Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bizarna žena-vampirica

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Bizarna žena-vampirica Empty
PostajNaslov: Bizarna žena-vampirica   Bizarna žena-vampirica Icon_minitimeuto tra 05, 2011 1:13 am

Maria Jose Cristerna je umjetnost ukrašavanja tijela podigla na novu razinu.
Ova meksička tattoo majstorica i školovana odvjetnica, svoj zastrašujući izgled predstavila je na izložbi tetovaža u meksičkom gradu Monterrey.

Maria kaže da se tetoviranju okrenula nakon što je bila žrtva obiteljskog nasilja.
"Tetovaže su za mene bile neka vrsta oslobođenja. Članovi moje obitelji su bili i ostali gorljivi katolici.
Školovala sam se u vjerskoj školi, zaljubila sam se i sa 17 godina sam se vjenčala. Posvetila sam se karijeri, htjela sam sve napraviti kako treba".

Istetovirala je gotovo čitavo tijelo, a tome je prethodilo konstantno fizičko nasilje, koje ju je natjeralo da izgradi "novu" sebe.
Uz tetovaže, Maria je svoje tijelo i lice ukrasila nizom piercinga i titanskim potkožnim implantatima, kako bi napravila rogove na čelu.
Ova 35-godišnjakinja, majka četvero djece, odlučila se na zubne implantate kako bi postigla željeni vizualni dojam, pa sada ima i vampirske očnjake.
Iako se ističe izgledom, tvrdi da vodi normalan život.

"Rogovi su simbol snage i ugrađeni su mi bez anestezije. Očnjake sam produžila jer sam još kao mala obožavala vampire, a boju očiju sam promijenila jer mi se uvijek sviđala baš ta boja".

Njena transformacija još nije gotova, planira ugraditi još dva titanska implantata na tjemenu.

"Tetoviranje je moj način postizanja besmrtnosti, uistinu biti vampir i ne umrijeti – ostaviti moj rad, moj trag na tuđoj koži", zaključuje bizarna žena-vampirica.



LINK http://webcafe.net.hr/bizzar/page/2011/04/04/0652006.html

Kako komentirati ovakve ekstreme? Što neku osobu zaista može potaknuti na ovakve drastične korake? misli
Mislim da je tu uvijek riječ o nekim većim psihološkim problemima.
Koliko ste liberalni po pitanju ovakvih fizičkih preinaka i da li bi osobe koje mijenjaju svoj izgled na ovakav bizaran način, mogli u startu prihvatiti kao donekle "normalne"?


_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Bizarna žena-vampirica Empty
PostajNaslov: Re: Bizarna žena-vampirica   Bizarna žena-vampirica Icon_minitimeuto tra 05, 2011 9:50 am

Ne znam da li je ta žena normalna i da li ima prisoloških problema. Teško je to ovako reći, bez da se popriča sa njom ili pak da se druži neko vrijeme. Jer ovo što mi vidimo je samo površina koja može biti i posljedica i društva u kojem živi, pa bi to više govorilo o ljudima s kojima ona živa nego o njoj samoj. Jer znamo svi jao puno ljudi koji iznutra izgledaju kao što ona izgleda izvana.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bizarna žena-vampirica Empty
PostajNaslov: Re: Bizarna žena-vampirica   Bizarna žena-vampirica Icon_minitimeuto tra 05, 2011 9:55 am

Jucer sam ulovila zadnjih pet minuta serije Zakon i red. Uglavnom sudilo se nekom plasticnom kirurgu kojem je pacjentica valjda umrla na stolu i to uslijed njene desete (ili tako neke) plasticne operacije. Postavljeno je pitanje zasto ju nije poslao psihijatru ali on je smatrao da joj moze pomoci vise nego bilo koji psihijatar time sto ce uciniti ono sto ona zeli, time ce si biti lijepe i stoga sretna. Ali ta zena se podvrgavala X-toj operaciji. Ocito da nije bila sretna i da je uvijek nalazila jos nesto sto bi trebalo popraviti. Hocu reci...trebala je ici psihijatru. Isto tako i ova. Koji joj je to doktor ugradio nesto u glavu i jos bez anestezije. Ko joj je produzio ocnjake. I nitko ju nije poslao psihologu ili psihijatru. A ona jos kaze da je to nacin da se lijeci od nasilja. Bozesacuvaj.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Bizarna žena-vampirica Empty
PostajNaslov: Re: Bizarna žena-vampirica   Bizarna žena-vampirica Icon_minitimepon tra 11, 2011 1:51 am

eeee... ovo je fakat bizarno do kraja... zašto bi netko to htio, toliko baš?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bizarna žena-vampirica Empty
PostajNaslov: Re: Bizarna žena-vampirica   Bizarna žena-vampirica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bizarna žena-vampirica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: