Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Biranje partnera

Go down 
+4
Alpha
Athena
Fantom
MoW
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimened tra 03, 2011 11:55 pm

Pala mi je na pamet jedna zanimljiva ideja. Naime, uočio sam da određene kategorije ljudi imaju različite principe po kojima biraju partnera.

Tako ljudi koji nisu baš intelektualno razvijeni, ali jesu seksualno i tjelesno, najčešće biraju partnera po načelu suprotnosti. Dakle, privlače ih oni ljudi koji imaju suprotne stavove, mišljenja ili zanimacije. Takve veze su u pravilu strastvene i brzo završavaju.

Drugi koji su više intelektualno obdareni traže partnera po načelu jednakosti. Dakle, interesiraju ih oni ljudi koji imaju slične interese i mišljenja. Takve su veze dugotrajnije, ali najčešće nisu toliko strastvene kao ove prve.

Treći koji su više orijentirani na duhovnost i razvoj u duhovnom smislu najčešće čekaju dok ne naiđu na osobu koju "vide" kao srodnu dušu. Oni ne biraju po načelu suprotnosti ili jednakosti, već intuitivno znaju koja je osoba prava za njih. Ako pogriješe, znaju se teško razočarati, no ti su ljudi po prirodi vrlo dobri u pronalasku odgovarajućeg partnera.

Šta mislite o ovoj podjeli? Mislite li da tu ima nečega, s čime se slažete, a s čime ne? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 12:21 am

Pa cuj MoW,ja ovu tvoju temu vidim kao neku anketu... confused

Ako kazem da biram partnerke po nacelu suprotnosti,ispada da nisam bas inteligentan...

Ako kazem da biram partnerke po nacelu jednakosti,ispada da sam intelektualno obdaren...

Ako pak tvrdim da cekam srodnu dusu,ispada da je tesko klasificirati moj intelekt ili je
njega bar tesko definisati....


Izvoli MoW pa ti prvi baci kamen tj. reci kojoj grupi ti pripadas...???

[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:34 am

Što se tiče one prve kategorije, ljudi koji nisu previše intelektualno razvijeni (čitaj isključivo seksualna i tjelesna bića) pa pronalaze one inteligentne za vezu,
pitam se što je sa onom potonjom skupinom?
Kako to da su intelektualci zainteresirani za ljude s kojima se ne mogu naći komunikacijski na sličnoj valnoj duljini?
Aha, vjerojatno unaprijed osvijeste činjenicu da veza neće potrajati, ali imaju potrebu za nekom promjenom u životu ili kratkotrajnom strašću. :P

Diskutabilna mi je ona kategorija koja teži duhovnosti. misli
Svi mi manje ili više težimo duhovnim stvarima pa ne bih stavljala "duhovnjake" u posebnu kategoriju, jer niti duhovnost nije jedina komponenta njihova bića.
Ne bih se složila da samo "duhovnjaci" vide neku osobu kao srodnu dušu ili je prepoznaju, jer svaka osoba koja je zaljubljena ili počinje gajiti emocije prema svojoj trenutnoj odabranici/odabraniku, percipirat će je/ga kao srodnu dušu. miga
Izuzetak su samo oni koji traže u startu partnere za seks ili vezu na kraću relaciju.

Naposljetku, vjerujem da u svakoj navedenoj kategoriji vrijedi ona "svaka ptica svojem jatu leti".
Potpuno se slažem da su veze pretežno intelektualaca-tjelesnih (seksualnih) pojedinaca, osuđeni na kraći rok trajanja, baš zato jer vremenom razlike u prioritetima dolaze do izražaja.
Međutim, mislim da to isto vrijedi i za sve ostale, tako da velike razlike među partnerima predstavljaju dugoročno kamen spoticanja u vezi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 11:14 am

Zanimljivo srocena tema ali malo nedovoljno razradjena/objasnjena. Bar mi se tako cini.

Nisam dobila dojam da se stvari posve iskljucuju kako je to dozivio Fantom. Koliko vidim radi se samo o tome sto dominira nekom osobom. Tako bi u prvu kategoriju spadale osobe kojima prvenstveno dominiraju nagoni. Oni mogu biti i genijalci u nekom podrucju ali kad su musko-zenski odnosi u pitanju tada su podredjeni nagonu. Zato cesto pogrijese u izboru partnera.

U drugu skupinu spadaju vise analiticni ljudi koji u odnose ulaze razumom vise nego icim drugim.

U trecu skupinu spadaju senzibilniji ljudi. Da bi netko uopce vjerovao u srodne duse svakako mora imati neki vid duhovnosti razvijen. Zato se spominje duhovnost u toj kategoriji. Ti ljudi biraju partnera po vibraciji (da tako kazem). To znaci da ce dozivjeti i jaku privlacnost (nagon iz prve skupine), moguci logicni izbor (kao u drugoj skupini) ali ce ubrzo shvatiti da to nije to vec ce odabrati osobu koju dozive da je na istoj frekvenciji kao i oni.
E sad, ova kategorija ima "kvaku". Naime. Ako je netko u prvoj skupini onda ce njegova srodna dusa vjerojatno biti iz iste skupine. Isto vrijedi i za drugu. Tako da je duhovnost uvijek prisutna ali se ovdje radi o vise-manje svjesnom odabiranju nekog na toj osnovi pa je zato stavljena kao posebna kategorija.

U svim skupinama mogu biti i genijalci i budale. To je jasno. Medjutim kada se gleda masa tada u prvu skupinu najcesce spadaju oni ko ovi ih Big Brother kuce (dakle ne bas najbistirji). Nagon i deri.
U drugu pak spadaju obrnuti nego ovi u prvoj ali to nisu nuzno genijalci. Mogu biti bas zatucane budale koje su upoznale drugu osobu u istoj sekti kojoj i oni slijepo vjeruju i to je bio glavni kriterij.
U trecu spadaju opet razni...

Dakle, po mom misljenju krivo je gledati podjelu negativisticki i iskljucivo. Cesto se te stvari i prozimaju. Takodje nema potrebe da se odmah ukljucuje ego i strah kako ce netko ispast ako kaze da je prva skupina.

Evo ja cu kazati ovako. Kada sam bila mladja uglavnom sam birala partnere po principu mjesavine prve i druge skupine. Uvijek je tu bilo nekih natruha trece. Pitanje "je li to to". Pa je bilo i zavaravanja jer sam osjecala da bas i nije ali sam htjela da bude pa sam malo prilagodjavala stvarnost. No, znate kako to ide...
Onda sam kasnije vise spadala u neki miks druge i trece skupine s naglaskom na drugu.
Sad sam u trecoj. I magare nauci. Sto da kazem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 11:50 am

@Alpha izvrstan post, slažem se. zivili Dakle, nije ideja bila isključivost kao što je to Fantom mislio, ideja je bila predočiti skupine ljudi da svatko utvrdi u nekom trenutku koliko pripada kojoj od tih skupina.
Jednostavno, ako se povodiš za nagonom, djelovat ćeš više u smislu toga da te privuče prva osoba koju ugledaš, a to će često biti ona koja te nadopunjava na način da se ona bavi s nečim što tebi očajno fali. Dakle - tvoja suprotnost. Međutim, nakon kratkog vremena slijedi otrežnjenje, onda dolazi do racionalnog sagledavanja veza na principu slaganja liste toga što bi htio da neka osoba ima. Taj intelektualni pristup često vuče to da ste si vrlo slične. I to nije loše, međutim rijetko kad se može dovoljno intelektualizirati veza, a da ona bude i dalje strastvena. Konačno, nikad nećemo naići na takvu osobu koja ima "sve po tome što bi mi htjeli". Tada neminovno dolazi do razočaranja.
Stoga nakraju, kad - tad, osoba prestane razmišljati i prestaje slijediti nagone, već traži "ono nešto", neki znak da je dublje povezan s osobom koju je upoznao. Tad će se upustiti samo u takav odnos ako intuitivno osjeti da je ta osoba prava za nju. Da bi to spoznao, treba se osloboditi od niskih strasti i intelektualiziranja. A to je teško, i zato mnogi nikad ni ne dođu u treću skupinu. :)


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 12:55 pm

Hvala :) Ali ovaj tvoj post ne djeluje bas ko da se slazemo...naime, po tome sto pise doima se kao da su neke grupe bolje tj. losije. Odnosno da je jedino treca grupa ispravna. A ja se ne slazem s time. Naime, srodne duse se nalaze i bez svjesnog djelovanja i to moze biti i u prvoj skupini sasvim jednako kao u drugoj i kao u trecoj. Jedino sto je na vise ili manje svjesnoj razini (da to tako nazovemo). Problem nastaje ako je osoba senzibilnija, a ne nalazi odgovarajuci par nego ulazi u kompromisne veze temeljene vise na prvom i drugom i to radi svjesno. Upravo je taj svjesni moment problem. Naravno, problem je za one koji jesu svjesni. Za one koji samo jesu to nije problem. Oni se mogu pitati zasto stalno nailaze na krive ljude bez da uocavaju obrazac ponasanja i na kraju da ipak nadju pravu osobu ali opet na svoj nacin.
Drugim rijecima mislim da je sasvim cesto da su srodne duse u slicnim skupinama i nalaze se na nacine prilagodjene tome. Dakle, ako se ima dvoje ljudi koji se spajaju po pravilu prve skupine moze biti da je upravo to njihov nacni na koji ce i naci srodnu dusu. Nije nuzno biti u trecoj skupini za to. Dapace. Uopce nije. Jer da je tako onda bi jako malo ljudi bilo sa svojom srodnom dusom.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:03 pm

Razumijem što se podrazumijeva pod intuitivnim pronalaženjem partnera, ali činjenica je da ono ne isključuje intelektualnu privlačnost pa niti onu fizičku, zar ne? misli
Kad bi isključivala neke od dviju komponenta onda se niti ne bi radilo o vezi koja ima potenciju trajati, čak niti stvoriti "bazu".

Ako pak postoji intelektualna i fizička kompatibilnost, tada ima i sličnosti.
Onda opet dolazimo do toga da biramo partnere koji nam nisu sušta suprotnost, one sličnih valnih duljina.

Dakle, parametri "podudarnosti" nisu isključeni ni kod onih orijentiranih na "duhovno" i intuitivno, zar ne?
Tom logikom dovodim u pitanje ono što je autor uvodnog posta spomenuo, a odnosi se na onu "duhovnu skupinu" koja ne bira po načelu jednakosti i sličnosti. confused

Osobno sam sklona misliti da bi ono "duhovno" i intuitivno bila samo nadogradnja intelektualnog i fizičkog segmenta, koji prvenstveno mora postojati u startu, iako se ne zadovoljava poput uvjeta, na svjesnoj razini.
Mislim da je tu najbitniji trenutak i otvorenost pojedinaca za neki novi osjećaj ili vezu. miga

Ako netko fokusirano traži partnera pa pronađe nekog tko mu donekle intelektualno i/ili fizički odgovara, onda bi to bilo svakako bila
veza koja je u startu ciljano formirana i samim time gubi na efektu. Mislim da smo okruženi sa puno ljudi koji bi eventualno zadovoljili jedno i drugo.

Međutim, ukoliko se radi o osobi koja inače nije sklona (često) unaprijed "kalkulirati" neki odnos kao potencijalnu ljubavnu vezu, samo zato jer postoji jedan ili dva navedena preduvjeta, tada u određenim slučajevima može doći do elementa iznenadne spontanosti i neforsirane otvorenosti prema emocijama.
Time dolazi do izražaja intenzivnost, veća ekstatičnost i u određenim slučajevima se stvara dojam pronalaska "srodne duše", ukoliko dolazi do poklapanja momenta istodobnog postojanja " ljubavne inspiracije" dvoje ljudi.

Ukratko, smatram da su ljudi neskloni čestom i ciljanom pronalaženju partnera izbirljiviji, a samim time skloniji pridavanju epiteta "posebnosti neke ljubavi", "soul mate sindroma" za razliku od onih motiviranih poslovnom logikom :P i/ili nagonima.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:04 pm

@Alpha Naravno, s time se slažem. Svaka duša nađe svojeg odgovarajućeg, što se može dogoditi i u prvoj i u drugoj skupini. Ipak, smatram da su oni u trećoj skupini bolji od onih u drugoj, a da su drugi bolji od onih u prvoj. Na to gledam kao na postepeni razvoj koji se treba proći tijekom više inkarnacija, iako neki to vjerojatno svladaju u jednoj inkarnaciji, iako su takvi rijetki.
Treća skupina tek nakon takve intuitivne spoznaje ulazi u vezu, ne prije. Prva skupina ulazi u vezu bez obzira na to što im intuicija kaže, dok druga skupina u vezu ulazi na temelju objektivne procjene slaganja, što zna biti pogrešno jer nemaju sve informacije. :)


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:20 pm

Prije Alphinog posta sam htio postaviti pitanje zašto je odabir na temelju "niskih" strasti i intelekta "lošiji"?
Mislim da bi u skladu sa svojim godinama i psihološkom zrelošću svaki čovjek kao obično zemaljsko biće trebao proći kroz sva tri načina izbora partnera. Kemija pojedinca i razvijenost duše bi odredila u kojem stadiju života bi određeni način bio naglašeniji. Mislim da je nužno da bismo se pravilno psihički i tjelesno razvili proći kroz sve to (barem za većinu ljudi).

Osobno, iako smatram ispravnijim birati po trećem načinu, znam da takvo biranje definitivno nije za mene u ovom godištu jer nisam uopće spreman za to. A neki ljudi nisu spremni niti s 30, 40 godina. Neki nisu nikad. Ali nije to ništa loše. Bolje da biraju onako kako njima odgovara nego da forsiraju neki drugi način pa da na kraju zeznu.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:22 pm

Mislim da niti jedan nacin nije los. Dapace, upravo je najbolji za tu osobu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:25 pm

Slažem se zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 2:26 pm

Alpha je napisao/la:
Mislim da niti jedan nacin nije los. Dapace, upravo je najbolji za tu osobu.

Zakljucak:

Ja gotivim Alphu koja ima male sise a veliku inteligenciju sto neznaci da sam se odrekao velikih sisa... confused

Mlad covjek ne voli da bude jos mladji, a kad ostari, zeli da bude jos stariji... scratch

Da li vam ovo nesto govori...??? kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 3:00 pm

Puno si ti tu zakomplicirao pa ce tebi Alpha koja ipak ima veliku inteligenciju pomoci. Ti ga spadas u prvu grupu. Goni te nagon (velike sise) ili ono sto ti fali (inteligencija...sto objasnjava zasto ti se ja svidjam zubi )). Eto. Prosto ko pasulj, zar ne? cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimepon tra 04, 2011 4:19 pm

rofl2 Eto ti Fantome kad ideš isprobavati Alphinu inteligenciju. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 2:15 pm

Bitno je Alpha da bi nasa veza bila strastvena a da li bi trajala kratko ili ne,
manje vise je nebitno... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 3:06 pm

A znam, Fantom, znam...al kad ja spadam u tu neku skupinu koja se pali na one sa velikim IQ-om i velikim...jos necim ( cerek )...pa nam, eto, nije sudjeno :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 3:24 pm

Je**m ti sudbinu... tuzni

Jedno stablo a dvije grane,jedna vene a druga lista... no

Eh sudbino,zasto nisi svima ista... confused
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 5:13 pm

Ne znam za ove naznake koje je Mow napisao u uvodnom postu

Meni je kod biranja partnera uvijek bio zanimljiviji netko koji je suprotnost, ali tipa takav bi me mogao naučiti neke stvari, U biti tražim polovicu koja nadopunjuje ono što meni manjka i nedostaje i da ja to njoj jednako tako omogu pružiti. A opet zbog potrebe komunikiacije i slaganja trebaju biti neke stvari u kojima smo si slični. a najviše me privlači kad netko pokaže svoju inteligntnu i senzibilnu stranu, u samom svom ponašanju i ne to samnom nego i s okolinom.
Prije sam bila za čekanje srodne duše.. koja će se doči na neki sudbonosan način... nakon par preranih nadanja i pljusaka realnosti odustala sam od čekanja i uzimala ono što mi se nudilo, čak i spuštala kriterije za budućeg partnera. to mi je malo krivo sad.. kad je moj sadašnji partner upravo takva osoba koja je čekala

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 5:20 pm

Dakle na kraju si upala u trecu skupinu ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 5:29 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle na kraju si upala u trecu skupinu ;)

Ocigledno i namjerno(kao i ostali) Alpha a to sve zahvaljujuci MoW-ovim "nenamjernim" upustvima... :)

Zivjela treca skupina,jedina,jedinstvena i nepogresiva... zivili
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 9:21 pm

@Gea svaka čast tvojem partneru, a i tebi jer si ga znala konačno prepoznati. zivili

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 9:33 pm

@Fantom...od kud ti to da je treca jedina i nepogresiva? Bezveze izjava skroz. Ali iz Geinog posta se jasno vidi da je ona tezila partneru kojem odgovara bas na tom nekom nivou koji dobro opisuje doticna treca skupina.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 9:57 pm

Meni je bezveze tu raditi ikakva rangiranja spomenutih skupina iz uvodnog posta tako da je jedna skupina bolja i ispravnija od drugih iz nekog razloga. Za mene tu postoje samo usporedbe između tih skupina, koje i nisu totalno razdvojene, već se međusobno prožimaju. Svatko prema svojim željama i prioritetima traži i bira partnera, jedni bi se fest jebali, drugi bi tipičnu ženicu kakve su prije bile, treći čekaju čekaju i čekaju 100 godina da si nađu srodnu dušu i potom još po mogućnosti vide da su se zahebali. Bitno da svi dobe što žele i ćao, bila to seks mašina ili bila to "srodna duša" (sve su duše srodne dok smo zaljubljeni, kakve veze onda uopće ima rofl2)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 10:41 pm

Blizz to su samo tipovi, kao neki kriteriji. To ti je isto ko da kazes da ti je bezveze sto neki decki vole visoke cure, a neki niske. Svatko ima svoje favorite. I sam kazes da bi neki ljudi samo sex, neki bi tipicnu zenicu, neki bi tko zna sto...upravo si rangirao. I to bas po obrascu iz uvodnog posta jer prvi spadaju u prvu grupu, ovi sto bi zenicu spadaju u drugu i td. A svi se mogu zahebat. To se slazem.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitimeuto tra 05, 2011 10:56 pm

Pod rangiranje sam mislio na rang liste od boljeg prema lošijemu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Biranje partnera Empty
PostajNaslov: Re: Biranje partnera   Biranje partnera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Biranje partnera
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Manipulacija prilikom nalazenja partnera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: