Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drzim kompletan kurs magije

Go down 
+15
timaritelj
Kahali
Astral WOlf
Izida
Neo
hmhm696
Chakotay
Floridain
Legionar
julija81
bros
Collector604
Alpha
primitive101
Wsmack
19 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 12:52 am

Kao sto sam vec ranije napisao, od prosle godine drzim kurs magije, tzv. psihokineze, preko e-maila(besplatno)
8)

Tu spadaju, izmedju ostalog, telekineza, vidovitost i lecenje raznih bolesti snagom uma. Necu davati nikakve demonstacije koliko god to zahtevali od mene , znaci ko hoce neka proba sam, pa kad mu uspe - eto mu demonstracije :x
Odgovorite mi na thesilentw@gmail.com, napisite koliko imate godina, navedite svoje omiljene hobije, na skali od 1 do 10 ocenite svoju zelju da naucite da koristite svoju omiljenu moc(telekineza, levitacija, paljenje vatre...) i koliko iskustva imate u ovim pojavama. Po mogucstvu napisite nesto ukratko o sebi, kakva osoba mislite da ste i sta biste voleli da vam se desi u zivotu(neka vrsta avanture, svi ih sanjamo ponekad).
Mailove duze od 15 redova iz principa ne citam, imam pametnija posla gica

Takodje, smatram vrlo nekulturnim ako mi posaljete 1-2 maila i nikad se vise ne javite mlati

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 2:27 am

Wsmack je napisao/la:

Mailove duze od 15 redova iz principa ne citam, imam pametnija posla gica

Takodje, smatram vrlo nekulturnim ako mi posaljete 1-2 maila i nikad se vise ne javite mlati


Zbog ova dva reda ko god da ti se javi je najveca ovca koja postoji.Posto su stvari koje ucis moguce uz cistu svjest bez ego tripova,kako osoba koja ovo napise moze da ih ima ili uci?

Mozda grjesim..... scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 11:37 am

@Wsmack...bas sam napisala na drugoj temi dok nisam vidjela da si otvorio ovu ovdje: Napisi nam na ovoj temi pa ce ljudi postavljati (pod)pitanja.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 4:36 pm

@primitive101
Promasio si poentu. Napisacu u daljem textu sta na sta sam mislio. Cista savest nema veze sa natprirodnim mocima, sasvim sigurno ne u onom smislu u kojem si ti to napisao.

@Alpha
Razlika je ista kao kad neko matu uci u skoli na casu sa 40 ucenika i kad privatno ima cas

Svejedno, pokusacu pa da vidimo kako ide(pisacu malo kasnije). Evo za pocetak cu vam iskopirati neke mailove koje sam ranije pisao drugim ljudima(do sad sam pisao samo na engleskom)


Zadnja promjena: Wsmack; sub oľu 05, 2011 1:16 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 4:49 pm

Vezba za koncentraciju (I/a):
Here is the first exercise:
Sit in a comfortable position and relax. This is best to be done just before sleep, while laying on your bed. Take a breath and release from any current stress. Now try to put yourself in a point of another person's view, a person who can see all your thoughts. Imagine that you are that person and that you can clearly see all your thoughts. Now observe your thoughts. Don't try to stop them nor to think about something specific, just let them roll like a slide of pictures. Try to remember as many as you can. In the beginning this be pretty hard because strong thoughts will be striking your mind, or your won't have any thoughts on mind which is also not good. The goal is to be able to observe, with no disturbances, your nice and stabilized flow of thoughts for 5 minutes. The number of thoughts that will be coming to you will vary, from 3 to 50 or 60. After one or two weeks of training this you should be having about 5-10 thoughts in 10 minutes.

Vezba za kontrolu zivote energije(chi=ki=prana=...):
Grounding

Step 1

Stand with your feet shoulder width apart.

Step 2

Imagine you have roots coming out of your feet and going down into the earth.

Step 3

Visualize energy flowing up the ‘roots’ and forming a ball of energy in your tan tien(to vam je cakra u stomaku, pokusajte da je osetite kao svetlecu loptu. Dodelite joj neku boju, plavu ili zelenu, i smatrajte ovu loptu za svoj glavni rezervoar energije u telu). You can make the roots whatever size you like. If you want more energy, but less density, you could have the roots wide. If you want less energy, but more density, you could have the roots narrow.

Preostaje jos samo psihicki trening da bih kompletirao prvi cas, ali to mogu samo individualno da vam objasnim, jer inace nista ne znaci.


Zadnja promjena: Wsmack; ned oľu 06, 2011 12:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 5:58 pm

Wsmack da li ti posjedujes moci koje si naveo....


Mislim da bi bilo dobro da napises rezultate koje si ti sam ostvario uz pomoc navedenih moci.


Cisto da se stekne uvid u neku vrstu vjerodostojnosti....




zivili
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 7:37 pm

Tj. sta dobiju kao krajnji rezultat, mozes pomaknit olovku sa ruba stola , il si mos dohvatit kljuceve ak ne moš do njih rukom?
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 8:43 pm

Najkorisnije sto steknes jeste to sto bivas ,,duhovno prosvetljen'', u smislu da otkrijes najvece tajne zivota i to ne mozes porediti ni sa kakvim mocima, to je daleko lepse i mocnije od svega.

Prvo, imas savrsen zivot. Svako na svoj nacin. Sve sto si oduvek najvise mrzeo naucis kako da izbacis iz svog zivota i ostvaris ono sto si hteo. Cak i ako to podrazumeva neke nemoguce stvari, npr. da ozivis preminule, levitiras, dobijes sedmicu na loto-u.

Drugo, telekineza je apsolutno sporedna pojava, to se javlja kao posledica izuzetno jake volje, a to se vezba onim gore navedenim.

Poenta je u tome da vi koji ste dosli na ovaj forum verovatno i treba da se bavite ovim stvarima. Priznajte sebi ako vec niste: Istrazujete natprirodne pojave jer se u svakodnevnom zivotu(poslu, skoli...) niste pronasli, pa se zavaravate mislima o tome kako je nekome lep zivot kad poseduje magijske moci. E pa, evo vam prilike da vi budete onaj kome ce drugi zavideti na uspehu u zivotu.

Ovo sto sam vam sad napisao naci cete u svim duhovnim knjigama, a najvise u Bibliji. Zato bolje pitajte nesto u vezi vezbi.
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 8:48 pm

Mislis na moc volje opcenito, to ucis ljude :) citao sam nekoliko knjiga o tome i tak se i postavljam prema svemu pozitivno, a sad ako sagledam sve i ostale ljude moglo bi se reci da imam srece ili anđela cuvara :) ako se o takvim stvarima radi, naravno da me zanima.

Et ak ti nije problem mozes li nam iznjeti svoje shvacanje realnosti/ svijeta/ i nas, ak imas neke zakljucke o tome kako realnost radi i kako smo povezani sa svime :)
Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimepet oľu 04, 2011 10:09 pm

@ Wsmack Nista nije nadprirodno,sve sto je moguce je prirodno.

Mislim da ni na jednom jedinom mjestu u bilo kojoj svetoj knjizi kao sto je npr Biblija,ne pise da je svrha duhovnog zivota i duhovnih uspjeha i iskustava da nam neko zavidi.Dakle,to nije istina i to nas udaljava od duhovnog puta.Najveca moc kojom se otkljucavaju sve ove moci koje si ti naveo je prepustanje bezuslovnoj ljubavi i bogu ili svjesti u nama.Nije bas lako za vecinu ljudi...

Druga stvar govoris o ozivljavanju mrtvih,levitaciji...Mislim,ljudi ne mogu da se rjese nekakvih fobija ili kompleksa ili slicno,a mogu kao da nauce da ozivljavaju mrtve i slicno?

Inace vjezbe su dobre,kvalitetne,i sve je to super,ali malo su mi nerealna obecanja da se takve moci i prosvjetljenja dobijaju kroz nekakve kurseve...Malji bljeskovi svjesnosti ili pak nekih moci da,ali to je nebitno za cjeli taj duhovni put i dobijanje tih moci je korisno ako ih koristimo za pomoc drugima,a ako se vezujemo za njih ulazimo u sve dublje ego tripove i udaljavamo se od isinskog altruizma...


Ali neka,zelim ti sve najbolje prilikom davanja lekcija...

[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:35 am

Hvala na lepim zeljama.

Ovoga puta si pomislio na pravu stvar. Da, itekako je lako izleciti bilo kakav, pa i najmanji, psihicki poremecaj, znaci i komplexe, neuroze, i fobije.

Ovo je tek uvodna lekcija. Ove vezbe koje sam gore napisao nemaju skoro nikakve veze sa onim sto ide kasnije. Ali bez njih se ne moze.

Sto se tice lagodnog zivota, nisam na to mislio. Kada sam napisao da je to ono sto zelite, hteo sam reci da je za vezbanje potreban izuzetan napor te treba izvuci sto vise motivacije iz sebe. Pomisao o rezultatima sasvim sigurno nije dovoljna. Dalje mozete i sami(valjda) da povezete sa onim sto sam ranije napisao.

Od sada pa na dalje cu verovatno izbegavati ovakva opsta pitanja, jer ce te do odgovora na njih sami doci posle odredjenih vezbi(one ce automatski probuditi zelju u vama za odredjenim saznanjima i omoguciti vam da lakse dodjete do njih). Nije poenta u tome da znate odgovor na njih, vec da do njega sami dodjete.



Evo vam prve vezbe za psihicki trening: Zapisujte u neku svesku ili dnevnik svaki dan koliko ste vezbali, i cak iako tog dana niste, ubelezite na skali od 1-5 koliku ste zelju imali da ih tog dana vezbate. Kasnije cu vam objasniti sta treba da radite s tim.
Sutra cu vam dati vise objasnjenja.

I, za kraj, napisite ko je sta probao i kako mu je islo. Vudimo se sutra :)
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:44 am

bros je napisao/la:
Mislis na moc volje opcenito, to ucis ljude :) citao sam nekoliko knjiga o tome i tak se i postavljam prema svemu pozitivno, a sad ako sagledam sve i ostale ljude moglo bi se reci da imam srece ili anđela cuvara :) ako se o takvim stvarima radi, naravno da me zanima.

Et ak ti nije problem mozes li nam iznjeti svoje shvacanje realnosti/ svijeta/ i nas, ak imas neke zakljucke o tome kako realnost radi i kako smo povezani sa svime :)
Hvala unaprijed.

Umalo da zaboravim. Da, ova vrsta magije kojom se ja bavim kompletno objasnjava sve pojave u zivotu. Uglavnom su to ,,slucajnosti'' koje vas mogu nauciti kako namerno da proizvedete. Npr. ulazak kontrole u GSP, neocekivana poseta ili poziv itd...

Moc volje je najbitniji deo potreban za izvodjenje magijskih cini. To je zapravo koncentracija, ali ne ona koncentracija na koju se misli u psihologiji i na koju vecina ljudi pomisli. Shvaticete ubrzo o cemu govorim. I da, to sa andjelom cuvarom je jedna od najkorisnijih stvari, ali tu moras biti vrlo oprezan. Ako ne znas tacno sta radis vrlo lako ces povrediti druge ljude a da to i ne primetis.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 8:25 am

Hvala na odgovoru


Cekaj malo,hajmo ovako,da li ti posjedujes moci tipa telekineza,vidovitost ili ne posjedujes,i da li mozes lijeciti bolesti snagom uma ili ne mozes.




miga
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 11:42 am

Zadnji put, imam, i ne zelim da pricam o tome jer neki ljudi imaju sasvim druge sposobnosti a za ove nisu sposobni. Ne zelim da pricam ni o cemu posebno kao cilju, dakle, nucicu vas sta je potrebno da znate da biste mogli da izvedete stvari o kojima vi pretpostavljate na ovom forumu(ima zaista lepih ideja). Ustput cu vam objasniti kako sam ja dosao do nekih moci, ali to ne mora da znaci da ih mozete i sami posedovati. Ovaj trening treba da sluzi samo kao putokaz, a vi sami nadjite svoj put.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 12:04 pm

Hvala na odgovoru



popc
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 12:34 pm

zivili
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 12:56 pm

Mislim da svako ko zeli da aktivira neku moc mora to da uradi na svoj, njemu svojstven, nacin...Ne verujem u to da neko moze da me nauci ,na primer, da levitiram,ako ja za to ne osecam zelju ili potrebu. Sve to mora doci od sebe, iz same dubine ljudskog srca i zelje...a onda se putevi sami otvaraju.Dovoljno je pratiti instinkt da bi se postiglo sve sto pozelite, jer sve te lekcije su stolecima pohranjene u nama samima!
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 1:22 pm

Ma Julija ti sve mozes 8)


Nedam ja tebe nikome mase
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam
Wsmack


Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Age : 31
Location : Beograd
Registration date : 02.09.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 1:25 pm

@julija81
Tu ima velike istine, samo sto ti toj istini gledas u masku. Da bi shvatila o cemu se ovde radi malo vezbaj pa cu te nauciti kako da otljucas te lekcije u sebi. Ovako verovatno nisi spremna.

Ja imam neobican talenat, koji meni omogucava da bez ikakve vezbe otkljucam neke lekcije u sebi. Tako sam i uvezbao mnoge moci.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 1:43 pm

Ja znam da nisam spremna za sve lekcije. Na primer, mislim da nikad ne bi mogla ovladati pirokinezom jer imam strah od vatre. Ne fobiju, vec onaj strah od nepoznatog. Sto automatski predstavlja blokadu i ne mogucnost daljeg razvijanja u tom smeru. E ,sad, mogla bih se i resiti blokade, ali s druge strane smatram da sigurno postoji neki podvesni razlog cim je posedujem...ne bih se s time igrala :)
A sto se samo vezbe tice,donekle se slazem s tobom...Treba vezbati da bi se postigli rezultati. Nekom treba malo vremena i truda,nekom pak mnogo vise. Svi smo mi ,uostalom, tako slicni ,a tako razliciti ! :)
I opet naglasavam da svako treba da nadje svoj put, svoj nacin vezbanja i sagledavanja istine! Ok je imati neke smernice, ALI niko ne moze da te nauci kako da postignes rezultate! To mora doci od samog sebe. Razmena iskustva, i razgovor o tome je pozeljan u smislu opsteg informisanja, i lakseg nalazenja pravca.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 1:52 pm

Wsmack da li si se pokusao prijaviti na experiment pod kontroliranim uslovima kod James Randi-a

Nudi se 1 milion dolara svakome ko pokaze paranormalne sposobnosti....



http://www.randi.org/site/index.php/1m-challenge.html

Sta mislis o tome zivili

[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:02 pm

Jel ima neko da je uzeo to milionce?
Ja mislim da oni koji dostignu taj nivo svesti da mogu da koriste svoje "moci" cak i u kontroliranim uslovima nisu lakomi na novac, i materijalno dobro ih ne privlaci. Na zalost mislim da je takvih ljudi mnogo malo, mozda tek par njih u svetu.
Takodje morate uzeti u obzir da ti kontolisani uslovi znace koncentaciju negativne energije, sto je onom koji pokusava dokazati svoja umeca jos jedna otezavajuca okolnost.Trebao bi da blokira negativne uticaje,a da otvori um i srce za ciste misli.Sto znaci da mi "pocetnici", koji kod svoje kuce, ili u okruzenju u kome mi stvaramo "kontrolisane uslove" tesko da mozemo tamo ista da pokazemo. A mislim da oni koji mogu ne zele nikom da se dokazuju, niti ih zanima novac. Stoga sam postavila pitanje na pocetku posta, pa ako imate neku informaciju vezanu za to pls objavite :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:04 pm

@Collector, ako je Wsmack tako prosvijetljen i ima te moći onda vjerojatno nije zainteresiran u novce. :P
No ono što je meni genijalno je to da se nitko od prosvijetljenih ljudi nije dosjetio da bi tek pomoću sredstava koje bi si osigurao tim novcima mogao napraviti puno više koristi i prosvjetljenja u svijetu. Tko zna što je tome razlog.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 33
Registration date : 23.02.2011

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:21 pm

Wsmack ti se ne zafrkavaš.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitimesub oľu 05, 2011 2:37 pm

Niko nije osvojio jer niko nije nista ni dokazao.Mozda ce u buducnosti ali do danas nije niko (od prijavljenih naravno)


Pa ako astrolog naplacuje svoje uslugu preko novina,oglasa,interneta,zasto ne naplati i navedenoj fondaciji i uzme 1 milion dolara.Osoba koja radi mjesecno za 4000 eura a nece da uzme za dva dana milion dolara je veoma veoma cudna bar sto se mene tice.

Hajmo pretpostaviti da ga ne zanima materijalno dobro,zasto ne recimo uzme taj milion dolara i podijeli djeci bez roditelja,djeci invalidima,zrtvama rata.Za milion dolara mozes spasiti veliki broj zivota a to je najvece dobro koje bilo ko moze uraditi.


Ako sumnja skeptika moze utjecati na to da osoba u tom trenutku u toj situaciji dok god je skeptik prisutan nema moc recimo da pomjeri stolicu snagom uma onda to bas i nije vjerodostojno.Tu se vidi da je problem subjektivnost


Poenta takvog testiranja je da se eliminise svaka vrsta manipulacije i od strane onoga ko testira i od strane onoga koga ce se testirati,pa cak i vjerovala ili ne i negativne energije bilo koje vrste,da se eliminise ljudski faktor koji bi negativno uticao na rezultat,da se eliminise subjektivnost.


[Vrh] Go down
Sponsored content





Drzim kompletan kurs magije Empty
PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Drzim kompletan kurs magije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drzim kompletan kurs magije
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: