Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 100 % Istinite price

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Phantom Lord
Prašina



Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 15.04.2011

100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitimepet tra 15, 2011 10:13 pm

Dobar dan...Pozdrav svima...novi sam ovde...bio sam na mnogo drugih foruma slicne tematike ali mi se ovaj posebno svideo i ovde sam resio da vam pisem.. :) Da vise ne gnjavim,pricacu vam price koje se nisu licno meni desile ali su se desile ljudima koje vrlo dobro poznajem(opet odlicno),ili ljudima koji vec napomenuti poznaju...

1. Pa prvo malo da se zagrejemo,pocecu sa pricom o jednoj kletvi(mozda joj nije mesto ovde!!)ali je veoma zanimljiva..Subjekt price je moj ujak..Desavanje price mozda pre godinu,dve...Zivi u selu blizu Zlatibora i jednog dana kada se setao tj vracao se sa njive ili slicno,prolazivsi pored jedne kuce ugledao je zenu koja gola trci oko nje...naravno zacudjeno je pitao sta to radi a ona mu je rekla da tera grad(padavina) od sela...i odkad to radi grad nikada nije pao u selu...cak i kad su najcrnji oblaci oni obilaze selo...u to sam se i uverio kad sam prosle godine bio u selu..bio je avgust i znate kako vec avgustom zna nebo da zvekne..svi smo krenuli ka kuci jel je po izgledu neba izgledalo da ce sravniti selo..medjutim gore su pale samo "3" kapljice kise a obliznji grad je "upropastilo"..tetka koja tu zivi je rekla da nije videla toliku provalu oblaka u zivotu i grad...Eto jedna zanimljiva ali istinita pricica...a sad nesto ozbiljnije...
2. Ovu pricu mi je pricao stanar koji je vec tu sa svojom porodicom preko 4,5 godina.......kada je imao 10,15 godina u kuci u kojo je ziveo nocu se na tavanu culo glasno lupanje i mnogo toga...kad je zajedno sa svojim ocem otisao gore sve bi bilo tiho..a kad se vrate dole opet buka...i tako svake noci...u obliznjem selu je zivela jedna baba i pozvali su je da dodje kod njih da bi videla sta se desava...nakon sto je dosal i cula sve to rekla im je da stave odsecak od jednog drveta(nisam siguran koje drvo!!?) i da ga stave gore na tavan..odkad su stavili to drvo sve je prestalo..
3. Opet prica od stanara...to su mu pricali roditelji kojima se to i desilo.....Ispratili su rodjaka na voz,vecernji polazak..i vracali su se kuci blizu pruge jel je to bio jedini put...odjednom u susret je pocela da im se priblizava ogromna figura...kako je bila sve blize videli su da je to neka zena sa velikimi teskim crnim mantilom!!kad je bila blizu njih produvao ih je jak vetar..javili su joj se ali ona je cutala i prosla pored njih..okrenuli su se mozda posle3,4 sekunde ali je iza samo kuce otrcalo!!!
4. E sad price od moje najbolje drugarice...Njen ujak je bio oficir u vojsci ranije...krajem 90-ih i pocetkom novog milenijuma..medjutim ubijen je ja mislim zbog sukoba interesa...ne znam tacno kad...davno posle toga moja drugarica je videla jasno njegov duh a i seisr koji je nosio tog dana kada je ubijen tacno na mestu gde je ubijen...
5. Isto od najbolje drugarice...Njena sestra od ujaka koji je gore pomenut rodjena je malo posle njegove smrti...mala beba,a inace je ja sada znam kao veliku :) je svaku noc htela da se ugusi od plakanja..po prici njene babe ne onog klasicnog plakanja..ovo je bilo nesto vise..i tako skoro po ceo dan...kako je njena baba znala povise o cinima kletvama i tome slicno..izvela je bebu napolje na otvoreno..uradija je nesto sa viljuskama i nozem(ni drugarica ne zna tacno sta) i izgovaral reci da je njen otac ostavi na miru...za sve to vreme beba je drestala...govorila je dok nije prestao bebin plac..od tada beba se smirila...
5. prica od drugarice koja je isa sa mnom u srednju skolu...prica o njenoj rodjenoj sestri koja je sa svojim ortacima sa faksa valjda isla u ostrog..da ne duzim..sustina je da kad su noci stajali na prozoru nesto je ljudskog oblika pocelo da leti blizu njih..odalji se pa prijblizi..i tako dalje..ali onda je to odjednom krenulo ka njima a oni su prestravljeni utrcali u kucu..i od tada nisu vise otisli tamo..
6. isto prica o drugarici iz srednje..zna jednog coveka i jedno malo dete koji su rodjeni na zadusnicama...covek je(50-ak godina) samo jednom za sada video mrtvog coveka dok je mali decak vec nekoliko puta video njih i opisuje ih kao velike ljude sa velikom glavom...za sada ne mogu da se setim jos neke ali sigurno imam jos neku pricu...eventualno sutra,prekosutra kad se setim napisacu price...ove ljude odlicno poznajem..poznate su mi takve price ali sada jos strasnije kad mi isprica neko blizak..
[Vrh] Go down
nesholo1986
Stanica
nesholo1986


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 29
Age : 37
Location : Loznica
Registration date : 14.03.2011

100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: Re: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitimesub tra 16, 2011 1:06 pm

Zanimljive price, ja sam cuo davno jednu pricu da se neki pijani covek vracao preko jevrejskog groblja kasno nocu kuci. Onako pijan nije primetio da mu se za nogu zakacio neki veo sa groba sa sveze pokopanog jevrejina. kad je dosao kuci legao je da spava, svako vece od tad ukazivao mu se pokojnik i trazio da mu vrati njegovo, ovaj nije znao o cemu je rec jer je bio pijan to vece i niceg se nije secao.Najzad mu je sinulo, nasao je taj veo i odneo ga na grob. Od tad je ponovo bio miran.
[Vrh] Go down
Phantom Lord
Prašina



Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 15.04.2011

100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: Re: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitimesub tra 16, 2011 4:46 pm

pa da....ne govori se dzabe ono pocivaj u miru...jel kad se taj mir narusi svasta je moguce...citao sam jos slicnih na ovu tematiku samo sto je tada jedna devojka namerno uznemiraval groblje...i nisu hteli da je puste duhovi dok se nije iselila iz kuce...
Setio sam se jos jedne price ali ne mogu tvrditi da je istinita...uglavnom moja sestra zna zenu(dosta vremna) i ta zena je mnogo puta rekla kako ide na jedno mesto i tu prica sa svojim pokojnim muzem..ne vidi ga,znaci cuje samo njegov glas...i on zna sve sta se desilo u proslosti i govori joj sta ce biti u buducnosti..sestra kaze da je zena normalna....ima smisla a i nema.....moracu da se raspitam o kom se mestu tacno radi...
[Vrh] Go down
yoco93cro
Stanica
yoco93cro


Male
Libra Rooster
Broj postova : 20
Age : 30
Location : Vienna
Registration date : 02.07.2012

100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: Re: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitimepon srp 10, 2017 1:38 am

Hvala na podijeljenome :)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: Re: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitimened srp 16, 2017 10:55 pm

gluposti zaflo
[Vrh] Go down
Sponsored content





100 % Istinite price Empty
PostajNaslov: Re: 100 % Istinite price   100 % Istinite price Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
100 % Istinite price
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moje price
» evo jedne price od menee
» Tajna - Vase price i linkovi (Inspirational video)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: