Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grad duhova izronio iz magle

Go down 
+7
Gea
MoW
Blizzard
Sin_Nanna
Alpha
Chakotay
julija81
11 posters
Autor/icaPoruka
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lip 29, 2011 6:23 pm

Grad duhova izronio iz magle Grad_duhova_697333092

Stanovnike jednog kineskog grada zapanjila je gigantska iluzija "Grada duhova" koja se pojavila na horizontu.
Sablasan prizor pojavio se nakon obilnih padavina iznad reke Ksinan na istoku Kine.

Grad duhova izronio iz magle Grad_duhova1_325944954

Visoke zgrade, planine i drveće, ali i celo jedno ostrvo koje inače ne postoji, prikazalo se Kinezima pre nekoliko dana.

Grad duhova izronio iz magle Grad_duhova2_340059656

Uprkos spekulacijama da se radi o privremenom pojavljivanju neke nestale civilizacije ili proboja iz paralelne dimenzije, stručnjaci tvrde da se radi o priviđenju koje je uzrokovala retka atmosferska pojava.


Možda i nije optička varka?

Naime, kada vlaga u vazduhu postane toplija od vode nad kojom se nalazi, odbija sunčeve zrake i deluje poput ogledala.

Uobičajeno je da su fatamorgane nejasne i razlivene, ali ova je jedna od najjasnijih ikada snimljenih.



izvor
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lip 29, 2011 6:33 pm

Nevjerojatno zar te zgrade ne postoje? Meni se čine poprilično stvarne.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lip 29, 2011 9:51 pm

U tekstu pise da ne postoje, a bas to sto izgledaju toliko realno stvarno zbunjuje. Saopstenje naucnika o prelamanju svetlosti ,po meni, ne pije vodu. Imate li vi ideje sta bi to moglo biti?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lip 29, 2011 10:00 pm

Ja stvarno ne znam, ja da živim tamo bi otišao tamo i detaljno pogledao o čemu se radi, da li se radi o optičkoj igri i iluziji ili o nečemu drugome. Mene ovako na prvu podsjeća na grad iz neke druge dimenzije ili paralelnog Svemira.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lip 29, 2011 11:01 pm

Citat :
Uobičajeno je da su fatamorgane nejasne i razlivene, ali ova je jedna od najjasnijih ikada snimljenih


OK, ovo nema smisla. Fatamorgana se ne moze snimit. Mislim da je sve fejkano :P
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimečet lip 30, 2011 10:28 am

Nisam siguran šta je u pitanju. Može biti da je fake, a može da postoji i drugo objašnjenje. Malo istraživanja nije na odmet.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimečet lip 30, 2011 10:49 am

Ako je lom svjetla takav da je doslo do refleksije nekog grada (naravno postojeceg) onda to nije neko cudo. Mislim, nije to grad duhova. Htjela sam reci da ne znam kako se moze slikati nesto sto bi stvarno bilo grad duhova jer se takve stvari ne daju bas usnimiti. Znaci mora biti refleksija sto znaci da nisu duhovi.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimečet lip 30, 2011 2:19 pm

Što je sa svim silnim snimkama duhova zubi

Ako se radi o lomu svjetlosti, zar ne prepoznaju svoj vlastiti grad? Valjda su prepoznali, pa novine samo pišu ljudima "interesantne" zanimljivosti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimečet lip 30, 2011 2:58 pm

Na slikama duhova obicno bude nesto sto se nije vidjelo dok se snimalo. A ako se nesto vidi mimo kamere onda se ne vidi na kameri. Barem tako nekako ispadne po pricama. Ovi sto su kao vidjeli i snimili duha na kraju se ispostave fejk.


EDIT: ne mora biti da je njihov grad.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimepet srp 01, 2011 12:02 am

Totalno neobično. Ako pretpostavimo da se zaista radi o nekom gradu, a ne o fatamorgani, onda je to još jedan slučaj pojave misterioznih građevina i mjesta koja ne pripadaju tom vremenu ili prostoru. Neki slični su opisani u raznim knjigama o misterijama.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesub srp 02, 2011 9:11 pm

što god bilo , koža mi se naježila, voljela bi se igrati s pomisli da postoji još neki svijet koji ne vidimo
Mada je najvjerojatnije samo vizualno izobličenje zbog vode i magle
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 31
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimepon srp 11, 2011 8:23 pm

ne razumijem zašto oni koji su zainteresirani iz tog grada nisu otišli tamo uvjeriti se o čemu se zapravo radi
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimened kol 07, 2011 2:42 am

Da li je neko pokušao otploviti do tamo??? Ako nije, zašto nije???
Neverovatno izgleda, ne verujem da je prelamanje (čega?), dakle ako je nešto što ima sopstveni izvor i nije refleksija zašto to niko nije proverio?
Fotke deluju neverovatno verno... *
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimened kol 07, 2011 11:43 am

Ja mislim da je u pitanju eksperiment sa hologramom kava
Isprobavaju kako će ljudi reagirati i kako će se ponašati.
Nemojte se začuditi ako sutra vidite Elvisa, svetog Petra, Isusa ili samog Boga lood
Sve opcije su otvorene samo ovisi kad će se koja upotrijebiti zubo

Grad duhova izronio iz magle Hologram-15



Grad duhova izronio iz magle Hologram-7
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimened kol 07, 2011 12:06 pm

Pa u stvari moguće je i to ipak se tu radi o Kini, njihova vlada radi što želi i nikome se ne treba opravdavati, a još manje odgovarati misli
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitimesri lis 19, 2011 3:13 pm

joj, meni je ovo brrrrrr.....
Iako vrlo vjerojatno da je hologram...a sto ako nije??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grad duhova izronio iz magle Empty
PostajNaslov: Re: Grad duhova izronio iz magle   Grad duhova izronio iz magle Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grad duhova izronio iz magle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moj grad
» Slike duhova iz 1900.
» Kod Umaga otkrili grad ispod mora
» Lebdeci grad nad jednim gradom u Kini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: