Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Empty
PostajNaslov: Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe   Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Icon_minitimeuto srp 05, 2011 1:34 pm

Umjesto da postanete žrtva nekih od najvećih ženinih neprijatelja, pripremite se i budite spremni za apsolutno svaku priliku i neočekivani događaj. Različite situacije zahtijevaju različita rješenja i akcije, pa razmislite o mjestu na koje krećete, kao i mogućim nepodopštinama koje vas možebitno čekaju na putu do tamo.

U najgoru ruku, vaša kozmetička torbica koja će vam spasiti glavu, vaš pribor za preživljavanje, trebali bi obavezno sadržavati ove proizvode za uljepšavanje:

Prozirno sjajilo
Bez obzira što znate koliko vaše usne mogu biti mekane i primamljive za ljubljenje, nikad ne može škoditi to što ćete hidratizirati usne i podariti im sjaj, štoviše, nanošenje sjajila pred osobom koja vam se sviđa može ju potaknuti da isproba kako je to ljubiti vaše usne.

Čačkalica ili zubni konac
Jedna namotana nit konca zaista vam može spasiti dan u slučaju da vaša romantična večera uz svijeće za dvoje nenadano postane večera za troje, ako brokulu među vašim zubima brojite kao jednu cjelinu. Čačkalica vam također može pomoći u održavanju dentalne higijene kad god niste unutar sigurnih zidina svog doma.

Mini vodica za ispiranje usta
Uz ovaj bogomdani proizvod, za samo nekoliko trenutaka imat ćete svjež dah. Samo uzmite mali količinu ove tekućine, promućkajte je u ustima i u trenutku se riješite okusa vašeg ručka, večere, pa čak i kave.

Mini parfem
Znate one male testere parfema za koje uvijek mislite da vam nikada tako minijaturno pakiranje neće zatrebati, pa se na kraju nađe u pravo vrijeme na pravom mjestu i spasi vam živu glavu? Eto, to je jedna od stvari koje biste uvijek trebali imati kod sebe.

Lak za kosu ili gel
Dugi sastanci ili večere često ostavljaju mnogo prostora da kosa do kraja večeri postane upravo onakva kakvu ni u snu ne želite da bude. Ako ne podnosite da vam strši pokoja dlaka, u vašem je interesu da u svoju 'mobilnu kozmetičku torbicu' spakirate minijaturnu bočicu laka za kosu ili gela, što vam dozvoljava da sanirate nastali problem prije nego ga drugi primijete.

Kapi za oči i puder u kamenu
Jeste li znali da Visine imaju duplu funkciju, pa ne samo da uklanjaju crvenilo iz vaših očiju, već jedna kap ove magične tekućine uklanja crvenilo i s novonastalog prištića kojeg potom možete prikriti puderom u prahu, ili još bolje, korektorom ako vam je pri ruci.

Vlažne maramice

Nikada ne znate kakve ćete prljavštine sve navući na sebe kada iziđete van i kada će vam sasvim spontano doći da se rasplačete nasred ulice. U svoju torbicu stoga obavezno spakirajte paketić vlažnih maramica koje će vam, damo se kladiti, zatrebati i prije nego što to mislite.

Minijaturna bočica losiona
Bilo da je riječ o suhim rukama ili o guljenu kože zbog pretjeranog sunčanja s godišnjeg odmora, parirajte bilo kakvom neugodnom problemu s nekoliko kapi obožavanog losiona, pakiranog u minijaturno izdanje za putovanja. U nedostatku laka za kosu ili gela, malo losiona možete iskoristiti i za popravljanje frizure, kako biste zagladili one male nepravilnosti.

Za ekskluzivnija događanja u svoju torbicu možete dodati i:

Još jedne najlonke ili barem prozirni lak za nokte
Zadnja stvar koja vam je potrebna je gigantska rupa u vašim najlonkama, i to baš onda kada ste krenuli rasturiti na razgovoru za vaš posao iz snova. Još gore, zamislite da ste na djevojačkoj zabavi, obukli ste ultrakratku haljinu i dok plešete stvori vam se gigantski prorez na najlonkama od gležnja do koljena. Uvijek budite na oprezu, pa čak i po cijenu toga da u pretincu za rukavice vašeg automobila uvijek imate dodatni par najlonki.

Četkica i pasta za zube

Održavanje vaših zubi čistima, bijelima i lijepima ponekad i nije lagan posao, pogotovo ako ste stalno u pokretu. Kupite si putno pakiranje četkice i paste za zube koju nosite u torbici ili pretincu automobila, odakle ćete moći posegnuti za njima kada god to bude bilo potrebno. Svjež dah i čisti zubi nešto je što uvijek možete imati, pa makar to značilo da ćete prati zube u WC-u na vašem radnom mjestu.

* * *

Ovisno o veličini vaše torbice, sadržaj vašeg paketa za preživljavanje možete spakirati u neseser sa zatvaračem, koji potom možete nositi kamo god idete. Navedene je predmete dobro držati i u automobilu, pogotovo ako vam ono često služi kao prijevozno sredstvo i stalno boravite u njemu. U torbicu dodajte što god je vama potrebno prilikom izlaska, kako biste baš u svakom trenutku bili upravo onakvi kakvi trebate biti - savršeni.


LINK

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Empty
PostajNaslov: Re: Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe   Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Icon_minitimepet srp 08, 2011 7:43 am

Ne znam kolika ti torbetina treba biti za sve te stvari.... od svega koji put imam vlažne maramice i mini parfem sad po ljeti ili mini dezić... da sad na faksu ne budem tvor i dobro kad imam kiparstvo imam kremu za ruke pošto glina ti izsuši kožu

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Empty
PostajNaslov: Re: Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe   Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Icon_minitimepet srp 08, 2011 11:19 am

ja se vama ženama iskreno divim...
nosite torbu u torbi sve neke sitnice koje lagano možete i baciti jer uglavnom nisu potrebne..
mislim, nisam žensko pa zato i ne moram biti u pravu,

ali mini voda za ispiranje zuba i četkica i pasta za zube nekako sami sebe isključuju. ako imaš jedno šta će ti drugo??
mini parfem i losion. po mom seljačko-muškom mišljenju između parfema i losiona ima jako malo razlike, tako da opet aj losion i treba jer vi žene malo više se čujete od muških kad se uznojite. nije da mi smeta, al eto čisto zbog vaše samouvjerenosti.
dakle parfem potpuno nepotreban. nitko ne miriše za tobom kad prođeš pored njega.

viđao sam ženske koje imaju tako pretrpane torbe(ni sam ne zna s čim) pa sam ih znao pitati jesu li ponjele teću juhe iz doma za jelo...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Empty
PostajNaslov: Re: Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe   Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Icon_minitimened svi 06, 2012 10:03 pm

obavezno moram imati 2paketa maramica, dezinfekcijske maramice, uložak, labelo, korektor, mobać, novčanik, blokić, kemijsku olovku, češalj, špange, gumice i jedne i druge hehehe. miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Empty
PostajNaslov: Re: Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe   Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Proizvodi koje uvijek morate imati pored sebe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» da morate birati, izabrale bi....
» zasto uvijek vamo ima vise gostiju nego registriranih online
» 13.01.2010. u 13:47h pored Zemlje ce proletjeti - nesto (?!)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: