Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pomoc sa animacijom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

pomoc sa animacijom Empty
PostajNaslov: pomoc sa animacijom   pomoc sa animacijom Icon_minitimened svi 01, 2011 8:53 pm

evo ljudi trebam pomoc sa pravljenem animacije

otprilike ideju sam dobio kad sam vdio ovu animaciju, ja namjeravam da se EDEN dio ne mice i Erepublik defense & economy network ne micu a da se ostatak drveta razvija animacijom, znaci animacija rasta drveta, dio po dio, pa onda rast lisca na granam, samo sto umjesto zelenog lissca to budu zastave drzava koje su ovdje

llink do animacije http://img-url.com/u/eden.gif
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

pomoc sa animacijom Empty
PostajNaslov: Re: pomoc sa animacijom   pomoc sa animacijom Icon_minitimened svi 01, 2011 10:07 pm

Trebaš naći neki alat koji radi dekompoziciju GIF formata u hrpu gifića malih od kojih je animacija sastavljena, te na svakoj od njih promijeniti što želiš... :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

pomoc sa animacijom Empty
PostajNaslov: Re: pomoc sa animacijom   pomoc sa animacijom Icon_minitimesri lip 29, 2011 6:43 pm

Kad si rastavio gif na frejmove, ubacis ih u photoshop i editiras jedan po jedan, ili mozda cak i lakše samo u PSu sve original napraviš.
Želim reči to da se može krasno u photoshopu to sredit i završiti, nije ni previše teško, ali treba truda i vremena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





pomoc sa animacijom Empty
PostajNaslov: Re: pomoc sa animacijom   pomoc sa animacijom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pomoc sa animacijom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» HITNO POMOC/CUDNI RAZMACI U WORDU
» Pomoc oko nagrade
» Trebam pomoc oko prjevoda sa Eng.na Hr..
» Britanci....nerad i socijalna pomoc

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Informatička tehnologija :: Help-
Forum(o)Bir: