Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Big Brother

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto lip 28, 2011 3:33 pm

Alpha je napisao/la:
Marijana...na portalu 24 mjesecima su svi osudjivali tu zensku. I onda najednom...u roku od par sati...ona je patnica jer ju je Nemes ostavio. Istovremeno Horvat je licemjer jer nije cestitao. A oni nisu licemjeri jer su od kurve napravili sveticu? Kako ljudi imaju dvostruka mjerila to je strasno.
Sad baš razmišljam, možda je RTL izrežirao cijeli show, možda je sve namješteno od događanja u kući do pobjednika. No reakcije ljudi nisu izrežirane, mišljenja koja ljudi pišu po forumima (uključujući i nas ovdje) nisu namještena. Ti ljudi su sami jedno vrijeme govorili da je ona kurva, a da je Horvat super osoba i da bi na kraju promijenili svoje mišljenje. Realno većina ljudi se ponaša kao Marijana, jedno govore, drugo rade i onda se poslije žale što nitko ne suosjeća sa njima. Mnogi su se prepoznali u Marijani i sada im je nje žao, jer je to sa njom ispalo kako je ispalo. Doduše u stvarno životu su stvari puno kompliciranije pa se ne može ovako lijepo stvari vidjeti kao što se to moglo u BB-u, no kad se razluće nebitne stvari i događaji dobijemo ovo što smo dobili.

Alpha je napisao/la:
Marijana nije bas inteligentna osoba. To je jasno. I nije bila svjesna ozbiljnosti odluka koje donosi i sto potpisuje i sto prodaje. Mislim da je skontala s vremenom ali je bilo kasno pa je gurala do kraja da barem dobije novce. Meni je nje zao.
A zašto ti je nje žao, ona je pristala na sve to, ona je u svakom trenutka mogla reći, ne ja odustajem od toga. Ako je doista tako kao što se misli da je već od prvog dana dogovoreno da ona inicira sex sa nekim kandidatom i da će si time osigurati pobjedu, onda je čak i u tim prvim danima mogla odustati od toga. Naravno bila bi izbačena nakon nekog vremena, ali dobro. Izbor je uvijek bio na njoj. Osim ako ju netko nije na neki način ucjenjivao.

Athena je napisao/la:
Što reći...glup i namješten show, razumijem ljude koji se bune, jer su bili samo marionete više od 3 mjeseca.
Svejedno, mislim da se stvar neće istražiti do kraja, jer nije jedini slučaj.
Mnogi ljudi iz obitelji natjecatelja Bb showa bi imali osnove za tužbe radi štete koji im je show nanio.
Da, ako je sve doista bilo namješteno onda bi imali pravo na naknadu štete, no svi oni su potpisali ugovore kojima su pristali na dosta teške uvijete uključujući da BB može mijenjati pravila unutar igre, da može dovoditi u zabludu kandidate, da im može iznosti lažne činjenice i sve ostalo. Koliko sam ja čuo ti ugovori su jako dobro sročeni da bi se BB i RTL zaštitio. Čak postoji i klauzula po kojoj RTL ima pravo na dio buduće zarade koju kandidati ostvari bilo gdje. Plus toga oni su dobila naknadu po provedenom danu u shouw. Osobno nikad takav ugovor ne bih potpisao, jer mislim da je jako nepovoljan za tu drugu stranu.

Da li su oni bili lakomisleni pa rekli ma to će biti sve super ili su pak pristali na sve nadajući se da će baš oni pobijediti, to svatko od njih zna. No ako se pobijednik doista znao unaprijed, onda igre nije ni bilo zubi No moguće je da je BB procijenio da je Marijana labilna osoba, koja će lakoćom pristati na sex i oni su to jednostavno iskoristili.

Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto lip 28, 2011 3:49 pm

Alpha je napisao/la:
Sto se tice Horvata...tip je bio fer play citav show. Svi su tako govorili za njega. I onda kao sad je djubre jer nije cestitao. Bas me zanima sto bi svi ti preposteni koji ga osudjuju rekli da su na njegovom mjestu. Covjek je usao u kucu, bio fer i dobricina. Mislio da zna koju igru je potpisao da igra. I onda izadje vani i sazna da je igra kupljena od pocetka. Da su svi tamo mislili da se natjecu za glavnu nagradu ali zapravo je sve bilo namjesteno. Na cemu bi onda on njoj trebao cestitat? Na tome sto je skupo prodala svoju pi***? Malo te sokira to kad saznas da igra nije niti postojala nego si 3 mjeseca glumio mjamuna bezveze.

Točno tako. Jasno je dao do znanja kako smatra da je igra namještena, njegovo mišljenje dijele i neki ostali stanari, samim time su ispali ko pijuni u šahovskoj partiji koja se igrala u big brotheru, iliti majmuni. I onda da ide čestitati, mnogima bi ispao fer play igračina, meni bi ispao ko još veći majmun skupa sa ostalima koji smatraju da je igra namještena, ali eto ipak idu odčestitati "pobjednici". Mogli su si međusobno počestitati što su izdržali toliko dugo, to je sve. Sve je to isplanirana igra, čak i sad nakon showa kada će ljudi komentirati osobu koja je pobijedila i imati interes za to kako će njen život teći dalje, sve je to običan biznis. A na tim portalima i nekim forumima stvari idu ko domino efekt, pet njih kaže kako su ovi đubrad, uskoro čitav podforum bruji kako su ovi đubrad. Tako su prije brujili da je Marijana ovakva i onakva, sad je odjednom svetica i ljudina jer je pet osoba to reklo, a 25 ih je počelo ponavljati, kasnije i više njih.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto lip 28, 2011 5:16 pm

Malo sam pratila zadnje komentare o tome hoće li Marijanin uskoro bivši muž imati pravo na dio njene zarade iz Bb-a i netko je napisao da zna iz pouzdanih izvora da se radi o namještaljci. misli

Navodno je Marijana upala nakon što je neka cura iz Splita odustala od showa.
Kažu da su joj nudili da izabere najprivlačnijeg muškarca sa slike (ona je birala Nemeša) i onda rekli da bi se trebala poseksati pred kamerama, za milju+ dnevnicu koju dobivaju.
Imala bi obvezu da povremeno o svom trošku dolazi u Beograd.
Ova je navodno odbila pa se pojavila Marijana i pristala na isto, zajedno s mužem. scratch

Naravno, sve je to rekla-kazala, ali uopće se ne bih čudila da je moguć sličan scenarij.
Kao da su ciljano birali da se upravo Hrvatica spetlja sa Srbinom, da bi podigli gledanost.
U svakom slučaju, sigurno je da Marijana nije potpisala takav nekakav ugovor (Emotion bi previše riskirao), ali je možda ispunila svoj dio pogodbe.

Nisam pratila, ali sudeći po reakcijama može biti da se ona stvarno zatreskala u tog Nemeša, jer je takva po prirodi. Može biti da je pretjerala i da su se stvari izmakle kontroli i izvan dogovora pa je muž ipak zatražio razvod.
Naravno, neki komentiraju da bi ona već sada bila s mužem u tom slučaju, ali logično je da nitko neće ništa raditi dok se strasti ne stišaju i publika ne zaboravi na Bb. zubi

Ipak, mediji će pratiti slučaj Čvrljak. Moguće je da je i Nemeš ovo odigrao sa Marijanom kako bi podijelili lovu. Jako je puno teorija zavjere. zubi

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   čet lip 30, 2011 11:04 am

@Chak...zao mi ju je jer ne zna sto radi. Ko malo dijete je. Ne zna reagirati. To sto netko ima neke godine nista ne znaci.

@Blizz...nikako mi nije jasno kako je nekom Marijana najednom postala svetica nakon sto je tog Nemesa pravila budalom, igrala se macke i misa, nabacivala se drugima kad ga nije bilo... Mislim, kuzim da se na momente povlacila jer joj je zapravo bilo tesko radi citave situacije ali cas kao prekida s njime cas hoce ostat s njime...mislim...da se zbilja zaljubila onda bi htjela biti s njime i gotovo. A ona se puno premisljala. I sad je cudno sto ju on ostavio. U biti kao problem je sto je to napravio javno. Ali zasto ne? I ona je muzu radila sve javno. I Nemesa je zajabavala javno. Na koncu on nije nista vulgarno rekao o njoj. Samo da je glumica. Cak i da su prekinuli iza kamera sve bi svejedno bilo preneseno javnosti. I opet bi on ispao pizda jer ju je ostavio. Barem imam dojam da bi ispao.
Cak mi se cini da su Hrvati samo cekali nesto da popljuju njega zato jer je Srbin pa je onda svaka isprika dobra.

@Athena...pise po portalima da se razvode ona i muz i da ce ona dobiti dijete. On ne zeli njezine novce tako da to ostaje njoj. Ali sigurno ce se oko toga dogvorit pa tako ona nece polagat prava na stecevinu u Sibeniku koju je, zapravo, o privredio.

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Big Brother   čet lip 30, 2011 4:38 pm

Kad Severina ljubav vodi,tad ujeda i grebe jer voli nasa Seve da se dobro jebiiipppp... cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   čet lip 30, 2011 4:47 pm

Alpha je napisao/la:
@Chak...zao mi ju je jer ne zna sto radi. Ko malo dijete je. Ne zna reagirati. To sto netko ima neke godine nista ne znaci.
To što se godina tiče, to se slažem, no da li ona dosita nije znala što radi. Hm nisam siguran, nije ona bila zavedena od Nemeša, već je praktički ona zavela njega, da bi ga nakon toga varala ili nešto slično u samoj kući, gdje je broj muškaraca jako ograničen. Ono kako se meni činilo je da je ona ovisna o seksu i da se ne može suzdržati i da će pristati na sex sa bilo kojim muškarcem bez obzira da li joj je privlačan ili nije, samo je pitanje vremena. Naravno osim ako nije baš sve izrežirano i sve u naprijed dogovoreno, što je također moguće, ali i u tom slučaju je znala u što se upušta i tada je ona bila jedina koja je znala, dok su svi ostali bili u njenoj i RTL-ovoj igri. U svakom slučaju ona je bila privučena nečime što nije mogla odbiti, to je ili sex ili novac, a možda i jedno i drugo :)

@Fantom te slikice idu na tekst u kojem Severina suosjeća sa "jadnom" Marijanom

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Big Brother   čet lip 30, 2011 4:49 pm

Da, sve ovisi o tome da li nekretnina u Šibeniku i ostalo što imaju spada u bračnu stečevinu ili ne.
U svakom slučaju, dogovor je najbolji.
Neki kažu da je Marijana sad bogata. Realno 100 000 eura je jako dobar iznos, međutim pokriva jedan stan i neki auto. Ako osoba ne radi, treba nekako preživjeti. Ja ne sumnjam da će si Marijana nakon nekog vremena naći novog sponzora, jer ona je takva žena, a sponzori neće izumrijeti.

Niti meni nije jasno kako mnogi gledatelji mogu nekima predbacivati licemjerstvo, a sami se okreću kako vjetar puše. Ja bih rekla da je Marijana svetica, toliko koliko su katolici (prema statističkim podacima), zaista katolici stilom života. miga
Uglavnom, ne mogu shvatiti logiku ljudi koji tvrde da svi varaju kao i Marijana, ali ona zaslužuje nagradu jer je iskrena. scratch Ispada da je bitno biti iskren, a sasvim nebitno na kojim osnovama ta iskrenost počiva. Uz to zaboravljaju u koju je situaciju ona dovela svoje bližnje pa i curicu, tako da je ovo što joj je Nemeš javno napravio 'piece of cake', naspram svega što je ona javno priredila obitelji. :P

Mislim da su za nju glasali mnogi nacionalisti i vrli kršćani, koji valjda misle da su stvari u redu, ako se za njih dobiva lova i podrška većine koja to isto radi. cerek
Negdje sam pročitala da je bilo oko 150 000 glasova, možda nešto više. misli
Realno, za show koji se odvija u 4 države, to je jako malo glasova.

Mislim da je Marijana jako nestabilna osoba koja bi prvenstveno trebala stručnu pomoć. conf1

Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Big Brother   čet lip 30, 2011 4:56 pm

A idealna i strucna pomoc bi mogla biti Fantom koji bi znao pametno uloziti ovih 100 tisuca eura... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   pon srp 11, 2011 1:45 pm

@Chak...mislim da ona ipak ne zna zbilja sto radi. Ona si sigurno za sebe misli da je pametna. Isto ko sto to za sebe misli Kerum. Medjutim debelo je upitno jel to bas tako i znaju li ti ljudi uistinu sto rade. Cak i ako oni misle da znaju...znaju li?

Majmun

Female
Leo Snake
Broj postova : 1396
Registration date : 09.06.2011

PostajNaslov: Re: Big Brother   pon srp 11, 2011 5:23 pm

Ono šta sam vidila, čini mi se da je emocio tip, pomalo nestabilan. Čini mi se da je iskrena u tome šta radi. Očigledno joj je ovo velika lekcija, i duhovna prekretnica. I sve šta je odrađivala u kući su karmička posla. Tako mi se čini... Nikoga ne treba osuđivati.

Pozdrav

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Big Brother   pon srp 11, 2011 8:49 pm

Teško mi je analizirati nekoga, ali logično je da postoje reakcije na javne postupke ljudi i da ih neću opravdavati niti podržavati, ukoliko ih smatram lošima.
Osim toga, radi se o showu, gdje su ljudi u potpunosti ogolili svoju intimu, onda ne vidim da postoji razlog zašto netko ne bi komentirao ili kritizirao nečije postupke.

U vezi pobjednice Bb showa, slažem se s time da ona misli kako je napravila nešto jako hrabro i uopće ne smatram da se radi toga pokajala, kao i svi njeni navijači koji jako cijene "iskrenost", iako je nebitna cijena te iskrenosti i njen utjecaj na druge ljude. kava
Nije neoprostivo to što je ona napravila, nego činjenica da se uopće nije htjela kontrolirati i da joj nije bilo bitno hoće li je u klinču vidjeti majka, otac ili netko treći... Navodno, veliki broj puta.
Dakle, za mene je ona labilna osoba, sa vrlo niskim samopoštovanjem (vidim da sada cvili za ljubavnikom) i vrlo slabom samokontrolom, a vjerojatno i veliki egoist.

Bit ću iskrena i reći kako mislim da ovo iskustvo nije apsolutno nikakva prekretnica za Marijanu, jer ona je tip osobe koji se povodi za nagonima.
Uopće je nezrelo da odnos koji je trajao na način na koji jest, naziva ljubavlju i sumnjam da ona uopće razumije što ta riječ znači.
Meni nije jasno zašto nju sada svi žale. misli
Na portalima "bodu" u oči naslovi gdje "zvijezde" Hrvatske nazivaju onog njenog ljubavnika svinjom itd.
Prema Marijani se postavljaju kao da je maloumna ili maloljetna osoba, koja ne zna što radi i kao da ju je netko natjerao da se ponaša na određene načine u kući ili osramotio pa ispada da bi trebalo bacati kamenje na "zločeste" gledatelje, koji se usuđuju kritizirati postupke koji su samo zakukuljeni nekim romantičnim nazivom.
Naravno, neki su rekli da je barem nakon svega zaslužila uzeti lovu, jer joj je "netko" uništio brak. Gdje je ona bila u čitavoj toj priči? scratch
Ispada da je bila kolateralna žrtva, bez ikakve inicijative, a ne glavni akter čitave radnje.

Majmun

Male
Sagittarius Broj postova : 1703
Registration date : 29.09.2007

PostajNaslov: Re: Big Brother   pon srp 11, 2011 9:12 pm

Marijana nije baš svoja što i pokazuje njezino ponašanje u showu.
Slučaj za promatranje.

Kad se sve zbroji na kraju, Marijana se izgleda držala one stare "cilj opravdava sredstvo".
Nemeš nije svinja.
On je umišljen i misli da je" faca". rofl2
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun

Female
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Big Brother   pon srp 11, 2011 11:50 pm

@Athena, ne znam da li si se nadovezala na moj post (vidim da si kometirala nešto od toga što sam napisala), pa ću još reći. Point je da se ljudi ne trebaju postavljati kao sudije, kada su drugi u pitanju, jer to nije dobro. Svi smo različiti, i normalno je da se svi ne ponašaju po našim mijerilima i vrijednostima. Nitko nema pravo osuđivati drugoga, pa čak i kada napravi najgoru stvar koju možemo zamisliti.
Kada netko nema problem sa egom, onda se vrlo lako može postaviti u poziciju druge osobe. Empatija je jako fina i suptilna stvar, i ne vidim razloga zašto netkoga izopćavati, i zakidati percepcije na takav način, samo zato što je drugačiji od nas, ili je napravio nešto "loše"...

Pozdrav

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto srp 12, 2011 1:35 am

@Lyra, nadovezala sam se općenito na komentare. Ovako, Bb je javni show. Ljudi komentiraju glavne sudionike i oni na to pristaju. miga
Čak i u stvarnom životu, svi mi stječemo određenu percepciju nekih osoba i njihove postupke komentiramo kao dobre i loše, ovisno kako ih vidimo, o samom sustavu vrijednosti društva itd.
Dakako, svi smo mi različiti, ali to ne znači da ćemo određena ponašanja koja netko (ili većina nas) smatra negativnim i lošim, komentirati u pozitivnom smislu ili da ih uopće moramo propustiti komentirati. Zašto ja ne bih komentirala postupak žene/muškarca koji je svojevoljno stavio svoju intimu na pladanj cjelokupnoj naciji? misli
Naposljetku, svi mi znamo da i naše akcije izazivaju reakcije društva i to je normalno.

Naravno da nisam sudac, ali reći ću da po mom mišljenju za neke stvari nema opravdanja i vrlo je bitan način na koji se one odvijaju.
Dakle, u konkretnom slučaju ne smatram pozitivnim činjenicu da se osoba povodi isključivo za svojim nagonima, bez sentimenta za ikoga drugog, osim sebe same.
Naravno, nije ni prva ni zadnja, ali to nije opravdanje. Prijevare se događaju, ali to ne znači da bi trebale biti "pravilo", osim ako se dvoje ljudi usuglasi da im veza/brak bude otvoren.

Uglavnom, možda zvuči nelijepo, ali čini mi se da je Marijana promiskuitetna i nestabilna osoba, koja bi trebala potražiti stručnu pomoć.
Alarmantno mi je da ima toliku podršku društva, samo zato jer je "iskrena" osoba, ali ljudi pate na romantične fraze, koje su prilično šupljikave.
Ja neću na nikoga bacati drvlje ili kamenje, ali volim stvari nazivati svojim imenom i mislim da je sasvim normalno da komentiram svoj utisak, glede određenih sudionika i pojava u društvu. :)

Majmun

Female
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto srp 12, 2011 1:42 am

Mislim da me ne razumiješ Athena. Ali sve ok. Ne moramo na ovu temu komunicirati.

Pozdrav, i laka noć ...

Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Big Brother   uto srp 12, 2011 1:59 am

@Lyra
Ne znam koji dio nisam razumjela, ali za mene zrele osobe moraju biti svjesne da svaki njihov čin, polučuje određenu reakciju društva, koja može biti opravdana ili neopravdana. miga
Isto tako, mislim da osoba treba imati sentimenta za druge i birati način na koji nešto čini, ukoliko joj je doista stalo. U protivnom, to pak govori o prioritetima same osobe i to nitko ne može poreći. miga

Ja nisam apsolutno nikog niti izopćila niti zakinula, ali ne volim fraze bez stvarnog pokrića, na koje očito masovno pada publika.
Konkretno, ne znam što je to "osuđenicu" iz showa u trenu pretvorilo u "heroinu" žena. misli
Eto, to pak govori dovoljno o klimi društva, a ovo je samo jedan od primjera.

Ne smatram da je itko od nas svetac, već biće koje ima određene sustave vrijednosti, kao i da nešto smatra "dobrim" ili "lošim" u određenoj mjeri.
Eto, to sam htjela reći, stoga ne vidim razloga zašto to nešto ne bih prokomentirala, u "pozitivnijem" ili "negativnijem" kontekstu, osobito na dotičnoj temi. :)
Lijepi pozdrav

PostajNaslov: Re: Big Brother   Today at 1:30 pm

[Vrh] Go down

Big Brother
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4