Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Neobični događaji

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet sij 27, 2012 10:28 pm

Mislim da je normalno govoriti u snu. I jednom mom drugu se to ponekad desi. Spavamo mi kod njega na selu i tek on počne da bunca u snu: "neće to moći tako, ma *****." (Zvezdice sam stavio jer je psovka u pitanju).
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet sij 27, 2012 11:44 pm

Heh poznato mi je to. Dok sam imao nekih desetak godina, mama mi je pricala kako ju je jednu vecer probudilo moje vristanje. Kada je dotrcala iz svoje sobe u moju vidjela me kako sjedim na krevetu sirom rastvorenih ociju i vristim i onda samo odjednom se srusim i opet zaspim kao da se nista nije dogodilo. Dođe ti da se zapitas... :D
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet sij 27, 2012 11:57 pm

I jedan moj rođak je imao takve epizode. Recimo ustane u toku noći i uzme daljinski da ugasi televizor koji je ugašen. Otac ga upita šta to radi, a on se strovari u krevet. Ili da uzme čašu da pije vode (pošto je pored kreveta uvek punio čašu vode), a čaša je prazna.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 12:25 am

Da mi je barem znati zasto se takve stvari desavaju. Cuo sam one price o djelu mozga koji ostaje aktivan preko noci ali opet to mi je malo previse. Moj otac dok je bio manji, zivio je kod strine. Znao je preko noci otici iz kuce u stalu gdje su drzali blago, ponio bi deku sa sobom i tamo se ogrnuo i zaspao opet na stolcu. Ako se moze reci 'opet zaspati' posto je cijelo vrijeme spavao. Tako bi ga cesto pronalazili.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 12:30 am

Mislim da ima povezanosti i sa mesečevim menama jer sam davno gledao dokumentarac na tu temu. A i ima film gde je lik dok je mesečario ubio svoju taštu, a da toga nije bio svestan.
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 12:34 am

Cuo sam za takve nesretne događaje. A sto se tice mjesecevih mijena, mislim da ima nesto veze sa plimom i osekom. Kolicina vode u tijelu se podize i spusta i tako izaziva promjene u organizmu.
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Registration date : 09.11.2011

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 1:34 am

Sin_Nanna je napisao/la:
Mislim da ima povezanosti i sa mesečevim menama jer sam davno gledao dokumentarac na tu temu. A i ima film gde je lik dok je mesečario ubio svoju taštu, a da toga nije bio svestan.
Da da, 'nije bio svjestan'. Cool story bro! Čudi me kako se provuko na tu foru.....xD
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 5:32 pm

Navodno je taj film rađen po istinitoj priči :P
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Registration date : 09.11.2011

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub sij 28, 2012 5:47 pm

Ma ne govoirm da nije istina, ali da ju je 'slučajno ubio u snu' mhm....Ful mu vjerujem xD
[Vrh] Go down
serbian_style
Prašina

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2
Registration date : 21.04.2011

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   ned sij 29, 2012 8:21 pm

Jel cuo neko za ove zvukove koji se cuju sa neba?

Tula, Rusija 27.8.2011.
http://www.youtube.com/watch?v=Ydz22qv6sBE&feature=player_embedded

Zitomir, Ukrajina 20.8.2011.
http://www.youtube.com/watch?v=G_dkFtfXbso&feature=player_embedded

Konklin, Alberta, Kanada, 12.1.2012.
http://www.youtube.com/watch?v=gtLNmdZTf_g&feature=player_embedded

Cile, 12.1.2012.
http://www.youtube.com/watch?v=2-tIVRccTRU&feature=player_embedded

itd...
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   ned sij 29, 2012 8:59 pm

moving of mothership :D
[Vrh] Go down
LittleWitch
Prašina

Female
Scorpio Monkey
Broj postova : 3
Registration date : 13.04.2012

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet tra 13, 2012 7:12 pm

kako mi je samo lakse da nisam jedina kojoj se dogadjaju cudne stvari... evo opisat cu jedan kojeg sam samo rekla 2. ma osobama i obje mi nisu vjerovale...
Dogodilo se to prije 4 mjeseca..2-3 dana poslije nove godine..bratic je bio kod mene..i otisli smo spavat navecer..ja sam zaspala u svojoj sobi a on u dnevnom vrata sam ostavila otvorena...

oko 3:30..probudila sam se..jorgan (pokrivac) je bio jedno 10 cm iznad mene... neki trnci i hladan osjecaj polako su mi isli od nogu prema glavi...pomaknut se nisam mogla..samo sam ocima mogla gledat okolo.. pomislila sam dobro je vrata su otvorena vikat cu..naime ostala sam bez glasa..pomislih o ne ni bratic mi nece moc pomoc..i pokusavala sma vrisnut i nemogu i nekako sam dosla do glasa i vrisnula...i tad je sve nestalo..
pokrivac se spustio, mogla sam se micat.. samo sam ustala i otrcala u dnevni, popila vode..probudila bratica i ispricala mu..rekao mi je da mi ne vjeruje.. to je sve trajalo nekih cca 10 min

od tada po noci imam osjecaj kao da je netko prisutan u kuci, osjecam da me ponekad promatra...ne bojim se jer nekako se osjecam sigurnom...
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet tra 13, 2012 9:27 pm

podsjeca na paralizu sna
[Vrh] Go down
2pac
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1036
Registration date : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   sub tra 14, 2012 2:23 am

Vrlo zanimljiva tema. Ja hvala Bogu nisam imao nikakvih "paraliza" u snu, ali sam kao mali imao čudnu pojavu. Zapravo ne znam što je to točno bilo možda noćna mora uglavnom sam se osjećao jako nelagodno. Kad bi zaspao vizualizirao bih sobu bilo kakvu s namještajem normalno sve i da se ja nalazim u njoj. Pogledom sve bi mi se produžilo, kao da ide u beskonačnost. To me jako smetalo do te mjere da sam znao i plakati, vrlo sam se bojao toga. I tako mi se to ponavljalo iz dana u dan, no sada više toga nemam.
[Vrh] Go down
DTVPKING
Prašina

Male
Scorpio Dog
Broj postova : 3
Registration date : 31.05.2012

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet lip 01, 2012 3:46 am

Nadam se da ne otvaram staru temu. Kada sam imao oko 4 godine (sječam se dobro, vjerujte mi) iz kinderbeta sam znao gledati prema jednom djelu kuče koji me je uvjek plašio. Kad bi pogledao tamo, odmah sam se znao rasplakat. Neznam zašto, mrzio sam taj dio kuče dok nisam imao jedno 12-13. Sad više ne scratch . Što se snova tiče znao sam imat jedan dok padam (ahhh mrzim to) i uvjek bi se probudio oko 4 ujutro. Zadnji put je taj san bio prije kojih godinu i pol. Neznam dal je to samo slučajno tj. mašta ili nešto drugo možda?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   pet lip 01, 2012 12:05 pm

Moguće je da dok si bio manji da si osjetio da je nešto čudno u tom dijelu kuće, a poslije kako si bio stariji osjetljivost na takve suptilne energije ti je pala. To nije neobično i događa se kod praktički svakoga.
Ja sam često prije znao sanjati da letim. Što se buđenja u isto vrijeme tiče, to je moguće ako si otprilike jednako umoran kad ideš leći i ako legneš u približno isto vrijeme. Dakle, no mistery there, po mojem mišljenju. :)

PostajNaslov: Re: Neobični događaji   Today at 10:36 am

[Vrh] Go down

Neobični događaji
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NEOBIČAN DOGAĐAJ
» Sedam neobičnih, gotovo izumrlih životinja
» neobicni(NEprirodni)dogadjaji
» Umjetnička fotografija - čista priroda
» Smjesni i pomalo ozbiljni dozivljaji