Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razlika u godinama

Go down 
+15
Dantalion
Neo
nyx_22
floridana
Floridain
Fantom
legenda007
Archangel
Abarksas
MoW
Athena
biga
julija81
Sadb
Alpha
19 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 11:36 am

Cudno mi je da nemamo ovu temu (ili ju ne mogu naci) ali evo...ako imamo i ako nemamo :)

Dakle, oduvijek je bilo vise-manje prihvatljivo vidjeti starijeg muskarca i jako mladu zenu. U danasnje vrijeme sve su cesce i obrnute kombinacije. Osobno mi nije bas jasno kako se to tako super slazu on sa 50 ili 60 ili 80 sa njom od 20 ili 25 ili (ajde) 30 godina. O cemu oni mogu pricati? Koje zajednicke interese mogu imati? Mislim, zna se da novac, moc i sl. imaju velik utjecaj ali ipak...ona od 20 mora leci s njime od 50 ili 70... I onda jos krenu pricat o zaljubljenosti pregolemoj... 8) Meni to vise zvuci na ovo: "U ovim godinama, kad ti srce zaigra pa stane...I osjetiš nemir, kad ti se pred očima zamagli... I pamet ti se pomuti. Ne boj se! Nije to ljubav... To je infarkt!" :P


Sto vi mislite o velikim razlikama u godinama izmedju partnera? I koja je za vas idealna razlika? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sadb
Višestanični organizam
Sadb


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Age : 38
Registration date : 23.02.2011

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 12:22 pm

ne znam... i meni to bas nije za shvatit ...ja i mm smo 5 godina razlike ... mada nekada imam osjecaj da sam ja puno starija :P mada mi je nekako normalnije vidjet stariju zenu sa mladim muskarcem... rofl2
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 12:42 pm

Ja mislim da je idealna razlika 10-15 godina izmedju zene i muskarca.Nisu mi jasne zene koje idu sa dosta mladjim muskarcima (u stvari jasne su mi, ali to je meni bljack zzz ). A zasto tolika razlika u godinama- pa muskima taman toliko godina treba da nas intelektualno dostignu ;) :D

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 12:56 pm

ha ha ha....
ma to je jedna velika glupost.. do 10 godina se i može trpiti, al kad vidim nekog đeda koji je prije 10 godina digao spomenik palom borcu i neku 20-godišnjakinju s njim, onda mi žene totalno panu u očima... po meni su te gore od kurvi jbt. kurve makar govore da tako zarađuju, a one se vade na veliku ljubav..
da, i ja sad više volim fićeka iz '73 nego Vectru iz '98... možeš mislit...


al aj nek se i zaljubi u metuzalema. šta joj on može pružiti?
po meni se ženi radi stvaranja potomaka. kako će dedica od 70+ uspjet ga držat dignutog dovoljno dugo da ona primjeti da će biti nešto... mislim glupo...
jest da ima ona ljubav ne bira, al opet ljubav bi ttrebala imat malo više pameti...

intelektualke moje.... :P
[Vrh] Go down
Sadb
Višestanični organizam
Sadb


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Age : 38
Registration date : 23.02.2011

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 1:13 pm

i meni je mucno vidjet starca s mladom zenskom... rigo
...mada opet ponavljam ....suprotna situacija mi ne smeta u istoj mjeri ....odnosno ...nekako mi je to normalnije... ali opet ne pretjerana razlika do 15 god rofl
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 1:48 pm

Idealna razlika? Po meni je idealno da je žena mlađa 2.5 do 3.5 godine. cerek
Zapravo, čitala sam da negdje da veze sa takvom razlikom između muškarca i žene najbolje funkcioniraju.

Ipak, nisam tako rigidna. :P Mislim da bi sasvim dobro mogla funkcionirati veza između muškarca i žene istog godišta.
Granica u godinama koju ne bih voljela prelaziti je 5 godina. Sve više mi je previše.

Ipak, bilo bi mi prihvatljivije da je on toliko stariji, a osobno bi jako puno razmišljala da li uopće ulaziti u vezu u kojoj bi muškarac primjerice bio 5 godina mlađi. confused
Naravno, tu uzimam u obzir činjenicu da muškarci u pravilu kasnije sazrijevaju od žena. Mislim da je velika razlika u godinama vrlo ograničavajući faktor u vezi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 3:46 pm

Mislim da je izlišno govoriti o bilo kakvim granicama. Te granice postavljaju mahom ljudi koji su ograničeni i koji nisu niti zaljubljeni niti otvoreni. Čim je osoba zaljubljena i otvorena, otvaraju joj se vidici.
Jedino što joj postaje bitno to je razumijevanje, uvažavanje mišljenja partnera, zajednički interesi, djelovanje i planiranje. Najčešće su razlike od -10 do +15 godina (muškarac u odnosu na ženu), ali ima i ekstrema koji također uspjevaju.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 4:17 pm

Logicno mi je do nekih 10 godina razlike , i to u slucaju da je muskarac stariji...

Zena k'o zena, moze da se zaljubi u starijeg tipa,pa i do 20 godina starijeg...

Ali musko u zenu....tesko...mislim da tu rade ,bog zna kakvi, interesi.


[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 5:22 pm

@Sadb i Julija...predpostavljam da pricate o varijanti gdje je musko starije, jel?

@MoW...ma mozda sam ja zatucana al kad mi netko sa 20 kaze da se pali na nekog od 60 onda mu prosto ne mogu vjerovat. Tim vise sto nisam primjetila da toga ima medju nekim "obicnim" svijetom tj. da je neka cura "ludo zaljubljena" u covjeka koji ima 60, a koji nema love tj. ima koliko i svaki prosjecan Hrvat.

@Athena...ne vjerujem puno tim istrazivanjima al ako ih vec spominjemo onda su pokazali da je najbolje kada je zena starija od muskarca koju godinicu (ne znam tocno).

Sto se tice intelektualnog sazrijevanja. Zene. Ne zavaravajte se. To ne postoji. Nece oni nikad sazrit. Tako da bolje najdite mladje tipove. Barem ce dulje funkcionirat po nekim drugim pitanjima zubi rofl2

Nego da malo rezimiram do sada napisano. Uglavnom vam je pozeljno da je musko starije i to u prosjeku 5-10 godina. Obratna varijanta vam bas nije nesto (mislim, da je zena starija). Meni je prije bio neki ideal da je zena mladja od tipa cca 4 godine. S vremenom sam spoznala da je to totalno besmisleno bilo. Sada mi se cini da je OK granica +18 za musko (znaci da je on stariji od nje do 18 godina) i +10 za zenu (znaci da je ona starija od njega do 10 godina). Zasto ne vise? A eto, morala sam napisat neke brojeve :D U biti stvar je da musko koji je preko 20 godina stariji od zene ju ne moze bas pratit. A zena koja je vise od 10 godina starija od muskarca...pa...ne znam koliko bi on bio zainteresiran...mislim, cisto fizicki...


_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 5:32 pm

Alpha je napisao/la:

@MoW...ma mozda sam ja zatucana al kad mi netko sa 20 kaze da se pali na nekog od 60 onda mu prosto ne mogu vjerovat. Tim vise sto nisam primjetila da toga ima medju nekim "obicnim" svijetom tj. da je neka cura "ludo zaljubljena" u covjeka koji ima 60, a koji nema love tj. ima koliko i svaki prosjecan Hrvat.

Pa, ima takvih slučajeva dosta. To su mahom cure kojima treba nadomjestiti oca. kava

Alpha je napisao/la:

Sto se tice intelektualnog sazrijevanja. Zene. Ne zavaravajte se. To ne postoji. Nece oni nikad sazrit. Tako da bolje najdite mladje tipove. Barem ce dulje funkcionirat po nekim drugim pitanjima zubi rofl2

Bravo Alpha, u velikoj većini slučajeva tako je! zivili

Alpha je napisao/la:

Nego da malo rezimiram do sada napisano. Uglavnom vam je pozeljno da je musko starije i to u prosjeku 5-10 godina. Obratna varijanta vam bas nije nesto (mislim, da je zena starija). Meni je prije bio neki ideal da je zena mladja od tipa cca 4 godine. S vremenom sam spoznala da je to totalno besmisleno bilo. Sada mi se cini da je OK granica +18 za musko (znaci da je on stariji od nje do 18 godina) i +10 za zenu (znaci da je ona starija od njega do 10 godina). Zasto ne vise? A eto, morala sam napisat neke brojeve :D U biti stvar je da musko koji je preko 20 godina stariji od zene ju ne moze bas pratit. A zena koja je vise od 10 godina starija od muskarca...pa...ne znam koliko bi on bio zainteresiran...mislim, cisto fizicki...

Da, to s praćenjem je točno. Mlađa žena je jednostavno fizički zahtjevnija za starog muškarca. A mlađe muškarce rijetko kad privlače bore na ženi. Tako da, jedino to gledam kao neke realne prepreke tako da je razlika od -10 do +15-20 nekako najčešće prihvatljiva. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 6:39 pm

Što se tiče veza, često možemo vidjeti da je muškarac 10, 20, 30 godina stariji (uglavnom se takvi slučajevi eksponiraju u javnosti) ili žena 10, 20-ak godina starija od muškarca.
No, koliko takvih slučajeva uspijeva u praksi? miga
Ne bih rekla da takve (velike) razlike odražavaju prosjek, već su parovi u braku više-manje vršnjaci.


@Mow, ja smatram da je sasvim o.k. postaviti neke dobna ograničenja, između ostalog, jer smatram da su ona bitna polaznica za uspješnu vezu.

Slično je i sa materijalnim statusom partnera, razmišljanjima, svjetonazorima, okvirnim obrazovanjem.
To ne znači da nisam otvorena za emocije, ali zaboga nemam 17 godina, da ću reći kako je tip od 30-ak meni idealni partner niti ću to sa 35 reći za onog od 20. cerek Mislim da ljudi u zrelijim godinama ipak moraju voditi računa o nekim polaznim točkama, sličnostima i razlikama partnera.

@Alpha, može biti da muškarci nikad ne sazriju, ali ipak postoji neka razlika u razmišljanjima, iskustvu i navikama onih mlađih i starijih muškaraca.
E sad...netko jednostavno pristaje na velike razlike u godinama iz određenih razloga, ali po meni je već 10 godina razlike dosta alarmantna stvar u braku i vezi.
Netko želi biti uspješni frajer pa pokazati da može imati ženu 10-ak, 20-ak godina mlađu, a netko mlađi želi iskusnu partnericu, kojoj odgovara da bude neki kamen temeljac, a usput ima i bolju kontrolu u vezi/braku.
Kako kažu, netko voli biti učitelj, a netko voli biti učenik, još ako se u sve upletu razlozi materijalne prirode, kud ćeš bolje. :P

Pitanje je što se s takvim vezama događa kad prođe neko vrijeme?
Što kada će tip navršiti 50, a ona ući u srednje 30-te ili kad on navrši 30, a ona već ima 40-ak?
Mislim da upravo u tim godinama dolazi do eskalacije neke različitosti u biološkim predispozicijama, razmišljanjima itd.
Logično je da će tipovima od 17 biti fascinantne zrelije cure od 25, 27 godina, a curicama u tim godinama 30-godišnjaci, ali što kasnije?
Ispada da će u prosjeku muški spol do 30-tih "padati" na nešto starije, a potom se prebaciti na mlađe, dok će žene i kasnije težiti nekom tko je ipak malo stariji ili barem njihov vršnjak. zubi

Šalu na stranu, po pitanju velikih razlika, mislim da bi veće šanse za opstanak imale ipak veze u kojoj bi primjerice tip bio stariji 10-ak godina od žene, nego obrnuto.
Tu prvenstveno mislim na potenciju zbog bioloških predispozicija-plodnosti, ali i činjenice da žene, kao što je rečeno ranije sazrijevaju od muškaraca. U cijeloj priči će veoma bitni i važni prioriteti osobe po pitanju partnera. Meni bi osobno u dugotrajnoj vezi/braku najbitnija bila stabilnost i potpora partnera, onda sve ostalo.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."


Zadnja promjena: Athena; čet oľu 03, 2011 11:59 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ispravak)
[Vrh] Go down
Sadb
Višestanični organizam
Sadb


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Age : 38
Registration date : 23.02.2011

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimečet oľu 03, 2011 7:15 pm

ja sam mislila na one slucajeve gdje je zena starija 10 do 15 godina... i tu se vodim onim mladje je sladje ... tipa zena od 45 i tip od 30 .... :P
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimepet oľu 04, 2011 12:48 am

Jeste ikad vidjeli kako gori kalendar? Prekrasan prizor, obicno gori plavicastim plamenom, a narod vjeruje da njegov pepeo ima ljekovita svojstva (navodno lijeci od pretjerane filozofije ali to jos nije dokazano).. ;)

Nije stvar u godinama, vec zrelosti. Neko sazori sa 18, neko sa 15, neko sa 35, neko ne sazori - sve je individualno... Neka zena ima "daddy issues", neki muskarac ima "mommy issues" - svakoj krpi njena zakrpa!

Ipak, meni je manje cudno kad vidim starijeg gospodina sa mladjom zenskom nego obrnuto - fiziologija je takva da je muskarcev reproduktivni period duzi od zeninog, tako da ako su oboje u vezi s ozbiljnim namjerama i ako planiraju zasnovati porodicu - oni to mogu, a u suprotnom odnosu godina - nije uputno... Naravno, uvijek iznad i jednih i drugih visi pitanje "Zasto?" - je li mladja zenska sa starijim zbog love ili ima neki drugi interes? Pa, ne mora on biti star bogzna koliko da bi bio bogat - u takvim slucajevima kad je velika i socio-ekonomska razlika uvijek se pretpostavlja da je razlog vezan za lovu. Ali, bilo kako bilo, njih obadvoje dobivaju nesto od te veze - sta ima veze sto ona dobiva mogucnost nasljedstva a on mlado meso da se osjeca mladje i vitalnije - ako jedno drugo usrecuje ne vidim zasto bi iko na ijedno gledao poprijeko... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimepet oľu 04, 2011 12:56 am

Ja mislim da muskarac treba biti stariji od zene. Tacka. :D

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimepet oľu 04, 2011 1:01 am

ja se slažem sa julijom. točka.
ustvari nije točka nego zarez...

kad malo bolje promislite to što je muškarac 20 godina stariji nije nikakav problem... kad njemu bude 120, njoj će biti 100.. to i nije neka razlika u godinama... :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimepet oľu 04, 2011 11:51 am

Ja se slazem sa Archom. Ali i dalje sam sumnjicava kad su velike razlike u pitanju i to iz razloga koje sam navela. Dakle, zamjetit cemo da zene koje kao imaju "daddy issues" te "probleme" ispoljavaju na mahom bogatim frajerima. Nevjerojatno kako 90% bogatih frajera ima kraj sebe neku curicu koja je "ludo zaljubljena" u njih. Ne sjecam se da sam ikad vidjela par sa 40 godina razlike, a da on za zivot ore polje. Obratne situacije (musko mladje, zena puno starija) su identicne. Ali u nekim normalnim okvirima (koje sam eto definirala i nekim brojevima u ranijem postu) koji se susrecu medju "obicnim" ljudima su mi ok. U Dalmaciji je prije bio obicaj (dakle, kad su se ljudi zenili sa 20) da se muski zene nakon 30-i-neke, a zena je cesto bila dosta mladja (10-ak godina). To je bilo normalno. Kao sto je negdje drugdje bilo normalno da je razlika izmedju mladenaca 2-3 godine.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 4:38 pm

muško mlađe-žena starija....imponira i jednom i drugom..njoj jer je mlađi hoće, njemu -jer je "stara koka" iskusnija...bla bla...

ne priznajem i skeptična sam u svezi glede toga..po meni je to bez veze kao i uostalom pola toga na ovom svitu...al ko sam ja da se mene sluša..obična žena...

svak sebi mora nać para..partnera, partnericu da si odgovaraju , po godinama da su "tu"...načinu razmišljanja...

ma, recite vi meni kako žena od 50 može razmišljat kao momak od 25 (potencijalni partner)..nemoguće..kad tad dođe do raskola...
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 4:43 pm

legenda007 je napisao/la:
muško mlađe-žena starija....imponira i jednom i drugom..njoj jer je mlađi hoće, njemu -jer je "stara koka" iskusnija...bla bla...


On moze a ona znaaaaaaaaaaaaa,to je dobitna kombinacija Lege.... ides
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 4:47 pm

hahahaahah..konjaniče moj...sve je to kratkotrajno..nema tu budućnosti
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 5:25 pm

@Lege...slozila bih se da u vecini slucajeva nema buducnosti kada su velike razlike u godinama u pitanju ali koliko vidim danas nema garancije ni u cemu. Mozda je zato sve vise homoseksualnih zajednica :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 5:58 pm

joj jao..... misliš da se istospolni bolje slažu i razume...a joj jojj
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 6:05 pm

Nemam pojma ali oni kazu da jesu pa sad...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 6:09 pm

mislim..jedno je reć, drugo uradit, treće mislit...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 9:31 pm

A možda je homoseksualnih zajednica jednostavno zato više jer ljudi otvoreno o tome pričaju. Mislim da je poznato da nema stvarne polarnosti muško-žensko, odnosno da postoji cijeli spektar seksualnih preferencija.
S druge strane, možda je svijet jednostavno sve bolesniji zbog toga kako živimo pa je i takvih devijacija sve više, ako homoseksualnost promatramo u kontekstu poremećaja. To ne možemo lako utvrditi.
U svakom slučaju, mislim da niti homoseksualcima nije baš svejedno kolika je razlika u godinama. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitimesri oľu 09, 2011 10:20 pm

Ako dožive te godine.zubi Mislim da je normalna razlika do 5 godina ali sve nagore liči mi na vezu kojoj je glavni pokretač novac ili neki drugi interes.Uglavnom ako se pređe granica iznad 5 godina to je upravo zbog interesa, danas su rijetke veze kod kojih se pređe granica iznad 5 godina zbog ljubavi, ali ih ima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razlika u godinama  Empty
PostajNaslov: Re: Razlika u godinama    Razlika u godinama  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razlika u godinama
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ljubav i razlika u godinama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: