Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rekonekcija

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimepon lip 06, 2011 4:11 pm

Rekonekcija je metoda iscjeljivanja/lijecenja za koju njen "otkrivac" tvrdi da je nesto posve novo i prvi puta na planetu.

ODAVDE sam uzela par paragrafa koji opisuju o cemu se radi:

Rekonektivno iscjeljivanje je oblik iscjeljivanja koji se prvi put javlja na našem Planetu. Ono nas povezuje sa sveukupnošću univerzuma, kao što nas povezuje i sa sveukupnošću našega bića, s onim što doista jesmo. Smatra se da nas može nanovo povezati s univerzumom i našom vlastitom bîti – ne samo kroz novi set iscjeljujućih frekvencija, nego, lako je moguće, preko posve novoga valnog opsega (frekventni opseg koji se koristi za slanje električnih signala). Zbiljnost njegovog postojanja jasno je dokazana – i u praksi i u znanstvenim laboratorijima.

Rekonekcija je objedinjeni proces povezivanja s univerzumom, koji omogućuje da se dogodi Rekonektivno iscjeljivanje. Ta iscjeljivanja i evolutivne frekvencije pripadaju novome valnom opsegu prispjelom putem spektra svjetlosti i informacije. Preko Rekonekcije nam je omogućena interakcija s tim novim razinama svjetlosti i informacije, i samo kroz te nove razine svjetlosti i informacije u stanju smo se povezati. To je nešto novo. To je drukčije. To je zbiljsko – i može ga ponijeti svatko od nas.

Priča se da ako naučim ovu tehniku – mogu izgubiti onu koju trenutačno koristim?

Prije svega, Rekonektivno iscjeljivanje nije „tehnika“. To je prvo što ga izdvaja od ostalih oblika iscjeljivanja za koje ste čuli. Drugo, vi nećete izgubiti metodu iscjeljivanja koju ste naučili. Možda vam samo neće biti jednostavno pronaći je, a možda doista više nećete niti željeti da se trudite. Jedan od razloga jest to što su sve iscjeliteljske tehnike koje smo dosad imali na našem Planetu bile podskup Rekonektivnog iscjeljivanja. One su bile samo letimično sagledavanje nekih njegovih aspekata. Ukoliko sve te tehnike stavite zajedno, neznatno ćete uvećati svoje letimično sagledavanje Rekonektivnog iscjeljivanja, ali ni blizu nećete načeti čitavu temu. Premda ova analogija nije posve točna, zamislite da su razne iscjeljujuće tehnike koje su vam znane – pojedina slova abecede i nasumice ih označite tim slovima, naprimjer: tehnike C, J, P, K, R. E sad, ako znate samo tehniku „R“, pomalo ste ograničeni kada sričete riječi. Ako znate dvije tehnike (tj. posjedujete dva „slova“), moći ćete biti malo prilagodljiviji. Ako posjedujete svih pet navedenih slova, i dalje ste primjetno ograničeni u onome što možete učiniti. Svako od tih slova je podskup abecede. Ako imate cijeli skup, svih 30 slova, možete potpunije komunicirati jer možete ne samo sricati riječi, nego i pisati čitave tomove knjiga.

Kada jednom počnete raditi s Rekonektivnim frekvencijama, niste više samo u podskupovima. Kada pristupite abecedi, vi ne gubite svoje „R“ ili svoje „K“; samo se morate malo potruditi da biste ih pojedinačno našli. A više i nemate mnogo poticaja činiti to, jer ona vam donose neusporedivo veću nagradu kada se koriste kao dio skupa nego što su to činila pokušavajući da funkcioniraju kao čitava abeceda.

„Radi“ li Rekonektivno iscjeljivanje samo kod fizičkih poteškoća? Hoće li „raditi“ i kod mentalnih poteškoća?

Iscjeljivanje je vraćanje u ravnotežu. Svaki je zdravstveni izazov kombinacija fizičkog, mentalnog, duhovnog i emocionalnog (i vjerovatno još nekih razvrstavanja za koja nemamo riječi). Mi jednostavno razvrstavamo prema preovlađujućem obilježju. Rekonektivno iscjeljivanje ne „tretira“ nešto određeno. Ako u njegovoj nazočnosti sebi dopustite ponovno uspostaviti ravnotežu, kao što mnogi i čine, onda vi to i činite. Jednostavno činite.





Eto, to su samo djelovi teksta. Za ostalo pogledajte na datom linku.


Sto vam se cini, jel to nesto novo ili zapravo nesto staro?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:34 am

Joj, procitala sam knjigu prije par mjeseci i cijelo vrijeme dok sam je citala, bila sam u nekakvom "deja vu" stanju, tj.imala sam tocno onakav osjecaj o kojem je Dr.Pearl govorio kroz cijelu knjigu-osjecaj da sve ono o cemu je on pisao zapravo svi podsvjesno znamo pa je stoga cijela knjiga vise nalik prisjecanju neke davno izgubljene sposobnosti, a osjecaj da ces je dohvatiti je jednak osjecaju kao kad ti je nesto "na vrh jezika".

Mislim da je opcenito svo ljudsko znanje zapravo samo prisjecanje na neogranicenu spoznaju, koju smo "zaboravili" onog trenutka kad smo iz veceg nivoa svjesnosti pali u materiju, u namjernu odvojenost od sveznajuceg, cisto da bi se Stvoritelj mogao samomanifestirati i kroz oblike koji su mi i sve oko nas i kako bi mogao istrazivati samog sebe do neogranicenih odvojenosti i gustoca vibracija svega sto postoji...

Anyway, predobra knjiga i za preporuciti svima ides
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:48 am

ima na hrvatskom jeziku za skinut?
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 12:55 am

[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 3:00 am

Jako bitan podatak koji mi baca sjenu sumnje na sve ovo je da je taj lik prije nego je "otkrio" tu tehniku bio fizioterapeut. Sada se bavi ovime, di uopće ne dodiruje ljude. Malo je to zanimljivo. Druga stvar je da neke stvari koje je spominjao na rubu znanosti su neprovjerljive, točnije da je čisti prijelom noge zarastao u cca 2 tj.

Al općenito nisam puno prčkao oko te teme, možda (nadam se) sada ima puno više o tome.

Al mi je sumnjiv suspect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 10:23 am

hvala hug
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 11:54 am

Meni se ne svidja sto tip prodaje muda pod bubrege.

Slazem se s Narayanom da svi to imamo u sebi. A ne samo da imamo nego na tom principu sve i djeluje. Recimo ljecenje Bruna Groeninga se temelji na istom princpu, Reiki isto, sva izljecenja vezana za svetista i sl. Sve je moguce samo u pravoj frekvenciji.
Jos mi smeta sto tip inzistira na tome da se sve ostale tehnike moraju napustit i koristit samo njegova. Zasto bi se morale napustit? Ako je sve to Bozja frekvencija...nema smisla.
A najvise me smeta sto tip to naplacuje ogromne novce. Znaci on je dosao do znanja o Bozanskoj frekvenciji i nije se prosvijetlio nego je to unovcio. Khm, khm raspa


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:08 pm

Da, to je opcenito glavna razlika izmedju "ucitelja" i ucitelja; novac. Pa mi tamo palamude da to tako ide, da je i novac jedna vrsta energije koju mi njima dajemo u zahvalu za njihova ucenja, bla, bla...bila ja nedavno na nekakvom predavanju i nekakvoj instant/miš-maš yogi, necu imenovati "ucitelja", ali kao on je te sve drevne tehnike pojednostavnio i spojio ih u jedan instant tecaj u trajanju od niti tri dana i cijenom od 2 000 kn...ko preskupa juha iz kesice...mislim, wtf?

Stvarno ne kuzim kako netko tko je NAVODNO duhovno prosvijetljen moze lupetati takve besramne gluposti, a jos mi je manje jasno kako na to nasjedaju oni koji zele "raditi na sebi" pa sam shvatila da su u ovom slucaju na tecaj dosle uglavnom dokone gospoje zeljne promjene u monotonom bracnom i inom zivotu, kao i dva, tri znatizeljnika kao sto sam ja cisto da vide o cemu se radi i koliko to sve skupa drzi vodu.

OK, i oni su ljudi i oni trebaju novac, kuzim sve to...ali, mislim da se u ovakvim slucajevima moras odluciti kojim ces putem krenuti i da li si sposoban biti ucitelj ciji ce smisao zivota biti davanje sebe drugima neprekidno i nesebicno ili ces raditi kalkulacije i svrstati se u veliku grupu danasnjih "gurua" koji sektaski hvataju izgubljene duse i uzimaju im i to malo sto im je ostalo...

Nije mi bitan Eric Pearl kao ucitelj, bitna mi je poruka knjige, na sta je uostalom i sam usmjeravao pozornost, a to je da sta je rekla Alpha, svi to imamo u sebi, samo moramo naci nacina da to probudimo. Navodno ce se to spontano dogoditi kad se planet prebaci u stanje vise vibracije pa se mozda i ne treba gnjaviti oko toga...jednostavno biti, postojati, davati, voljeti sebe i sve sto postoji i to je najbolja priprema za promjene koje slijede.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:15 pm

Dobra usporedba: preskupa juha iz vrecice :D

Tehnicki novac jeste energija i teoretski sve to sto se prica o novcu i razmjeni i bla bla stoji ali...ALI...kako odrediti iznos? Svima isto? Ne znam bas. To bi trebalo ici u skladu s mogucnostima. Osim toga...zasto bas samo novac? Moze biti neki poklon. Moze bit i samo iskrena zahvala. Moze biti protuusluga. Svasta moze biti ali ocito da neki "ucitelji" samo novac smatraju "pravom" energijom.

Knjigu sam bila vec prije skinula i nesto sam malo citala ali inace ne volim previse citati e-bookove pa nisam zavrsila. Dobra mi je prica kako mu je majka imala NDE :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 2:57 pm

Morate znati da neki ljudi ne žele raditi na sebe, ali opet to mora izgledati kao da rade. Onako na van, mogu se svima hvaliti kako oni idu na ne znam što, kako je to dobro, nešto skroz novo, nešto za što još nitko nije čuo... a kao dokaz da je to sve skupa "vau" je u stvari cijena. Pa kad je tako skupo onda i mora biti dobro, zar ne? Ali i dalje smo na formi i u plićaku, no nema veze, oni niti ne žele ništa više ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 3:34 pm

Potraga za instant prosvjetljenjem :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 5:38 pm

Da...tesko je ljudima objasniti da je proces rada na sebi i duhovnog rasta dugotrajan i bolan proces, ponekad traje vjekovima i proteze se kroz mnogo inkarnacija, samo da bi mozda savladali jednu banalnu zapreku u sebi...sva instant rjesenja dovode do jos vece patnje i ocajanja kad covjek shvati da je prevaren i jedino sto je u tome mozda vrijedno je sama pouka koju ce izvuci, a to je da se svaka skola placa...Na kraju krajeva, ni jedno iskustvo nije uzaludno.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimesri kol 17, 2011 5:47 pm

Pa eto vidiš oni žele sve to preskočiti i odmah naučiti da je svaka škola skupa pa to onda i puno plaćaju zubi Zezam se, u stvari ništa nije niti teško niti lagano, sve ovisi o tome što mi želimo, ako želimo na težak način doći do nekog iskustva onda će nam tako i biti, jer ćemo to onda više cijeniti, ako pak nešto cijenimo i prije nego to postignemo, tada ćemo do toga doći lagano jer znamo da to vrijeme i ne moramo učiti vrijednost toga na putu ostvarivanja ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimečet kol 18, 2011 2:25 am

Ja opčenito zaobilazim sve "duhovne" proizvode za koje je obješena cijena. Da mi recimo kaže nešto tipa - to se radi tako i tako, a ako me želiš podržat evo ti broj mog računa pa pošalji neke donacije - e to je po mom mišljenju netko tko ne folira.

Jednom sam dobio pismo od nekud iz austrije, tipa vidovnjak il kaj već, da sam dobitnik 40000 kn i da im trebam poslat 100 kn manupulativnih troškova da obrade prijenos tog novca na moj račun, čak sam i dobio uplatnicu i kuvertu sa adresom kamo da pošaljem. Poslao sam im praznu uplatnicu i cedulju na kojoj sam napisao neka slobodno odbiju od dobitka :D

Vjerojatno ima i onih koji nisu lažnjaci i samo žele zaraditi, ali ovi ostali su doveli to na loš glas. Ako već možeš liječiti ljude i želiš učit druge da se isto duhovno razviju i da i oni mogu to, onda si ovakvim postupkom samo dao tu opciju onima sa lovom. Siromašni neka krepaju.

Ne volim to jednostavno...

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimečet kol 18, 2011 9:54 am

@Narayana...a vecina zapreka je banalno. Mrzim banalne zapreke :mrgud:

@Chak...Nisam bas sigurna koliko to funkcionira na taj nacin...hocu reci...kontam da je vecina morala (prije ili kasnije) proci tezu dionicu puta koju nije htjela...pogotovo sto nama vise vlada podsvjest i to sto mi znamo vrijednost necega ne znaci da smo istog i svjesni. Tako nam se moze ciniti da cemo u nekoj situaciji postupiti na odredjeni nacin pa nam zivot smjesti tu situaciju da nas malo isproba i onda postupimo posve drugacije...

@Foto...sve to stoji ali mislim da i oni koji nisu, kako ti kazes, 'laznjaci', a ne odstupaju od zadate cijene zapravo nisu ni toliko 'ispravni'.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimečet kol 18, 2011 10:16 am

Ma da naravno, znanje je onaj niži stupanj svjesnosti, ponekad činimo stvari za koje "znamo" da ih ne bi trebali čini, ali kad smo potpuno svjesni nečega onda se tako nećemo ponašati. Mislio sam baš na svjesnost kad sam govorio u svom postu. Primjerice ljudi koji su svjesni važnosti zdravlja neće činiti stvari koje će im narušiti zdravlje :)

Što se tiče naplaćivanja duhovnih tehnika, tu treba razlikovati duhovne tehnike i iscjeljujuće tehnike. Poboljšati nekome zdravlje je rad kao i svaki drugi i to se može vrlo lako naučiti. Danas ima stvarno jako puno tehnika koje su dosta dobre i daju dobre rezultate. I njih nije teško naučiti, malo teoretskog znanja, malo volje i malo rada i eto mogu se vidjeti određeni rezultati. No sama činjenica da je netko naučio neku tehniku iscjeljivanja ne znači da je ta osoba i duhovno napredovala, dapače uprava ta tehnika i ta spoznaja da ona može iscjeljivati je može sputati i vratiti u natrag na duhovnom razvoju. Primjerice može postati više egoističnija nego prije, jer sad kao znaš nešto što drugi ne znaju, može biti ohola, bahata i slično. Ako se to desi nije ništa čudno da onda taj svoj rad i skupo naplaćuje. Za razliku od tako nekoga tko je naučio neku tehniku, duhovno razvijenu osobu ćete prepoznati bez obzira na sve ostalo, kroz razgovor, način na koji se ponaša...

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitimečet kol 18, 2011 11:06 am

good

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rekonekcija Empty
PostajNaslov: Re: Rekonekcija   Rekonekcija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rekonekcija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: