Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesub vel 28, 2009 6:27 pm

Hapa je napisao/la:
pa vjerovat ću u sve što vidim svojim očima, normalno jasno da vidim, a kaže Tulaks da zna dobro crtati, pa eto nacrtaš, skeniraš i postaviš sliku i eto ga, dalje ćemo prosuđivati
neki nemaju skene *point at me* :D ma najbolje da vidis vukodlaka po danu lol :D hehe jbgfa nije moguce ili vidis po noci ili nikad :D :P
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesub vel 28, 2009 10:54 pm

odes u kopirnicu i oni ti skeniraku, kod pijatelja, rodbine snimiš na USB i prebacis na komp i natakariš sliku
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:00 pm

Nemoraš skenirat, slikaš digitalcem, lijepo se vidi, ili mobitelom za prvu ruku.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimened oľu 01, 2009 12:34 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Nemoraš skenirat, slikaš digitalcem, lijepo se vidi, ili mobitelom za prvu ruku.
eh nemam ni to :DD
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:16 pm

Čudno malo al dobro ajde.

Ontopic:
Kako to da više nema tih napada takvih u Bosni, ili ima i krije se od javnosti?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:45 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Čudno malo al dobro ajde.

Ontopic:
Kako to da više nema tih napada takvih u Bosni, ili ima i krije se od javnosti?
ja mislim da ima al se krije alien
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 4:00 pm

Kako preinteligentno...kriti informacijicu takvog tipa...valjda da budu sigurni kako se ljudi nece pravodobno zastiti...a mozda je poanta da ljudi ne znaju kako bi se bica mogla hraniti...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 5:25 pm

Alpha je napisao/la:
Kako preinteligentno...kriti informacijicu takvog tipa...valjda da budu sigurni kako se ljudi nece pravodobno zastiti...a mozda je poanta da ljudi ne znaju kako bi se bica mogla hraniti...
i ta je opcija moguca
[Vrh] Go down
Tucakovic
Stanica



Female
Gemini Cat
Broj postova : 10
Age : 60
Registration date : 06.03.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 5:00 am

Linija se zove tako jer su rovovi (bunkeri) gledano na mapi kao neka linija, sve jedan do drugoga na maloj razdaljini, jos se povezu transeima (kanalima) pa ej to gledano na mapi prava linija.
Kako su ta bica mogla derati vojnike u tom seocu a da njihovi suborci iz susjednih rovova ne pripomognu? Nemoguće da nisu čuli ni vidjeli takvo nešto, ostaje samo opcija da susjednih rovova nije ni bilo. Tome ide u prilog i to što ste vi neometano ujutro sošli u seoce, dakle niko na vas nije djelovao iz susjednih rovova. Sudim da oni dakle nisu ni postojali. Kakva je to onda linija?
Kad je zimi snijeg u Bosni, a noć vedra, vidiš sve, jednom sam baš u ratu, dok smo čekali pakete s hranom iz aviona, vidio babu kaku ulazi u svoju kuću nekih 200 m od mene al dandanas me fascinira što sam čuo kad je stavila ključ u bravu. Inače hladniji zrak je gušći pa je vodljivost zvuka bolja, dakle brzina putovanja zvučnog vala je veća i val dospijeva dalje. A i čovjek bolje naćuli uši noću. Vrijedi i za druga osjetila. Još ako imaš takav dvogled...
Kad je ta žena krenula prema vama, da li je prešla njihovo a onda i vaše minsko polje?
Tako maleno seoce ima vjerojatno samo jedan do dva puta pristupna. I oni su vjerojatno makadamski, znači snjeg kad padne... Ujurto ste mogli (pošto nije bilo opasnosti) malo pomnije razgledati, a što čovjek da radi nego u snijegu tregove da pogleda. Rekao si da ih je bilo dosta, pa očekujem da je bilo i dosta tragova. Pogotovo bih locirao njen položaj i kretanje te potražio tragove da vidim na šta liče te da li nosi obuću.
Kažeš nalikovali su na medvjede a glave vučije, pa još natovareni leševima jako bi potonuli, znači tragovi bi ostali neizostavno. Sem ako su ih pojeli odmah a tad bi ostale kosti možda, a odjeća vrlo vjerojatno. Teško probavljive stvari poput vojnih čizama, uprtača, šljemova sasvim sigurno, a vi ništa od toga ne nađoste... čudno.
Imam još pitanja, no njih možeš dobiti tek ak pokažeš zainteresiranost i odgovoriš na ova. Shvatiš li ovo ne kao pitanja, onda mi ni ne trebaju odgovori nego samo prokomentiraj. Hvala.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:52 pm

Tucakovic je napisao/la:
Linija se zove tako jer su rovovi (bunkeri) gledano na mapi kao neka linija, sve jedan do drugoga na maloj razdaljini, jos se povezu transeima (kanalima) pa ej to gledano na mapi prava linija.
Kako su ta bica mogla derati vojnike u tom seocu a da njihovi suborci iz susjednih rovova ne pripomognu? Nemoguće da nisu čuli ni vidjeli takvo nešto, ostaje samo opcija da susjednih rovova nije ni bilo. Tome ide u prilog i to što ste vi neometano ujutro sošli u seoce, dakle niko na vas nije djelovao iz susjednih rovova. Sudim da oni dakle nisu ni postojali. Kakva je to onda linija?
Kad je zimi snijeg u Bosni, a noć vedra, vidiš sve, jednom sam baš u ratu, dok smo čekali pakete s hranom iz aviona, vidio babu kaku ulazi u svoju kuću nekih 200 m od mene al dandanas me fascinira što sam čuo kad je stavila ključ u bravu. Inače hladniji zrak je gušći pa je vodljivost zvuka bolja, dakle brzina putovanja zvučnog vala je veća i val dospijeva dalje. A i čovjek bolje naćuli uši noću. Vrijedi i za druga osjetila. Još ako imaš takav dvogled...
Kad je ta žena krenula prema vama, da li je prešla njihovo a onda i vaše minsko polje?
Tako maleno seoce ima vjerojatno samo jedan do dva puta pristupna. I oni su vjerojatno makadamski, znači snjeg kad padne... Ujurto ste mogli (pošto nije bilo opasnosti) malo pomnije razgledati, a što čovjek da radi nego u snijegu tregove da pogleda. Rekao si da ih je bilo dosta, pa očekujem da je bilo i dosta tragova. Pogotovo bih locirao njen položaj i kretanje te potražio tragove da vidim na šta liče te da li nosi obuću.
Kažeš nalikovali su na medvjede a glave vučije, pa još natovareni leševima jako bi potonuli, znači tragovi bi ostali neizostavno. Sem ako su ih pojeli odmah a tad bi ostale kosti možda, a odjeća vrlo vjerojatno. Teško probavljive stvari poput vojnih čizama, uprtača, šljemova sasvim sigurno, a vi ništa od toga ne nađoste... čudno.
Imam još pitanja, no njih možeš dobiti tek ak pokažeš zainteresiranost i odgovoriš na ova. Shvatiš li ovo ne kao pitanja, onda mi ni ne trebaju odgovori nego samo prokomentiraj. Hvala.
jako zanimljivap itanja nadam se da ce se lik javiti ;D
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesub tra 04, 2009 10:24 pm

Ako tulkas kaže da stvorenje koje je vidio slićno onome na slici onda mora da je imo je... Ir dvogled ako je mogo prepoznati da je to žensko bilo i još sa te udaljenosti

Ova prića je potpuna izmišljotina previše zvući na X-Files seriju dabi bila realna TULKAS NAM MULJA evil
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:21 pm

A ti bas razmisljas onako kako bi oni zeleli....... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimened tra 05, 2009 12:53 am

zvezda je napisao/la:
A ti bas razmisljas onako kako bi oni zeleli....... *
btw di je tulkas? shock
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimepon svi 11, 2009 11:59 pm

Evo preskocio sam 10 strana jer mi se nije dalo citat pa me ne napadajte ako je neko vec isto prokomentirao.
Ono sto je meni sumnjivo jest da su 20 kalasnjikova pucali 10 minuta u crnilo a da su pritom strijelci bili toliko prepadnuti da su spremnike mjenjali brzinom munje i isto toliko brzo ispaljivali metke.
Jbt, oni su u 10 minuta tako mogli ispucati cijeli bunker strijeljiva confused
Nema sanse da je toliko trajao taj događaj.... mozda minut maksimalno jer bi se trebali vracati u rov po strijeljivo a ja se nebi moga maknut sa mjesta.
Ma sto ja to pricam scratch
Kad bi mi nestalo municije, uzeo bi pusku, otiso tamo i ubio gospu u tom vanzicu lol!
Ja bi njega izgrizo, mater mu krvozednu.
Bolje umrijet na nogama nego na koljenima...... (ako vec moras umrijeti)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 12:18 am

Black Angel je napisao/la:
Evo preskocio sam 10 strana jer mi se nije dalo citat pa me ne napadajte ako je neko vec isto prokomentirao.
Ono sto je meni sumnjivo jest da su 20 kalasnjikova pucali 10 minuta u crnilo a da su pritom strijelci bili toliko prepadnuti da su spremnike mjenjali brzinom munje i isto toliko brzo ispaljivali metke.
Jbt, oni su u 10 minuta tako mogli ispucati cijeli bunker strijeljiva confused
Nema sanse da je toliko trajao taj događaj.... mozda minut maksimalno jer bi se trebali vracati u rov po strijeljivo a ja se nebi moga maknut sa mjesta.
Ma sto ja to pricam scratch
Kad bi mi nestalo municije, uzeo bi pusku, otiso tamo i ubio gospu u tom vanzicu lol!
Ja bi njega izgrizo, mater mu krvozednu.
Bolje umrijet na nogama nego na koljenima...... (ako vec moras umrijeti)
e tu se slazem u potpunosti
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 10:28 am

@Black Angel...slazem se da u stresnim situacijama ljudi cesto krivo procjene protok vremena. Obicno im/nam se cini da nesto traje puno duze nego sto traje. Naravno, ako je to nesto ruzno. Ako je lijepo onda nam se cini da je proslo za tren. I zato je vrijeme relativno zubi lol
U biti hocu reci ovo. Mozda ta bica ne mozes ubit metkom ili zamlacivanjem kundakom pa je svejedno koliko su pucali.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 3:35 pm

Alpha je napisao/la:
@Black Angel...slazem se da u stresnim situacijama ljudi cesto krivo procjene protok vremena. Obicno im/nam se cini da nesto traje puno duze nego sto traje. Naravno, ako je to nesto ruzno. Ako je lijepo onda nam se cini da je proslo za tren. I zato je vrijeme relativno zubi lol
U biti hocu reci ovo. Mozda ta bica ne mozes ubit metkom ili zamlacivanjem kundakom pa je svejedno koliko su pucali.
eh to sam bas i ja htjela rec ^^
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 6:35 pm

ako se ne mogu ubiti zašto nastaviti gađati? a da ipak nisu gađali sjene u mraku suspect

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 7:47 pm

Ko koga tu zafrkava ?
Skrivanje u sjeni,nocni napadi sa leđa,otmice......
Ispada da su vanzici 100 puta vece pi*ke nego mi.... confused
" Vidi,vidi...sagradili smo svemirski brod...amo sad jebat zemljane u zdravu pamet" vidiga
Jedva cekam da izadu iz sjenke i odluce napravit neki potez, nesto ko "invazija" pa da im pokazemo ko je glavni a ne samo da se ko kukavice skrivaju.
Vjerojatno se skrivaju zato sto su visoki nekih metar i cevap.
Dode vanzic do mene i pocme me napadat....ja mu opalim čvoku a on padne mrtav lolcina lol!


@Gea
Pretpostavimo da se "sjena" kretala jer nisu ni vojnici idioti da pucaju u sjenu stabla.
A ciju su onda sjenu gadali ?
To je vec pitanje za razmisljanje confused
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 8:10 pm

Ljudi su primitivna bića što god ti rekao na to, ako se pojave, možda se nađu fanatici koji će ih napasti makar im nije cilj da izbije rat. Da sam na njihovom mjestu i da želim mir, i ja bi se skrivao bio ja mrga od 3 metra sa superoštrim kliještima ili mali kržljavi čevap, polako bih planirao strategiju pokazivanja. Lako je reći nekome da je pičkica, ali nije lako vidjeti smisao u nečijem ponašanju. Uostalom nije sigurno da su alieni ti koji rade otmice. Ako i jesu, pitanje je što zapravo rade i jel nam uopće štete s tim ili pomažu.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 8:45 pm

Moj bijes je bio usmjeren jedino na ovu temu.....
Neka stvorenja se pojave vojnicima iza leda i raskomadaju cijeli vod.....
To za mene nije cin kojim su htjeli iskazati prijateljstvo i mir.
Ako je to bilo nesto drugo a ne vanzic, saljem moje najdublje isprike vanzemaljcima i iscekivam ih u javnim objavama.
A ionako sam citao na ovom forumu da ima nekoliko vrsta vanzica od kojih je jedna izuzetno agresivna i smrtonosna.
Mislim da su to bili gray (sivi) no ne drzite me za rijec.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 10:14 pm

Sve to o vrstama vanzemaljaca su teorije. Koliko je priča izmišljeno na temelju njih ili koliko je NLO snimaka lažirano da se nešto kao postigne...
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimečet svi 14, 2009 10:34 pm

Prijatelju, ti znas o njima koliko i ja i svatko drugi......
Kako znas da su price izmisljene ?
Ova prica je najvjerovatnije dosla nama nakon sto je prosla 100 ljudi i u meduvremenu se malo izmjenila i doslo je do nekih neslaganja sa cinjenicama i logikom.
No bit je u tome da mi zbilja neznamo je li se ovo dogodilo ili ne.
Trebalo bi pratiti pricu po prepricavateljima sve dok ne dodemo do autora i tad bi se moglo saznat da li je fake ili se zbilja dogodilo.
Isto tako neznas jel postoji vise vrsta vanzica....
Mozda postoji nekoliko vrsta koji su posjetili zemlju ali drzim da u cijelom svemiru ima nekoliko tisuca ako ne i milijuna vrsta inteligentnih bica.
Neke vrste su dosegle razinu tehnoloskog razvoja potrebnog za duge svemirske putove pa sad nas kvocaju i zafrkavaju i tjeraju nas da se bojimo mraka i onoga sto je skriveno u njemu.
Ako imaju doborsusjedske namjere nek uzmu enciklopediju engleskog jezika, malo ga nauce i napisu na brodu "dolazimo u miru" :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:17 am

a da to na kraju ne završi kao u filmu Mars napada - oni drže prevoditelje s porukom Dolazimo u miru i okolo pokoravaju ljudsku vrstu gun

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:24 am

@ gea onda smo nadrapali :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: