Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Horror filmovi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Registration date : 24.05.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 5:56 pm

Madonna je napisao/la:
mozda mislis na spanjolski film"djecja soba" ili "rec" ili pak "siroce"...?@

REC i The Orphan sam gledala :D Nisu oni,ovaj je američki,i znam da je na početku i na kraju pisalo da je film zasnovan na istinitim dogadjajima,a horor je. Radi se o porodici,gdje je mladji sin bio bolestan,pa je doktor preporučio majci i ocu da presele negdje u prirodu, da gradska buka i ''prljavstina'' smetaju klincu. Oni useljavaju u neku kucu koju nisu iznajmili vec kupili bukvalno za dzabe. Tu se malom počinju javljati vizije i prikaze. U podrumu,koji mu je uredjen kao soba,su zidovi oblozeni ogromnim zgasitim staklima. Bla bla bla uglavnom malac dobija ''napade'',nocne more su mu konstantne,sanja proslost te kuce,i ono sto se u njoj desavalo... Njegov otac lomi ta ogromna stakla i iza njih pronalaze veliku prostoriju sa samo jednim bolničkim krevetom, i mnogo hirurških alatki oko njega,kao i par kutija u kojima su osušeni ljudski kapci,nokti,trepavice itd. Dovode nekog vidovnjaka da otkrije o čemu je riječ,taj lik hipnotiše klinca i otkrije se da je tu nekad bio pravi mali koncentracioni logor,gdje je neki bolesni doktor na svirepe načine ubijao ljude, cijele porodice. Uglavnom na kraju ta se kuća zapali,a iz zidova ispadnu hiljade leševa .Znači,kuća je bukvalno bila sagradjena od leševa,tj.oni su zidove držali čvrstima. kava

Joj kako sam nabacala ovaj opis heheheh,nadam se da ćeš ''pohvatati'' bit . Voljela bih opet pogledati taj film,ali baš,samo što pojma nemam kako se zove cry a znala sam cry nego sam zaboravila cry
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 6:46 pm

da,znam...gledao sam ga lani...inace noviji film,samo mi daj malo vremena da se prisjetim...u svakom slucaju moj tip filma...znam da djecakovu majku igra virginia madsen...mislim da ce mi sada biti lakse se prisjetiti...@ study ides affraid evo ga,nadoh...uzivaj...@ lovely http://www.youtube.com/watch?v=Lh_JEbgblPI&feature=related inace film se zove"hunting in connecticut"...@ giba

Zadnja promjena: Madonna; sri svi 30, 2012 6:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba

Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Registration date : 24.05.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 6:50 pm

Joj super siiiiii :D Javljaj kad se prisjetiš :D ides
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 6:54 pm

http://www.youtube.com/watch?v=Lh_JEbgblPI&feature=related evo ga...vec sam ti u prethodnom retku poslao link,jer sam koristio opciju "edit"...u svakom slucaju uzivaj...@ 5
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 8:05 pm

Madonna je napisao/la:
da,znam...gledao sam ga lani...inace noviji film,samo mi daj malo vremena da se prisjetim...u svakom slucaju moj tip filma...znam da djecakovu majku igra virginia madsen...
I ja sam gledala nedavno taj film, na tv-u. Nekako sam paralelno radila nešto drugo pa ga baš nisam doživjela, a ono što sam vidjela mi je djelovalo nepovezano. scratch
Možda da sam pažljivije pratila, bolje bih se uživjela, osobito ako je film po istinitom događaju.

Majmun

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1624
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri svi 30, 2012 8:23 pm

Gledao sam taj film nedavno svidio mi se.
evo jedan za ljubitelje horrora s vampirima
http://www.youtube.com/watch?v=ksJvEH-R_ew
[Vrh] Go down
megawar888
Riba

Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Registration date : 30.04.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   ned kol 12, 2012 9:15 pm

Evo sad sam pogledao film When Stranger calls iz 1979.Dosta je solidan iako mi nije nešto strašan.Ovo je više neki triler,a ne horor.Jedino što mi se ne sviđa je što se
Spoiler:

.Ali u glavnom je O.K.
Ocijena:6/10
podužu recenziju pročitajte na mom blogu
http://horrorreviews.blog.hr/2012/08/1630940518/when-stranger-calls1979.html
[Vrh] Go down
flidaisa
Stanica

Female
Scorpio Horse
Broj postova : 10
Registration date : 10.09.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   uto ruj 11, 2012 1:42 pm

Ja sam neki dan isla u cinestar gledati The Posession (2012) inače nisam plasljiva pretjerano,volim horore, ali film me je uplasio..Ekstra dobro napravljen i zanimljiva tema..Navodno prema istinitome događaju,preporučam ljubiteljima horora..Ali ne onima slabijih zivaca :P
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sub lis 13, 2012 4:45 pm

Juće sam odgledao City of the living dead iz 1980. godine. U filmu vlada jeziva atmosfera i iščekivanje neočekivanog. Pogledati obavezno.
[Vrh] Go down
Florence.
Stanica

Female
Aquarius Rat
Broj postova : 10
Registration date : 06.07.2013

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sub srp 06, 2013 9:29 pm

Volim horore. Prava rijetkost mi je naici na neki zaista dobar, pa vecinom umirem od smjeha na njih. Mogu pogledati sve od psiho do onih bolesnih, krvolocnih, ali jedino psiho horori me mogu preplasiti. Oni brutalni su vise cilja sokirati gledatelja, umjesto istinski preplasiti. Cijelo to ubijanje nekako traje, naviknes se i nema neke neiscekivanosti. Dok u psiho filmu strasna scena se odvije u jednome trenutku. Vecinom nije ni strasna, ali zvuk u pozadini, neocekivana upadica i razradena prica sto se skriva iz toga prevrgne na strahu. Od psiho horora najbolji mi je Insidious, a od ovih brutalnih Human centipade 2.
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 748
Registration date : 19.02.2011

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   uto kol 20, 2013 10:30 pm

Volim horore ako se radi sa duhovima, demonima i takvim stvarima...oni horori poput saw, hostel ili splatteri me ne zanimaju, tj. ne uzivim se u film.

Aaaa dosad ni nemam najbolji hororac, ali jedan koji definitvno nikad vise necu pokledat je "the exorcist" iz 70ih.

A prije par dana sam pogledala insidious, nista strasno, ali ima trenutaka di se splasis, pa mi je ok.
Nightmare on Elm Street, je klasik, volim gledati zbog freddy-ja jel nema bolje i smijesnije ubojice.
Silent Hill mi je isto odlican.

a puno mi sad ne padaju na pamet :-(

Ali totalno ne bi preporucila jer su TOTALNO losi:
Drag me to hell
My bloddy Valentine
4th kind
All the Boys love Mandy Lane
....

zubo
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   uto kol 20, 2013 10:54 pm

Pogledaj The woman in black(duhovi), The Rite ili Devil inside (egzorcizam)
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri kol 21, 2013 1:40 am

Remke je napisao/la:
Pogledaj The woman in black(duhovi), The Rite ili Devil inside (egzorcizam)
a gledala sam devil inside, nije mi nesto :/
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri kol 21, 2013 9:40 am

The devil inside je navodno po istinitom dogadjaju, a takvi filmovi su mi uvijek zanimljiviji
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sri kol 21, 2013 8:14 pm

A i reklo se za 4th kind da je, pa nije (potrazi si na netu pa ces naci) face meni je 4th kind bas bezveze, nadala sam se viseg.

A za devil inside ne znam, morat cu potrazit, trenutno mi se ne da. Ali svejedno, nije mi bio nesto.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sub lip 27, 2015 2:42 pm

Jel gledao itko?
Kazu ljudi da je odvratno.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1651
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   sub lip 27, 2015 3:14 pm

Kad ti padnu na pamet bolesnoće i shvatiš da imaš kameru, onda nastaje ovakav film :D
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun

Male
Leo Snake
Broj postova : 976
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   čet kol 27, 2015 7:59 pm

Horor filmovi su MIERDA. ;) .
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   čet lis 01, 2015 7:16 pm

Pogledala sam film The Human Centipede- ne znam što reći. nezna Ima jako puno krvi, ali problem je što je ideja bolesna i zato je cijeli film potresan. Glavni negativac je jako dobro odigrao ulogu, ali ne bi ga opet gledala, tematika mi se ne sviđa.

Zadnje sam pogledala austrijski hororac Goodnight Mommy, odnosno Ich seh, ich seh (2015).

Radi se više o jednom psihološkom horroru. Po meni dosta uspješan, pomalo neočekivan rasplet, iako smo već vidjeli slične. Nema scena sa sjekirama i demonima, a preporučam ga onima koji kod horroraca vole malo više psihološke dimenzije. Scene su lijepo snimane i to ga čini pomalo artističkim.

PostajNaslov: Re: Horror filmovi   Today at 7:01 pm

[Vrh] Go down

Horror filmovi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Filmovi o preživljavanju
» Ekstremni filmovi ekstremnih terenaca
» Flint Red Coyote -Sam u divljini-
» Emisije i dokumentarci o preživljavanju
» Kako preživjeti na pustom otoku????