Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi

Go down 
+8
wanderer
orca
kika13
Melkior
Deti
Alpha
Chakotay
Blizzard
12 posters
Autor/icaPoruka
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitimesub pro 03, 2011 1:10 am

Evo ovako, od svoje punoljetnosi glasam za HDZ. Ne znam zašto, jer su osnovali Hrvatsku državu? Mislim, pod tim osnovali mislim na papirologiju i diplomaciju..
Mislim da je vrijeme da na vlast dođu nove, mlade snage, ni HDZ ni SDP, jer su obe stranke lopovi.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitimesub pro 03, 2011 1:43 am

Ček, jesi li ti uopće znao zašto glasaš za njih ili si glasao reda radi? :P
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitimesub pro 03, 2011 1:30 pm

''Obiteljska tradicija'' :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitimesub pro 03, 2011 2:36 pm

Pretpostavio sam, da. Mislim, iskreno ne vidim "pravi" razlog zašto bi netko glasao za HDZ. Pravi politički razlog, jasno. To je kao da si zaposlio babysitericu koja te opljačkala već 2 puta, a iz nekog razloga vjeruješ da se promijenila i da neće opet to napraviti. Ništa što je bilo prije 20 godina im ne opravdava današnje ponašanje, pa čak i da su se na jaja objesili da stvore Hrvatsku državu. Uostalom, već i onda su krali, tako da...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2015 4:16 pm

stranka koja je opljačkala hrvatsku lopovi pale
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi   Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kosor: HDZ je stranka čestitih ljudi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Politicka stranka
» Nizozemska stranka pedofila
» Jer ljudi su ...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: