Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sta se u nama dogodi kad nam netko fali

Go down 
+5
Abarksas
Chakotay
Alpha
InaNNaa
MACICA
9 posters
Autor/icaPoruka
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: u ovom trenu jel vam netko nedostaje....šta tada...   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimečet stu 18, 2010 11:30 pm

sve je jasno...
kako se izvucete iz toga....triba mi ideja...
pisite...
:(
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimečet stu 18, 2010 11:32 pm

a ja sam znala mnogo ideja draga moja, ali koliko su bile učinkovite ne bih znala reći... s obzirom da mislim da znam o čemu govoriš...
samo se zaposli nečime, čitaj, piši, crtaj, nešto šta ti ide, kuhaj, igraj igrice... nešto što će ti malo misli maknut o NEKOGA..

ljubi

(znam da nije puno...)
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepet stu 19, 2010 12:09 am

pišem blog...i tako...al znas dođe i prođe...lol
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepet stu 19, 2010 12:30 pm

Ideja da otvorim ovu temu je zbog tuznih cura koje viđam svakodnevno
a i za decke,imaju i oni osjecaje. Nije za mene naravno. To je za svih vas
i one koji ovdje traze savjet.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepet stu 19, 2010 12:36 pm

Covjek je najnesretniji kada razmislja o tome sto je bilo ili o tome sto bi moglo biti.

Trebamo se nauciti zivjeti u trenutku...ali to je lakse reci nego uciniti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepet stu 19, 2010 1:48 pm

Da to je ustvari jako teško naučiti, no oni koji su to svladali kažu da je ustvari najteže naučiti da je to ustvari tako lagano i prirodno :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimesub stu 20, 2010 12:55 am

istina...puno je lakše živjeti u prošlosti nego u sadašnjosti....;(
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:11 am

nedostaje mi drug,kog sam nemo volela...sve bih dala da se vrati taj oktobarski dan...jedini dan kad sam mu bila tako blizu...pitam se da li je u mojoj ocima video svu tu ljubav....ja sam ipak otisla u neki drugi svet...

pre neki dan,nakon vise od godinu ga vidim u busu..osisao se...stisla sam usne ,sela sam brzo na sediste iza vozaca...nisam htela da me vidi...plakala sam ceo put...nije me video...ali kad sam izlazila, pogledam malo bolje...i videla sam da je nosio moju ogrlicu i dalje...to je mi je dalo nadu...za nesto sto nikad nece biti...ali...

osecala sam se...kao majka koja godinama trazi izgubljeno dete...i na kraju ga nadje mrtvo...ali je bar spokojna jer zna gde mu je grob...


idalje mi fali...ali znam da je tu ....fali mi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepon vel 28, 2011 11:21 am

čovječe kratka a dobra priča... ides

a ljudi.. kad vam netko nedostaje, tada je najjednostavnije nešto raditi... uzet neku fizikalu i iscrpit se totalno.. samo skrenuti misli sa toga i gotovo...
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimepon vel 28, 2011 4:12 pm

biga je napisao/la:
čovječe kratka a dobra priča... ides

a ljudi.. kad vam netko nedostaje, tada je najjednostavnije nešto raditi... uzet neku fizikalu i iscrpit se totalno.. samo skrenuti misli sa toga i gotovo...

tu si u pravu,ja ,na primer, pravim nakit...i odvuce misli...od svega,ne samo od ljudi koji mi nedostaju

mada,iskreno,

nekad pomislim, da smo mi sami krivi kad pomislimo na te ljude...to je nesto u ljudskoj prirodi da sami sebe mucimo....


[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto oľu 08, 2011 10:15 pm

bas nedostaje neko....previse je praznog mesta , previse same mene :S

ubija me pesma :

Došao sam da ti kažem
Drobim se ko mrtav kreč
Jezik kratak oči prazne
Ne znam onu pravu reč

Šta to jeste šta to mora
Sekund sreće minut bola
Skupljam suze snove dišem
Vazduh lovim gasim se



https://www.youtube.com/watch?v=Q9y5zqqQss4
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:32 pm

Fali mi moj decko. Mnogo. On bi sada znao da kaze pravu rec. :(
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:38 pm

Abarksas je napisao/la:
biga je napisao/la:
čovječe kratka a dobra priča... ides

a ljudi.. kad vam netko nedostaje, tada je najjednostavnije nešto raditi... uzet neku fizikalu i iscrpit se totalno.. samo skrenuti misli sa toga i gotovo...

tu si u pravu,ja ,na primer, pravim nakit...i odvuce misli...od svega,ne samo od ljudi koji mi nedostaju


aj pokaži nam svoj nakit ako imaš volje.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:42 pm

nemam slike, :S

ali napravicu ovih dana ,pa cu ti poslati par slika na p.m.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:58 pm

ok :)
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto tra 12, 2011 12:21 am

Zasto nam uopce neko fali?!
Sta se to u nama dogodi kad nam fali ta osoba i je li to anxioznost. Plz odg
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto tra 12, 2011 12:46 am

Falit ti moze samo ono do cega/koga ti je stalo. Ljudi se vezu uz predmete/ljude. Time ih na neki nacin i svojataju. Kada nema onoga sto oni vole i sto je "njihovo" to im fali.

Sto ti mislis zasto nam netko fali?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto tra 12, 2011 11:35 am

Macice, ako misliš na kemijski razlog, onda se to naravno objašnjivo, ali nije lagano. No mislim da ne misliš na kemijski razlog, već više na duhovni. Alpha ti je lijepo objasnila da vezanje vuče za sobom i nedostajanje. To dvoje je neodvojivo. Ako se ne vežeš emocionalno na nešto, onda niti nema nedostajanja. Ako se pak vežeš, onda će ti to nešto faliti i to tako dosta dugo može potrajati, najčešće do onog trenutka do kad ne nađeš nešto drugo uz što bi se vezala.
U energetskom smislu, falit će ti kvaliteta energije dotičnog predmeta/osobe. Vibracija svakog predmeta i svake osobe je jedinstvena, stoga će ti svaki takav predmet/osoba faliti na sebi jedinstven način, koji nije moguće u potpunosti nadoknaditi, ali moguće je prilično točno.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto tra 12, 2011 2:26 pm

Starija tema naslova "u ovom trenu jel vam netko nedostaje....šta tada..." je spojena sa "sta se u nama dogodi kad nam netko fali".

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MACICA
Višestanični organizam



Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 38
Age : 31
Registration date : 16.09.2010

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto svi 10, 2011 10:10 pm

Znate li kako je kad se zaljubite u nekoga u koga se ne smijete,onoga tko vam nije sudjen i onda samo cekas kad ces ga ugledati i zivis za to da te zagrli i da barem neki znak iako je ljubav osudjena na propast a ipak se nadas. I onda se pitamo zasto nam taj netko fali a onaj tren kad odlazi mi samo recemo idi. A zapravo ne zelimo da ode, zelimo da bude uz nas stalno i sanjamo o njemu a toga nema i tako svaki dan.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto svi 10, 2011 10:22 pm

Ne znam kako je to, jer se još nisam zaljubila u zabranjenog/zabranjenu. :)

Nekako s godinama postajem svjesna da nitko nije jedini niti nezamjenjiv, nego se radi samo o onome što si sami sugeriramo i "zacrtamo" u glavi.
Ako ne prođemu tu blokadu, onda si nećemo dati niti šanse da upoznamo i doživimo nekoga tko bi nam odgovarao kao partner/ica.
Ipak, rekla bih da su tvoji problemi karakteristični i sasvim normalni za mlađu populaciju, iako niti stari ne moraju biti izuzetak.
Daj si vremena i opusti se.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitimeuto svi 10, 2011 11:38 pm

Macica...stvar sa onima koje ne mozemo imati je jednostavna. Premalo smo s njima i zato im mozemo dati sve najdivnije osobine koje zelimo kod partnera. Naravno, to nas mozak i napravi te se jos vise zaljubi. U biti zaljubljeni smo u iluziju. Zaljubljenost i ljubav su bitno razliciti. Zaljubljenost postoji radi prokreacije, a ljubav je nesto drugo...ona je prihvacanje u potpunosti, trud, ulaganje i zapravo odluka. Mi se ne ljubav odlucujemo. A ti si zaljubljena. To je kemija. Naravno, osjecaj je intenzivan ali zapravo se temelji na nestvarnim parametrima.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





sta se u nama dogodi kad nam netko fali Empty
PostajNaslov: Re: sta se u nama dogodi kad nam netko fali   sta se u nama dogodi kad nam netko fali Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sta se u nama dogodi kad nam netko fali
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zna li netko
» Postoji li telekineza?
» Blago se nama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: