Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?

Go down 
Autor/icaPoruka
julija81
Žaba
julija81

Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Registration date : 15.10.2010

Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Empty
PostajNaslov: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesri srp 06, 2011 12:12 am

Šake mogu da otkriju mnogo više o njihovim vlasnicima nego što se obično čini na prvi pogled, posebno kada je reč o muskarcima, a stara tvrdnja da dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa sada je dobila naučnu potporu.
Muškarci sa kraćim kažiprstima imaju duži polni organ, navodi se u južnokorejskoj studiji objavljenoj u listu “Andrologija”.

“Na osnovu naših podataka, muškarci čiji je kažiprst kraći od domalog prsta, obično imaju dužii polni organ“, naveo je urolog i vođa ekspertskog tima Tae Boem Kim.

Kimov tim studiju je sproveo na 144 muškarca.

Merenje i poređenje razlika izmedju dužina drugog i četvrtog prsta desne šake pokazalo je muškarci koji imaju kraći kažiprst imaju i duži polni organ.

Prošlogodišnja studija britanskih stručnjaka ukazala je, međutim, da muškarci sa dužim kažiprstima imaju manje šanse da obole od raka prostate.

Istraživači britanskog univezriteta Varvik i Instituta za istraživanje raka došli su do zaključka da muškarci čiji je kažiprst duži od domalog prsta imaju za trećunu manje šanse da obole od ove bolesti od muškaraca sa kraćim kažiprstom.

izvor

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesri srp 06, 2011 9:54 am

a jest im skupina na kojoj je provedeno ispitivanje velika... čudo jedno..

protivnik sam ovako glupih 'istraživanja'...
i tko je izvodio studiju?? južnokorejci. ljudi sam najmanjim u prosjeku u svijetu...

znači tko se rodi bez kažiprsta on ima ogromnog i nema šanse da zaradi rak.. glupost čista, imaljudi kojima su ruke normalne(normalno je da ta dva prsta budu podjednaka) i opet među tim ima razlike u dužini...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesri srp 06, 2011 1:29 pm

Ipak prema mnogobrojnim naucnim istrazivanjima duzina kaziprsta i domalog prsta zavisi od visine pojedinih hormona u krvi, te se tako uz prisustvo ponekih ti prsti vise razviju tj. budu duzi. Naravno ne znam da li ti isti hormoni deluju i prilikom razvijanja polnog organa, ali je sasvim moguce. S druge strane genetske predispozicije kao i stres i kao i hormoni ( hemijski balansi i disbalansi u telu) mogu ukazivati na vecu mogucnost oboljevanja od nekih vrsta bolesti.

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet srp 08, 2011 7:51 am

mi smo svi dosta proporcionalni ako gledamo čitava svoja tijela - razmak između očiju će nam uvijek biti dugačak za veličinu oka, naše stopalo je jednake veličine podlaktice. Kod god da to okrenemo takvo nam je tijelo, tako da je moguće odrediti neke fizičke poveznice u određenim mjerama tijela

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet srp 08, 2011 11:48 am

Da vidimo, kažiprst mi jest kraći od prstenjaka, ali..., ali..., ali..., mali..., ali... scratch

Ma glupasto istraživanje, 144 muškaraca je daleko premala skupina za davanje ikakvih znanstvenih zaključaka, treba puno veća skupina za tako nešto.
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet srp 08, 2011 12:41 pm

Nije radjeno samo ovo ispitivanje vezano za duzinu prstiju i polnog organa. Ne mogu sada da trazim ali naucnici su takodje zakljucili da u koliko je domali prst duzi od kaziprsta ta osoba je sklonija neveri. Ima veze sa povisenim (nekim odredjenim) nivoom hormona u krvi. Jos sijaset slicnih istrazivanja je radjeno, kad budem sve pronasla nalepicu na zid.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesub srp 09, 2011 1:16 pm

Znao sam to jos od malena tj. u kolijevci kad sam bio mali svi su moju kitu milovali... cerek

Samo mi je jos bila potrebna i naucna potpora..... ides
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesub srp 09, 2011 10:21 pm

fantom pa ti onda nikako nemaš tog domalog prsta il kako se točnije kaže prstenjaka?? :P

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepon ruj 12, 2011 5:05 pm

Koliko znam o tom istrazivanju, pokazali su kako odnos u velicinama prstenjaka i kaziprsta pokazuje kolicinu testosterona. Odnosno sto je prstenjak duzi to osoba ima vise testosterona. Zato muskarci imaju duzi prstenjak u odnosu na kaziprst dok zene imaju duzi kaziprst u odnosu na prstenjak. Sto je i logicno.

Majmun
Einar

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet ruj 16, 2011 10:54 am

oke, al to se ne mjeri s 144 koreanca nego 144 000 ljudi svih narodnosti i rasa
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet pro 23, 2011 7:01 pm

interesantan je taj broj 144 a pogotovo 144000...no bilo kako bilo moj je zadnji put kad sam ga mjerio bio 17,5 cm...a prstenjak mi je malo veci od kaziprsta...@ confused
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81

Female
Cancer Rooster

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet pro 23, 2011 10:15 pm

@ Madonna Hvala ti sto si podelio tako iscrpne informacije sa nama scratch

Prašina

Male
Virgo Monkey
Broj postova : 3
Registration date : 28.12.2011

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimesri pro 28, 2011 2:03 am

Madonna mnogo se kurcis...Iskreno ja u ovo sa drugim i cetvrtim prstom verujem...
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitimepet pro 30, 2011 6:20 pm

biga je napisao/la:
a jest im skupina na kojoj je provedeno ispitivanje velika... čudo jedno..

protivnik sam ovako glupih 'istraživanja'...
i tko je izvodio studiju?? južnokorejci. ljudi sam najmanjim u prosjeku u svijetu...

znači tko se rodi bez kažiprsta on ima ogromnog i nema šanse da zaradi rak.. glupost čista, imaljudi kojima su ruke normalne(normalno je da ta dva prsta budu podjednaka) i opet među tim ima razlike u dužini...

Bas su bezveze istrazivanja. Potpuno se slazem.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?   Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Dužina prstiju ima veze sa dužinom polnog organa?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.