Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Još jedna od NLO snimaka

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimesri tra 27, 2011 8:48 pm

Ljudi, vidim nitko nije postao ovo još, pa evo ja ću.

Da ne duljimo copy-pasteom, pogledajte si članak tu:
http://www.net.hr/planet-x/page/2011/04/27/0055006.html

Evo video koji prati članak:


Mislim koji idiot je došao na ideju da to netko puca u NLO?

Pucati u bilo kakvu letjelicu sa raketom koja ubrzava od nula do 100 km/h u samo dva i pol tjedna? I tak se jako vidi da upozorava ne samo metu nego cijelu neprijateljsku vojsku, ko ogromni neonski signal "F**k you!".

Osobno, izgleda kao da se netko igra magnezijevim raketama...

Ako ćemo svrstavati ovo u paranormalno, onda mjenjam u mišljenje da se to jedan NLO fino otisnuo i krenuo svojim poslom negdje.

Ali nikako da netko puca u nešto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 11:39 am

Slazem se s tvojim misljenjem. Ko neka raketica djeluje. Da. U svakom slucaju mislim da nije NLO. Al ako jeste onda nema sanse da bi im vozilo proslo na eko-testu obzirom koliko dimi :P
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 2:41 pm

Parafraziram komentar sa net.hr:"Ako je to raketa, onda ne bi niti paraglajder stigla pogoditi tom brzinom..."

:) All has been said.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 5:08 pm

Melkior je napisao/la:
Parafraziram komentar sa net.hr:"Ako je to raketa, onda ne bi niti paraglajder stigla pogoditi tom brzinom..."

:) All has been said.

Ma to je jedna velika izmišljotina
miga
netko se išao zezat
barem mi na ovom forumu imamo iskustva s tim kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 5:12 pm

@Melk...a sto ti mislis da je?
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 8:58 pm

Postoji zajednica entuzijasta za home-made pirotehniku.

Bilo tko ko je ikad igrao Counter Strike zna što je "Flashbang granata". To postoji u stvarnosti, sastoji se od brzo-gorućeg magnezijevog praha koji kad okine, u stanju je doslovce privremeno osljepit nekoga tko gleda u to. Isto tako proizvodi puno dima.

Montiraj jednu home-made takvu na home-made raketicu i isprobaj kak izgleda. Kladim se da TOČNO tako.

EDIT- Mislim, ne montiraš granatu :D Nego sastojak, magnezijski prah, neka ga je malko više i sporije izgara. Brutalno se vidi.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 9:03 pm

Eudaimonium je napisao/la:
Postoji zajednica entuzijasta za home-made pirotehniku.

Bilo tko ko je ikad igrao Counter Strike zna što je "Flashbang granata". To postoji u stvarnosti, sastoji se od brzo-gorućeg magnezijevog praha koji kad okine, u stanju je doslovce privremeno osljepit nekoga tko gleda u to. Isto tako proizvodi puno dima.

Montiraj jednu home-made takvu na home-made raketicu i isprobaj kak izgleda. Kladim se da TOČNO tako.

EDIT- Mislim, ne montiraš granatu :D Nego sastojak, magnezijski prah, neka ga je malko više i sporije izgara. Brutalno se vidi.

Do posljednje riječi.
Samo što je bolje napraviti raketicu s umiješanim magnezijem u gorivo zubo
jednostavnije je mase
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimečet tra 28, 2011 10:29 pm

Neo je napisao/la:
Eudaimonium je napisao/la:
Postoji zajednica entuzijasta za home-made pirotehniku.

Bilo tko ko je ikad igrao Counter Strike zna što je "Flashbang granata". To postoji u stvarnosti, sastoji se od brzo-gorućeg magnezijevog praha koji kad okine, u stanju je doslovce privremeno osljepit nekoga tko gleda u to. Isto tako proizvodi puno dima.

Montiraj jednu home-made takvu na home-made raketicu i isprobaj kak izgleda. Kladim se da TOČNO tako.

EDIT- Mislim, ne montiraš granatu :D Nego sastojak, magnezijski prah, neka ga je malko više i sporije izgara. Brutalno se vidi.

Do posljednje riječi.
Samo što je bolje napraviti raketicu s umiješanim magnezijem u gorivo zubo
jednostavnije je mase

ali je eksplozivnije i nestabilnije
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimepet tra 29, 2011 1:40 am

Alpha, mislim da je netko testirao raketu-maketu nekakvu i da je slučajno išla u pravcu Mjeseca (te kuglice), što mislim da je taj NLO, iako mi je malo premaleno za Mjesec. ... a naravno sve ostalo je moguće...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitimepet tra 29, 2011 10:59 pm

Melkior je napisao/la:
Alpha, mislim da je netko testirao raketu-maketu nekakvu i da je slučajno išla u pravcu Mjeseca (te kuglice), što mislim da je taj NLO, iako mi je malo premaleno za Mjesec. ... a naravno sve ostalo je moguće...

tako je.
Sumnjam da NLO ima parni pogon lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Još jedna od NLO snimaka  Empty
PostajNaslov: Re: Još jedna od NLO snimaka    Još jedna od NLO snimaka  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Još jedna od NLO snimaka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» A/V brbljaonica
» Otkriveni novi planeti
» svinjska gripa
» Je li "slobodna volja" samo jedna iluzija?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: