Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Lige petice

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Lige petice   ned svi 08, 2011 12:10 pm

Danas igraju Manchester i Chelsea, utakmica koja će otpetljati ili zapetljati borbu za prvaka Engleske. Usto, to je savršena prilika da se obje momčadi iskažu, a Manchester bude pod povećalom za finale lige prvaka.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   ned svi 08, 2011 12:23 pm

Nakon 5 uzastopnih osvojenih prvenstva Intera, sada je i Milan došao na red. A i mislim da su trenutno najbolji u Italiji.

Njemačka liga postaje sve bolja i popularnija. Zašto? Evo zašto. Zadnjih 5 prvaka Njemačke:
06–07 VfB Stuttgart
07–08 FC Bayern Munich
08–09 VfL Wolfsburg
09–10 FC Bayern Munich
10–11 Borussia Dortmund

U Francuskoj je Lille sve bliže prvaku, ali sad tek slijedi finiš i trebaju izdržati.

U Španiji Barca drži sve konce u nogama, zasad.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   ned svi 08, 2011 2:01 pm

Tko želi gledati prijenos Manchester Chelsea online, evo stranice

http://www.myp2p.eu/competition.php?&competitionid=&part=sports&discipline=football&allowedDays=1&p=3

Idite na software i skinite veetle ili sopcast, nakon toga live sports i čekajte prijenos. Naravno, ima tonu kanala, a nađete neki koji ne šteka. Obično veetle ne šteka.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon svi 09, 2011 11:56 am

Slaba predstava Chelsea, Manchester im zasluženo uzeo naslov, a mogli su pobijediti i sa većom gol razlikom. Gol je pao već u 40. sekundi, dugo su izdržali rofl2
Park i Valencia su briljirali, brzi o okretni, nije ih lako paziti.

S druge strane Barcelona je dominirala protiv Espanyola, igrali su svoju igru i brzo dolazili u prilike. Oba finalista igraju kako spada, iako nije me se igra Manchestera jako dojmila, u finalu trebaju odigrati bolje.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon svi 16, 2011 12:22 am

I tako, nema nekih iznenađenja na vrhovima europskih liga, osvajači su očekivani.

Danas sam gledao Barcelona i Deportivo. Barci je istrčala ekipa B, 78% posjeda lopte i 0-0 rezultat.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   ned kol 28, 2011 11:01 pm

Manchester U. - Arsenal 8:2
Tottenham - Manchester C. 1:5
Zaragoza - Real M. 0:6

Prekrasne petarde su počele, prekrasne. Manchester i Arsenal kao da su igrali vaterpolo, a Arsenal se utopio. Što je najzanimljivije imali su dosta prilika. Onako, moglo je završiti 8:5 :P

Što li će samo Real napraviti iz Dinama... Hint: Mljeveno meso.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon kol 29, 2011 11:58 pm

Evo, sad i Barca naprašila Villareal 5:0
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   sub lis 22, 2011 4:33 am

Sutra dvoboj Manchestera.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Lige petice   sub lis 22, 2011 7:09 pm

jedva čekam
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon lis 24, 2011 4:42 pm

Kako su dobili po pički, čudo jedno. rofl2
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   sub lis 29, 2011 3:42 am

Danas Londonski derbić.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   ned pro 11, 2011 3:31 pm

Real opet dobio šamarelicu usred Madrida. To već postaje rutinski u el clasicu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1980
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon pro 12, 2011 12:40 pm

Pristupili su igri ko amateri. A ni ne možeš drukčije kad vodstvo reala inzistira na igri a ne na rezultatu pa ni mou ne može kak on oće. Real se išao nadigravati sa barcelonom i dobio po nosu. Da Mou može kak oće, vjerujem da bi izveo ono što je sa interom protiv barcelone prije dve sezone - doktorski bunker. Kad sam to već spomenuo, po meni je to taktički najsavršenija utakmica još od 2006. godine. Iako mrzim inter iz dna duše, mora se priznati da su odigrali obranu pravo talijanski hail

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon pro 26, 2011 1:59 pm

Izabrali idealnih 11

http://www.24sata.hr/nogomet/goalcom-izabrao-idealnih-11-u-napadu-messi-i-cristiano-r-247468

Neuer (Bayern) – King (Tottenham), Cannavaro (Napoli), Garay (Benfica) – Kroos (Bayern), Xavi (Barcelona), Pirlo (Juventus), Silva (Manchester City) – Messi (Barcelona), Van Persie (Arsenal), Ronaldo (Real Madrid)

Skoro pa da su kopirali moj tim iz fantasyja, još da City nije ispao iz lige prvaka bio bi i Silva tamo XD

[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Lige petice   sri pro 28, 2011 12:50 pm

Malo je loša ekipa... prvo bi umjesto van persija sravio gomeza.... mada može i ovak, obojica rasturaju, stvar je ukusa.

Ali ono što mi upada u oko je Pirlo. Odavno je dojam da o njemu ovisi Juve ove godine i da je on glavni razlog što uvijek uspiju zabiti više golova nego primit. Ali se u zadnjih par utakmica pokazalo da može i bez njega (malo se muče na početku jer zapravo i nema drugog playmakera) ali to na kraju ispadne dobro. Osim toga, opo je malo u formi i radi neke nepromišljene poteze. Umjesto Pirla bi u idealnu momčad stavio Marchisia, igrača kojeg sam kritizirao zadnje dvije sezone ali se za sve iskupio u ovoj polusezoni. Sad, pod pravim trenerom se zapravo vidi kakva je igračina. Obrambeno koristan ali kada se napada, tek se tada vidi njegov talent. Nije neki savršeni dodavač ali ima ono nešto kad zna točno kud poslati loptu i padne gol. Ne znam kako to objasniti ali to nešto što Marchisio ima nije imao ni Pirlo u Milanu, kada je bio na vrhu.

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   sri pro 28, 2011 5:28 pm

Ja bi ovako nekako postavio momčad.

Za gol ima više kandidata, tu neka ostane Neuer. Ili tko god.
Za obranu bi uzeo Abidala jer tip igra sjajno, snalažljiv je i prilagođen na kombinatoriku momčadi. S mnogim braničima niti nisam pravo upoznat jer ih ni ne pratim, ali ima ih mnogo dobrih, recimo meni se dopada Gillet iz Anderlechta, kao branič relativno često daje golove i sudjeluje u akcijama.
Vezni red... Tko ima vjerojatno najbolji vezni red na svijetu? Barca? Moguće. Bar se meni tako čini. Općenito Španjolska reprezentacija je puna talenata u veznom redu. Stoga bi tu stavio 3 Španjolca, Silvu, Xavija i Iniestu. Iniesta mi je čak i bolji od Xavija, lik nije normalan što je sposoban napraviti u 2 metra prostora.
Od ostalih kandidata na preostalo mjesto mi može ući Schweinsteiger. Momak je violina i za Njemačku i za Bayern. Iako mnogo je kandidata, ne mogu ne spomenuti Riberyja koji je trenutno u formi. Pirla dugo nisam pratio kako igra pa za njega niti ne znam kakav je uopće. E da, Nani je također u sjajnoj formi sada, radi sjajan posao u momčadi, često i asistira i zabija.
Napad je klasik, Messi i Cristiano. Za treće mjesto ima više kandidata. Persie je trenutno u izvrsnoj formi, zabija ko luđak, uvijek je na dobrom mjestu u napadu. Ipak, pitanje je kako će igrati do kraja sezone i hoće li ostati na ovoj razini. Gomez je isto sjajan izbor, tip je rođeni golgeter. Tipična špica za momčad ako ga se treba, a uz Messija i Cristianija koji su usput i playmakerskog karaktera, on bi se sjajno uklopio. Trećeg kandidata vidim u Agueru, isto sjajan mladić, često zabija, a i sviđa mi se njegov talent kako barata loptom. Brz je.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   sub sij 14, 2012 10:02 pm

Tottenham jako dobro stoji u Premiershipu. Počeli prvenstvo katastrofalno, a sad deru guzice.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Lige petice   uto sij 17, 2012 4:32 pm

bas mi je drago...samo da se nasi ne ozlijede prije europskog prvenstva...@ :D
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Lige petice   uto sij 17, 2012 6:47 pm

Ne podnosim ih, upravo zbog forsiranja totenhema od strane medija ko da je neki veliki klub a zapravo su samo bljesak na nogometnoj sceni. I onaj alkos od trenera mi se gadi što muči Kranjčara. Neće oni dugo.
Brinem za Arsenal. Jel onaj Wenger dobio rak mozga il šta? ne razumijem kako je čovjek uspio toliko oglupit u zadnjih 5 godina.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon sij 23, 2012 12:37 am

zubi zubi zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon sij 23, 2012 12:47 am

Vidim da Manchesteri i dalje praše Premiershipom. Barca rastura Real. Sve po starom.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Lige petice   pon sij 23, 2012 12:51 am

Na zapadu nista novo a na istoku Srna rastura u Sahtjoru... zubo
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Lige petice   sri vel 08, 2012 7:12 pm

stvarno je legenda...@ ides
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Lige petice   uto oľu 06, 2012 4:59 pm

http://www.youtube.com/watch?v=NMY4sU1Xq28

Koji je to lukavac rofl2
Mislim da bi se trebalo uvesti malo detaljnije pravilo o izvođenju slobodnih udaraca, jer ovakve stvari se događaju, gol je po svemu sudeći regularan, a ispadne ko neka komedija. Messi je lukav pa je pucao direkt, ali nije trebao, mogao je proigrati igrača i nastaviti igru. Ako sudac nije tražio da se čeka njegov znak za početak igre, onda možeš radit što hoćeš. No svejedno ovakve stvari izgledaju totalno ko neka komedija, trebalo bi uvesti dodatno pravilo tako da sudac u najmanju ruku bude JASNIJI što se očekuje, a ne da svi na terenu očekuju standaran slobodnjak, a dobe ovako nešto. I druga stvar, mislim da bi svaki slobodnjak unutar 30 metara trebao biti uz traženje znaka za početak igre, naročito slobodnjak koji je ovako blizu golu i ima potencijal da se izravno puca po golu. Smiješno mi je da jedan sudac za slobodnjak traži znak za početak igre, a drugi za taj isti ne traži, trebala bi tu postojati određenija pravila.
Golman se ne usudi namještati živi zid da se ovo ne bi desilo, a odakle golman zna je li sudac tamo na mjestu prekršaja zatražio da se čeka znak za početak igre ili ne. Velim, treba sve to skupa biti jasnije pa da svi znaju što se očekuje, a ne da znaju dvojica koji izvađaju slobodnjak, a ostali se čude što se događa. Pretpostavljam da ostali nisu znali, jer ako jesu, naročito golman Atletica, onda je sam sebi kriv što je stajao na stativi, a ovaj mu je mogao pucati po golu. Čudno mi je sve to scratch
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: Lige petice   uto oľu 06, 2012 6:45 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Lige petice   Today at 7:33 pm

[Vrh] Go down