Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poltergeist iz Enfielda

Go down 
+22
Daenerys
mare
frostie
conan_1
Malkavian
Jaykof
dark light
josip reggie
Syn
snark
Hybrid
zvezda
kravica
gloria_g
Alpha
silver
Angel from shadow
Absynthia
Rain
Svjetloisjena
malena
Neobicni forumas
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimečet stu 13, 2008 7:15 pm

uselili su se.conan i frostie kako objasnjavate to da je dijete bilo uguseno???
nevjerujem da bi stariji covjek meni pricao takve price samo da me uplasi,cak mu baka nije dala da mi to prica bas iz tog razloga.
a dali se to danas dogadja,neznam,ali takve stvari su se vise prije dogadjale to sigurno,zasto neznam
[Vrh] Go down
Daenerys
Riba
Daenerys


Female
Leo Pig
Broj postova : 197
Age : 40
Registration date : 26.09.2007

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:28 pm

poltergeist - bar prema pričama obično se veže uz osobu adolescentne dobi (korištenje njene energije proizašle iz seksualnosti bla-bla) prije bi rekla nekakav entitet

u jednom slučaju o kojen san daaavno pisala isto su naišli na nekakav entitet koji je fizički zlostavljao čovjeka - deboto ga skoro ugušivši

ak te zanima pročitaj
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:31 pm

hvala puno
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:57 pm

OMG

inace jako se bojim duhova i cim sam ovo procitao okrunuo sam se oko sebe da vidim ima li sta... pale brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bas se osjecam kao da je nesto samnom u sobi, i to bas iza mene i gleda mi u ledja...

(bas dok sam citao ovo rubom oka sam vidio nesto crno, pa me to jos vise uzrujalo)

nedaj ti boze da se ovo ikome dogodi... strasno! giba



sto se tice tih prica od roditelja, baka i djedova; i meni je mama pricala nevjerojatnu pricu, nije bas o poltergeistu, nego kako su prizivali duhove, odn. moj tata s svojim jaranima. ne sjecam se svega sto je sve rekla da je bilo nakon sto su pozvali duha, ali pucale su case i ljuljale se slike po citavoj sobi.

ne mogu joj ne vjerovati, nikad mi nije nista lagala, samo mi je na kraju rekla da je bolje da mi to nije pricala...
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 9:58 pm

Što se tiče poltergeista zovu ga još i zvučni ili bučni duh te se većma promatra u protestantskim zajednicama. U svakom slučaju radi nerede, znači kaotično biće. Laički govoreći ima između ostalog nekih filmova na tu tematiku. Istoimeni primjerice. U svakom slučaju napominjem oprez-sve su to opasne sile
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimesri pro 29, 2010 10:19 pm

Prestrašno. Poltergeisti često ostave neki trag, te ako mu se udovolji ili se prestane raditi nešto što mu nije po volji, prestat će opsjedati mjesto u kojem se nalazi.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 4:48 pm

inace gledao sam vec prije taj dokumentarac na "national geograficu" i mogu reci da je zbilja zastrasujuc...no sto je tu je,moramo shvatiti da su te i takve stvari realnost i mogu se desiti svakome od nas...@ affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Poltergeist iz Enfielda   poltergeist - Poltergeist iz Enfielda - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poltergeist iz Enfielda
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: