Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Drzim kompletan kurs magije

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
julija81
Žaba

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Registration date : 15.10.2010

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 2:43 pm

OK.Hvala na objasnjenju ! :D
Mislim da sto se tice tih velikih ljudi koji nisu izasli u javnost, a u kontekstu da bi s tim novcem mogli spasiti puno zivota, se ne slazem. Znam da svi ti prosvetljeni ljudi misle da je spas u prosvetljenju drugih, i o podizanju svesti , a ne u novcu. Zato i mislim da ne zele da idu tim putevima. Pogledaj samo primer indijanskih vraceva: nisu bili bogati, nisu delili novac ali su pomogli onima kojima je pomoc bila potrebna; savetovali su ih i lecili bolesne. Isti obrazac mozes primeniti i na ostale duhovne ljude :)

Majmun

Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Registration date : 19.02.2010

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 3:13 pm

Moze on palamuditi do zore porodicama koje su zrtve rata a oni i dalje gladni.A kada im da 50.000 dolara tada im je pomogao.

Pa kako su nastavili podizati svijest mislim da je nece podici za jos 10 miliona godina

bag
[Vrh] Go down
julija81
Žaba

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 4:37 pm

Collector604 je napisao/la:
Moze on palamuditi do zore porodicama koje su zrtve rata a oni i dalje gladni.A kada im da 50.000 dolara tada im je pomogao.

Pa kako su nastavili podizati svijest mislim da je nece podici za jos 10 miliona godina

bag

Ja se slazem s tobom. Na zalost, mi zivimo u isuvise materijalnom svetu .

Majmun

Male
Leo Cat
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 4:59 pm

Ali gdje bi i bila granica postavljena u tom randijevom showu?
Ako je sve sto mozes prirodno, a je; sta je natprirodno?
Da na primjer mogu zamahom ruke ugasiti svijecu sa kojih metar i pol, ili iz vece blizine pucnut prstima se svjeca ugasi, jel to natprirodno kad ja znam da je u pitanju samo fokusiranje zraka u tocku? ili kak moze bit normalno ak to moze samo oko 200 ljudi na svijetu?
Sta je normalno a sta paranolmalno, ak nesto znas mozes si to i objasniti. jel poanta da randi ne razumije kako se nesto uspije napaviti ili da je to stvarno rijetka sposobnost? a meni je recimo sasvim normalna.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey
Broj postova : 30
Registration date : 02.09.2010

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 6:58 pm

Razmisljao sam o tome. Evo u cemu je stvar. Moja vidovitost se bazira na tome sta cu postici pribavljanjem odredjene informacije. Sto sam opusteniji, to manje bitne odgovore mogu dobiti. Sto sam napetiji, treba mi vise volje da zaboravim na to(1 000 000$ ne bih mogao nikako da izbijem iz glave). Npr.: prvi put kada sam sam sebi hteo demonstrirati svoje moci, uzeo sam novcic i bacao ga nasumicno. 25 puta sam uzastopce pogodio na koju ce stranu pasti i cak sam predvideo da cu se 3 puta zeznuti i necu ga baciti kako treba. Medjutim, to mi nikada vise nije poslo za rukom. To je zato sto su moji odgovori imali za posledicu da sabi to demonstriram. Sada to mogu uraditi jedino ako to nekom drugom demonstriram.
Medjutim, ako npr. ja znam da ce me danas zgaziti auto, bice mi veoma tesko da poverujem u to. Kada sami savladate ove sposobnosti shvaticete o cemu vam govorim.

Je li neko vezbao one vezbe?, ajde pisite. Ako niko ne vezba necu vam dalje pisati sta da radite. Necu da sad uzmete i vezbate napredne vezbe a niste savladali ovo osnovno.

Sto se tice duvanja u svecu ja sam savladao(vrlo je jednostavno, samo treba da se vezba) da mogu malo zamahnuti rukom ispred zavese a da se ona zanjise kao da sam na nju bacio loptu, a zatim mogu proizvesti kontra efekat: da isto tako zamahnem rukom ispred nje a da se ona ni milimetar ne pomeri.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 7:09 pm

To nije show to je ozbiljan naucni i metodoloski pristup "problemu"

Ne moze ti biti normalno kada je u suprotnosti sa znanoscu,u suprotnosti sa zakonima.

Paranormalno bi bilo "iskustva sa onu stranu"

Paranormalno:Duhovi,astrologija,chaneling,telekineza,telepatija,vidovitost,reinkarnacija,UFO,prorocanstva,demoni

Granice su zakoni i teorije znanosti.Nije to natprirodno jer je u fizici vec poznato to sa svijecom ali ako kazes da mozes ugasiti svijecu koja je udaljena 40 Kilometara od tebe zamahom ruke,to bi vec bilo paranormalno

Ne mozes izmisljati da postoji 15 fundamentalnih sila kada znamo da postoje 4 fundamentalne sile.

Ako pak ima 15 navedenih sila nekim cudom onda se zakoni fizike "mogu promijeniti" ali bi ti trebalo nesto vise od same recenice "koncentracija energija je negativna pa sada postoje samo 4 fundamentalne sile"

Jednostavno,teorije i zakoni se ne mogu izmisljati kako kome padne na pamet.Ja bi volio da se mogu izmisljati ali nazalost....

[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 7:11 pm

Hm pa SVE je u skladu sa kvantnom mehanikom, sam je malo vjerovatno da ce se dogodit kad zelis.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 7:23 pm

To sto si ti sada rekao vezano za novcice nije vjerodostojno jer.....

Subjektivnost je ukljucena,test nije pod strogim kontroliranim uslovima

Da bi bilo imalo vjerodostojno snimio bi klip u kojem prije bacanja novcica u zrak kazes na koju ce stranu pasti.Taj video bi bio znak da tu "nesto ima".Ali ovako sve ostaje na anegdoti,pretpostavci,subjektivnosti....

Evo i ja mogu isto reci tvrdnju kao i ti.Popio sam pola litre cijanida i nista mi nije bilo,onda sam opet nakon 3 sata popio jos jedan litar cijanida i opet mi nista nije bilo.
Onda dok sam urinirao vidio sam da mi je urin ljubicaste boje,pa plave,pa crne.

Sad ti mozes meni vjerovati ili ne,cim se nesto zasniva na vjerovanju to je vec izvan znanosti

5
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 9:03 pm

Je niodkoga ne ocekujem da mi veruje niti cu davati demonstracije. To je bio primer sa novcicem, ideja sto biste mogli probati pa da sami sebi isto to dokazete. Svaki video se moze lazirati, a kad smo vec kod fizike vrlo je lako objasniti i kako. Napravio sam jedan program u kome pogadjate koji je nasumicni broj kompjuter odabrao, od 1 do 3, i to onako lepo, imate tri dugmeta i zvuk(glazbu, jel se tako kaze na hrvatskom?). Stavicu vam link sutra, nisam sad kod kuce.

Nego, koje su to 4 fundamentalne sile? Jel mislis na kineticku, elektrostaticku, magnetnu i mozda gravitaciju? Mislim da nisam u pravu...

Ljudi, ako mi petoro vas do ponedeljka ne napise sta ste probali od onih vezbi i kako vam je islo, odjavljujem se od ovog foruma(ne verujem da ce vam se ovakva prilika ikada u zivotu ponovo pruziti)
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 9:23 pm

This post has been deleted

Zadnja promjena: Wsmack; pon oľu 07, 2011 10:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur

Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Registration date : 23.02.2011

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 9:38 pm

Nemojte mu namjerno napisati. zubi zubi
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 9:39 pm

Šalim se.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 10:03 pm

@Wsmack
Zasto ljude ucenjujes? Ako zaista zelis da budes ucitelj onda trebas dozvoliti drugima da pozele da uce od tebe. Ovakvim stavom to neces postici... Izasto bi ja morala da radim bas TVOJE vezbe da bi nesto naucila? Sta ako sam ja dostigla vec neki nivo "svojim" vezbama, a zelela bih da napredujem na primer uz tvoju pomoc? Znaci onda mi neces pomoci jer stvari ne radim na tvoj nacin, tj. na nacin koji si ti zamislio? Da li gresim?
PS. Obzirom na tvoje godine, rekla bih da i ti imas jos dosta toga da ucis o mnogo cemu.

Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 10:07 pm

Hvala za knjigu,ak je prozvacem javim se na mail :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 10:18 pm

Spamas temu imas pm za upucavanje ;) Usput kad ti vec pisem odgovor,
Ak mal procitas o tome mozda skuzis da se moderna astrologija razvila zbog astrologa i potrebe bogatih da im netko gleda u buducnost.Kemija se isto tak razvila uz pomoc alkemije, mnogi elementi i samo postojanje agregatnih stanja su se pronasli u labovima alkemicara.
Bitno je postavljati pitanja i pokusavati ici naprijed prema svojim ciljevima, mozda otkrijes i nesto ne ocekivano :)

Ova knjiga me malo podsjeca na neke istocnjacke prakse i vjezbe koje koristim sa tim principima praznine vatre vode zraka i zemlje(nije magijska praksa al principi su tu ;) )

I ovo sa magnetnom i elektricnom silom, recimo elektro-magnetskom u knjizi se opisuje da su suprotnog smjera, a i jesu , dvije paralelne struje suprotnog smjera :) tako da mi se knjiga jos cita iako me odmija rijec magija jer zvuci ofucano i puno sarlatana.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:03 pm

julija81 je napisao/la:
@Collector
Ode u off topic :D
I ja bih te zamolila da stavis sliku cele figure, ovako me bune ove mrezaste carapice ;) lol!

XD

Evo ovako, Julija. Postoji VRLO JAK razlog zasto ne pokusavam da ucinim ljudima da im se svidi trening. To radim samo sa ucenicima s kojima se uzivo srecem. Oni se osecaju u mojoj kuci kao u dvorcu iz bajke, nekom mestu gde zele da budu vise nego bilo gde drugde. Kao kad citavog zivota zelis da dodje neko i kaze ti: ,,Ti si odabran da ucis magiju i ja cu ti pomoci da u svakom pogledu ostvaris svoj cilj. You are the ONE.''

Ali naravno, to radim jer znam da se oni nece odjednom okrenuti i otici, kao sto iz iskustva znam da to ljudi rade kad ih ucis preo e-maila. Na to su se odnosila poslednja dva reda na pocetku ove teme.

Svakako, ako neko misli da mu je potreban neko kao sto sam ja, pomoci cu i vama ako se budemo duze dopisivali preko mejla, za sad nista.
A drugo, ovaj moj nacin pisanja je nekome mnogo korisniji nego drugima, lakse ga razumeju.

Btw, zahvaljujem se modovima na otklanjanju spam-a :) ides

Zadnja promjena: Wsmack; ned oľu 06, 2011 12:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:14 pm

Wsmack je napisao/la:
Ljudi, ako mi petoro vas do ponedeljka ne napise sta ste probali od onih vezbi i kako vam je islo, odjavljujem se od ovog foruma(ne verujem da ce vam se ovakva prilika ikada u zivotu ponovo pruziti)

Hteo sam reci da ako to ne uradite ova tema gubi smisao. Sasvim sam siguran da cete na ovom sajtu naci dovoljno ljudi koji ce govoriti o svedocenju mnogih pojava. Ja imam i bolje vidove zabave od toga, a uz to i korisne. Mogli biste i vi neke da probate:
http://ninjitsu-technique.com/ninja-videos/watch-video/_kprLtErg8U&feature=youtube_gdata/RobH0629/how-to-make-an-origami-boomerang.html

Uz to pogledajte i ostalo pod tabom ninja videos
[Vrh] Go down
julija81
Žaba

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:15 pm

Jel mozes konkretno da nam kazes koliko dugo se bavis poducavanjem i izucavanjem? Ko je tvoj ucitelj? I da li mislis da ti od nas ne bi mogao nista da naucis vec samo da nas poducis?
Evo ja te sada otvoreno pozivam da u koliko imas ikakva pitanja vezana za vezbe slobodno mi se obrati.(pod ovim ne mislim na gimnastiku i fizicke vezbe lol! ) U koliko te zanimaju moja dostignuca, i nacin na koji sam ih ostvarila pitaj, rado cu ti odgovoriti. Podeli znanje sa drugima da bi mogao isto da dobijes.

Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:28 pm

Bas to ;)
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:36 pm

Svakako bih zeleo da naucim i nesto od vas, ako vi zelite mene nesto da naucite
Do sada su svi sa kojima sam pricao o magiji a koji su se vec njome bavili bili preterano neprijatni prema meni, koliko god se ja trudio da budem fin prema njima. Znam i zasto.

Julija, poruke
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   sub oľu 05, 2011 11:43 pm

This post has been deleted

Zadnja promjena: Wsmack; ned oľu 06, 2011 12:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   ned oľu 06, 2011 9:03 am

Prijatelju ti se salis,vidim da ti tu svoju salu shvatas ozbiljno.

Na stranu to sto pricas o pseudonauci,nego koliko treba covjek biti glup da bi tebi povjerovao.Dodjes iz vedra neba na forum i kao ti ces nauciti nekoga da pali vatru snagom uma.Jos i kazes da mozes biti osoba koju su cekali iz snova.

Prvo ces preko maila objasniti moci,pa onda ne pokusavas da im se svidi trening jer to radis samo sa onima koje uzivo sreces.Kao sad bi trebali i da se uzivo sastajemo.

Onda saljes link nekog videa koji nema veze sa vezom.

Prvo napises broj godina 80,pa onda 18....

To meni ukazuje na jednu veoma neozbiljnu osobu

roll
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur

Male
Aries Horse

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   ned oľu 06, 2011 12:10 pm

Wsmack kao što i sam vidiš ovdje te ne shvaćaju ozbiljno.Ali ne znam zašto ali vjerujem ti, a to ne znači da ću ti poslati ikakav mail.Možda bi bilo bolje da to pokažeš onim ljudima koje susrećeš u svakodnevnom životu.Ne može se to tek tako objasniti preko kompijutera.
[Vrh] Go down
Wsmack
Višestanični organizam

Male
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   ned oľu 06, 2011 12:36 pm

Ma znam ja koliko me vi ozbiljno shvatate, nije to meni problem da provalim cak i kad biste se trudili da to sakrijete. Sta ste mislili, da sam glup ko noc? Mogli ste barem da se zahvalite, i ti collector. Sve u svemu, zavrsio sam svoj vikend provod na ovom forumu. Oni koji su mi se javili na mail ce dobiti lekcije, ko nije, jos nije kasno.
Nadam se da u imate bar jos neki cilj u zivotu osim da ismevate druge ljude...

au revoir
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   ned oľu 06, 2011 12:56 pm

Ti sada preuzimas ulogu zrtve,sto mi se ne svidja.

Ne znam sta su mislili ja znam da ja to nisam mislio,da si glup ko noc.

Ja dajem samo svoje misljenje koje ne mora kod tebe da drzi vodu nikako.

Ne znam jel te ko drugi ismijava,ja znam da te ja ne ismijavam.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Drzim kompletan kurs magije   Today at 11:12 am

[Vrh] Go down

Drzim kompletan kurs magije
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» tečaj prve pomoći- video
» Upotreba bilja u magiji..
» škola bacanja noževa - combat style