Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)

Go down 
+6
Melkior
Skulptura
MoW
MisteryManiac
Chakotay
Alpha
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)    NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Icon_minitimečet lip 30, 2011 2:25 pm

MoW je napisao/la:
Meni opet nije jasno što ljudi žele postići s time da namještaju ovakve snimke. Jedno je zafrkancija, ali meni je čudno da je to tako često. Mnogi teoretičare zavjere to su uočili i jednostavno su konstatirali da se to radi zato da se omalovaži stvarna viđenja NLO-a i samih vanzića. Clarke očito nije ni jedno od takvih izvještaja čuo, no ja jesam...

Ljudi dobe publicitet, svaki takav video završi u nekim novostima na netu, pa se mogu pohvaliti "eto, to je moj snimak" rofl2

Neki se doduše namjerno sprdavaju s ljudima, viđao sam i takvih video-makera koji samo ismijavaju nekakve teorije lažnjacima. Onda još dok vidiš kako se ljudi zapale na tvoj lažnjak, ludilo ti je.

Neki kuju i zavjere gdje vlada namjerno potiče tonu fejkova da prikrije one stvarne snimke koje se utope među njima.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)    NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Icon_minitimepet srp 01, 2011 1:34 pm

MisteryManiac je napisao/la:
i sam vicu Photoshop, ma da je to samo za slike
... ne, ne, ne, ne nego "Fake & Gay" je već postala zaštitna sintagma komentatora na web prostorima koji objavljuju informacije o NLOima. :) he-he-he.

Meni pada na pamet jedino to da ljude pomalo podsvjesno pripremaju na pravi dolazak pravih vanzemaljaca koji bi se mogli s nama "rukovati".

Evo jedna od mnogih ekranizacija "RUKOVANJA". :)



...jedino što me brine je, kako će se pozdraviti kad budu odlazili! affraid
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)    NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Icon_minitimesub tra 07, 2012 12:30 pm

Moje skromno mišljenje
Vanzemljaki vidiga pojtoje ili ne DA
Da li su ljudi ikad imali kontakt s njima DA
Zna li vlada puno više DA
Da li je ovo prava snimka NEBITNO
80% NLO-a su zemaljskog podrijetla DA
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)    NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Icon_minitimepon tra 09, 2012 4:46 pm

Blizzard je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Meni opet nije jasno što ljudi žele postići s time da namještaju ovakve snimke. Jedno je zafrkancija, ali meni je čudno da je to tako često. Mnogi teoretičare zavjere to su uočili i jednostavno su konstatirali da se to radi zato da se omalovaži stvarna viđenja NLO-a i samih vanzića. Clarke očito nije ni jedno od takvih izvještaja čuo, no ja jesam...

Ljudi dobe publicitet, svaki takav video završi u nekim novostima na netu, pa se mogu pohvaliti "eto, to je moj snimak" rofl2

.

To je to, da.

Još bolji primjer je fejsbuk pun grupa tipa "lajkaj i dobit ćeš special features" i sl..

Kasnije na takve stvari, ako dobiju puno posjeta kače razno razne reklame i sl.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)    NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NLO iznad Londona - jako dobra snimka :)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» NLO nad Brazilom - kvalitetna snimka
» Snimka vanzemaljca iz NLO-a palog u Rusiji
» WICCA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: