé de La Roche
"Ljubav, naročito kod muškarca, lišava pameti one koji je imaju, a daje je onima koji je nemaju."


Zadnja promjena: Floridain; uto oľu 01, 2011 11:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:03 pm

Na neki način da, kad znam da me netko voli to mi ustvari daje osjećaj potpunosti, cjelovitosti. Iz toga proizlazi i ta snaga i energija o kojoj ti pričaš.

No u suprotom slučaju kad sam zaljubljen u neku curu koja ne uzvraća osjećaje, onda je drugačije, više me strah, nelagodno mi je u njenoj blizini.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:11 pm

Ljubav čini čuda.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:47 pm

Ja mislim da zena koja voli nece preci preko svega,vec zena koja je prosto ludo zaljubljena...
Zena koja voli ce radije otici i sacuvati lepa secanja na ljubav nego dozvoliti da se sve unisti

a to da udaranje

zena koja predje preko udarca zasluzuje biti udarana
iz iskustva ,nazalost :S
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:52 pm

Tebi se to dogodilo?
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 11:56 pm

pa da

bila sam s deckom 2,5 godine

u pocetku je bilo lepo

ali posle....

ja sam krivila alkohol za to,a pri tom se nisam pomirivala s tim da je on hronicni alkoholicar...

pokusala sam samoj sebi da se opravdam tim da me on treba,pa posle,da ga se bojim ,ali ne...

to su zablude...
nije bilo izgovora...

sama sam bila kriva,sama sam naucila lekciju...

ali trebalo mi je dve i po godine da mi iz dupeta dodje u glavu XD
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 12:03 am

Barem si naučila. Naime treba znati da alkohol ne mijenja našu osobnost i da se čovjek ne ponaša loše zato što je pijan, već pije zato što je loš.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 12:06 am

Ma, ja sam to je bilo u periodu od moje 15 do 17 godine, nit sam umela da volim nit sta...puka zaljubljenost...

tako da ja to sebi lepo oprastam uz izgovor na zensku glupost XD

doduse,nije mi krivo...nauk za ceo zivot.

i
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 12:34 am

Ja te zelim a neka te voli tvoja mama... confused
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 12:41 am

koji realizam XD
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:04 am

Chakotay je napisao/la:
Barem si naučila. Naime treba znati da alkohol ne mijenja našu osobnost i da se čovjek ne ponaša loše zato što je pijan, već pije zato što je loš.

Interesantno zapažanje 8)
Znači lošeg čovjeka lako prepoznamo. On pije alkohol shock
Čudno da se nitko nije toga prije sjetio.
Poučno zubo
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 11:33 am

Zaključili su to ljudi puno prije mene, to je opće poznato psiholozima i sociolozima. Ljudi koji su skloni agresiji, nasilju, nervozi... su vrlo često alkoholičari.

Iako si ti previše pojednostavio ono što sam rekao, no ako ti je tako lakše razmišljati, onda si u pravu, alkoholičari uništavaju osobe s kojima su u vezi, uništavaju svoje obitelji....može se raditi o fizičkom nasilju ili pak psihičkom.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 3:56 pm

Naravno, alkohol i droga utiče na mozak čovijeka koji ih troši te u njemu prije svega izazivaju ovisnost te razdražljivo ponašanje praćeno nasiljem i svađom.To u većini slučajeva može razoriti brakove i porodice.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:17 pm

Ma , koliko je kriv "nasilnik" toliko i onaj koji dopusta to

to je kao da narkomanu das drogu ,pa ga posle tog osudjujes :S
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 5:02 pm

Da, napromišljene su one osobe koje budu sa takvima.
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 6:43 pm

Chakotay je napisao/la:
Zaključili su to ljudi puno prije mene, to je opće poznato psiholozima i sociolozima. Ljudi koji su skloni agresiji, nasilju, nervozi... su vrlo često alkoholičari.

Iako si ti previše pojednostavio ono što sam rekao, no ako ti je tako lakše razmišljati, onda si u pravu, alkoholičari uništavaju osobe s kojima su u vezi, uništavaju svoje obitelji....može se raditi o fizičkom nasilju ili pak psihičkom.

Poremećaj ličnosti je duševna bolest i kao takva se liječi na psihijatriji. Halucinogene tvari, alkohol, stres su najčešći uzroci tog poremećaja.
Prema tome alkohol i te kako mijenja čovjekovu osobnost i utječe na njegove postupke. Znači čovjek ne pije zato što je loš čovjek, već ga alkohol čini lošim čovjekom zubo
Ti si okrenuo tezu naopako :)
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimesri oľu 02, 2011 7:16 pm

Alkohol je super ako znaš s njim, a ljudi su zafrknuti jer nemaju mjere i previše ad literam se otvaraju tuđim idejama o tome da "alkohol liječi rane - one duševne najčešće".

Nazad na temu...

Mislim da sam previše sebičan još uvijek da bi govorio o toj "nekoj ljubavi pravoj". Mislim da njena snaga dolazi u onim kritičnim situacijama kad ljude zahvati egzistencijalna panika za njih same ili njima bliske i "srcu privržene". Mislim da se ne radi samo o ženama ali bi se složio da je kod žena ta pojava češća, ja mislim da još nisam došao u takvu situaciju, ne znam jel to nešto što je pozitivno ili negativno, za sada uzimam tu pojavu kao nešto neutralno, a svoju ljubav prema bližnjima gajim na svoj način kao što to čini i svatko drugi na sebi specifičan način.

[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimečet oľu 03, 2011 2:58 pm

Ljubav prema bližnjima je svakako drugačija od one koju osjećaš prema djevojci.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimečet oľu 03, 2011 3:07 pm

Ahm, da, ovdje smo razdvojili ljubav, pardon. Iako sam ja mislio na općenito ljubav i suosjećanje, ne samo prema djevojci.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitimened svi 13, 2012 11:36 am

da bi nju/njega netko iskoreno volio/la prov moraju voljeti sebe. kako voliš druge tako voliš sebe, kako sebe tako i druge....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ona treba nekog da ju voli Empty
PostajNaslov: Re: Ona treba nekog da ju voli   Ona treba nekog da ju voli Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ona treba nekog da ju voli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Treba li bojkotirati Merkator

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: